Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 10. srpna 2020
svátek má Vavřinec.
Hlavní menu
  • ID: 6446
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

MEŽ 2015      MSŽ 2014

Evropské soutěže

Návštěvy soutěže

Celkem:
3447
Týden:
22
Dnes:
1
On-line:
1

1.kolo

Út 02.10. 15:00 Kubaň - Kaunas 70:78
Ne 07.10. 15:00 Kleipeda - CSKA Moskva 72:83
Ne 07.10. 15:00 Novgorod - Nymburk 82:66
Po 08.10. 15:00 Riga - Petrohrad 101:78
Čt 11.10. 15:00 Minsk - Krasnojarsk 65:79

2.kolo

Ne 14.10. 15:00 Kaunas - Petrohrad 80:76 pp
Ne 14.10. 15:00 Nymburk - Kubaň 81:74
Ne 14.10. 15:00 CSKA Moskva - Krasnojarsk 77:52
Po 15.10. 15:00 Minsk - Novgorod 66:93
Po 15.10. 17:00 Kleipeda - Riga 60:86

3.kolo

Ne 21.10. 15:00 Kubaň - Minsk 89:74
Ne 21.10. 16:00 Petrohrad - Nymburk 89:52
Ne 21.10. 16:00 Riga - CSKA Moskva 67:75
Ne 28.10. 16:00 Krasnojarsk - Riga 96:93 pp
Ne 28.10. 16:00 Kaunas - CSKA Moskva 76:66

4.kolo

Ne 28.10. 14:30 Novgorod - Kubaň 54:61
Ne 28.10. 15:00 Minsk - Petrohrad 62:85
Ne 28.10. 15:00 Nymburk - Kleipeda 84:78
St 31.10. 15:00 Kleipeda - Minsk 110:106 pp
Ne 04.11. 15:00 Kleipeda - Kaunas 62:90

5.kolo

Ne 11.11. 10:00 CSKA Moskva - Nymburk 84:75
Ne 11.11. 12:00 Kubaň - Krasnojarsk 93:64
Ne 11.11. 15:00 Petrohrad - Novgorod 71:59
Ne 11.11. 16:00 Riga - Kaunas 77:72
So 17.11. 16:00 Minsk - CSKA Moskva 48:90

6.kolo

Ne 18.11. 14:00 Kubaň - Petrohrad 74:65
Ne 18.11. 16:30 Nymburk - Riga 81:83
Po 19.11. 16:30 Novgorod - Kleipeda 84:63
23.11. 12:30 Krasnojarsk - Novgorod 62:67
So 01.12. 16:00 Riga - Minsk 98:73

7.kolo

Ne 02.12. 14:00 CSKA Moskva - Novgorod 83:60
Ne 02.12. 15:00 Kaunas - Nymburk 90:70
Ne 02.12. 15:00 Petrohrad - Krasnojarsk 77:81
Ne 02.12. 17:00 Kleipeda - Kubaň 83:95
Ne 09.12. 14:00 Novgorod - Riga 82:86

8.kolo

Ne 09.12. 15:00 Kaunas - Minsk 81:57
Ne 09.12. 15:00 Petrohrad - Kleipeda 83:80
Ne 09.12. 15:00 Kubaň - CSKA Moskva 61:72
Po 10.12. 18:00 Nymburk - Krasnojarsk 69:61
Čt 13.12. 18:00 Kleipeda - Krasnojarsk 88:89 pp

9.kolo

Ne 16.12. 14:00 CSKA Moskva - Petrohrad 80:71
Ne 16.12. 15:00 Nymburk - Minsk 65:56
Po 17.12. 16:00 Novgorod - Kaunas 58:76
Po 17.12. 18:00 Riga - Kubaň 72:77
Čt 20.12. 12:00 Krasnojarsk - Kaunas 64:99

10.kolo

Ne 06.01. 11:00 CSKA Moskva - Kleipeda 79:57
Ne 06.01. 12:00 Krasnojarsk - Minsk 77:74
Ne 06.01. 13:00 Nymburk - Novgorod 73:81
Ne 06.01. 15:00 Kaunas - Kubaň 89:81
Ne 06.01. 15:00 Petrohrad - Riga 78:80

11.kolo

So 12.01. 16:00 Riga - Kleipeda 94:89
Ne 13.01. 12:00 Krasnojarsk - CSKA Moskva 64:73
Ne 13.01. 14:00 Kubaň - Nymburk 75:54
Ne 13.01. 14:00 Novgorod - Minsk 55:54
Ne 20.01. 14:00 CSKA Moskva - Riga 83:75

12.kolo

Ne 20.01. 15:00 Kaunas - Kleipeda 111:87
Ne 20.01. 15:00 Nymburk - Petrohrad 68:96
So 26.01. 15:00 Minsk - Kubaň 64:80
Ne 27.01. 14:00 Novgorod - Krasnojarsk 84:44
01.02. 18:00 Kleipeda - Nymburk 96:86

13.kolo

So 02.02. 15:00 Petrohrad - Minsk 80:66
Ne 03.02. 10:00 CSKA Moskva - Kaunas 68:74
Ne 03.02. 14:00 Kubaň - Novgorod 75:74
Po 04.02. 18:00 Riga - Krasnojarsk 85:69
Út 05.02. 16:00 Petrohrad - Kaunas 69:70

14.kolo

So 09.02. 15:00 Kaunas - Riga 86:71
Ne 10.02. 12:00 Krasnojarsk - Kubaň 87:94
Ne 10.02. 15:00 Novgorod - Petrohrad 76:80
Ne 10.02. 15:00 Minsk - Kleipeda 93:71
So 16.02. 16:00 Riga - Nymburk 85:89

15.kolo

Ne 17.02. 14:00 CSKA Moskva - Minsk 68:57
Ne 17.02. 15:00 Kaunas - Krasnojarsk 86:61
Ne 17.02. 15:00 Petrohrad - Kubaň 78:89
Ne 17.02. 17:00 Kleipeda - Novgorod 72:90
Čt 28.02. 17:00 Minsk - Riga 74:85

16.kolo

Ne 03.03. 12:00 Krasnojarsk - Petrohrad 74:78
Ne 03.03. 14:00 Kubaň - Kleipeda 84:48
Ne 03.03. 14:00 Novgorod - CSKA Moskva 70:68
Ne 03.03. 14:00 Nymburk - Kaunas 84:90
Ne 10.03. 12:00 Krasnojarsk - Nymburk 81:59

17.kolo

Ne 10.03. 14:00 CSKA Moskva - Kubaň 83:56
Ne 10.03. 15:00 Minsk - Kaunas 86:82
Ne 10.03. 16:00 Riga - Novgorod 87:89
Ne 10.03. 17:00 Kleipeda - Petrohrad 88:97
Ne 17.03. 17:00 Nymburk - CSKA Moskva 63:76

18.kolo

Ne 24.03. 12:00 Krasnojarsk - Kleipeda 63:77
Ne 24.03. 14:00 Kubaň - Riga 95:98
Ne 24.03. 14:00 Kaunas - Novgorod 69:62
Ne 24.03. 15:00 Petrohrad - CSKA Moskva 62:82
Ne 24.03. 15:00 Minsk - Nymburk 71:63
Správce soutěže: X X

Tabulka

#  Tým Z V P Skóre B
1. 18 16 2 1499:1269 34
2. 18 15 3 1390:1160 33
3. 18 12 6 1423:1318 30
4. 18 11 7 1523:1446 29
5. 18 10 8 1320:1256 28
6. 18 9 9 1413:1362 27
7. 18 6 12 1268:1438 24
8. 18 5 13 1282:1448 23
9. 18 3 15 1246:1451 21
10. 18 3 15 1381:1597 21