Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 18. února 2020
svátek má Gizela.
Hlavní menu
  • ID: 67
  • Návštěvy: 12/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3853
    Týden:
    12
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 14.08. 16:30 Rosice - Mokrá 0:1 (0:0)
    So 14.08. 16:30 Mikulov - Rájec 2:1 (0:0)
    So 14.08. 16:30 Slavkov - Vegalta 2:0 (1:0)
    So 14.08. 16:30 Ratíškovice - Veselí 2:3 (1:3)
    Ne 15.08. 10:15 V. Pavlovice - ČAFC 2011 1:4 (0:1)
    Ne 15.08. 16:30 Šardice - Líšeň 0:0 (0:0)
    Ne 15.08. 16:30 Ráječko - Bohunice 0:3 (0:1)
    Ne 15.08. 16:30 Boskovice - Vacenovice 1:0 (0:0)

    2.kolo

    So 21.08. 10:30 ČAFC 2011 - Vacenovice 2:1 (2:0)
    So 21.08. 16:30 Bohunice - Slavkov 2:0 (1:0)
    So 21.08. 16:30 Líšeň - Mikulov 2:0 (1:0)
    So 21.08. 16:30 Mokrá - Šardice 1:2 (1:0)
    Ne 22.08. 10:15 V. Pavlovice - Rosice 0:2 (0:1)
    Ne 22.08. 10:30 Vegalta - Ratíškovice 2:2 (1:1)
    Ne 22.08. 16:30 Veselí - Boskovice 2:3 (0:3)
    Ne 22.08. 16:30 Rájec - Ráječko 4:0 (4:0)

    3.kolo

    So 28.08. 10:00 Rosice - ČAFC 2011 2:1 (1:0)
    So 28.08. 16:30 Mikulov - Mokrá 3:1 (2:1)
    So 28.08. 16:30 Slavkov - Rájec 0:1 (0:1)
    So 28.08. 16:30 Ratíškovice - Bohunice 1:1 (1:0)
    Ne 29.08. 16:30 Šardice - V. Pavlovice 1:1 (1:0)
    Ne 29.08. 16:30 Ráječko - Líšeň 1:2 (0:1)
    Ne 29.08. 16:30 Boskovice - Vegalta 1:4 (0:3)
    Ne 29.08. 16:30 Vacenovice - Veselí 2:1 (0:0)

    4.kolo

    So 04.09. 16:30 Bohunice - Boskovice 0:0 (0:0)
    So 04.09. 16:30 Líšeň - Slavkov 5:1 (2:1)
    So 04.09. 16:30 Mokrá - Ráječko 2:1 (2:1)
    So 04.09. 16:30 Rosice - Šardice 2:1 (1:0)
    Ne 05.09. 10:15 V. Pavlovice - Mikulov 0:4 (0:3)
    Ne 05.09. 16:30 Vegalta - Vacenovice 0:0 (0:0)
    Ne 05.09. 16:30 Rájec - Ratíškovice 1:1 (1:0)
    St 15.09. 16:30 ČAFC 2011 - Veselí 3:2 (2:1)

    5.kolo

    So 11.09. 16:30 Mikulov - Rosice 2:2 (1:1)
    So 11.09. 16:30 Slavkov - Mokrá 0:1 (0:0)
    So 11.09. 16:30 Ratíškovice - Líšeň 2:3 (1:1)
    Ne 12.09. 16:30 Šardice - ČAFC 2011 2:0 (1:0)
    Ne 12.09. 16:30 Ráječko - V. Pavlovice 1:1 (1:1)
    Ne 12.09. 16:30 Boskovice - Rájec 0:0 (0:0)
    Ne 12.09. 16:30 Vacenovice - Bohunice 1:0 (1:0)
    Ne 12.09. 16:30 Veselí - Vegalta 0:0 (0:0)

    6.kolo

    So 18.09. 10:30 ČAFC 2011 - Vegalta 4:0 (2:0)
    So 18.09. 16:00 Bohunice - Veselí 0:0 (0:0)
    So 18.09. 16:00 Líšeň - Boskovice 2:1 (1:1)
    So 18.09. 16:00 Mokrá - Ratíškovice 3:1 (1:0)
    So 18.09. 16:00 Rosice - Ráječko 2:0 (1:0)
    Ne 19.09. 10:15 V. Pavlovice - Slavkov 0:1 (0:1)
    Ne 19.09. 16:00 Rájec - Vacenovice 1:2 (0:0)
    Ne 19.09. 16:00 Šardice - Mikulov 0:0 (0:0)

    7.kolo

    So 25.09. 16:00 Slavkov - Rosice 1:0 (1:0)
    So 25.09. 16:00 Ratíškovice - V. Pavlovice 2:0 (1:0)
    Ne 26.09. 16:00 Ráječko - Šardice 4:1 (1:1)
    Ne 26.09. 16:00 Boskovice - Mokrá 1:1 (1:0)
    Ne 26.09. 16:00 Vacenovice - Líšeň 1:1 (0:1)
    Ne 26.09. 16:00 Veselí - Rájec 2:0 (1:0)
    Ne 26.09. 16:00 Vegalta - Bohunice 2:0 (0:0)
    St 06.10. 16:00 Mikulov - ČAFC 2011 1:0 (0:0)

    15.kolo

    Út 28.09. 16:00 Boskovice - ČAFC 2011 0:5 (0:1)
    Út 28.09. 16:00 Vacenovice - Ratíškovice 1:0 (1:0)
    Út 28.09. 16:00 Veselí - Slavkov 1:1 (0:0)
    Út 28.09. 16:00 Vegalta - Ráječko 1:0 (0:0)
    Út 28.09. 16:00 Bohunice - Mikulov 0:2 (0:0)
    Út 28.09. 16:00 Rájec - Šardice 1:0 (0:0)
    Út 28.09. 16:00 Líšeň - Rosice 1:1 (0:0)
    Út 28.09. 16:00 Mokrá - V. Pavlovice 2:0 (1:0)

    8.kolo

    So 02.10. 10:30 ČAFC 2011 - Bohunice 1:0 (0:0)
    So 02.10. 15:30 Líšeň - Veselí 2:0 (1:0)
    So 02.10. 15:30 Mokrá - Vacenovice 3:2 (2:1)
    So 02.10. 15:30 Rosice - Ratíškovice 2:2 (1:1)
    So 02.10. 15:30 Mikulov - Ráječko 3:1 (1:0)
    Ne 03.10. 10:15 V. Pavlovice - Boskovice 1:4 (0:1)
    Ne 03.10. 15:30 Rájec - Vegalta 3:0 (2:0)
    Ne 03.10. 15:30 Šardice - Slavkov 1:1 (0:1)

    9.kolo

    So 09.10. 15:30 Slavkov - Mikulov 2:0 (0:0)
    So 09.10. 15:30 Ratíškovice - Šardice 3:0 (2:0)
    So 09.10. 15:30 Bohunice - Rájec 4:1 (2:0)
    Ne 10.10. 15:30 Ráječko - ČAFC 2011 0:2 (0:1)
    Ne 10.10. 15:30 Boskovice - Rosice 2:1 (1:1)
    Ne 10.10. 15:30 Vacenovice - V. Pavlovice 2:0 (0:0)
    Ne 10.10. 15:30 Veselí - Mokrá 2:4 (1:2)
    Ne 10.10. 15:30 Vegalta - Líšeň 2:0 (0:0)

    10.kolo

    Ne 17.10. 15:00 Šardice - Boskovice 5:3 (1:3)
    Ne 17.10. 15:00 Ráječko - Slavkov 5:1 (2:0)
    St 27.10. 15:00 ČAFC 2011 - Rájec 0:1 (0:0)
    St 27.10. 15:00 Veselí - V. Pavlovice 0:0 (0:0)
    St 27.10. 15:00 Mikulov - Ratíškovice 0:1 (0:1)
    Čt 28.10. 10:00 Líšeň - Bohunice 3:2 (2:0)
    Čt 28.10. 14:00 Mokrá - Vegalta 3:2 (2:1)
    Čt 28.10. 15:00 Rosice - Vacenovice 4:0 (1:0)

    11.kolo

    So 23.10. 15:00 Slavkov - ČAFC 2011 0:3 (0:1)
    So 23.10. 15:00 Ratíškovice - Ráječko 2:0 (2:0)
    So 23.10. 15:00 Bohunice - Mokrá 1:1 (0:0)
    Ne 24.10. 15:00 Boskovice - Mikulov 1:1 (1:1)
    Ne 24.10. 15:00 Vacenovice - Šardice 0:1 (0:0)
    Ne 24.10. 15:00 Veselí - Rosice 1:3 (1:1)
    Ne 24.10. 15:00 Vegalta - V. Pavlovice 5:1 (2:0)
    Ne 24.10. 15:00 Rájec - Líšeň 0:1 (0:1)

    12.kolo

    So 30.10. 10:30 ČAFC 2011 - Líšeň 0:2 (0:0)
    So 30.10. 14:00 Mokrá - Rájec 5:0 (4:0)
    So 30.10. 14:00 Rosice - Vegalta 4:2 (2:1)
    So 30.10. 14:00 Mikulov - Vacenovice 1:2 (0:1)
    So 30.10. 14:00 Slavkov - Ratíškovice 0:1 (0:0)
    Ne 31.10. 10:15 V. Pavlovice - Bohunice 3:1 (2:0)
    Ne 31.10. 14:00 Šardice - Veselí 0:0 (0:0)
    Ne 31.10. 14:00 Ráječko - Boskovice 1:2 (1:1)

    13.kolo

    So 06.11. 13:30 Ratíškovice - ČAFC 2011 1:4 (0:1)
    So 06.11. 13:30 Bohunice - Rosice 2:2 (1:0)
    So 06.11. 13:30 Líšeň - Mokrá 0:1 (0:1)
    Ne 07.11. 13:30 Boskovice - Slavkov 3:0 (1:0)
    Ne 07.11. 13:30 Vacenovice - Ráječko 1:1 (1:1)
    Ne 07.11. 13:30 Veselí - Mikulov 1:0 (0:0)
    Ne 07.11. 13:30 Vegalta - Šardice 0:2 (0:1)
    Ne 07.11. 13:30 Rájec - V. Pavlovice 3:0 (1:0)

    14.kolo

    So 13.11. 10:30 ČAFC 2011 - Mokrá 2:1 (0:0)
    So 13.11. 13:30 V. Pavlovice - Líšeň 2:4 (0:1)
    So 13.11. 13:30 Rosice - Rájec 4:0 (1:0)
    So 13.11. 13:30 Mikulov - Vegalta 3:1 (1:1)
    So 13.11. 13:30 Slavkov - Vacenovice 1:1 (1:1)
    So 13.11. 13:30 Ratíškovice - Boskovice 1:0 (1:0)
    Ne 14.11. 13:30 Šardice - Bohunice 2:0 (1:0)
    Ne 14.11. 13:30 Ráječko - Veselí 1:0 (1:0)

    29.kolo

    St 20.04. 17:00 Mokrá - ČAFC 2011 1:0 (1:0)
    St 20.04. 17:00 Líšeň - V. Pavlovice 1:1 (0:0)
    St 20.04. 17:00 Rájec - Rosice 1:1 (0:0)
    St 20.04. 17:00 Bohunice - Šardice 1:1 (0:0)
    St 20.04. 17:00 Vegalta - Mikulov 0:0 (0:0)
    St 20.04. 17:00 Veselí - Ráječko 1:3 (0:1)
    St 20.04. 17:00 Vacenovice - Slavkov 1:2 (0:2)
    St 20.04. 17:00 Boskovice - Ratíškovice 1:0 (0:0)

    30.kolo

    St 11.05. 17:00 ČAFC 2011 - Boskovice 5:1 (3:0)
    St 11.05. 17:00 Ratíškovice - Vacenovice 1:2 (1:2)
    St 11.05. 17:00 Slavkov - Veselí 1:0 (0:0)
    St 11.05. 17:00 Ráječko - Vegalta 5:0 (2:0)
    St 11.05. 17:00 Mikulov - Bohunice 0:1 (0:0)
    St 11.05. 17:00 Šardice - Rájec 1:0 (0:0)
    St 11.05. 17:00 Rosice - Líšeň 2:3 (1:1)
    St 11.05. 17:00 V. Pavlovice - Mokrá 1:1 (1:1)

    17.kolo

    So 02.04. 16:00 Ratíškovice - Vegalta 3:1 (0:1)
    So 02.04. 16:00 Slavkov - Bohunice 2:2 (2:2)
    So 02.04. 16:00 Mikulov - Líšeň 2:2 (2:1)
    So 02.04. 16:00 Rosice - V. Pavlovice 1:0 (0:0)
    Ne 03.04. 16:00 Vacenovice - ČAFC 2011 1:2 (1:0)
    Ne 03.04. 16:00 Boskovice - Veselí 0:0 (0:0)
    Ne 03.04. 16:00 Ráječko - Rájec 1:0 (0:0)
    Ne 03.04. 16:00 Šardice - Mokrá 1:1 (1:0)

    18.kolo

    So 09.04. 10:30 ČAFC 2011 - Rosice 2:1 (0:1)
    So 09.04. 16:00 Mokrá - Mikulov 2:1 (2:1)
    So 09.04. 16:00 Líšeň - Ráječko 1:0 (1:0)
    So 09.04. 16:00 Bohunice - Ratíškovice 5:3 (2:1)
    Ne 10.04. 13:45 Vegalta - Boskovice 0:0 (0:0)
    Ne 10.04. 16:00 V. Pavlovice - Šardice 2:3 (0:1)
    Ne 10.04. 16:00 Rájec - Slavkov 4:0 (1:0)
    Ne 10.04. 16:00 Veselí - Vacenovice 3:0 (0:0)

    19.kolo

    So 16.04. 16:30 Veselí - ČAFC 2011 0:2 (0:2)
    So 16.04. 16:30 Vacenovice - Vegalta 0:0 (0:0)
    So 16.04. 16:30 Boskovice - Bohunice 0:2 (0:1)
    So 16.04. 16:30 Ratíškovice - Rájec 0:0 (0:0)
    So 16.04. 16:30 Slavkov - Líšeň 0:2 (0:1)
    So 16.04. 16:30 Ráječko - Mokrá 1:1 (1:0)
    So 16.04. 16:30 Mikulov - V. Pavlovice 1:2 (0:1)
    So 16.04. 16:30 Šardice - Rosice 2:0 (0:0)

    20.kolo

    So 23.04. 16:30 ČAFC 2011 - Šardice 4:1 (2:0)
    So 23.04. 16:30 Rosice - Mikulov 1:3 (0:3)
    So 23.04. 16:30 V. Pavlovice - Ráječko 1:0 (0:0)
    So 23.04. 16:30 Mokrá - Slavkov 2:1 (1:0)
    So 23.04. 16:30 Líšeň - Ratíškovice 0:0 (0:0)
    So 23.04. 16:30 Rájec - Boskovice 0:2 (0:0)
    So 23.04. 16:30 Bohunice - Vacenovice 2:1 (2:1)
    So 23.04. 16:30 Vegalta - Veselí 2:0 (1:0)

    21.kolo

    So 30.04. 16:30 Vegalta - ČAFC 2011 1:1 (1:1)
    So 30.04. 16:30 Veselí - Bohunice 1:1 (1:0)
    So 30.04. 16:30 Vacenovice - Rájec 2:3 (0:2)
    So 30.04. 16:30 Boskovice - Líšeň 1:5 (0:3)
    So 30.04. 16:30 Ratíškovice - Mokrá 2:0 (1:0)
    So 30.04. 16:30 Slavkov - V. Pavlovice 3:2 (1:0)
    So 30.04. 16:30 Ráječko - Rosice 1:0 (1:0)
    So 30.04. 16:30 Mikulov - Šardice 0:0 (0:0)

    22.kolo

    So 07.05. 16:30 ČAFC 2011 - Mikulov 3:2 (3:1)
    So 07.05. 16:30 Šardice - Ráječko 1:0 (0:0)
    So 07.05. 16:30 Rosice - Slavkov 2:0 (0:0)
    So 07.05. 16:30 V. Pavlovice - Ratíškovice 2:1 (0:0)
    So 07.05. 16:30 Mokrá - Boskovice 1:0 (0:0)
    So 07.05. 16:30 Líšeň - Vacenovice 2:1 (0:1)
    So 07.05. 16:30 Rájec - Veselí 1:1 (0:1)
    So 07.05. 16:30 Bohunice - Vegalta 4:1 (2:1)

    23.kolo

    So 14.05. 16:30 Bohunice - ČAFC 2011 0:1 (0:0)
    So 14.05. 16:30 Vegalta - Rájec 4:0 (2:0)
    So 14.05. 16:30 Veselí - Líšeň 1:0 (0:0)
    So 14.05. 16:30 Vacenovice - Mokrá 2:0 (1:0)
    So 14.05. 16:30 Boskovice - V. Pavlovice 0:0 (0:0)
    So 14.05. 16:30 Ratíškovice - Rosice 2:0 (1:0)
    So 14.05. 16:30 Slavkov - Šardice 0:1 (0:0)
    So 14.05. 16:30 Ráječko - Mikulov 3:0 (0:0)

    24.kolo

    So 21.05. 16:30 ČAFC 2011 - Ráječko 1:1 (1:0)
    So 21.05. 16:30 Mikulov - Slavkov 3:2 (1:1)
    So 21.05. 16:30 Šardice - Ratíškovice 2:0 (1:0)
    So 21.05. 16:30 Rosice - Boskovice 3:3 (1:3)
    So 21.05. 16:30 V. Pavlovice - Vacenovice 2:0 (0:0)
    So 21.05. 16:30 Mokrá - Veselí 3:2 (2:1)
    So 21.05. 16:30 Líšeň - Vegalta 4:1 (3:0)
    So 21.05. 16:30 Rájec - Bohunice 0:0 (0:0)

    25.kolo

    So 28.05. 16:30 Rájec - ČAFC 2011 3:1 (0:0)
    So 28.05. 16:30 Bohunice - Líšeň 0:2 (0:1)
    So 28.05. 16:30 Vegalta - Mokrá 2:1 (1:1)
    So 28.05. 16:30 V. Pavlovice - Veselí 2:3 (0:0)
    So 28.05. 16:30 Vacenovice - Rosice 3:0 (2:0)
    So 28.05. 16:30 Boskovice - Šardice 2:0 (1:0)
    So 28.05. 16:30 Ratíškovice - Mikulov 0:5 (0:0)
    So 28.05. 16:30 Slavkov - Ráječko 0:1 (0:1)

    26.kolo

    So 04.06. 16:30 ČAFC 2011 - Slavkov 7:0 (2:0)
    So 04.06. 16:30 Ráječko - Ratíškovice 2:0 (0:0)
    So 04.06. 16:30 Mikulov - Boskovice 6:0 (3:0)
    So 04.06. 16:30 Šardice - Vacenovice 0:1 (0:1)
    So 04.06. 16:30 Rosice - Veselí 3:1 (1:0)
    So 04.06. 16:30 V. Pavlovice - Vegalta 1:0 (0:0)
    So 04.06. 16:30 Mokrá - Bohunice 1:2 (0:1)
    So 04.06. 16:30 Líšeň - Rájec 0:2 (0:1)

    27.kolo

    So 11.06. 16:30 Líšeň - ČAFC 2011 1:0 (0:0)
    So 11.06. 16:30 Rájec - Mokrá 2:2 (1:0)
    So 11.06. 16:30 Bohunice - V. Pavlovice 5:0 (1:0)
    So 11.06. 16:30 Vegalta - Rosice 3:2 (3:1)
    So 11.06. 16:30 Veselí - Šardice 3:2 (2:1)
    So 11.06. 16:30 Vacenovice - Mikulov 4:3 (2:2)
    So 11.06. 16:30 Boskovice - Ráječko 0:2 (0:2)
    So 11.06. 16:30 Ratíškovice - Slavkov 1:0 (0:0)

    28.kolo

    So 18.06. 16:30 ČAFC 2011 - Ratíškovice 2:0 (1:0)
    So 18.06. 16:30 Slavkov - Boskovice 1:0 (0:0)
    So 18.06. 16:30 Ráječko - Vacenovice 2:0 (0:0)
    So 18.06. 16:30 Mikulov - Veselí 7:1 (3:0)
    So 18.06. 16:30 Šardice - Vegalta 4:2 (2:0)
    So 18.06. 16:30 Rosice - Bohunice 1:1 (0:0)
    So 18.06. 16:30 V. Pavlovice - Rájec 2:3 (1:2)
    So 18.06. 16:30 Mokrá - Líšeň 3:5 (3:2)

    16.kolo

    So 25.06. 16:30 ČAFC 2011 - V. Pavlovice 1:2
    So 25.06. 16:30 Mokrá - Rosice 2:1
    So 25.06. 16:30 Líšeň - Šardice 3:3
    So 25.06. 16:30 Rájec - Mikulov 4:2 (2:2)
    So 25.06. 16:30 Bohunice - Ráječko 1:3
    So 25.06. 16:30 Vegalta - Slavkov 3:2
    So 25.06. 16:30 Veselí - Ratíškovice 2:0
    So 25.06. 16:30 Vacenovice - Boskovice 1:2 (0:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 19 7 4 59:31 64
    2. 30 19 2 9 63:29 59
    3. 30 16 6 8 51:40 54
    4. 30 13 9 8 40:35 48
    5. 30 13 4 13 41:34 43
    6. 30 12 7 11 40:40 43
    7. 30 12 6 12 57:40 42
    8. 30 10 10 10 43:36 40
    9. 30 11 7 12 49:43 40
    10. 30 11 5 14 35:41 38
    11. 30 10 8 12 34:50 38
    12. 30 10 7 13 41:52 37
    13. 30 10 6 14 35:44 36
    14. 30 8 8 14 34:48 32
    15. 30 8 4 18 25:55 28
    16. 30 7 6 17 30:59 27