Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 11. prosince 2019
svátek má Dana.
Hlavní menu
  • ID: 6964
  • Návštěvy: 128/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    107455
    Týden:
    128
    Dnes:
    16
    On-line:
    1

    1.kolo

    19.07. 18:00 Dukla Praha - Znojmo 1:1 (1:0)
    19.07. 18:00 Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 5:0 (2:0)
    19.07. 20:15 Slavia Praha - Baník Ostrava 1:1 (0:0)
    Ne 21.07. 17:00 Teplice - 1.FC Slovácko 3:2 (2:0)
    Ne 21.07. 17:00 Jablonec - Zbrojovka Brno 0:0 (0:0)
    Ne 21.07. 19:00 Sigma Olomouc - Slovan Liberec 1:2 (0:1)
    Ne 21.07. 20:15 Jihlava - Sparta Praha 1:4 (1:3)
    Po 22.07. 18:00 Mladá Boleslav - 1.FK Příbram 1:1 (1:0)

    2.kolo

    26.07. 17:30 Znojmo - Teplice 0:0 (0:0)
    26.07. 20:15 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 2:4 (2:2)
    So 27.07. 18:00 1.FC Slovácko - Jihlava 2:1 (1:1)
    So 27.07. 19:00 Baník Ostrava - Mladá Boleslav 2:1 (2:1)
    So 27.07. 20:15 Dukla Praha - Sigma Olomouc 4:0 (2:0)
    Ne 28.07. 18:00 Sparta Praha - Jablonec 2:1 (1:1)
    Ne 28.07. 20:15 Slovan Liberec - Slavia Praha 2:1 (0:1)
    Po 29.07. 18:00 Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 5:1 (1:1)

    3.kolo

    02.08. 18:00 Jihlava - Znojmo 4:0 (2:0)
    02.08. 20:15 Bohemians 1905 - 1.FK Příbram 2:0 (1:0)
    So 03.08. 18:00 Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 4:0 (3:0)
    Ne 04.08. 17:00 Jablonec - 1.FC Slovácko 2:1 (1:0)
    Ne 04.08. 17:00 Mladá Boleslav - Slovan Liberec 4:0 (2:0)
    Ne 04.08. 17:00 Teplice - Dukla Praha 2:1 (1:0)
    Ne 04.08. 19:00 Zbrojovka Brno - Sparta Praha 1:3 (0:1)
    Po 05.08. 18:00 Slavia Praha - Sigma Olomouc 2:3 (0:1)

    4.kolo

    09.08. 20:15 Dukla Praha - Slavia Praha 0:1 (0:1)
    So 10.08. 18:00 1.FC Slovácko - Mladá Boleslav 0:2 (0:1)
    So 10.08. 19:00 1.FK Příbram - Zbrojovka Brno 2:1 (0:0)
    So 10.08. 19:00 Sigma Olomouc - Teplice 2:2 (1:0)
    So 10.08. 20:15 Sparta Praha - Bohemians 1905 2:1 (0:1)
    Ne 11.08. 19:00 Znojmo - Viktoria Plzeň 0:1 (0:0)
    Ne 11.08. 19:00 Slovan Liberec - Jihlava 1:0 (0:0)
    Po 12.08. 20:00 Baník Ostrava - Jablonec 0:4 (0:0)

    5.kolo

    16.08. 20:15 Mladá Boleslav - Sigma Olomouc 2:2 (0:0)
    So 17.08. 17:00 1.FK Příbram - Baník Ostrava 4:0 (1:0)
    So 17.08. 17:00 Zbrojovka Brno - Slovan Liberec 0:1 (0:1)
    So 17.08. 17:00 Jablonec - Znojmo 5:5 (3:1)
    So 17.08. 17:00 Jihlava - Dukla Praha 1:1 (0:0)
    So 17.08. 20:15 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 0:0 (0:0)
    Po 19.08. 18:00 Bohemians 1905 - 1.FC Slovácko 1:1 (1:0)
    Po 19.08. 20:15 Slavia Praha - Teplice 0:7 (0:2)

    6.kolo

    23.08. 18:00 Dukla Praha - Mladá Boleslav 1:1 (0:0)
    23.08. 20:15 Sparta Praha - 1.FK Příbram 4:0 (1:0)
    So 24.08. 16:00 Znojmo - Slavia Praha 0:1 (0:1)
    So 24.08. 20:15 1.FC Slovácko - Viktoria Plzeň 1:3 (0:1)
    Ne 25.08. 17:00 Teplice - Jihlava 4:2 (3:1)
    Ne 25.08. 19:00 Slovan Liberec - Bohemians 1905 1:0 (1:0)
    Ne 25.08. 19:00 Sigma Olomouc - Jablonec 0:1 (0:0)
    Po 26.08. 18:00 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 2:1 (1:0)

    7.kolo

    30.08. 18:30 Zbrojovka Brno - 1.FC Slovácko 0:2 (0:1)
    So 31.08. 16:00 1.FK Příbram - Dukla Praha 0:2 (0:1)
    So 31.08. 20:15 Sparta Praha - Baník Ostrava 4:1 (1:1)
    Ne 01.09. 17:00 Bohemians 1905 - Znojmo 2:0 (1:0)
    Ne 01.09. 17:00 Mladá Boleslav - Teplice 1:0 (1:0)
    Ne 01.09. 17:00 Jihlava - Slavia Praha 2:1 (0:1)
    Ne 01.09. 19:00 Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc 3:2 (2:0)
    Po 02.09. 18:00 Jablonec - Slovan Liberec 0:2 (0:2)

    8.kolo

    13.09. 18:00 Dukla Praha - Zbrojovka Brno 2:1 (1:1)
    13.09. 20:15 Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 1:1 (0:1)
    So 14.09. 15:00 Baník Ostrava - Bohemians 1905 1:3 (1:3)
    So 14.09. 18:00 1.FC Slovácko - 1.FK Příbram 1:1 (0:1)
    So 14.09. 19:00 Sigma Olomouc - Jihlava 4:3 (1:1)
    So 14.09. 20:15 Slavia Praha - Mladá Boleslav 0:4 (0:1)
    Ne 15.09. 19:00 Teplice - Jablonec 3:1 (0:0)
    Po 16.09. 18:00 Znojmo - Sparta Praha 0:2 (0:2)

    9.kolo

    20.09. 20:30 Sparta Praha - 1.FC Slovácko 4:1 (2:0)
    So 21.09. 20:15 Viktoria Plzeň - Dukla Praha 0:0 (0:0)
    Ne 22.09. 15:00 Baník Ostrava - Slovan Liberec 3:0 (2:0)
    Ne 22.09. 17:00 Zbrojovka Brno - Znojmo 2:0 (1:0)
    Ne 22.09. 17:00 Bohemians 1905 - Sigma Olomouc 0:2 (0:1)
    Ne 22.09. 17:00 Mladá Boleslav - Jihlava 3:1 (2:0)
    Ne 22.09. 19:00 Jablonec - Slavia Praha 2:1 (1:0)
    Po 23.09. 18:00 1.FK Příbram - Teplice 0:4 (0:2)

    10.kolo

    27.09. 20:15 Jihlava - Viktoria Plzeň 1:2 (1:1)
    So 28.09. 17:00 Znojmo - Mladá Boleslav 2:0 (1:0)
    So 28.09. 17:00 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 2:2 (0:1)
    So 28.09. 17:00 Teplice - Bohemians 1905 5:1 (2:1)
    So 28.09. 17:00 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 2:0 (0:0)
    So 28.09. 20:15 Slavia Praha - Sparta Praha 0:2 (0:0)
    Ne 29.09. 19:00 Slovan Liberec - 1.FK Příbram 1:0 (0:0)
    Po 30.09. 18:00 Dukla Praha - Jablonec 1:1 (1:1)

    11.kolo

    18.10. 20:15 Jablonec - Mladá Boleslav 1:1 (1:0)
    So 19.10. 17:00 1.FC Slovácko - Slovan Liberec 4:2 (1:0)
    So 19.10. 17:00 Baník Ostrava - Znojmo 1:1 (0:1)
    So 19.10. 17:00 1.FK Příbram - Sigma Olomouc 3:2 (0:1)
    So 19.10. 17:00 Bohemians 1905 - Jihlava 0:0 (0:0)
    So 19.10. 20:15 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 1:1 (0:1)
    Ne 20.10. 19:00 Sparta Praha - Dukla Praha 3:0 (1:0)
    Po 21.10. 18:00 Zbrojovka Brno - Teplice 3:2 (0:0)

    12.kolo

    25.10. 18:00 Dukla Praha - Baník Ostrava 1:0 (0:0)
    25.10. 19:00 Slavia Praha - Bohemians 1905 1:0 (1:0)
    So 26.10. 16:00 Znojmo - 1.FK Příbram 3:0 (2:0)
    So 26.10. 17:00 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 2:2 (1:2)
    So 26.10. 20:15 Jihlava - Jablonec 3:2 (1:0)
    Ne 27.10. 17:00 Mladá Boleslav - Zbrojovka Brno 5:2 (3:1)
    Ne 27.10. 19:00 Teplice - Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)
    Po 28.10. 18:00 Slovan Liberec - Sparta Praha 1:1 (0:0)

    13.kolo

    01.11. 20:15 Viktoria Plzeň - Jablonec 6:1 (3:1)
    So 02.11. 17:00 Slovan Liberec - Znojmo 0:0 (0:0)
    So 02.11. 17:00 1.FC Slovácko - Dukla Praha 0:1 (0:0)
    So 02.11. 17:00 1.FK Příbram - Slavia Praha 0:0 (0:0)
    So 02.11. 17:00 Zbrojovka Brno - Jihlava 1:0 (0:0)
    So 02.11. 20:15 Sparta Praha - Teplice 2:0 (1:0)
    Ne 03.11. 19:00 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 1:1 (1:1)
    Po 04.11. 18:00 Bohemians 1905 - Mladá Boleslav 1:1 (0:1)

    14.kolo

    08.11. 18:00 Jihlava - Baník Ostrava 0:0 (0:0)
    08.11. 19:00 Dukla Praha - Bohemians 1905 1:1 (0:0)
    So 09.11. 16:00 Znojmo - 1.FC Slovácko 1:2 (0:2)
    So 09.11. 20:15 Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 1:2 (1:1)
    Ne 10.11. 15:00 Jablonec - 1.FK Příbram 6:0 (3:0)
    Ne 10.11. 17:00 Slavia Praha - Zbrojovka Brno 0:0 (0:0)
    Ne 10.11. 19:00 Sigma Olomouc - Sparta Praha 1:1 (1:1)
    Po 11.11. 18:00 Teplice - Slovan Liberec 1:1 (1:0)

    15.kolo

    22.11. 20:15 Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň 1:3 (1:1)
    So 23.11. 16:00 Slovan Liberec - Dukla Praha 0:1 (0:0)
    So 23.11. 16:00 1.FK Příbram - Jihlava 5:0 (3:0)
    So 23.11. 18:00 Sparta Praha - Mladá Boleslav 4:1 (1:1)
    Ne 24.11. 17:00 Znojmo - Sigma Olomouc 2:1 (1:0)
    Ne 24.11. 17:00 Bohemians 1905 - Jablonec 0:1 (0:0)
    Ne 24.11. 19:00 1.FC Slovácko - Slavia Praha 3:0 (1:0)
    Po 25.11. 18:00 Baník Ostrava - Teplice 0:0 (0:0)

    16.kolo

    29.11. 18:00 Jihlava - 1.FC Slovácko 2:1 (2:0)
    29.11. 20:15 Teplice - Znojmo 1:3 (0:2)
    So 30.11. 16:00 Sigma Olomouc - Dukla Praha 1:2 (1:1)
    So 30.11. 20:15 Jablonec - Sparta Praha 2:3 (2:1)
    Ne 01.12. 15:00 Mladá Boleslav - Baník Ostrava 4:0 (3:0)
    Ne 01.12. 17:00 Bohemians 1905 - Zbrojovka Brno 1:1 (0:1)
    Ne 01.12. 19:00 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 2:0 (2:0)
    Po 02.12. 18:00 Slavia Praha - Slovan Liberec 2:1 (1:1)

    17.kolo

    21.02. 20:15 Dukla Praha - Teplice 3:1 (3:0)
    So 22.02. 14:00 Znojmo - Jihlava 0:0 (0:0)
    So 22.02. 16:00 1.FK Příbram - Bohemians 1905 1:0 (1:0)
    So 22.02. 17:00 1.FC Slovácko - Jablonec 1:0 (1:0)
    So 22.02. 20:15 Sigma Olomouc - Slavia Praha 5:1 (4:0)
    Ne 23.02. 15:00 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň 1:2 (0:1)
    Ne 23.02. 19:00 Slovan Liberec - Mladá Boleslav 2:2 (0:0)
    Po 24.02. 18:00 Sparta Praha - Zbrojovka Brno 4:0 (2:0)

    18.kolo

    28.02. 20:15 Slavia Praha - Dukla Praha 2:1 (2:0)
    So 01.03. 20:15 Bohemians 1905 - Sparta Praha 1:2 (1:1)
    Ne 02.03. 15:00 Jihlava - Slovan Liberec 2:3 (2:1)
    Ne 02.03. 15:00 Teplice - Sigma Olomouc 4:0 (2:0)
    Ne 02.03. 17:00 Jablonec - Baník Ostrava 1:0 (0:0)
    Ne 02.03. 17:00 Zbrojovka Brno - 1.FK Příbram 1:0 (1:0)
    Ne 02.03. 19:00 Viktoria Plzeň - Znojmo 3:2 (1:0)
    Po 03.03. 18:00 Mladá Boleslav - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0)

    19.kolo

    07.03. 20:15 Slovan Liberec - Zbrojovka Brno 1:0 (0:0)
    So 08.03. 14:30 Znojmo - Jablonec 4:0 (2:0)
    So 08.03. 15:00 Baník Ostrava - 1.FK Příbram 1:1 (0:1)
    So 08.03. 15:30 Dukla Praha - Jihlava 0:3 (0:0)
    So 08.03. 17:00 1.FC Slovácko - Bohemians 1905 1:0 (1:0)
    Ne 09.03. 17:00 Sigma Olomouc - Mladá Boleslav 1:1 (0:0)
    Ne 09.03. 20:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 1:0 (1:0)
    Po 10.03. 18:15 Teplice - Slavia Praha 1:0 (0:0)

    20.kolo

    14.03. 20:00 Jihlava - Teplice 1:1 (1:0)
    14.03. 20:15 Slavia Praha - Znojmo 2:1 (1:0)
    So 15.03. 20:15 1.FK Příbram - Sparta Praha 0:1 (0:0)
    Ne 16.03. 15:00 Jablonec - Sigma Olomouc 2:1 (1:0)
    Ne 16.03. 17:00 Bohemians 1905 - Slovan Liberec 1:0 (1:0)
    Ne 16.03. 17:00 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 0:0 (0:0)
    Ne 16.03. 19:00 Viktoria Plzeň - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)
    Po 17.03. 18:00 Mladá Boleslav - Dukla Praha 1:0 (0:0)

    21.kolo

    21.03. 20:15 Slovan Liberec - Jablonec 3:0 (1:0)
    So 22.03. 15:00 Znojmo - Bohemians 1905 0:0 (0:0)
    So 22.03. 16:45 Baník Ostrava - Sparta Praha 1:1 (0:0)
    So 22.03. 17:00 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 5:0 (2:0)
    So 22.03. 18:00 Dukla Praha - 1.FK Příbram 1:1 (1:1)
    Ne 23.03. 17:00 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 1:2 (1:0)
    Ne 23.03. 17:00 Slavia Praha - Jihlava 1:2 (0:1)
    Po 24.03. 18:00 Teplice - Mladá Boleslav 0:1 (0:0)

    22.kolo

    28.03. 18:00 Jihlava - Sigma Olomouc 5:0 (2:0)
    28.03. 20:15 Bohemians 1905 - Baník Ostrava 0:0 (0:0)
    So 29.03. 16:00 1.FK Příbram - 1.FC Slovácko 3:2 (1:1)
    So 29.03. 20:15 Viktoria Plzeň - Slovan Liberec 6:0 (4:0)
    Ne 30.03. 15:00 Jablonec - Teplice 1:1 (0:0)
    Ne 30.03. 17:00 Zbrojovka Brno - Dukla Praha 2:1 (2:1)
    Ne 30.03. 19:00 Sparta Praha - Znojmo 3:0 (1:0)
    Po 31.03. 18:00 Mladá Boleslav - Slavia Praha 3:1 (2:0)

    23.kolo

    04.04. 20:15 Teplice - 1.FK Příbram 1:0 (0:0)
    So 05.04. 16:00 Slovan Liberec - Baník Ostrava 3:2 (2:1)
    So 05.04. 20:15 Dukla Praha - Viktoria Plzeň 0:3 (0:1)
    Ne 06.04. 16:00 Znojmo - Zbrojovka Brno 1:1 (0:0)
    Ne 06.04. 17:00 Sigma Olomouc - Bohemians 1905 2:1 (0:0)
    Ne 06.04. 17:00 Jihlava - Mladá Boleslav 2:1 (1:0)
    Ne 06.04. 19:00 1.FC Slovácko - Sparta Praha 0:1 (0:0)
    Út 08.04. 18:30 Slavia Praha - Jablonec 0:0 (0:0)

    24.kolo

    11.04. 20:15 Bohemians 1905 - Teplice 3:1 (1:1)
    So 12.04. 15:00 Sparta Praha - Slavia Praha 3:0 (1:0)
    So 12.04. 16:00 1.FK Příbram - Slovan Liberec 3:1 (1:1)
    So 12.04. 17:00 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 0:1 (0:0)
    Ne 13.04. 15:00 Viktoria Plzeň - Jihlava 1:1 (0:0)
    Ne 13.04. 17:00 Mladá Boleslav - Znojmo 5:1 (2:1)
    Ne 13.04. 17:00 Jablonec - Dukla Praha 1:4 (1:2)
    Po 14.04. 17:00 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 2:0 (0:0)

    25.kolo

    18.04. 20:15 Jihlava - Bohemians 1905 1:1 (1:1)
    So 19.04. 16:00 Slovan Liberec - 1.FC Slovácko 2:1 (0:1)
    So 19.04. 16:00 Znojmo - Baník Ostrava 0:4 (0:2)
    So 19.04. 20:15 Mladá Boleslav - Jablonec 3:2 (2:2)
    Ne 20.04. 17:00 Sigma Olomouc - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)
    Ne 20.04. 17:00 Teplice - Zbrojovka Brno 0:1 (0:0)
    Ne 20.04. 19:00 Dukla Praha - Sparta Praha 1:3 (0:2)
    Po 21.04. 16:30 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 0:2 (0:1)

    26.kolo

    25.04. 20:15 Viktoria Plzeň - Teplice 3:0 (1:0)
    So 26.04. 17:00 Baník Ostrava - Dukla Praha 2:0 (1:0)
    So 26.04. 19:00 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc 3:1 (1:0)
    So 26.04. 20:15 Sparta Praha - Slovan Liberec 4:1 (1:0)
    Ne 27.04. 17:00 Zbrojovka Brno - Mladá Boleslav 1:1 (0:1)
    Ne 27.04. 17:00 Jablonec - Jihlava 3:0 (0:0)
    Ne 27.04. 20:15 Bohemians 1905 - Slavia Praha 0:1 (0:1)
    Po 28.04. 18:00 1.FK Příbram - Znojmo 1:1 (0:1)

    27.kolo

    02.05. 18:00 Dukla Praha - 1.FC Slovácko 1:1 (0:0)
    02.05. 20:15 Slavia Praha - 1.FK Příbram 3:0 (1:0)
    So 03.05. 16:30 Znojmo - Slovan Liberec 4:1 (0:0)
    So 03.05. 20:15 Teplice - Sparta Praha 3:1 (3:1)
    Ne 04.05. 17:00 Jihlava - Zbrojovka Brno 2:1 (1:1)
    Ne 04.05. 17:00 Mladá Boleslav - Bohemians 1905 1:0 (1:0)
    Ne 04.05. 19:00 Jablonec - Viktoria Plzeň 2:2 (1:1)
    Po 05.05. 18:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 2:3 (2:1)

    28.kolo

    09.05. 20:15 Bohemians 1905 - Dukla Praha 3:2 (3:0)
    So 10.05. 17:00 Baník Ostrava - Jihlava 3:1 (2:0)
    So 10.05. 18:00 1.FK Příbram - Jablonec 3:0 (3:0)
    So 10.05. 18:00 Slovan Liberec - Teplice 2:1 (1:1)
    So 10.05. 19:00 1.FC Slovácko - Znojmo 2:0 (1:0)
    Ne 11.05. 16:45 Sparta Praha - Sigma Olomouc 5:0 (2:0)
    Ne 11.05. 17:00 Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav 2:0 (0:0)
    Ne 11.05. 19:00 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 2:0 (1:0)

    29.kolo

    Ne 25.05. 18:00 Sigma Olomouc - Znojmo 2:0 (1:0)
    Ne 25.05. 18:00 Dukla Praha - Slovan Liberec 0:1 (0:1)
    Ne 25.05. 18:00 Slavia Praha - 1.FC Slovácko 1:1 (0:0)
    Ne 25.05. 18:00 Teplice - Baník Ostrava 0:0 (0:0)
    Ne 25.05. 18:00 Mladá Boleslav - Sparta Praha 0:4 (0:1)
    Ne 25.05. 18:00 Jihlava - 1.FK Příbram 3:0 (1:0)
    Ne 25.05. 18:00 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 1:1 (1:1)
    Ne 25.05. 18:00 Jablonec - Bohemians 1905 1:2 (1:0)

    30.kolo

    So 31.05. 18:00 Znojmo - Dukla Praha 0:2 (0:2)
    So 31.05. 18:00 Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 0:0 (0:0)
    So 31.05. 18:00 1.FC Slovácko - Teplice 0:2 (0:2)
    So 31.05. 18:00 Zbrojovka Brno - Jablonec 1:0 (0:0)
    So 31.05. 18:00 1.FK Příbram - Mladá Boleslav 3:1 (2:0)
    So 31.05. 18:00 Sparta Praha - Jihlava 4:1 (3:1)
    So 31.05. 18:00 Baník Ostrava - Slavia Praha 2:0 (0:0)
    So 31.05. 18:00 Slovan Liberec - Sigma Olomouc 1:1 (1:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 25 4 1 78:19 79
    2. 30 19 9 2 64:21 66
    3. 30 14 8 8 54:38 50
    4. 30 14 6 10 37:46 48
    5. 30 13 7 10 51:35 46
    6. 30 11 7 12 43:40 40
    7. 30 10 8 12 35:37 38
    8. 30 10 7 13 45:50 37
    9. 30 10 7 13 32:42 37
    10. 30 8 11 11 33:43 35
    11. 30 9 7 14 43:53 34
    12. 30 9 7 14 34:49 34
    13. 30 8 6 16 24:51 30
    14. 30 7 9 14 26:40 30
    15. 30 7 8 15 42:60 29
    16. 30 6 9 15 32:49 27