Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 3. srpna 2020
svátek má Miluše.
Hlavní menu
  • ID: 71
  • Návštěvy: 20/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4101
    Týden:
    20
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 14.08. 13:30 Křenovice - Újezd u Brna 4:1 (0:0)
    So 14.08. 16:30 Šaratice - Popůvky 5:1 (1:0)
    So 14.08. 16:30 Moravská Slavia - Střelice 2:1 (1:0)
    So 14.08. 16:30 Babice - Popice 5:2 (2:2)
    So 14.08. 16:30 Zastávka - Zbýšov 1:0 (0:0)
    Ne 15.08. 10:30 Kohoutovice B - Vrbovec 0:2 (0:1)
    Ne 15.08. 16:30 Únanov - Bohunice B 0:0 (0:0)

    2.kolo

    So 21.08. 15:30 Šaratice - Křenovice 3:1 (1:1)
    Ne 22.08. 15:00 Bohunice B - Babice 0:4 (0:1)
    Ne 22.08. 16:30 Vrbovec - Popůvky 1:1 (0:1)
    Ne 22.08. 16:30 Zbýšov - Kohoutovice B 1:2 (0:1)
    Ne 22.08. 16:30 Popice - Zastávka 2:1 (1:0)
    Ne 22.08. 16:30 Střelice - Únanov 5:2 (2:1)
    Ne 22.08. 16:30 Újezd u Brna - Moravská Slavia 2:1 (1:1)

    3.kolo

    So 28.08. 16:30 Moravská Slavia - Šaratice 1:0 (1:0)
    So 28.08. 16:30 Babice - Střelice 4:0 (1:0)
    So 28.08. 16:30 Zastávka - Bohunice B 2:1 (1:0)
    Ne 29.08. 10:30 Kohoutovice B - Popice 4:1 (2:1)
    Ne 29.08. 16:30 Křenovice - Popůvky 2:4 (2:2)
    Ne 29.08. 16:30 Únanov - Újezd u Brna 1:3 (1:1)
    Ne 29.08. 16:30 Vrbovec - Zbýšov 1:0 (0:0)

    4.kolo

    So 04.09. 16:30 Popůvky - Zbýšov 1:3 (1:2)
    So 04.09. 16:30 Šaratice - Únanov 2:0 (1:0)
    Ne 05.09. 15:00 Bohunice B - Kohoutovice B 0:6 (0:1)
    Ne 05.09. 16:30 Popice - Vrbovec 1:0 (0:0)
    Ne 05.09. 16:30 Střelice - Zastávka 0:0 (0:0)
    Ne 05.09. 16:30 Újezd u Brna - Babice 2:1 (1:0)
    Ne 05.09. 16:30 Křenovice - Moravská Slavia 0:4 (0:1)

    5.kolo

    So 11.09. 16:30 Moravská Slavia - Popůvky 5:0 (2:0)
    So 11.09. 16:30 Babice - Šaratice 2:0 (0:0)
    Ne 12.09. 10:30 Kohoutovice B - Střelice 1:1 (1:1)
    Ne 12.09. 16:30 Únanov - Křenovice 7:0 (3:0)
    Ne 12.09. 16:30 Zastávka - Újezd u Brna 1:2 (1:0)
    Ne 12.09. 16:30 Vrbovec - Bohunice B 2:1 (0:0)
    Ne 12.09. 16:30 Zbýšov - Popice 2:5 (2:1)

    6.kolo

    So 18.09. 10:30 Šaratice - Zastávka 0:2 (0:0)
    So 18.09. 16:00 Popůvky - Popice 0:0 (0:0)
    So 18.09. 16:00 Moravská Slavia - Únanov 0:2 (0:0)
    Ne 19.09. 15:00 Bohunice B - Zbýšov 3:0 (2:0)
    Ne 19.09. 16:00 Střelice - Vrbovec 2:1 (0:0)
    Ne 19.09. 16:00 Újezd u Brna - Kohoutovice B 3:1 (0:1)
    Ne 19.09. 16:00 Křenovice - Babice 3:2 (0:0)

    7.kolo

    So 25.09. 16:00 Babice - Moravská Slavia 2:3 (0:2)
    So 25.09. 16:00 Zastávka - Křenovice 1:2 (1:0)
    Ne 26.09. 10:30 Kohoutovice B - Šaratice 0:0 (0:0)
    Ne 26.09. 16:00 Únanov - Popůvky 3:1 (1:0)
    Ne 26.09. 16:00 Vrbovec - Újezd u Brna 0:2 (0:0)
    Ne 26.09. 16:00 Zbýšov - Střelice 2:0 (0:0)
    Ne 26.09. 16:00 Popice - Bohunice B 1:0 (0:0)

    8.kolo

    So 02.10. 15:30 Popůvky - Bohunice B 1:1 (1:0)
    So 02.10. 15:30 Šaratice - Vrbovec 6:2 (0:0)
    So 02.10. 15:30 Moravská Slavia - Zastávka 1:1 (1:0)
    Ne 03.10. 15:30 Střelice - Popice 0:0 (0:0)
    Ne 03.10. 15:30 Újezd u Brna - Zbýšov 0:2 (0:1)
    Ne 03.10. 15:30 Křenovice - Kohoutovice B 3:2 (0:2)
    Ne 03.10. 15:30 Únanov - Babice 3:4 (2:3)

    9.kolo

    So 09.10. 15:30 Babice - Popůvky 5:2 (3:0)
    So 09.10. 15:30 Zastávka - Únanov 0:1 (0:1)
    Ne 10.10. 10:30 Kohoutovice B - Moravská Slavia 1:0 (0:0)
    Ne 10.10. 15:00 Bohunice B - Střelice 5:1 (2:0)
    Ne 10.10. 15:30 Vrbovec - Křenovice 1:3 (0:2)
    Ne 10.10. 15:30 Zbýšov - Šaratice 0:4 (0:1)
    Ne 10.10. 15:30 Popice - Újezd u Brna 0:3 (0:2)

    10.kolo

    So 16.10. 15:00 Šaratice - Popice 3:2 (1:1)
    So 16.10. 15:00 Moravská Slavia - Vrbovec 3:0 (2:0)
    So 16.10. 15:00 Babice - Zastávka 5:4 (4:3)
    Ne 17.10. 15:00 Újezd u Brna - Bohunice B 1:0 (0:0)
    Ne 17.10. 15:00 Křenovice - Zbýšov 2:0 (1:0)
    Ne 17.10. 15:00 Únanov - Kohoutovice B 3:3 (2:1)
    Čt 28.10. 14:00 Popůvky - Střelice 0:2 (0:2)

    11.kolo

    So 23.10. 15:00 Zastávka - Popůvky 3:1 (1:1)
    Ne 24.10. 10:30 Kohoutovice B - Babice 0:5 (0:2)
    Ne 24.10. 15:00 Vrbovec - Únanov 2:2 (0:2)
    Ne 24.10. 15:00 Zbýšov - Moravská Slavia 1:1 (1:0)
    Ne 24.10. 15:00 Popice - Křenovice 2:1 (2:0)
    Ne 24.10. 15:00 Bohunice B - Šaratice 4:2 (2:1)
    Ne 24.10. 15:00 Střelice - Újezd u Brna 1:2 (1:1)

    12.kolo

    So 30.10. 14:00 Popůvky - Újezd u Brna 0:1 (0:1)
    So 30.10. 14:00 Šaratice - Střelice 8:1 (4:1)
    So 30.10. 14:00 Moravská Slavia - Popice 1:0 (1:0)
    So 30.10. 14:00 Babice - Vrbovec 3:0 (0:0)
    So 30.10. 14:00 Zastávka - Kohoutovice B 2:0 (1:0)
    Ne 31.10. 14:00 Křenovice - Bohunice B 4:4 (2:1)
    Ne 31.10. 14:00 Únanov - Zbýšov 5:4 (2:2)

    13.kolo

    Ne 07.11. 10:30 Kohoutovice B - Popůvky 6:1 (3:1)
    Ne 07.11. 13:30 Vrbovec - Zastávka 0:0 (0:0)
    Ne 07.11. 13:30 Zbýšov - Babice 0:6 (0:3)
    Ne 07.11. 13:30 Popice - Únanov 3:0 (1:0)
    Ne 07.11. 13:30 Bohunice B - Moravská Slavia 1:1 (0:1)
    Ne 07.11. 13:30 Střelice - Křenovice 2:0 (2:0)
    Ne 07.11. 13:30 Újezd u Brna - Šaratice 1:1 (0:1)

    15.kolo

    So 02.04. 15:00 Moravská Slavia - Újezd u Brna 1:1 (0:0)
    So 02.04. 16:00 Popůvky - Vrbovec 2:0 (0:0)
    So 02.04. 16:00 Zastávka - Popice 8:0 (2:0)
    So 02.04. 16:00 Babice - Bohunice B 1:1 (0:0)
    So 02.04. 16:00 Křenovice - Šaratice 1:4 (1:2)
    Ne 03.04. 10:30 Kohoutovice B - Zbýšov 0:0 (0:0)
    Ne 03.04. 16:00 Únanov - Střelice 1:3 (0:1)

    16.kolo

    So 09.04. 16:00 Popůvky - Křenovice 4:2 (1:2)
    So 09.04. 16:00 Šaratice - Moravská Slavia 2:0 (0:0)
    So 09.04. 16:00 Zbýšov - Vrbovec 0:2 (0:1)
    Ne 10.04. 16:00 Újezd u Brna - Únanov 3:0 (1:0)
    Ne 10.04. 16:00 Střelice - Babice 1:1 (1:1)
    Ne 10.04. 16:00 Bohunice B - Zastávka 1:1 (0:0)
    Ne 10.04. 16:00 Popice - Kohoutovice B 1:1 (0:1)

    18.kolo

    So 23.04. 16:30 Popůvky - Moravská Slavia 2:3 (1:1)
    So 23.04. 16:30 Křenovice - Únanov 1:2 (1:1)
    So 23.04. 16:30 Šaratice - Babice 1:0 (0:0)
    So 23.04. 16:30 Újezd u Brna - Zastávka 2:1 (1:1)
    So 23.04. 16:30 Střelice - Kohoutovice B 3:2 (2:1)
    So 23.04. 16:30 Bohunice B - Vrbovec 2:2 (1:0)
    So 23.04. 16:30 Popice - Zbýšov 4:0 (3:0)

    17.kolo

    So 16.04. 16:30 Zbýšov - Popůvky 1:2 (0:1)
    So 16.04. 16:30 Vrbovec - Popice 1:1 (1:0)
    So 16.04. 16:30 Kohoutovice B - Bohunice B 1:0 (1:0)
    So 16.04. 16:30 Zastávka - Střelice 2:1 (0:1)
    So 16.04. 16:30 Babice - Újezd u Brna 4:3 (4:3)
    So 16.04. 16:30 Únanov - Šaratice 3:2 (1:1)
    So 16.04. 16:30 Moravská Slavia - Křenovice 2:0 (1:0)

    19.kolo

    So 30.04. 16:30 Popice - Popůvky 2:0 (1:0)
    So 30.04. 16:30 Zbýšov - Bohunice B 3:0 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Vrbovec - Střelice 4:1 (0:1)
    So 30.04. 16:30 Kohoutovice B - Újezd u Brna 1:4 (0:1)
    So 30.04. 16:30 Zastávka - Šaratice 1:0 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Babice - Křenovice 4:1 (1:0)
    So 30.04. 16:30 Únanov - Moravská Slavia 1:2 (0:2)

    20.kolo

    So 07.05. 16:30 Popůvky - Únanov 1:1 (1:0)
    So 07.05. 16:30 Moravská Slavia - Babice 0:1 (0:0)
    So 07.05. 16:30 Křenovice - Zastávka 0:1 (0:1)
    So 07.05. 16:30 Šaratice - Kohoutovice B 5:0 (3:0)
    So 07.05. 16:30 Újezd u Brna - Vrbovec 1:1 (0:0)
    So 07.05. 16:30 Střelice - Zbýšov 2:2 (0:0)
    So 07.05. 16:30 Bohunice B - Popice 2:0 (0:0)

    21.kolo

    So 14.05. 16:30 Bohunice B - Popůvky 3:2 (1:0)
    So 14.05. 16:30 Popice - Střelice 2:0 (0:0)
    So 14.05. 16:30 Zbýšov - Újezd u Brna 0:1 (0:1)
    So 14.05. 16:30 Vrbovec - Šaratice 3:1 (2:0)
    So 14.05. 16:30 Kohoutovice B - Křenovice 4:1 (2:1)
    So 14.05. 16:30 Zastávka - Moravská Slavia 0:2 (0:2)
    So 14.05. 16:30 Babice - Únanov 6:0 (4:0)

    22.kolo

    So 21.05. 16:30 Popůvky - Babice 2:2 (1:0)
    So 21.05. 16:30 Únanov - Zastávka 0:3 (0:2)
    So 21.05. 16:30 Moravská Slavia - Kohoutovice B 2:2 (1:0)
    So 21.05. 16:30 Křenovice - Vrbovec 2:3 (2:2)
    So 21.05. 16:30 Šaratice - Zbýšov 1:2 (0:2)
    So 21.05. 16:30 Újezd u Brna - Popice 1:0 (0:0)
    So 21.05. 16:30 Střelice - Bohunice B 2:2 (1:0)

    23.kolo

    So 28.05. 16:30 Střelice - Popůvky 3:1 (2:1)
    So 28.05. 16:30 Bohunice B - Újezd u Brna 0:2 (0:0)
    So 28.05. 16:30 Popice - Šaratice 3:1 (1:0)
    So 28.05. 16:30 Zbýšov - Křenovice 7:1 (4:1)
    So 28.05. 16:30 Vrbovec - Moravská Slavia 1:0 (0:0)
    So 28.05. 16:30 Kohoutovice B - Únanov 4:1 (0:1)
    So 28.05. 16:30 Zastávka - Babice 4:0 (1:0)

    24.kolo

    So 04.06. 16:30 Popůvky - Zastávka 2:3 (1:1)
    So 04.06. 16:30 Babice - Kohoutovice B 6:1 (5:0)
    So 04.06. 16:30 Únanov - Vrbovec 2:1 (1:0)
    So 04.06. 16:30 Moravská Slavia - Zbýšov 0:3 (0:1)
    So 04.06. 16:30 Křenovice - Popice 2:0 (1:0)
    So 04.06. 16:30 Šaratice - Bohunice B 1:1 (0:0)
    So 04.06. 16:30 Újezd u Brna - Střelice 3:1 (2:1)

    25.kolo

    So 11.06. 16:30 Újezd u Brna - Popůvky 4:0 (1:0)
    So 11.06. 16:30 Střelice - Šaratice 2:1 (0:1)
    So 11.06. 16:30 Bohunice B - Křenovice 2:1 (2:1)
    So 11.06. 16:30 Popice - Moravská Slavia 1:1 (1:1)
    So 11.06. 16:30 Zbýšov - Únanov 5:2 (2:1)
    So 11.06. 16:30 Vrbovec - Babice 3:2 (0:1)
    So 11.06. 16:30 Kohoutovice B - Zastávka 5:9 (3:9)

    26.kolo

    So 18.06. 16:30 Popůvky - Kohoutovice B 6:1 (3:1)
    So 18.06. 16:30 Zastávka - Vrbovec 9:0 (1:0)
    So 18.06. 16:30 Babice - Zbýšov 3:5 (2:5)
    So 18.06. 16:30 Únanov - Popice 3:2 (2:1)
    So 18.06. 16:30 Moravská Slavia - Bohunice B 2:3 (0:0)
    So 18.06. 16:30 Křenovice - Střelice 1:3 (1:2)
    So 18.06. 16:30 Šaratice - Újezd u Brna 0:0 (0:0)

    14.kolo

    So 25.06. 16:30 Popůvky - Šaratice 2:4 (1:0)
    So 25.06. 16:30 Újezd u Brna - Křenovice 4:2 (3:1)
    So 25.06. 16:30 Střelice - Moravská Slavia 2:1 (1:1)
    So 25.06. 16:30 Bohunice B - Únanov 3:0 (1:0)
    So 25.06. 16:30 Popice - Babice 3:3 (1:1)
    So 25.06. 16:30 Zbýšov - Zastávka 2:0 (1:0)
    So 25.06. 16:30 Vrbovec - Kohoutovice B 4:2 (2:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 4 3 52:24 61
    2. 26 15 4 7 81:44 49
    3. 26 14 4 8 60:30 46
    4. 26 12 4 10 57:35 40
    5. 26 11 6 9 39:30 39
    6. 26 10 6 10 38:43 36
    7. 26 10 6 10 40:50 36
    8. 26 10 6 10 37:49 36
    9. 26 8 9 9 40:43 33
    10. 26 10 3 13 45:49 33
    11. 26 9 4 13 45:63 31
    12. 26 8 6 12 50:64 30
    13. 26 7 1 18 40:73 22
    14. 26 5 5 16 39:66 20