Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 17. února 2020
svátek má Miloslava.
Hlavní menu
  • ID: 7155
  • Návštěvy: 73/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    75162
    Týden:
    73
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    1.kolo

    26.07. 18:00 České Budějovice - Táborsko 2:0 (0:0)
    So 27.07. 10:15 Sokolov - Zlín 2:0 (1:0)
    So 27.07. 10:15 Ústí n/L - Vltavín 3:0 (1:0)
    So 27.07. 17:00 Frýdek-Místek - Bohemians 5:1 (5:0)
    Ne 28.07. 10:15 Viktoria Žižkov - Třinec 0:2 (0:1)
    Ne 28.07. 16:30 Mostecký FK - Vlašim 2:0 (0:0)
    Ne 28.07. 17:00 Varnsdorf - Karviná 1:2 (0:1)
    Ne 28.07. 17:00 Hradec Králové - Pardubice 2:2 (0:0)

    2.kolo

    02.08. 17:30 Bohemians - Vlašim 0:4 (0:1)
    02.08. 18:00 České Budějovice - Viktoria Žižkov 4:0 (2:0)
    So 03.08. 10:15 Třinec - Sokolov 1:2 (1:2)
    So 03.08. 10:15 Vltavín - Mostecký FK 0:0 (0:0)
    So 03.08. 10:15 Pardubice - Frýdek-Místek 1:1 (1:1)
    So 03.08. 17:40 Táborsko - Varnsdorf 1:1 (1:1)
    So 03.08. 19:00 Zlín - Ústí n/L 0:0 (0:0)
    Ne 04.08. 17:00 Karviná - Hradec Králové 2:1 (2:1)

    3.kolo

    So 10.08. 10:15 Sokolov - Viktoria Žižkov 1:2 (1:0)
    So 10.08. 10:15 Ústí n/L - Třinec 3:1 (3:1)
    So 10.08. 10:15 Bohemians - Vltavín 3:0 (1:0)
    So 10.08. 17:00 Vlašim - Pardubice 1:0 (1:0)
    So 10.08. 17:00 Frýdek-Místek - Karviná 4:1 (3:0)
    Ne 11.08. 16:30 Mostecký FK - Zlín 2:0 (1:0)
    Ne 11.08. 17:00 Hradec Králové - Táborsko 0:2 (0:2)
    Ne 11.08. 17:00 Varnsdorf - České Budějovice 0:0 (0:0)

    4.kolo

    16.08. 18:00 České Budějovice - Sokolov 0:3 (0:1)
    16.08. 18:00 Zlín - Frýdek-Místek 0:1 (0:0)
    So 17.08. 10:15 Pardubice - Bohemians 5:1 (2:1)
    So 17.08. 10:15 Vltavín - Vlašim 1:0 (1:0)
    So 17.08. 10:15 Třinec - Hradec Králové 1:2 (0:0)
    So 17.08. 17:00 Táborsko - Mostecký FK 0:0 (0:0)
    Ne 18.08. 10:15 Viktoria Žižkov - Varnsdorf 1:3 (1:2)
    Ne 18.08. 17:00 Karviná - Ústí n/L 6:1 (3:0)

    5.kolo

    So 24.08. 10:15 Ústí n/L - Viktoria Žižkov 1:0 (1:0)
    So 24.08. 10:15 Sokolov - Varnsdorf 1:0 (0:0)
    So 24.08. 10:15 Vltavín - Zlín 2:2 (1:1)
    So 24.08. 10:15 Bohemians - Třinec 1:3 (1:1)
    So 24.08. 17:00 Vlašim - Karviná 0:3 (0:2)
    So 24.08. 17:00 Frýdek-Místek - Táborsko 3:0 (2:0)
    Ne 25.08. 15:00 Hradec Králové - České Budějovice 3:2 (3:0)
    Ne 25.08. 16:30 Mostecký FK - Pardubice 2:2 (1:1)

    6.kolo

    Čt 29.08. 18:00 Zlín - Bohemians 2:0 (1:0)
    30.08. 18:00 České Budějovice - Ústí n/L 0:2 (0:2)
    So 31.08. 10:15 Třinec - Vlašim 0:1 (0:1)
    So 31.08. 10:15 Pardubice - Vltavín 1:0 (0:0)
    So 31.08. 17:00 Táborsko - Sokolov 2:0 (1:0)
    Ne 01.09. 10:15 Viktoria Žižkov - Frýdek-Místek 2:2 (0:2)
    Ne 01.09. 16:00 Karviná - Mostecký FK 0:0 (0:0)
    Ne 01.09. 17:00 Varnsdorf - Hradec Králové 0:3 (0:2)

    7.kolo

    So 07.09. 10:15 Ústí n/L - Varnsdorf 0:0 (0:0)
    So 07.09. 10:15 Pardubice - Zlín 1:0 (0:0)
    So 07.09. 10:15 Bohemians - Karviná 1:0 (1:0)
    So 07.09. 10:15 Vltavín - České Budějovice 0:5 (0:3)
    So 07.09. 17:00 Vlašim - Táborsko 0:3 (0:2)
    So 07.09. 17:00 Frýdek-Místek - Třinec 0:1 (0:0)
    Ne 08.09. 16:30 Mostecký FK - Viktoria Žižkov 2:2 (1:1)
    Ne 08.09. 17:00 Hradec Králové - Sokolov 2:0 (1:0)

    8.kolo

    13.09. 18:00 České Budějovice - Bohemians 1:0 (0:0)
    13.09. 18:00 Zlín - Vlašim 2:1 (1:0)
    So 14.09. 10:15 Sokolov - Ústí n/L 0:2 (0:1)
    So 14.09. 10:15 Třinec - Mostecký FK 0:0 (0:0)
    So 14.09. 16:00 Táborsko - Pardubice 1:0 (0:0)
    Ne 15.09. 10:15 Viktoria Žižkov - Hradec Králové 0:1 (0:0)
    Ne 15.09. 17:00 Varnsdorf - Frýdek-Místek 1:0 (0:0)
    Ne 15.09. 17:00 Karviná - Vltavín 3:1 (1:0)

    9.kolo

    20.09. 16:30 Bohemians - Táborsko 1:1 (0:0)
    20.09. 18:00 Zlín - Třinec 3:0 (2:0)
    So 21.09. 10:15 Vltavín - Varnsdorf 0:2 (0:0)
    So 21.09. 10:15 Pardubice - Karviná 2:1
    So 21.09. 10:15 Ústí n/L - Hradec Králové 0:2 (0:0)
    So 21.09. 16:30 Vlašim - Viktoria Žižkov 1:5 (0:3)
    So 21.09. 16:30 Frýdek-Místek - Sokolov 1:1 (1:1)
    Ne 22.09. 16:00 Mostecký FK - České Budějovice 3:2 (2:0)

    10.kolo

    27.09. 18:00 České Budějovice - Frýdek-Místek 3:0 (1:0)
    So 28.09. 10:15 Sokolov - Pardubice 2:0 (2:0)
    So 28.09. 16:30 Táborsko - Ústí n/L 2:0 (1:0)
    Ne 29.09. 10:15 Viktoria Žižkov - Bohemians 1:1 (0:1)
    Ne 29.09. 15:00 Hradec Králové - Mostecký FK 4:1 (1:0)
    Ne 29.09. 16:00 Karviná - Zlín 1:0 (1:0)
    Ne 29.09. 16:30 Varnsdorf - Vlašim 1:0 (0:0)
    So 05.10. 10:15 Třinec - Vltavín 4:2 (0:2)

    11.kolo

    So 12.10. 10:15 Pardubice - České Budějovice 1:1 (0:1)
    So 12.10. 10:15 Bohemians - Varnsdorf 2:4 (2:2)
    So 12.10. 10:15 Vltavín - Viktoria Žižkov 0:1 (0:0)
    So 12.10. 16:00 Vlašim - Hradec Králové 1:1 (1:1)
    So 12.10. 16:00 Frýdek-Místek - Ústí n/L 2:3 (1:1)
    Ne 13.10. 15:30 Mostecký FK - Sokolov 0:0 (0:0)
    Ne 13.10. 16:00 Karviná - Třinec 2:1 (1:0)
    Po 14.10. 18:10 Zlín - Táborsko 0:1 (0:0)

    12.kolo

    18.10. 18:00 České Budějovice - Zlín 2:0 (2:0)
    So 19.10. 10:15 Sokolov - Vlašim 1:0 (0:0)
    So 19.10. 10:15 Ústí n/L - Bohemians 4:1 (3:1)
    So 19.10. 10:15 Třinec - Pardubice 1:2 (1:0)
    So 19.10. 15:30 Táborsko - Vltavín 3:0 (2:0)
    Ne 20.10. 10:15 Viktoria Žižkov - Karviná 2:0 (1:0)
    Ne 20.10. 15:00 Hradec Králové - Frýdek-Místek 3:0 (1:0)
    Ne 20.10. 15:30 Varnsdorf - Mostecký FK 4:0 (2:0)

    13.kolo

    25.10. 18:00 Zlín - Viktoria Žižkov 1:2 (0:0)
    So 26.10. 10:15 Bohemians - Hradec Králové 1:0 (0:0)
    So 26.10. 10:15 Třinec - Táborsko 1:1 (1:0)
    So 26.10. 10:15 Vltavín - Sokolov 4:0 (1:0)
    So 26.10. 10:15 Pardubice - Varnsdorf 1:1 (0:0)
    So 26.10. 14:30 Vlašim - Ústí n/L 2:1 (1:1)
    Ne 27.10. 14:30 Karviná - České Budějovice 1:2 (0:1)
    Ne 27.10. 16:30 Mostecký FK - Frýdek-Místek 1:0 (1:0)

    14.kolo

    01.11. 18:00 České Budějovice - Vlašim 0:0 (0:0)
    So 02.11. 10:15 Ústí n/L - Mostecký FK 3:1 (0:0)
    So 02.11. 10:15 Sokolov - Bohemians 2:0 (2:0)
    So 02.11. 14:00 Frýdek-Místek - Vltavín 1:0 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Táborsko - Karviná 2:1 (2:0)
    Ne 03.11. 10:15 Viktoria Žižkov - Pardubice 2:0 (0:0)
    Ne 03.11. 14:00 Varnsdorf - Třinec 3:1 (1:0)
    Ne 03.11. 15:00 Hradec Králové - Zlín 2:0 (0:0)

    15.kolo

    08.11. 18:00 Zlín - Varnsdorf 0:1 (0:1)
    So 09.11. 10:15 Třinec - České Budějovice 1:3 (1:2)
    So 09.11. 10:15 Bohemians - Mostecký FK 0:2 (0:1)
    So 09.11. 10:15 Pardubice - Ústí n/L 0:1 (0:1)
    So 09.11. 10:15 Vltavín - Hradec Králové 1:1 (0:1)
    So 09.11. 14:00 Táborsko - Viktoria Žižkov 1:0 (1:0)
    So 09.11. 14:00 Vlašim - Frýdek-Místek 1:1 (1:1)
    Ne 10.11. 14:00 Karviná - Sokolov 1:1 (0:1)

    16.kolo

    So 16.11. 10:15 Ústí n/L - Zlín 0:2 (0:2)
    So 16.11. 10:15 Sokolov - Třinec 0:0 (0:0)
    So 16.11. 13:30 Frýdek-Místek - Pardubice 1:1 (1:0)
    So 16.11. 13:30 Vlašim - Bohemians 0:1 (0:0)
    Ne 17.11. 10:15 Viktoria Žižkov - České Budějovice 1:0 (1:0)
    Ne 17.11. 13:30 Varnsdorf - Táborsko 2:2 (2:2)
    Ne 17.11. 15:15 Mostecký FK - Vltavín 4:1 (1:1)
    Po 18.11. 18:10 Hradec Králové - Karviná 2:1 (1:0)

    17.kolo

    07.03. 18:00 České Budějovice - Varnsdorf 1:0 (1:0)
    So 08.03. 10:15 Pardubice - Vlašim 2:0 (0:0)
    So 08.03. 10:15 Třinec - Ústí n/L 1:0 (0:0)
    So 08.03. 10:15 Vltavín - Bohemians 1:0 (1:0)
    So 08.03. 14:30 Táborsko - Hradec Králové 2:1 (0:0)
    So 08.03. 18:00 Zlín - Mostecký FK 2:1 (0:1)
    Ne 09.03. 10:15 Viktoria Žižkov - Sokolov 1:2 (1:1)
    Ne 09.03. 14:30 Karviná - Frýdek-Místek 0:0 (0:0)

    18.kolo

    So 15.03. 10:15 Sokolov - České Budějovice 1:0 (0:0)
    So 15.03. 10:15 Ústí n/L - Karviná 2:1 (0:1)
    So 15.03. 10:15 Bohemians - Pardubice 0:3 (0:2)
    So 15.03. 14:30 Vlašim - Vltavín 2:1 (2:0)
    So 15.03. 14:30 Frýdek-Místek - Zlín 0:0 (0:0)
    Ne 16.03. 14:30 Varnsdorf - Viktoria Žižkov 0:1 (0:0)
    Ne 16.03. 15:00 Hradec Králové - Třinec 3:1 (1:0)
    Ne 16.03. 17:00 Mostecký FK - Táborsko 2:1 (0:0)

    19.kolo

    21.03. 18:00 České Budějovice - Hradec Králové 1:1 (0:1)
    So 22.03. 10:15 Pardubice - Mostecký FK 3:0 (0:0)
    So 22.03. 10:15 Třinec - Bohemians 3:0 (1:0)
    So 22.03. 15:00 Táborsko - Frýdek-Místek 2:0 (1:0)
    So 22.03. 18:00 Zlín - Vltavín 1:2 (1:1)
    Ne 23.03. 10:15 Viktoria Žižkov - Ústí n/L 2:0 (0:0)
    Ne 23.03. 15:00 Varnsdorf - Sokolov 5:0 (1:0)
    Ne 23.03. 15:00 Karviná - Vlašim 2:0 (2:0)

    20.kolo

    So 29.03. 10:15 Sokolov - Táborsko 1:1 (1:1)
    So 29.03. 10:15 Ústí n/L - České Budějovice 1:2 (1:0)
    So 29.03. 10:15 Bohemians - Zlín 0:1 (0:0)
    So 29.03. 10:15 Vltavín - Pardubice 0:0 (0:0)
    So 29.03. 15:00 Vlašim - Třinec 4:3 (2:1)
    So 29.03. 15:00 Frýdek-Místek - Viktoria Žižkov 0:2 (0:1)
    Ne 30.03. 15:00 Hradec Králové - Varnsdorf 3:1 (3:0)
    Ne 30.03. 16:00 Mostecký FK - Karviná 1:4 (1:1)

    21.kolo

    04.04. 18:00 České Budějovice - Vltavín 1:0 (0:0)
    So 05.04. 10:15 Sokolov - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    So 05.04. 10:15 Třinec - Frýdek-Místek 0:0 (0:0)
    So 05.04. 16:30 Táborsko - Vlašim 2:0 (1:0)
    So 05.04. 18:00 Zlín - Pardubice 2:1 (0:1)
    Ne 06.04. 10:15 Viktoria Žižkov - Mostecký FK 2:0 (0:0)
    Ne 06.04. 16:30 Varnsdorf - Ústí n/L 0:0 (0:0)
    Ne 06.04. 16:30 Karviná - Bohemians 1:1 (0:0)

    22.kolo

    So 12.04. 10:15 Pardubice - Táborsko 1:0 (0:0)
    So 12.04. 10:15 Ústí n/L - Sokolov 2:0 (1:0)
    So 12.04. 10:15 Bohemians - České Budějovice 0:3 (0:1)
    So 12.04. 10:15 Vltavín - Karviná 0:1 (0:0)
    So 12.04. 16:30 Vlašim - Zlín 1:0 (0:0)
    So 12.04. 16:30 Frýdek-Místek - Varnsdorf 0:0 (0:0)
    Ne 13.04. 17:00 Mostecký FK - Třinec 0:2 (0:1)
    Ne 13.04. 17:00 Hradec Králové - Viktoria Žižkov 0:0 (0:0)

    23.kolo

    18.04. 18:00 České Budějovice - Mostecký FK 4:1 (1:1)
    So 19.04. 10:15 Sokolov - Frýdek-Místek 0:1 (0:0)
    So 19.04. 10:15 Třinec - Zlín 2:2 (0:0)
    So 19.04. 17:00 Táborsko - Bohemians 3:2 (1:0)
    Ne 20.04. 10:15 Viktoria Žižkov - Vlašim 0:1 (0:0)
    Ne 20.04. 17:00 Varnsdorf - Vltavín 2:2 (1:0)
    Ne 20.04. 17:00 Karviná - Pardubice 3:0 (2:0)
    Ne 20.04. 17:00 Hradec Králové - Ústí n/L 3:1 (1:0)

    24.kolo

    So 26.04. 10:15 Pardubice - Sokolov 1:2 (0:1)
    So 26.04. 10:15 Ústí n/L - Táborsko 1:2 (1:0)
    So 26.04. 10:15 Bohemians - Viktoria Žižkov 0:4 (0:4)
    So 26.04. 10:15 Vltavín - Třinec 1:1 (0:0)
    So 26.04. 17:00 Vlašim - Varnsdorf 3:0 (1:0)
    So 26.04. 17:00 Frýdek-Místek - České Budějovice 0:2 (0:1)
    So 26.04. 18:00 Zlín - Karviná 3:0 (2:0)
    Ne 27.04. 15:30 Mostecký FK - Hradec Králové 0:1 (0:0)

    25.kolo

    Čt 01.05. 16:00 Třinec - Karviná 3:2 (2:1)
    02.05. 18:00 České Budějovice - Pardubice 1:0 (0:0)
    So 03.05. 10:15 Sokolov - Mostecký FK 3:1 (1:0)
    So 03.05. 10:15 Ústí n/L - Frýdek-Místek 2:1 (2:1)
    So 03.05. 17:00 Táborsko - Zlín 1:1 (1:1)
    Ne 04.05. 10:15 Viktoria Žižkov - Vltavín 3:2 (0:2)
    Ne 04.05. 17:00 Varnsdorf - Bohemians 2:3 (0:1)
    Ne 04.05. 17:00 Hradec Králové - Vlašim 4:2 (1:2)

    26.kolo

    So 10.05. 10:15 Pardubice - Třinec 0:1 (0:1)
    So 10.05. 10:15 Bohemians - Ústí n/L 1:3 (1:0)
    So 10.05. 10:15 Vltavín - Táborsko 1:4 (0:2)
    So 10.05. 17:00 Vlašim - Sokolov 0:4 (0:0)
    So 10.05. 17:00 Frýdek-Místek - Hradec Králové 3:1 (3:0)
    So 10.05. 18:00 Zlín - České Budějovice 1:1 (0:1)
    Ne 11.05. 17:00 Karviná - Viktoria Žižkov 1:1 (0:1)
    Ne 11.05. 17:00 Mostecký FK - Varnsdorf 0:2 (0:0)

    27.kolo

    16.05. 17:00 Ústí n/L - Vlašim 1:2 (0:2)
    Ne 18.05. 10:15 Viktoria Žižkov - Zlín 0:1 (0:1)
    Ne 18.05. 17:00 Varnsdorf - Pardubice 2:1 (2:1)
    Ne 18.05. 17:00 Sokolov - Vltavín 2:1 (1:1)
    Ne 18.05. 17:00 Táborsko - Třinec 4:0 (3:0)
    Ne 18.05. 17:00 České Budějovice - Karviná 4:0 (1:0)
    Ne 18.05. 17:00 Hradec Králové - Bohemians 4:1 (2:1)
    St 21.05. 17:30 Frýdek-Místek - Mostecký FK 3:0 (1:0)

    28.kolo

    So 24.05. 10:15 Pardubice - Viktoria Žižkov 0:2 (0:1)
    So 24.05. 10:15 Bohemians - Sokolov 1:1 (0:0)
    So 24.05. 10:15 Třinec - Varnsdorf 1:0 (1:0)
    So 24.05. 10:15 Vltavín - Frýdek-Místek 2:2 (1:0)
    So 24.05. 17:00 Vlašim - České Budějovice 0:1 (0:0)
    So 24.05. 18:00 Zlín - Hradec Králové 1:1 (0:0)
    Ne 25.05. 17:00 Karviná - Táborsko 0:0 (0:0)
    Ne 25.05. 17:00 Mostecký FK - Ústí n/L 2:1 (1:0)

    29.kolo

    So 31.05. 16:00 Viktoria Žižkov - Táborsko 0:2 (0:0)
    So 31.05. 16:00 Varnsdorf - Zlín 2:1 (2:0)
    So 31.05. 16:00 Sokolov - Karviná 1:3 (0:0)
    So 31.05. 16:00 Ústí n/L - Pardubice 0:1 (0:0)
    So 31.05. 16:00 Mostecký FK - Bohemians 2:0 (1:0)
    So 31.05. 16:00 České Budějovice - Třinec 3:0 (2:0)
    So 31.05. 16:00 Hradec Králové - Vltavín 2:0 (1:0)
    So 31.05. 16:00 Frýdek-Místek - Vlašim 0:2 (0:0)

    30.kolo

    St 04.06. 18:00 Pardubice - Hradec Králové 0:1 (0:0)
    St 04.06. 18:00 Zlín - Sokolov 5:0 (1:0)
    St 04.06. 18:00 Karviná - Varnsdorf 1:2 (0:2)
    St 04.06. 18:00 Bohemians - Frýdek-Místek 7:1 (3:1)
    St 04.06. 18:00 Táborsko - České Budějovice 0:6 (0:3)
    St 04.06. 18:00 Vlašim - Mostecký FK 0:4 (0:3)
    St 04.06. 18:00 Vltavín - Ústí n/L 0:0 (0:0)
    St 04.06. 18:00 Třinec - Viktoria Žižkov 1:0 (1:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 19 5 6 57:20 62
    2. 30 18 7 5 54:27 61
    3. 30 17 8 5 46:27 59
    4. 30 13 8 9 42:31 47
    5. 30 14 5 11 39:30 47
    6. 30 13 7 10 33:37 46
    7. 30 13 4 13 38:37 43
    8. 30 12 6 12 44:39 42
    9. 30 11 6 13 37:44 39
    10. 30 10 7 13 33:30 37
    11. 30 10 7 13 32:32 37
    12. 30 10 7 13 34:46 37
    13. 30 11 3 16 29:46 36
    14. 30 8 10 12 33:40 34
    15. 30 6 4 20 30:66 22
    16. 30 4 8 18 25:54 20