Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 26. února 2020
svátek má Dorota.
Hlavní menu
  • ID: 718
  • Návštěvy: 21/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3535
    Týden:
    21
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 20.08. 00:00 Písek - Hořovicko 2:0
    So 20.08. 00:00 Čtyři Dvory - Viktoria Plzeň B 1:4
    So 20.08. 00:00 Klatovy - Benešov 2:3
    So 20.08. 00:00 Viktoria Žižkov - Rokycany 4:1
    So 20.08. 00:00 Junior Praha - Strakonice 0:1
    So 20.08. 00:00 České Budějovice B - Petřín Plzeň 0:0 (0:0)

    4.kolo

    So 27.08. 00:00 Hořovicko - Petřín Plzeň 2:0
    So 27.08. 00:00 Strakonice - České Budějovice B 4:1
    So 27.08. 00:00 Rokycany - Junior Praha 3:1
    So 27.08. 00:00 Benešov - Viktoria Žižkov 0:1
    So 27.08. 00:00 Viktoria Plzeň B - Klatovy 9:1
    So 27.08. 00:00 Písek - Čtyři Dvory 1:1

    5.kolo

    So 03.09. 00:00 Čtyři Dvory - Hořovicko 1:0
    So 03.09. 00:00 Klatovy - Písek 0:3 (0:1)
    So 03.09. 00:00 Viktoria Žižkov - Viktoria Plzeň B 3:3 (0:2)
    So 03.09. 00:00 Junior Praha - Benešov 7:1
    So 03.09. 00:00 České Budějovice B - Rokycany 2:3
    So 03.09. 00:00 Petřín Plzeň - Strakonice 1:0

    6.kolo

    So 10.09. 00:00 Hořovicko - Strakonice 3:0
    So 10.09. 00:00 Rokycany - Petřín Plzeň 3:1
    So 10.09. 00:00 Benešov - České Budějovice B 1:2 (1:0)
    So 10.09. 00:00 Viktoria Plzeň B - Junior Praha 4:1 (2:0)
    So 10.09. 00:00 Písek - Viktoria Žižkov 2:1 (2:0)
    So 10.09. 00:00 Čtyři Dvory - Klatovy 3:1

    7.kolo

    So 17.09. 00:00 Klatovy - Hořovicko 0:1 (0:0)
    So 17.09. 00:00 Viktoria Žižkov - Čtyři Dvory 1:1 (1:0)
    So 17.09. 00:00 Junior Praha - Písek 1:1 (0:0)
    So 17.09. 00:00 České Budějovice B - Viktoria Plzeň B 2:1 (1:1)
    So 17.09. 00:00 Petřín Plzeň - Benešov 0:1
    So 17.09. 00:00 Strakonice - Rokycany 6:1 (2:1)

    8.kolo

    So 24.09. 00:00 Hořovicko - Rokycany 1:1
    So 24.09. 00:00 Benešov - Strakonice 2:3
    So 24.09. 00:00 Viktoria Plzeň B - Petřín Plzeň 4:0 (1:0)
    So 24.09. 00:00 Písek - České Budějovice B 3:0 (2:0)
    So 24.09. 00:00 Čtyři Dvory - Junior Praha 3:1
    So 24.09. 00:00 Klatovy - Viktoria Žižkov 0:2 (0:0)

    9.kolo

    So 01.10. 00:00 Viktoria Žižkov - Hořovicko 1:4 (0:1)
    So 01.10. 00:00 Junior Praha - Klatovy 4:3 (2:1)
    So 01.10. 00:00 České Budějovice B - Čtyři Dvory 2:1 (1:0)
    So 01.10. 00:00 Petřín Plzeň - Písek 1:1 (0:1)
    So 01.10. 00:00 Strakonice - Viktoria Plzeň B 3:0 (1:0)
    So 01.10. 00:00 Rokycany - Benešov 5:1 (3:0)

    10.kolo

    So 08.10. 00:00 Hořovicko - Benešov 3:1
    So 08.10. 00:00 Viktoria Plzeň B - Rokycany 2:2 (2:0)
    So 08.10. 00:00 Písek - Strakonice 0:1 (0:1)
    So 08.10. 00:00 Čtyři Dvory - Petřín Plzeň 1:2
    So 08.10. 00:00 Klatovy - České Budějovice B 2:3
    So 08.10. 00:00 Viktoria Žižkov - Junior Praha 1:3 (0:2)

    11.kolo

    So 15.10. 00:00 Junior Praha - Hořovicko 4:1 (1:0)
    So 15.10. 00:00 České Budějovice B - Viktoria Žižkov 3:1 (0:1)
    So 15.10. 00:00 Petřín Plzeň - Klatovy 0:2 (0:0)
    So 15.10. 00:00 Strakonice - Čtyři Dvory 0:2 (0:1)
    So 15.10. 00:00 Rokycany - Písek 0:2 (0:0)
    So 15.10. 00:00 Benešov - Viktoria Plzeň B 1:5 (0:2)

    2.kolo

    So 22.10. 00:00 Hořovicko - České Budějovice B 3:2 (0:2)
    So 22.10. 00:00 Petřín Plzeň - Junior Praha 2:1
    So 22.10. 00:00 Strakonice - Viktoria Žižkov 3:0 (2:0)
    So 22.10. 00:00 Rokycany - Klatovy 2:4 (1:1)
    So 22.10. 00:00 Benešov - Čtyři Dvory 1:1
    So 22.10. 00:00 Viktoria Plzeň B - Písek 0:1 (0:0)

    1.kolo

    So 29.10. 00:00 Viktoria Plzeň B - Hořovicko 0:3 (0:0)
    So 29.10. 00:00 Písek - Benešov 7:1 (3:0)
    So 29.10. 00:00 Čtyři Dvory - Rokycany 1:0 (0:0)
    So 29.10. 00:00 Klatovy - Strakonice 0:0 (0:0)
    So 29.10. 00:00 Viktoria Žižkov - Petřín Plzeň 1:3 (1:0)
    So 29.10. 00:00 Junior Praha - České Budějovice B 3:0 (2:0)

    13.kolo

    So 01.04. 00:00 České Budějovice B - Hořovicko 1:0
    So 01.04. 00:00 Junior Praha - Petřín Plzeň 2:0 (0:0)
    So 01.04. 00:00 Viktoria Žižkov - Strakonice 1:3 (0:1)
    So 01.04. 00:00 Klatovy - Rokycany 5:1 (2:1)
    So 01.04. 00:00 Čtyři Dvory - Benešov 4:1 (0:0)
    So 01.04. 00:00 Písek - Viktoria Plzeň B 2:0 (1:0)

    14.kolo

    So 08.04. 00:00 Hořovicko - Písek 1:0
    So 08.04. 00:00 Viktoria Plzeň B - Čtyři Dvory 0:1
    So 08.04. 00:00 Benešov - Klatovy 3:8
    So 08.04. 00:00 Rokycany - Viktoria Žižkov 1:1 (1:1)
    So 08.04. 00:00 Strakonice - Junior Praha 2:1
    So 08.04. 00:00 Petřín Plzeň - České Budějovice B 2:1

    15.kolo

    So 15.04. 00:00 Petřín Plzeň - Hořovicko 1:1
    So 15.04. 00:00 České Budějovice B - Strakonice 3:3
    So 15.04. 00:00 Junior Praha - Rokycany 1:1
    So 15.04. 00:00 Viktoria Žižkov - Benešov 5:0
    So 15.04. 00:00 Klatovy - Viktoria Plzeň B 2:0 (1:0)
    So 15.04. 00:00 Čtyři Dvory - Písek 0:1 (0:0)

    16.kolo

    So 22.04. 00:00 Hořovicko - Čtyři Dvory 3:0 (1:0)
    So 22.04. 00:00 Písek - Klatovy 1:0 (1:0)
    So 22.04. 00:00 Viktoria Plzeň B - Viktoria Žižkov 1:0 (1:0)
    So 22.04. 00:00 Benešov - Junior Praha 3:3
    So 22.04. 00:00 Rokycany - České Budějovice B 1:4 (0:1)
    So 22.04. 00:00 Strakonice - Petřín Plzeň 0:1 (0:1)

    17.kolo

    So 29.04. 00:00 Strakonice - Hořovicko 2:2 (1:1)
    So 29.04. 00:00 Petřín Plzeň - Rokycany 0:1 (0:1)
    So 29.04. 00:00 České Budějovice B - Benešov 6:0 (3:0)
    So 29.04. 00:00 Junior Praha - Viktoria Plzeň B 1:2
    So 29.04. 00:00 Viktoria Žižkov - Písek 1:0 (0:0)
    So 29.04. 00:00 Klatovy - Čtyři Dvory 0:10 (0:6)

    18.kolo

    So 06.05. 00:00 Hořovicko - Klatovy 4:2
    So 06.05. 00:00 Čtyři Dvory - Viktoria Žižkov 1:1 (0:1)
    So 06.05. 00:00 Písek - Junior Praha 1:0 (0:0)
    So 06.05. 00:00 Viktoria Plzeň B - České Budějovice B 4:0 (0:0)
    So 06.05. 00:00 Benešov - Petřín Plzeň 0:4 (0:2)
    So 06.05. 00:00 Rokycany - Strakonice 1:2 (0:1)

    19.kolo

    So 13.05. 00:00 Rokycany - Hořovicko 0:5 (0:2)
    So 13.05. 00:00 Strakonice - Benešov 4:1
    So 13.05. 00:00 Petřín Plzeň - Viktoria Plzeň B 1:2 (0:1)
    So 13.05. 00:00 České Budějovice B - Písek 1:0 (0:0)
    So 13.05. 00:00 Junior Praha - Čtyři Dvory 2:1
    So 13.05. 00:00 Viktoria Žižkov - Klatovy 1:1 (1:1)

    20.kolo

    So 20.05. 00:00 Hořovicko - Viktoria Žižkov 0:0 (0:0)
    So 20.05. 00:00 Klatovy - Junior Praha 7:1
    So 20.05. 00:00 Čtyři Dvory - České Budějovice B 1:0
    So 20.05. 00:00 Písek - Petřín Plzeň 1:0 (0:0)
    So 20.05. 00:00 Viktoria Plzeň B - Strakonice 5: (0:)
    So 20.05. 00:00 Benešov - Rokycany 2:4 (1:2)

    21.kolo

    So 27.05. 00:00 Benešov - Hořovicko 1:8 (0:3)
    So 27.05. 00:00 Rokycany - Viktoria Plzeň B 2:4 (0:1)
    So 27.05. 00:00 Strakonice - Písek 1:3 (1:0)
    So 27.05. 00:00 Petřín Plzeň - Čtyři Dvory 2:1
    So 27.05. 00:00 České Budějovice B - Klatovy 4:1
    So 27.05. 00:00 Junior Praha - Viktoria Žižkov 2:2 (0:2)

    22.kolo

    So 03.06. 00:00 Hořovicko - Junior Praha 2:1 (0:0)
    So 03.06. 00:00 Viktoria Žižkov - České Budějovice B 1:0 (0:0)
    So 03.06. 00:00 Klatovy - Petřín Plzeň 2:2
    So 03.06. 00:00 Čtyři Dvory - Strakonice 1:1
    So 03.06. 00:00 Písek - Rokycany 4:0 (3:0)
    So 03.06. 00:00 Viktoria Plzeň B - Benešov 5:0 (3:0)

    12.kolo

    St 07.06. 00:00 Hořovicko - Viktoria Plzeň B 0:1 (0:0)
    So 10.06. 00:00 Benešov - Písek 0:4 (0:3)
    So 10.06. 00:00 Rokycany - Čtyři Dvory 3:4 (1:0)
    So 10.06. 00:00 Strakonice - Klatovy 3:3
    So 10.06. 00:00 Petřín Plzeň - Viktoria Žižkov 1:1 (1:0)
    So 10.06. 00:00 České Budějovice B - Junior Praha 2:1 (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 15 3 4 40:10 48
    2. 22 13 4 5 47:21 43
    3. 22 13 2 7 56:27 41
    4. 22 11 5 6 42:32 38
    5. 22 10 5 7 40:27 35
    6. 22 11 2 9 39:36 35
    7. 22 8 5 9 24:28 29
    8. 22 6 8 8 30:33 26
    9. 22 7 4 11 41:43 25
    10. 22 6 4 12 46:60 22
    11. 22 6 4 12 36:57 22
    12. 22 2 2 18 24:91 8