Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 30. března 2020
svátek má Arnošt.
Hlavní menu
  • ID: 7346
  • Návštěvy: 30/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    52007
    Týden:
    30
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.08. 16:30 Bystřice n.P. - Tasovice 2:2 (2:1)
    So 10.08. 16:30 Hodonín - Stará Říše 1:2 (1:1)
    So 10.08. 16:30 Bohunice - Bystrc 1:3 (1:2)
    So 10.08. 16:30 Blansko - Rosice 3:1 (2:0)
    So 10.08. 16:30 Uherský Brod - Líšeň 1:4 (1:2)
    Ne 11.08. 16:30 Slavoj Polná - Vyškov 1:0 (0:0)
    Ne 11.08. 16:30 Napajedla - Velké Meziříčí 0:1 (0:0)
    Ne 11.08. 16:30 Pelhřimov - Vrchovina 3:0 (1:0)

    2.kolo

    So 17.08. 16:30 Líšeň - Napajedla 1:0 (0:0)
    So 17.08. 16:30 Rosice - Uherský Brod 1:1 (0:1)
    So 17.08. 16:30 Vyškov - Bohunice 1:1 (0:1)
    So 17.08. 16:30 Stará Říše - Slavoj Polná 0:3 (0:0)
    So 17.08. 16:30 Bystřice n.P. - Hodonín 0:0 (0:0)
    Ne 18.08. 10:15 Velké Meziříčí - Pelhřimov 2:1 (2:0)
    Ne 18.08. 16:30 Tasovice - Vrchovina 2:0 (0:0)
    Ne 18.08. 16:30 Bystrc - Blansko 2:2 (1:1)

    3.kolo

    So 24.08. 16:30 Hodonín - Tasovice 0:0 (0:0)
    So 24.08. 16:30 Bohunice - Stará Říše 2:2 (0:1)
    So 24.08. 16:30 Blansko - Vyškov 2:3 (0:3)
    So 24.08. 16:30 Uherský Brod - Bystrc 1:1 (1:1)
    So 24.08. 16:30 Napajedla - Rosice 1:2 (0:0)
    Ne 25.08. 16:30 Slavoj Polná - Bystřice n.P. 1:1 (0:0)
    Ne 25.08. 16:30 Pelhřimov - Líšeň 2:1 (0:0)
    Ne 25.08. 16:30 Vrchovina - Velké Meziříčí 0:0 (0:0)

    4.kolo

    So 31.08. 16:30 Líšeň - Vrchovina 2:0 (2:0)
    So 31.08. 16:30 Rosice - Pelhřimov 5:0 (1:0)
    So 31.08. 16:30 Bystřice n.P. - Bohunice 4:2 (2:2)
    So 31.08. 16:30 Hodonín - Slavoj Polná 2:1 (1:0)
    Ne 01.09. 16:30 Tasovice - Velké Meziříčí 1:3 (0:3)
    Ne 01.09. 16:30 Bystrc - Napajedla 5:2 (3:0)
    Ne 01.09. 16:30 Stará Říše - Blansko 1:0 (0:0)
    St 04.09. 17:00 Vyškov - Uherský Brod 5:1 (3:0)

    5.kolo

    So 07.09. 16:30 Slavoj Polná - Tasovice 3:0 (2:0)
    So 07.09. 16:30 Bohunice - Hodonín 2:0 (0:0)
    So 07.09. 16:30 Blansko - Bystřice n.P. 3:0 (0:0)
    So 07.09. 16:30 Uherský Brod - Stará Říše 2:1 (1:1)
    So 07.09. 16:30 Napajedla - Vyškov 1:1 (1:0)
    Ne 08.09. 10:15 Velké Meziříčí - Líšeň 3:0 (2:0)
    Ne 08.09. 16:30 Pelhřimov - Bystrc 1:4 (1:2)
    Ne 08.09. 16:30 Vrchovina - Rosice 2:0 (1:0)

    15.kolo

    St 11.09. 17:00 Pelhřimov - Tasovice 1:2 (1:0)
    St 11.09. 17:00 Vrchovina - Napajedla 1:0 (0:0)
    St 11.09. 17:00 Velké Meziříčí - Uherský Brod 1:0 (0:0)
    St 11.09. 17:00 Líšeň - Blansko 1:1 (0:0)
    St 11.09. 17:00 Rosice - Bohunice 3:1 (1:1)
    St 11.09. 17:00 Bystrc - Slavoj Polná 3:0 (2:0)
    St 11.09. 17:00 Vyškov - Hodonín 0:0 (0:0)
    St 11.09. 17:00 Stará Říše - Bystřice n.P. 2:1 (1:1)

    6.kolo

    So 14.09. 16:00 Rosice - Velké Meziříčí 1:0 (1:0)
    So 14.09. 16:00 Vyškov - Pelhřimov 2:2 (1:1)
    So 14.09. 16:00 Bystřice n.P. - Uherský Brod 1:0 (0:0)
    So 14.09. 16:00 Hodonín - Blansko 1:1 (1:0)
    Ne 15.09. 16:00 Tasovice - Líšeň 0:1 (0:1)
    Ne 15.09. 16:00 Bystrc - Vrchovina 0:2 (0:1)
    Ne 15.09. 16:00 Stará Říše - Napajedla 3:0 (0:0)
    Út 17.09. 17:00 Slavoj Polná - Bohunice 3:1 (2:1)

    7.kolo

    So 21.09. 16:00 Bohunice - Tasovice 2:0 (0:0)
    So 21.09. 16:00 Blansko - Slavoj Polná 1:2 (0:1)
    So 21.09. 16:00 Uherský Brod - Hodonín 2:2 (0:1)
    So 21.09. 16:00 Napajedla - Bystřice n.P. 3:0 (2:0)
    So 21.09. 16:00 Líšeň - Rosice 2:0 (0:0)
    Ne 22.09. 10:15 Velké Meziříčí - Bystrc 3:2 (2:0)
    Ne 22.09. 16:00 Pelhřimov - Stará Říše 2:2 (0:1)
    Ne 22.09. 16:00 Vrchovina - Vyškov 1:1 (1:0)

    8.kolo

    So 28.09. 16:00 Vyškov - Velké Meziříčí 2:0 (1:0)
    So 28.09. 16:00 Stará Říše - Vrchovina 0:0 (0:0)
    So 28.09. 16:00 Bystřice n.P. - Pelhřimov 1:3 (1:1)
    So 28.09. 16:00 Hodonín - Napajedla 2:0 (1:0)
    So 28.09. 16:00 Bohunice - Blansko 2:2 (1:2)
    Ne 29.09. 16:00 Tasovice - Rosice 1:2 (1:2)
    Ne 29.09. 16:00 Bystrc - Líšeň 1:1 (1:0)
    Ne 29.09. 16:00 Slavoj Polná - Uherský Brod 2:1 (1:0)

    9.kolo

    So 05.10. 15:30 Blansko - Tasovice 3:1 (1:0)
    So 05.10. 15:30 Uherský Brod - Bohunice 1:0 (0:0)
    So 05.10. 15:30 Napajedla - Slavoj Polná 2:2 (0:0)
    So 05.10. 15:30 Líšeň - Vyškov 1:3 (0:2)
    So 05.10. 15:30 Rosice - Bystrc 2:0 (2:0)
    Ne 06.10. 10:15 Velké Meziříčí - Stará Říše 1:1 (1:0)
    Ne 06.10. 15:30 Pelhřimov - Hodonín 2:2 (1:1)
    Ne 06.10. 15:30 Vrchovina - Bystřice n.P. 1:0 (1:0)

    10.kolo

    So 12.10. 15:00 Vyškov - Rosice 4:1 (2:1)
    So 12.10. 15:00 Bystřice n.P. - Velké Meziříčí 0:1 (0:0)
    So 12.10. 15:00 Hodonín - Vrchovina 2:1 (0:0)
    So 12.10. 15:00 Bohunice - Napajedla 2:1 (1:0)
    So 12.10. 15:00 Blansko - Uherský Brod 0:0 (0:0)
    Ne 13.10. 15:00 Tasovice - Bystrc 4:0 (2:0)
    Ne 13.10. 15:00 Stará Říše - Líšeň 1:1 (1:1)
    Ne 13.10. 15:00 Slavoj Polná - Pelhřimov 4:0 (2:0)

    11.kolo

    So 19.10. 15:00 Uherský Brod - Tasovice 2:0 (1:0)
    So 19.10. 15:00 Napajedla - Blansko 2:1 (1:1)
    So 19.10. 15:00 Líšeň - Bystřice n.P. 3:0 (2:0)
    So 19.10. 15:00 Rosice - Stará Říše 2:0 (2:0)
    Ne 20.10. 10:15 Velké Meziříčí - Hodonín 1:2 (1:1)
    Ne 20.10. 15:00 Pelhřimov - Bohunice 3:0 (2:0)
    Ne 20.10. 15:00 Vrchovina - Slavoj Polná 1:1 (1:1)
    Ne 20.10. 15:00 Bystrc - Vyškov 0:2 (0:2)

    12.kolo

    So 26.10. 14:30 Bystřice n.P. - Rosice 0:2 (0:1)
    So 26.10. 14:30 Hodonín - Líšeň 0:0 (0:0)
    So 26.10. 14:30 Bohunice - Vrchovina 1:2 (1:1)
    So 26.10. 14:30 Blansko - Pelhřimov 2:0 (0:0)
    So 26.10. 14:30 Uherský Brod - Napajedla 1:1 (0:0)
    Ne 27.10. 14:30 Tasovice - Vyškov 1:2 (0:2)
    Ne 27.10. 14:30 Stará Říše - Bystrc 1:2 (0:0)
    Ne 27.10. 14:30 Slavoj Polná - Velké Meziříčí 3:2 (2:1)

    13.kolo

    So 02.11. 14:00 Napajedla - Tasovice 2:1 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Líšeň - Slavoj Polná 6:1 (3:0)
    So 02.11. 14:00 Rosice - Hodonín 4:0 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Vyškov - Stará Říše 2:0 (2:0)
    Ne 03.11. 10:15 Velké Meziříčí - Bohunice 4:1 (2:0)
    Ne 03.11. 14:00 Pelhřimov - Uherský Brod 4:0 (2:0)
    Ne 03.11. 14:00 Vrchovina - Blansko 4:0 (2:0)
    Ne 03.11. 14:00 Bystrc - Bystřice n.P. 1:1 (0:0)

    14.kolo

    So 09.11. 14:00 Tasovice - Stará Říše 1:1 (0:1)
    So 09.11. 14:00 Bystřice n.P. - Vyškov 0:2 (0:2)
    So 09.11. 14:00 Hodonín - Bystrc 1:1 (0:1)
    So 09.11. 14:00 Bohunice - Líšeň 0:3 (0:0)
    So 09.11. 14:00 Blansko - Velké Meziříčí 2:2 (0:1)
    So 09.11. 14:00 Uherský Brod - Vrchovina 2:0 (1:0)
    So 09.11. 14:00 Napajedla - Pelhřimov 0:3 (0:0)
    Ne 10.11. 14:00 Slavoj Polná - Rosice 3:3 (3:1)

    16.kolo

    St 09.10. 16:00 Vrchovina - Pelhřimov 2:0 (1:0)
    So 16.11. 13:30 Líšeň - Uherský Brod 1:2 (1:1)
    So 16.11. 13:30 Velké Meziříčí - Napajedla 1:0 (1:0)
    So 16.11. 13:30 Rosice - Blansko 3:1 (1:1)
    So 16.11. 13:30 Stará Říše - Hodonín 2:1 (0:0)
    So 16.11. 13:30 Vyškov - Slavoj Polná 2:0 (1:0)
    So 16.11. 13:30 Tasovice - Bystřice n.P. 2:2 (2:0)
    Ne 17.11. 13:30 Bystrc - Bohunice 3:0 (1:0)

    18.kolo

    So 22.03. 15:00 Líšeň - Pelhřimov 2:1 (1:1)
    So 22.03. 15:00 Rosice - Napajedla 4:0 (1:0)
    So 22.03. 15:00 Vyškov - Blansko 3:1 (0:1)
    So 22.03. 15:00 Bystřice n.P. - Slavoj Polná 1:2 (1:1)
    Ne 23.03. 10:15 Velké Meziříčí - Vrchovina 0:0 (0:0)
    Ne 23.03. 15:00 Tasovice - Hodonín 3:3 (1:2)
    Ne 23.03. 15:00 Bystrc - Uherský Brod 0:1 (0:0)
    Ne 23.03. 15:00 Stará Říše - Bohunice 1:1 (0:0)

    19.kolo

    So 29.03. 15:30 Bohunice - Bystřice n.P. 1:2 (1:1)
    So 29.03. 15:30 Blansko - Stará Říše 1:0 (0:0)
    So 29.03. 15:30 Uherský Brod - Vyškov 0:4 (0:2)
    So 29.03. 15:30 Napajedla - Bystrc 2:0 (1:0)
    So 29.03. 15:30 Vrchovina - Líšeň 0:3 (0:1)
    Ne 30.03. 10:15 Velké Meziříčí - Tasovice 0:1 (0:1)
    Ne 30.03. 15:30 Pelhřimov - Rosice 3:2 (1:1)
    Ne 30.03. 15:30 Slavoj Polná - Hodonín 1:0 (0:0)

    20.kolo

    So 05.04. 15:30 Hodonín - Bohunice 3:1 (1:1)
    So 05.04. 15:30 Bystřice n.P. - Blansko 1:5 (1:2)
    So 05.04. 15:30 Vyškov - Napajedla 3:1 (0:1)
    So 05.04. 15:30 Rosice - Vrchovina 0:1 (0:1)
    So 05.04. 15:30 Líšeň - Velké Meziříčí 4:1 (2:1)
    Ne 06.04. 15:30 Tasovice - Slavoj Polná 1:0 (1:0)
    Ne 06.04. 15:30 Stará Říše - Uherský Brod 0:0 (0:0)
    Ne 06.04. 16:00 Bystrc - Pelhřimov 1:1 (0:1)

    21.kolo

    So 12.04. 16:00 Líšeň - Tasovice 3:0 (1:0)
    So 12.04. 16:00 Napajedla - Stará Říše 0:3 (0:2)
    So 12.04. 16:00 Uherský Brod - Bystřice n.P. 1:4 (1:0)
    So 12.04. 16:00 Blansko - Hodonín 4:1 (1:0)
    So 12.04. 16:00 Bohunice - Slavoj Polná 2:1 (1:0)
    Ne 13.04. 10:15 Velké Meziříčí - Rosice 0:2 (0:1)
    Ne 13.04. 16:00 Vrchovina - Bystrc 2:1 (0:1)
    Ne 13.04. 16:00 Pelhřimov - Vyškov 3:4 (2:1)

    22.kolo

    So 19.04. 16:00 Hodonín - Uherský Brod 1:1 (0:0)
    So 19.04. 16:00 Bystřice n.P. - Napajedla 1:0 (1:0)
    So 19.04. 16:00 Vyškov - Vrchovina 1:2 (0:1)
    So 19.04. 16:00 Rosice - Líšeň 1:0 (0:0)
    Ne 20.04. 16:00 Tasovice - Bohunice 1:1 (1:1)
    Ne 20.04. 16:00 Slavoj Polná - Blansko 2:2 (1:0)
    Ne 20.04. 16:00 Stará Říše - Pelhřimov 2:0 (0:0)
    Ne 20.04. 16:00 Bystrc - Velké Meziříčí 1:3 (1:0)

    23.kolo

    So 26.04. 16:00 Rosice - Tasovice 3:0 (1:0)
    So 26.04. 16:00 Líšeň - Bystrc 1:2 (1:1)
    So 26.04. 16:00 Napajedla - Hodonín 2:2 (1:0)
    So 26.04. 16:00 Uherský Brod - Slavoj Polná 1:1 (0:0)
    Ne 27.04. 10:15 Velké Meziříčí - Vyškov 0:2 (0:1)
    Ne 27.04. 16:00 Vrchovina - Stará Říše 2:1 (2:1)
    Ne 27.04. 16:00 Pelhřimov - Bystřice n.P. 1:2 (0:1)
    Ne 27.04. 16:00 Blansko - Bohunice 1:1 (0:1)

    24.kolo

    So 03.05. 16:30 Bohunice - Uherský Brod 2:1 (0:1)
    So 03.05. 16:30 Hodonín - Pelhřimov 1:1 (0:0)
    So 03.05. 16:30 Bystřice n.P. - Vrchovina 2:0 (0:0)
    So 03.05. 16:30 Vyškov - Líšeň 3:1 (1:0)
    Ne 04.05. 16:30 Tasovice - Blansko 2:4 (1:0)
    Ne 04.05. 16:30 Slavoj Polná - Napajedla 1:2 (0:0)
    Ne 04.05. 16:30 Stará Říše - Velké Meziříčí 3:2 (0:0)
    Ne 04.05. 16:30 Bystrc - Rosice 1:5 (1:1)

    17.kolo

    St 07.05. 16:30 Bohunice - Vyškov 0:0 (0:0)
    St 07.05. 16:30 Blansko - Bystrc 2:2 (1:1)
    St 07.05. 16:30 Hodonín - Bystřice n.P. 0:1 (0:1)
    St 07.05. 16:30 Slavoj Polná - Stará Říše 2:3 (1:2)
    St 07.05. 16:30 Uherský Brod - Rosice 0:3 (0:2)
    St 07.05. 16:30 Napajedla - Líšeň 2:1 (1:1)
    St 07.05. 16:30 Pelhřimov - Velké Meziříčí 6:1 (4:0)
    St 07.05. 16:30 Vrchovina - Tasovice 2:1 (1:1)

    25.kolo

    So 10.05. 16:30 Rosice - Vyškov 3:2 (2:0)
    So 10.05. 16:30 Líšeň - Stará Říše 7:0 (3:0)
    So 10.05. 16:30 Napajedla - Bohunice 1:0 (0:0)
    So 10.05. 16:30 Uherský Brod - Blansko 1:0 (1:0)
    Ne 11.05. 10:15 Velké Meziříčí - Bystřice n.P. 2:2 (2:0)
    Ne 11.05. 16:30 Vrchovina - Hodonín 3:2 (0:1)
    Ne 11.05. 16:30 Pelhřimov - Slavoj Polná 4:3 (1:1)
    St 21.05. 17:00 Bystrc - Tasovice 1:2 (0:2)

    26.kolo

    16.05. 17:00 Hodonín - Velké Meziříčí 4:1 (3:0)
    So 17.05. 16:30 Blansko - Napajedla 1:0 (0:0)
    So 17.05. 16:30 Bohunice - Pelhřimov 3:2 (1:1)
    So 17.05. 16:30 Bystřice n.P. - Líšeň 0:4 (0:1)
    So 17.05. 16:30 Vyškov - Bystrc 5:3 (2:1)
    Ne 18.05. 16:30 Tasovice - Uherský Brod 5:1 (2:0)
    Ne 18.05. 16:30 Slavoj Polná - Vrchovina 4:6 (2:2)
    Ne 18.05. 16:30 Stará Říše - Rosice 2:3 (1:2)

    27.kolo

    So 24.05. 10:15 Pelhřimov - Blansko 6:0 (3:0)
    So 24.05. 16:30 Vyškov - Tasovice 3:0 (2:0)
    So 24.05. 16:30 Rosice - Bystřice n.P. 1:3 (1:1)
    So 24.05. 16:30 Líšeň - Hodonín 1:1 (1:0)
    So 24.05. 16:30 Napajedla - Uherský Brod 1:0 (1:0)
    Ne 25.05. 10:15 Velké Meziříčí - Slavoj Polná 5:0 (3:0)
    Ne 25.05. 16:30 Bystrc - Stará Říše 4:4 (2:2)
    Ne 25.05. 16:30 Vrchovina - Bohunice 3:0 (1:0)

    28.kolo

    So 31.05. 16:30 Uherský Brod - Pelhřimov 3:1 (3:1)
    So 31.05. 16:30 Blansko - Vrchovina 1:0 (0:0)
    So 31.05. 16:30 Bohunice - Velké Meziříčí 4:0 (0:0)
    So 31.05. 16:30 Slavoj Polná - Líšeň 0:0 (0:0)
    So 31.05. 16:30 Hodonín - Rosice 1:2 (0:1)
    So 31.05. 16:30 Bystřice n.P. - Bystrc 4:0 (1:0)
    Ne 01.06. 16:30 Tasovice - Napajedla 3:1 (0:1)
    Ne 01.06. 16:30 Stará Říše - Vyškov 2:5 (0:3)

    29.kolo

    So 07.06. 16:30 Stará Říše - Tasovice 2:7 (1:4)
    So 07.06. 16:30 Vyškov - Bystřice n.P. 2:1 (0:1)
    So 07.06. 16:30 Bystrc - Hodonín 0:0 (0:0)
    So 07.06. 16:30 Rosice - Slavoj Polná 1:0 (1:0)
    So 07.06. 16:30 Líšeň - Bohunice 1:1 (1:1)
    So 07.06. 16:30 Vrchovina - Uherský Brod 2:0 (0:0)
    So 07.06. 16:30 Pelhřimov - Napajedla 1:2 (0:1)
    Ne 08.06. 10:15 Velké Meziříčí - Blansko 3:2 (1:1)

    30.kolo

    13.06. 17:30 Bystřice n.P. - Stará Říše 3:1 (3:0)
    So 14.06. 16:30 Tasovice - Pelhřimov 2:3 (0:3)
    So 14.06. 16:30 Napajedla - Vrchovina 7:0 (3:0)
    So 14.06. 16:30 Uherský Brod - Velké Meziříčí 1:0 (1:0)
    So 14.06. 16:30 Blansko - Líšeň 5:3 (1:0)
    So 14.06. 16:30 Bohunice - Rosice 2:3 (2:1)
    So 14.06. 16:30 Slavoj Polná - Bystrc 4:4 (2:3)
    So 14.06. 16:30 Hodonín - Vyškov 2:1 (0:0)
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 20 6 4 70:31 66
    2. 30 21 2 7 65:34 65
    3. 30 16 5 9 40:37 53
    4. 30 14 7 9 59:32 49
    5. 30 11 9 10 53:50 42
    6. 30 12 5 13 43:48 41
    7. 30 11 6 13 40:48 39
    8. 30 10 8 12 51:57 38
    9. 30 11 5 14 60:57 38
    10. 30 9 9 12 43:58 36
    11. 30 7 14 9 37:41 35
    12. 30 9 8 13 28:48 35
    13. 30 10 4 16 36:47 34
    14. 30 9 6 15 46:53 33
    15. 30 7 10 13 48:60 31
    16. 30 7 8 15 37:55 29