Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 13. srpna 2020
svátek má Alena.
Hlavní menu
  • ID: 7508
  • Návštěvy: 14/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Florbal

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3884
    Týden:
    14
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 18.09. 00:00 Otrokovice - České Budějovice 4:3
    So 18.09. 00:00 Campus Jablonec - Havířov 2:3
    So 18.09. 00:00 Litvínov - Paskov 0k:5
    So 18.09. 00:00 Kr. Vinohrady - Žďár n/S. 8:2
    So 18.09. 00:00 Počenice - Pelhřimov 14:4
    So 18.09. 00:00 Dragons H. Brod - Znojmo 9:1

    2.kolo

    Ne 19.09. 00:00 Campus Jablonec - Paskov 5:3
    Ne 19.09. 00:00 Litvínov - Havířov 6:3
    Ne 19.09. 00:00 Počenice - České Budějovice 9:2
    Ne 19.09. 00:00 Otrokovice - Pelhřimov 11:4
    Ne 19.09. 00:00 Dragons H. Brod - Žďár n/S. 2:10
    Ne 19.09. 00:00 Kr. Vinohrady - Znojmo 4:5

    3.kolo

    So 02.10. 00:00 Havířov - Otrokovice 9:5
    So 02.10. 00:00 České Budějovice - Kr. Vinohrady 4:8
    So 02.10. 00:00 Paskov - Počenice 8:12
    So 02.10. 00:00 Pelhřimov - Dragons H. Brod 9:4
    So 02.10. 00:00 Znojmo - Litvínov 4:7
    So 02.10. 00:00 Žďár n/S. - Campus Jablonec 11:5

    4.kolo

    Ne 03.10. 00:00 Žďár n/S. - Litvínov 8:5
    Ne 03.10. 00:00 Pelhřimov - Kr. Vinohrady 6:10
    Ne 03.10. 00:00 České Budějovice - Dragons H. Brod 4:6
    Ne 03.10. 00:00 Havířov - Počenice 2:6
    Ne 03.10. 00:00 Znojmo - Campus Jablonec 7:2
    Ne 03.10. 00:00 Paskov - Otrokovice 10:3

    5.kolo

    So 16.10. 00:00 České Budějovice - Havířov 1:5
    So 16.10. 00:00 Litvínov - Dragons H. Brod 3:6
    So 16.10. 00:00 Otrokovice - Žďár n/S. 5:4
    So 16.10. 00:00 Campus Jablonec - Kr. Vinohrady 3:6
    So 16.10. 00:00 Pelhřimov - Paskov 6:4
    So 16.10. 00:00 Počenice - Znojmo 4:7

    6.kolo

    Ne 17.10. 00:00 Campus Jablonec - Dragons H. Brod 1:9
    Ne 17.10. 00:00 Litvínov - Kr. Vinohrady 6:5
    Ne 17.10. 00:00 Otrokovice - Znojmo 7:6
    Ne 17.10. 00:00 Pelhřimov - Havířov 3:4 pp
    Ne 17.10. 00:00 Počenice - Žďár n/S. 3:11
    Ne 17.10. 00:00 České Budějovice - Paskov 7:9

    7.kolo

    So 30.10. 00:00 Litvínov - Campus Jablonec 8:5
    So 30.10. 00:00 Dragons H. Brod - Kr. Vinohrady 8:6
    So 30.10. 00:00 Paskov - Havířov 4:6
    So 30.10. 00:00 Pelhřimov - České Budějovice 6:7
    So 30.10. 00:00 Počenice - Otrokovice 6:15
    So 30.10. 00:00 Znojmo - Žďár n/S. 7:6

    8.kolo

    So 06.11. 00:00 Otrokovice - Campus Jablonec 14:3
    So 06.11. 00:00 Kr. Vinohrady - Havířov 6:5 np
    So 06.11. 00:00 Dragons H. Brod - Paskov 7:4
    So 06.11. 00:00 Počenice - Litvínov 8:4
    So 06.11. 00:00 Znojmo - Pelhřimov 9:6
    So 06.11. 00:00 Žďár n/S. - České Budějovice 12:3

    9.kolo

    Ne 07.11. 00:00 Žďár n/S. - Pelhřimov 6:4
    Ne 07.11. 00:00 Kr. Vinohrady - Paskov 1:5
    Ne 07.11. 00:00 Otrokovice - Litvínov 8:5
    Ne 07.11. 00:00 Počenice - Campus Jablonec 10:8
    Ne 07.11. 00:00 Dragons H. Brod - Havířov 4:5 np
    Ne 07.11. 00:00 Znojmo - České Budějovice 4:3 pp

    10.kolo

    So 20.11. 00:00 Havířov - Žďár n/S. 7:1
    So 20.11. 00:00 Litvínov - Pelhřimov 10:7
    So 20.11. 00:00 Campus Jablonec - České Budějovice 2:4
    So 20.11. 00:00 Dragons H. Brod - Počenice 5:6 np
    So 20.11. 00:00 Paskov - Znojmo 8:3
    So 20.11. 00:00 Kr. Vinohrady - Otrokovice 4:5

    11.kolo

    Ne 21.11. 00:00 Campus Jablonec - Pelhřimov 5:12
    Ne 21.11. 00:00 Dragons H. Brod - Otrokovice 5:3
    Ne 21.11. 00:00 Litvínov - České Budějovice 6:7 pp
    Ne 21.11. 00:00 Paskov - Žďár n/S. 6:0
    Ne 21.11. 00:00 Havířov - Znojmo 8:3
    Ne 21.11. 00:00 Kr. Vinohrady - Počenice 3:7

    12.kolo

    So 04.12. 00:00 České Budějovice - Otrokovice 9:8 np
    So 04.12. 00:00 Havířov - Campus Jablonec 5:1
    So 04.12. 00:00 Paskov - Litvínov 15:6
    So 04.12. 00:00 Žďár n/S. - Kr. Vinohrady 7:4
    So 04.12. 00:00 Pelhřimov - Počenice 3:8
    So 04.12. 00:00 Znojmo - Dragons H. Brod 4:3

    13.kolo

    Ne 05.12. 00:00 Paskov - Campus Jablonec 12:4
    Ne 05.12. 00:00 Havířov - Litvínov 10:7
    Ne 05.12. 00:00 České Budějovice - Počenice 7:8 np
    Ne 05.12. 00:00 Pelhřimov - Otrokovice 4:5
    Ne 05.12. 00:00 Žďár n/S. - Dragons H. Brod 6:3
    Ne 05.12. 00:00 Znojmo - Kr. Vinohrady 6:4

    14.kolo

    So 11.12. 00:00 Campus Jablonec - Litvínov 4:10
    So 11.12. 00:00 Kr. Vinohrady - Dragons H. Brod 7:3
    So 11.12. 00:00 Havířov - Paskov 2:5
    So 11.12. 00:00 České Budějovice - Pelhřimov 8:9 pp
    So 11.12. 00:00 Otrokovice - Počenice 7:8
    So 11.12. 00:00 Žďár n/S. - Znojmo 8:5

    15.kolo

    Ne 24.10. 00:00 Dragons H. Brod - Pelhřimov 5:3
    So 01.01. 11:00 Otrokovice - Havířov 4:3 np
    So 08.01. 00:00 Kr. Vinohrady - České Budějovice 4:6
    So 08.01. 00:00 Počenice - Paskov 1:12
    So 08.01. 00:00 Litvínov - Znojmo 8:7 pp
    So 08.01. 00:00 Campus Jablonec - Žďár n/S. 6:8

    16.kolo

    Ne 09.01. 00:00 Litvínov - Žďár n/S. 6:4
    Ne 09.01. 00:00 Kr. Vinohrady - Pelhřimov 4:6
    Ne 09.01. 00:00 Dragons H. Brod - České Budějovice 12:5
    Ne 09.01. 00:00 Počenice - Havířov 2:7
    Ne 09.01. 00:00 Campus Jablonec - Znojmo 8:7 pp
    Ne 09.01. 00:00 Otrokovice - Paskov 3:5

    17.kolo

    So 22.01. 15:00 Havířov - České Budějovice 12:2
    So 22.01. 18:00 Kr. Vinohrady - Campus Jablonec 6:3
    So 22.01. 18:00 Paskov - Pelhřimov 11:3
    So 22.01. 20:00 Dragons H. Brod - Litvínov 4:9
    So 22.01. 20:00 Žďár n/S. - Otrokovice 3:4 pp
    So 22.01. 20:00 Znojmo - Počenice 4:2

    18.kolo

    Ne 23.01. 10:00 Paskov - České Budějovice 10:5
    Ne 23.01. 13:00 Žďár n/S. - Počenice 3:4
    Ne 23.01. 15:00 Znojmo - Otrokovice 6:5 pp
    Ne 23.01. 15:00 Havířov - Pelhřimov 12:2
    Ne 23.01. 15:30 Dragons H. Brod - Campus Jablonec 8:6
    Ne 23.01. 18:00 Kr. Vinohrady - Litvínov 4:5 pp

    19.kolo

    So 05.02. 15:00 Havířov - Kr. Vinohrady 7:2
    So 05.02. 17:00 Campus Jablonec - Otrokovice 2:12
    So 05.02. 17:30 Litvínov - Počenice 7:3
    So 05.02. 17:35 České Budějovice - Žďár n/S. 4:9
    So 05.02. 18:00 Paskov - Dragons H. Brod 7:8
    So 05.02. 19:00 Pelhřimov - Znojmo 6:7 pp

    20.kolo

    Ne 06.02. 10:00 Paskov - Kr. Vinohrady 10:4
    Ne 06.02. 10:00 České Budějovice - Znojmo 9:8 np
    Ne 06.02. 10:30 Campus Jablonec - Počenice 4:8
    Ne 06.02. 14:00 Pelhřimov - Žďár n/S. 8:5
    Ne 06.02. 15:00 Litvínov - Otrokovice 4:8
    Ne 06.02. 15:00 Havířov - Dragons H. Brod 14:5

    21.kolo

    So 19.02. 17:00 Otrokovice - Kr. Vinohrady 7:3
    So 19.02. 19:00 Pelhřimov - Litvínov 3:7
    So 19.02. 20:00 Žďár n/S. - Havířov 1:6
    So 19.02. 20:00 Počenice - Dragons H. Brod 3:4
    So 19.02. 20:00 Znojmo - Paskov 2:7
    So 19.02. 20:30 České Budějovice - Campus Jablonec 5:8

    22.kolo

    Ne 20.02. 13:00 Žďár n/S. - Paskov 8:5
    Ne 20.02. 14:00 Pelhřimov - Campus Jablonec 9:5
    Ne 20.02. 14:00 Otrokovice - Dragons H. Brod 7:5
    Ne 20.02. 14:00 Počenice - Kr. Vinohrady 5:6 np
    Ne 20.02. 16:00 České Budějovice - Litvínov 9:10
    Ne 20.02. 16:00 Znojmo - Havířov 3:4 np
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 22 14 3 2 3 139:75 50
    2. 22 15 0 0 7 165:96 45
    3. 22 13 2 2 5 150:111 45
    4. 22 12 0 2 8 125:123 38
    5. 22 11 2 1 8 139:137 38
    6. 22 11 2 1 8 137:133 38
    7. 22 12 0 1 9 133:110 37
    8. 22 8 3 4 7 115:128 34
    9. 22 6 2 1 13 109:121 23
    10. 22 6 1 2 13 123:161 22
    11. 22 3 3 3 13 114:169 18
    12. 22 2 1 0 19 92:177 8