Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 20. listopadu 2019
svátek má Nikola.
Hlavní menu
  • ID: 7513
  • Návštěvy: 51/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Věkové kategorie

Florbal

Návštěvy soutěže

Celkem:
14887
Týden:
51
Dnes:
6
On-line:
1

2.kolo

So 18.09. 00:00 Kerio Plzeň - M. Lázně 1:5
So 18.09. 00:00 Slavia Plzeň - Jiskra Aš 3:2
So 18.09. 00:00 Jiskra Aš - Kerio Plzeň 7:9
So 18.09. 00:00 M. Lázně - Slavia Plzeň 5:3

1.kolo

Ne 19.09. 00:00 FBŠ Plzeň B - Skvrňany 3:3
Ne 19.09. 00:00 Tachov - FBC Sokol Rokycany B 4:1
Ne 19.09. 00:00 Ostrov - FBŠ Plzeň B 3:3
Ne 19.09. 00:00 Skvrňany - Tachov 10:3
Ne 19.09. 00:00 FBC Sokol Rokycany B - Ostrov 2:6

3.kolo

So 09.10. 00:00 Tachov - Ostrov 2:5
So 09.10. 00:00 Skvrňany - Kerio Plzeň 4:4
So 09.10. 00:00 Slavia Plzeň - Tachov 0:4
So 09.10. 00:00 Ostrov - Skvrňany 5:5
So 09.10. 00:00 Kerio Plzeň - Slavia Plzeň 3:4

4.kolo

So 09.10. 00:00 Jiskra Aš - FBC Sokol Rokycany B 8:5
So 09.10. 00:00 M. Lázně - FBŠ Plzeň B 5:7
So 09.10. 00:00 FBŠ Plzeň B - Jiskra Aš 2:5
So 09.10. 00:00 FBC Sokol Rokycany B - M. Lázně 1:2

5.kolo

So 23.10. 00:00 Slavia Plzeň - FBŠ Plzeň B 5:4
So 23.10. 00:00 Kerio Plzeň - Ostrov 4:6
So 23.10. 00:00 FBŠ Plzeň B - FBC Sokol Rokycany B 4:5
So 23.10. 00:00 Ostrov - Slavia Plzeň 3:6
So 23.10. 00:00 FBC Sokol Rokycany B - Kerio Plzeň 1:5

6.kolo

Ne 24.10. 00:00 M. Lázně - Skvrňany 4:5
Ne 24.10. 00:00 Jiskra Aš - Tachov 5:3
Ne 24.10. 00:00 Tachov - M. Lázně 8:3
Ne 24.10. 00:00 Skvrňany - Jiskra Aš 3:5

7.kolo

Ne 14.11. 00:00 M. Lázně - Kerio Plzeň 2:3
Ne 14.11. 00:00 Slavia Plzeň - Jiskra Aš 4:7
Ne 14.11. 00:00 Ostrov - M. Lázně 5:5
Ne 14.11. 00:00 Kerio Plzeň - Slavia Plzeň 3:1
Ne 14.11. 00:00 Jiskra Aš - Ostrov 6:6

8.kolo

Ne 14.11. 00:00 FBC Sokol Rokycany B - Tachov 2:9
Ne 14.11. 00:00 FBŠ Plzeň B - Skvrňany 3:6
Ne 14.11. 00:00 Skvrňany - FBC Sokol Rokycany B 4:4
Ne 14.11. 00:00 Tachov - FBŠ Plzeň B 5:1

9.kolo

So 27.11. 00:00 Jiskra Aš - FBC Sokol Rokycany B 3:6
So 27.11. 00:00 FBŠ Plzeň B - M. Lázně 4:4
So 27.11. 00:00 FBC Sokol Rokycany B - Ostrov 5:6
So 27.11. 00:00 M. Lázně - Jiskra Aš 7:4
So 27.11. 00:00 Ostrov - FBŠ Plzeň B 7:2

10.kolo

Ne 28.11. 00:00 Skvrňany - Kerio Plzeň 5:5
Ne 28.11. 00:00 Tachov - Slavia Plzeň 1:0
Ne 28.11. 00:00 Slavia Plzeň - Skvrňany 6:5
Ne 28.11. 00:00 Kerio Plzeň - Tachov 6:6

11.kolo

So 11.12. 00:00 M. Lázně - Skvrňany 3:9
So 11.12. 00:00 Tachov - Jiskra Aš 6:3
So 11.12. 00:00 Skvrňany - Ostrov 5:7
So 11.12. 00:00 Jiskra Aš - M. Lázně 4:7
So 11.12. 00:00 Ostrov - Tachov 5:8

12.kolo

Ne 12.12. 00:00 Kerio Plzeň - FBŠ Plzeň B 8:3
Ne 12.12. 00:00 Slavia Plzeň - FBC Sokol Rokycany B 6:6
Ne 12.12. 00:00 FBC Sokol Rokycany B - Kerio Plzeň 4:5
Ne 12.12. 00:00 FBŠ Plzeň B - Slavia Plzeň 6:5

13.kolo

Ne 09.01. 00:00 Jiskra Aš - Ostrov 3:1
Ne 09.01. 00:00 FBC Sokol Rokycany B - FBŠ Plzeň B 2:3
Ne 09.01. 00:00 Ostrov - M. Lázně 8:0
Ne 09.01. 00:00 FBŠ Plzeň B - Jiskra Aš 6:3
Ne 09.01. 00:00 M. Lázně - FBC Sokol Rokycany B 0:1

14.kolo

Ne 09.01. 00:00 Slavia Plzeň - Tachov 0:4
Ne 09.01. 00:00 Kerio Plzeň - Skvrňany 3:4
Ne 09.01. 00:00 Skvrňany - Slavia Plzeň 2:1
Ne 09.01. 00:00 Tachov - Kerio Plzeň 8:3

16.kolo

So 29.01. 00:00 Tachov - FBC Sokol Rokycany B 17:0
So 29.01. 00:00 Skvrňany - FBŠ Plzeň B 1:0
So 29.01. 00:00 FBŠ Plzeň B - Tachov 6:5
So 29.01. 00:00 FBC Sokol Rokycany B - Skvrňany 0:3

15.kolo

Ne 30.01. 00:00 Slavia Plzeň - Ostrov 4:7
Ne 30.01. 00:00 Jiskra Aš - M. Lázně 0:5
Ne 30.01. 00:00 Ostrov - Kerio Plzeň 2:3
Ne 30.01. 00:00 M. Lázně - Slavia Plzeň 1:0
Ne 30.01. 00:00 Kerio Plzeň - Jiskra Aš 4:3

17.kolo

Ne 20.02. 00:00 Kerio Plzeň - FBŠ Plzeň B 7:7
Ne 20.02. 00:00 FBC Sokol Rokycany B - Slavia Plzeň 2:1
Ne 20.02. 00:00 FBŠ Plzeň B - Ostrov 2:9
Ne 20.02. 00:00 Slavia Plzeň - Kerio Plzeň 1:7
Ne 20.02. 00:00 Ostrov - FBC Sokol Rokycany B 3:0

18.kolo

Ne 20.02. 00:00 Skvrňany - M. Lázně 1:0
Ne 20.02. 00:00 Tachov - Jiskra Aš 8:5
Ne 20.02. 00:00 M. Lázně - Tachov 3:6
Ne 20.02. 00:00 Jiskra Aš - Skvrňany 0:1

19.kolo

So 19.03. 00:00 Slavia Plzeň - Ostrov 2:3
So 19.03. 00:00 Tachov - Skvrňany 0:2
So 19.03. 00:00 Ostrov - Kerio Plzeň 6:5
So 19.03. 00:00 Skvrňany - Slavia Plzeň 4:2
So 19.03. 00:00 Kerio Plzeň - Tachov 0:3

20.kolo

So 19.03. 00:00 FBŠ Plzeň B - M. Lázně 9:1
So 19.03. 00:00 FBC Sokol Rokycany B - Jiskra Aš 1:6
So 19.03. 00:00 M. Lázně - FBC Sokol Rokycany B 2:19
So 19.03. 00:00 Jiskra Aš - FBŠ Plzeň B 0:1

21.kolo

Ne 03.04. 00:00 Ostrov - Tachov 0:3
Ne 03.04. 00:00 FBŠ Plzeň B - FBC Sokol Rokycany B 1:4
Ne 03.04. 00:00 Skvrňany - Ostrov 5:6
Ne 03.04. 00:00 Tachov - FBŠ Plzeň B 3:0
Ne 03.04. 00:00 FBC Sokol Rokycany B - Skvrňany 0:1

22.kolo

So 09.04. 00:00 M. Lázně - Kerio Plzeň 1:15
So 09.04. 00:00 Jiskra Aš - Slavia Plzeň 3:3
So 09.04. 00:00 Kerio Plzeň - Jiskra Aš 7:0
So 09.04. 00:00 Slavia Plzeň - M. Lázně 0:5

23.kolo

So 30.04. 00:00 Skvrňany - Tachov 5:0
So 30.04. 00:00 Ostrov - Jiskra Aš 2:13
So 30.04. 00:00 Tachov - M. Lázně 0:4
So 30.04. 00:00 Jiskra Aš - Skvrňany 1:2
So 30.04. 00:00 M. Lázně - Ostrov 7:3

24.kolo

Ne 01.05. 00:00 FBŠ Plzeň B - Kerio Plzeň 2:13
Ne 01.05. 00:00 FBC Sokol Rokycany B - Slavia Plzeň 5:3
Ne 01.05. 00:00 Slavia Plzeň - FBŠ Plzeň B 2:3
Ne 01.05. 00:00 Kerio Plzeň - FBC Sokol Rokycany B 9:1
Soutěž nemá správce [ více ]

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 24 15 5 4 95:65 50
2. 24 16 1 7 116:69 49
3. 24 13 4 7 132:86 43
4. 24 13 4 7 114:100 43
5. 24 10 2 12 81:116 32
6. 24 8 4 12 82:111 28
7. 24 8 2 14 96:102 26
8. 24 7 2 15 77:111 23
9. 24 5 2 17 62:95 17