Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 8. prosince 2019
svátek má Květoslava.
Hlavní menu
  • ID: 7514
  • Návštěvy: 18/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Věkové kategorie

Florbal

Návštěvy soutěže

Celkem:
6020
Týden:
18
Dnes:
4
On-line:
1

1.kolo

So 25.09. 00:00 Loko Louny - Česká Lípa B 1:6
So 25.09. 00:00 Koberovy - Ústí n.Labem 4:6
So 25.09. 00:00 Panteři Žatec - Loko Louny 15:2
So 25.09. 00:00 Česká Lípa B - Koberovy 4:4
So 25.09. 00:00 Ústí n.Labem - Panteři Žatec 6:3

2.kolo

So 25.09. 00:00 Campus Jablonec B - Vipers Most 3:3
So 25.09. 00:00 LIBEREC - Slavia Liberec 5:0k
So 25.09. 00:00 Děčín - Campus Jablonec B 8:9
So 25.09. 00:00 Vipers Most - LIBEREC 3:24
So 25.09. 00:00 Slavia Liberec - Děčín 0k:5

4.kolo

So 09.10. 00:00 Campus Jablonec B - Děčín 7:4
So 09.10. 00:00 Vipers Most - Česká Lípa B 0k:5
So 09.10. 00:00 Děčín - Koberovy 10:8
So 09.10. 00:00 Česká Lípa B - Campus Jablonec B 4:5
So 09.10. 00:00 Koberovy - Vipers Most 5:0k

3.kolo

Ne 10.10. 00:00 Loko Louny - Slavia Liberec 0:5
Ne 10.10. 00:00 Panteři Žatec - LIBEREC 4:7
Ne 10.10. 00:00 Slavia Liberec - Litvínov B 2:2
Ne 10.10. 00:00 LIBEREC - Loko Louny 4:1
Ne 10.10. 00:00 Litvínov B - Panteři Žatec 3:3

5.kolo

Ne 24.10. 00:00 Vipers Most - Loko Louny 3:4
Ne 24.10. 00:00 Campus Jablonec B - Ústí n.Labem 4:9
Ne 24.10. 00:00 Děčín - Vipers Most 14:2
Ne 24.10. 00:00 Loko Louny - Campus Jablonec B 8:4
Ne 24.10. 00:00 Ústí n.Labem - Děčín 12:3

6.kolo

Ne 31.10. 00:00 Slavia Liberec - Koberovy 14:6
Ne 31.10. 00:00 LIBEREC - Česká Lípa B 5:6
Ne 31.10. 00:00 Koberovy - Litvínov B 4:6
Ne 31.10. 00:00 Česká Lípa B - Slavia Liberec 5:6
Ne 31.10. 00:00 Litvínov B - LIBEREC 2:9

8.kolo

So 06.11. 00:00 Slavia Liberec - Vipers Most 12:8
So 06.11. 00:00 LIBEREC - Ústí n.Labem 4:4
So 06.11. 00:00 Vipers Most - Campus Jablonec B 8:5
So 06.11. 00:00 Ústí n.Labem - Slavia Liberec 6:0
So 06.11. 00:00 Campus Jablonec B - LIBEREC 4:7

7.kolo

Ne 07.11. 00:00 Panteři Žatec - Děčín 2:1
Ne 07.11. 00:00 Litvínov B - Česká Lípa B 4:3
Ne 07.11. 00:00 Děčín - Loko Louny 5:6
Ne 07.11. 00:00 Česká Lípa B - Panteři Žatec 6:2
Ne 07.11. 00:00 Loko Louny - Litvínov B 6:2

10.kolo

So 27.11. 00:00 Ústí n.Labem - Loko Louny 7:0
So 27.11. 00:00 Panteři Žatec - Vipers Most 7:3
So 27.11. 00:00 Litvínov B - Ústí n.Labem 2:8
So 27.11. 00:00 Loko Louny - Vipers Most 6:5
So 27.11. 00:00 Panteři Žatec - Litvínov B 10:2

9.kolo

Ne 28.11. 00:00 Děčín - Slavia Liberec 3:4
Ne 28.11. 00:00 Koberovy - LIBEREC 4:6
Ne 28.11. 00:00 Slavia Liberec - Campus Jablonec B 5:3
Ne 28.11. 00:00 LIBEREC - Děčín 2:0
Ne 28.11. 00:00 Campus Jablonec B - Koberovy 7:7

11.kolo

So 11.12. 00:00 Loko Louny - LIBEREC 2:13
So 11.12. 00:00 Panteři Žatec - Slavia Liberec 2:11
So 11.12. 00:00 Česká Lípa B - Loko Louny 3:2
So 11.12. 00:00 LIBEREC - Panteři Žatec 9:5
So 11.12. 00:00 Slavia Liberec - Česká Lípa B 7:5

12.kolo

Ne 12.12. 00:00 Litvínov B - Vipers Most 9:3
Ne 12.12. 00:00 Děčín - Ústí n.Labem 5:8
Ne 12.12. 00:00 Litvínov B - Koberovy 4:1
Ne 12.12. 00:00 Vipers Most - Děčín 5:7
Ne 12.12. 00:00 Ústí n.Labem - Koberovy 16:2

13.kolo

So 15.01. 00:00 Koberovy - Loko Louny 5:2
So 15.01. 00:00 Campus Jablonec B - Panteři Žatec 3:2
So 15.01. 00:00 Litvínov B - Loko Louny 2:0
So 15.01. 00:00 Panteři Žatec - Koberovy 1:4
So 15.01. 00:00 Litvínov B - Campus Jablonec B 0:3

14.kolo

So 15.01. 00:00 Vipers Most - Ústí n.Labem 7:3
So 15.01. 00:00 Děčín - LIBEREC 0:1
So 15.01. 00:00 Ústí n.Labem - Česká Lípa B 0:2
So 15.01. 00:00 LIBEREC - Vipers Most 3:4
So 15.01. 00:00 Česká Lípa B - Děčín 1:5

15.kolo

Ne 06.02. 00:00 Koberovy - Campus Jablonec B 1:0
Ne 06.02. 00:00 Litvínov B - Slavia Liberec 7:2
Ne 06.02. 00:00 LIBEREC - Koberovy 2:3
Ne 06.02. 00:00 Campus Jablonec B - Litvínov B 0:4
Ne 06.02. 00:00 Slavia Liberec - LIBEREC 2:1

16.kolo

Ne 06.02. 00:00 Česká Lípa B - Vipers Most 1:3
Ne 06.02. 00:00 Loko Louny - Panteři Žatec 2:4
Ne 06.02. 00:00 Česká Lípa B - Ústí n.Labem 0:1
Ne 06.02. 00:00 Vipers Most - Panteři Žatec 3:1
Ne 06.02. 00:00 Loko Louny - Ústí n.Labem 8:2

17.kolo

So 12.03. 00:00 Děčín - Litvínov B 0:4
So 12.03. 00:00 Ústí n.Labem - LIBEREC 7:5
So 12.03. 00:00 Děčín - Česká Lípa B 0:3
So 12.03. 00:00 Ústí n.Labem - Litvínov B 1:5
So 12.03. 00:00 Česká Lípa B - LIBEREC 1:4

18.kolo

So 12.03. 00:00 Vipers Most - Koberovy 1:0
So 12.03. 00:00 Panteři Žatec - Campus Jablonec B 2:3
So 12.03. 00:00 Vipers Most - Slavia Liberec 1:0
So 12.03. 00:00 Koberovy - Panteři Žatec 2:1
So 12.03. 00:00 Campus Jablonec B - Slavia Liberec 7:0

19.kolo

So 02.04. 00:00 Loko Louny - Koberovy 8:2
So 02.04. 00:00 Děčín - Panteři Žatec 0:3
So 02.04. 00:00 Slavia Liberec - Loko Louny 1:4
So 02.04. 00:00 Koberovy - Děčín 5:2
So 02.04. 00:00 Slavia Liberec - Panteři Žatec 0:3

20.kolo

So 02.04. 00:00 Ústí n.Labem - Vipers Most 0:6
So 02.04. 00:00 Česká Lípa B - Litvínov B 2:3
So 02.04. 00:00 Ústí n.Labem - Campus Jablonec B 1:4
So 02.04. 00:00 Vipers Most - Litvínov B 8:2
So 02.04. 00:00 Campus Jablonec B - Česká Lípa B 0:3

21.kolo

So 09.04. 00:00 Panteři Žatec - Ústí n.Labem 1:11
So 09.04. 00:00 Koberovy - Česká Lípa B 0:1
So 09.04. 00:00 Slavia Liberec - Ústí n.Labem 1:3
So 09.04. 00:00 Panteři Žatec - Česká Lípa B 2:0
So 09.04. 00:00 Koberovy - Slavia Liberec 1:4

22.kolo

Ne 17.04. 00:00 Litvínov B - Děčín 2:0
Ne 17.04. 00:00 LIBEREC - Campus Jablonec B 8:4
Ne 17.04. 00:00 Loko Louny - Děčín 1:3
Ne 17.04. 00:00 LIBEREC - Litvínov B 5:2
Ne 17.04. 00:00 Campus Jablonec B - Loko Louny 0:3
Soutěž nemá správce [ více ]

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 20 14 1 5 124:58 43
2. 20 13 1 6 111:66 40
3. 20 11 2 7 67:70 35
4. 20 10 1 9 76:77 31
5. 20 9 1 10 61:54 28
6. 20 9 1 10 76:111 28
7. 20 9 0 11 66:91 27
8. 20 8 2 10 75:87 26
9. 20 8 1 11 73:78 25
10. 20 7 2 11 68:95 23
11. 20 6 0 14 75:85 18