Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 14. července 2020
svátek má Karolína.
Hlavní menu
  • ID: 7522
  • Návštěvy: 14/1
  • mistrovská soutěž
  • ženy

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Věkové kategorie

Florbal

Návštěvy soutěže

Celkem:
5072
Týden:
14
Dnes:
2
On-line:
1

1.kolo

Ne 19.09. 00:00 Bohemians B - Jičín 5:3
Ne 19.09. 00:00 PC Ml. Boleslav - Střešovice 3:3
Ne 19.09. 00:00 Kladno - České Budějovice 0:10
Ne 19.09. 00:00 Litvínov - FBŠ Jihlava 3:6

2.kolo

Ne 19.09. 00:00 Pardubice - Bohemians B 0:8
Ne 19.09. 00:00 Jičín - PC Ml. Boleslav 1:3
Ne 19.09. 00:00 Střešovice - Pardubice 5:2
Ne 19.09. 00:00 FBŠ Jihlava - Kladno 11:0
Ne 19.09. 00:00 České Budějovice - Litvínov 4:5

3.kolo

So 09.10. 00:00 FBŠ Jihlava - Střešovice 7:4
So 09.10. 00:00 České Budějovice - Bohemians B 2:6
So 09.10. 00:00 PC Ml. Boleslav - Pardubice 10:1
So 09.10. 00:00 Jičín - Kladno 11:3

4.kolo

So 09.10. 00:00 Bohemians B - FBŠ Jihlava 3:4
So 09.10. 00:00 Střešovice - České Budějovice 1:6
So 09.10. 00:00 Litvínov - PC Ml. Boleslav 5:2
So 09.10. 00:00 Pardubice - Jičín 4:7
So 09.10. 00:00 Kladno - Litvínov 2:9

5.kolo

So 23.10. 00:00 Litvínov - Bohemians B 2:3
So 23.10. 00:00 Kladno - Pardubice 2:3
So 23.10. 00:00 České Budějovice - Jičín 2:4
So 23.10. 00:00 FBŠ Jihlava - PC Ml. Boleslav 1:0

6.kolo

So 23.10. 00:00 Bohemians B - Střešovice 8:2
So 23.10. 00:00 Pardubice - Litvínov 0:9
So 23.10. 00:00 Střešovice - Kladno 2:5
So 23.10. 00:00 PC Ml. Boleslav - České Budějovice 5:3
So 23.10. 00:00 Jičín - FBŠ Jihlava 2:3

7.kolo

Ne 14.11. 00:00 Střešovice - PC Ml. Boleslav 6:9
Ne 14.11. 00:00 České Budějovice - Kladno 5:5
Ne 14.11. 00:00 Bohemians B - Jičín 0:2
Ne 14.11. 00:00 Litvínov - FBŠ Jihlava 1:2

8.kolo

Ne 14.11. 00:00 Jičín - Střešovice 5:2
Ne 14.11. 00:00 Pardubice - České Budějovice 0:5
Ne 14.11. 00:00 PC Ml. Boleslav - Bohemians B 2:7
Ne 14.11. 00:00 Kladno - Litvínov 2:13
Ne 14.11. 00:00 FBŠ Jihlava - Pardubice 11:1

9.kolo

So 27.11. 00:00 Jičín - Kladno 7:5
So 27.11. 00:00 FBŠ Jihlava - Střešovice 3:1
So 27.11. 00:00 PC Ml. Boleslav - Litvínov 3:2
So 27.11. 00:00 Bohemians B - České Budějovice 3:3

10.kolo

So 27.11. 00:00 Střešovice - Pardubice 5:5
So 27.11. 00:00 Litvínov - Jičín 1:3
So 27.11. 00:00 České Budějovice - FBŠ Jihlava 1:2
So 27.11. 00:00 Kladno - PC Ml. Boleslav 5:6
So 27.11. 00:00 Pardubice - Bohemians B 2:12

11.kolo

Ne 12.12. 00:00 Kladno - Bohemians B 2:14
Ne 12.12. 00:00 Litvínov - Střešovice 5:1
Ne 12.12. 00:00 České Budějovice - Jičín 2:7
Ne 12.12. 00:00 PC Ml. Boleslav - FBŠ Jihlava 3:2

12.kolo

Ne 12.12. 00:00 Střešovice - Kladno 10:6
Ne 12.12. 00:00 Bohemians B - Litvínov 4:6
Ne 12.12. 00:00 Jičín - Pardubice 9:0
Ne 12.12. 00:00 FBŠ Jihlava - České Budějovice 4:1
Ne 12.12. 00:00 Pardubice - PC Ml. Boleslav 5:4

13.kolo

So 08.01. 00:00 Litvínov - PC Ml. Boleslav 5:3
So 08.01. 00:00 Kladno - Jičín 3:4
So 08.01. 00:00 FBŠ Jihlava - Pardubice 7:1
So 08.01. 00:00 Střešovice - Bohemians B 4:7

14.kolo

So 08.01. 00:00 Jičín - Litvínov 3:2
So 08.01. 00:00 PC Ml. Boleslav - Kladno 10:5
So 08.01. 00:00 Pardubice - České Budějovice 4:1
So 08.01. 00:00 Bohemians B - FBŠ Jihlava 3:7
So 08.01. 00:00 České Budějovice - Střešovice 5:3

15.kolo

So 22.01. 00:00 PC Ml. Boleslav - Střešovice 7:4
So 22.01. 00:00 Jičín - Bohemians B 3:3
So 22.01. 00:00 Litvínov - Pardubice 9:3
So 22.01. 00:00 FBŠ Jihlava - České Budějovice 8:1

16.kolo

So 22.01. 00:00 Bohemians B - PC Ml. Boleslav 11:2
So 22.01. 00:00 Střešovice - Jičín 0:5
So 22.01. 00:00 Pardubice - Kladno 4:5
So 22.01. 00:00 České Budějovice - Litvínov 3:5
So 22.01. 00:00 Kladno - FBŠ Jihlava 3:13

17.kolo

So 05.02. 00:00 Kladno - Bohemians B 2:8
So 05.02. 00:00 Střešovice - Litvínov 0:12
So 05.02. 00:00 Jičín - České Budějovice 4:3
So 05.02. 00:00 PC Ml. Boleslav - FBŠ Jihlava 2:3

18.kolo

So 05.02. 00:00 Bohemians B - Pardubice 16:3
So 05.02. 00:00 Litvínov - Kladno 10:3
So 05.02. 00:00 Pardubice - Střešovice 2:7
So 05.02. 00:00 České Budějovice - PC Ml. Boleslav 0:9
So 05.02. 00:00 FBŠ Jihlava - Jičín 9:1

19.kolo

So 19.02. 00:00 Litvínov - Pardubice 5:4
So 19.02. 00:00 PC Ml. Boleslav - Jičín 8:2
So 19.02. 00:00 Bohemians B - České Budějovice 7:0
So 19.02. 00:00 Střešovice - FBŠ Jihlava 1:9

20.kolo

So 19.02. 00:00 Pardubice - Kladno 6:9
So 19.02. 00:00 Jičín - Litvínov 3:2
So 19.02. 00:00 Kladno - PC Ml. Boleslav 1:14
So 19.02. 00:00 České Budějovice - Střešovice 3:3
So 19.02. 00:00 FBŠ Jihlava - Bohemians B 5:4

21.kolo

So 05.03. 00:00 Pardubice - PC Ml. Boleslav 3:12
So 05.03. 00:00 Bohemians B - Střešovice 14:4
So 05.03. 00:00 České Budějovice - Kladno 8:1
So 05.03. 00:00 FBŠ Jihlava - Litvínov 7:4

22.kolo

So 05.03. 00:00 Jičín - Pardubice 4:0
So 05.03. 00:00 PC Ml. Boleslav - Bohemians B 5:7
So 05.03. 00:00 Střešovice - Jičín 2:2
So 05.03. 00:00 Kladno - FBŠ Jihlava 1:4
So 05.03. 00:00 Litvínov - České Budějovice 7:6

23.kolo

Ne 13.03. 00:00 Bohemians B - Kladno 18:3
Ne 13.03. 00:00 Střešovice - Litvínov 1:4
Ne 13.03. 00:00 Jičín - PC Ml. Boleslav 4:6
Ne 13.03. 00:00 Pardubice - FBŠ Jihlava 1:6

24.kolo

Ne 13.03. 00:00 Litvínov - Bohemians B 3:8
Ne 13.03. 00:00 Kladno - Střešovice 1:6
Ne 13.03. 00:00 PC Ml. Boleslav - České Budějovice 4:2
Ne 13.03. 00:00 FBŠ Jihlava - Jičín 5:2
Ne 13.03. 00:00 České Budějovice - Pardubice 2:4
Správce soutěže: X X

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 24 23 0 1 139:44 69
2. 24 17 2 5 179:71 53
3. 24 15 2 7 98:73 47
4. 24 15 1 8 132:88 46
5. 24 15 0 9 129:76 45
6. 24 5 3 16 78:101 18
7. 24 4 4 16 77:135 16
8. 24 4 1 19 58:170 13
9. 24 3 1 20 74:206 10