Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 7. prosince 2019
svátek má Ambrož, Benjamin.
Hlavní menu
  • ID: 7819
  • Návštěvy: 30/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Věkové kategorie

Soutěže ČR

MEŽ 2015      MSŽ 2014

Evropské soutěže

Návštěvy soutěže

Celkem:
4035
Týden:
30
Dnes:
3
On-line:
1

1.kolo

So 17.09. 00:00 BA Sparta - Sokol pražský 76:60
So 17.09. 00:00 Benešov - Vyšehrad 83:71
So 17.09. 00:00 Liberec - Opava B 64:66
So 17.09. 00:00 M. Boleslav - Prostějov B 85:75
So 17.09. 00:00 Zlín - Litoměřice 75:66
So 17.09. 00:00 Hradec Králové - Kladno 105:67
So 17.09. 00:00 Jindřichův Hradec - Loko Trutnov 65:64

2.kolo

So 24.09. 00:00 Sokol pražský - Loko Trutnov 83:71
So 24.09. 00:00 Kladno - Jindřichův Hradec 55:99
So 24.09. 00:00 Litoměřice - Hradec Králové 67:85
So 24.09. 00:00 Prostějov B - Zlín 77:87
So 24.09. 00:00 Opava B - M. Boleslav 101:61
So 24.09. 00:00 Vyšehrad - Liberec 76:82
So 24.09. 00:00 BA Sparta - Benešov 100:86

3.kolo

St 28.09. 00:00 Benešov - Sokol pražský 86:81
St 28.09. 00:00 Liberec - BA Sparta 67:69
St 28.09. 00:00 M. Boleslav - Vyšehrad 67:76
St 28.09. 00:00 Zlín - Opava B 87:90
St 28.09. 00:00 Hradec Králové - Prostějov B 85:74
St 28.09. 00:00 Jindřichův Hradec - Litoměřice 102:55
St 28.09. 00:00 Loko Trutnov - Kladno 91:62

4.kolo

So 01.10. 00:00 Sokol pražský - Kladno 63:33
So 01.10. 00:00 Litoměřice - Loko Trutnov 60:63
So 01.10. 00:00 Prostějov B - Jindřichův Hradec 80:101
So 01.10. 00:00 Opava B - Hradec Králové 87:71
So 01.10. 00:00 Vyšehrad - Zlín 55:76
So 01.10. 00:00 BA Sparta - M. Boleslav 79:60
So 01.10. 00:00 Benešov - Liberec 57:82

5.kolo

07.10. 19:00 Jindřichův Hradec - Opava B 73:56
07.10. 19:30 Liberec - Sokol pražský 73:77
So 08.10. 18:00 M. Boleslav - Benešov 86:96
Ne 09.10. 14:00 Loko Trutnov - Prostějov B 75:67
Ne 09.10. 15:00 Zlín - BA Sparta 86:75
Ne 09.10. 15:00 Hradec Králové - Vyšehrad 87:65
Ne 09.10. 15:00 Kladno - Litoměřice 62:70

6.kolo

14.10. 14:00 Benešov - Zlín 78:65
14.10. 18:00 Opava B - Loko Trutnov 80:75
14.10. 18:45 Vyšehrad - Jindřichův Hradec 44:87
14.10. 19:30 Sokol pražský - Litoměřice 87:69
14.10. 19:30 BA Sparta - Hradec Králové 82:79
14.10. 19:30 Liberec - M. Boleslav 95:79
Ne 16.10. 15:00 Prostějov B - Kladno 72:53

7.kolo

21.10. 19:00 Jindřichův Hradec - BA Sparta 100:61
So 22.10. 16:00 M. Boleslav - Sokol pražský 60:81
Ne 23.10. 14:00 Zlín - Liberec 78:66
Ne 23.10. 14:00 Loko Trutnov - Vyšehrad 74:73
Ne 23.10. 15:00 Hradec Králové - Benešov 90:51
Ne 23.10. 15:00 Kladno - Opava B 55:85
Ne 23.10. 16:00 Litoměřice - Prostějov B 72:50

8.kolo

28.10. 14:00 Sokol pražský - Prostějov B 99:73
28.10. 14:00 Benešov - Jindřichův Hradec 90:94
28.10. 16:00 Vyšehrad - Kladno 74:55
28.10. 18:00 Opava B - Litoměřice 72:52
28.10. 18:30 M. Boleslav - Zlín 70:90
28.10. 19:30 BA Sparta - Loko Trutnov 92:74
28.10. 19:30 Liberec - Hradec Králové 93:76

9.kolo

Ne 06.11. 14:00 Loko Trutnov - Benešov 75:62
Ne 06.11. 15:00 Zlín - Sokol pražský 55:72
Ne 06.11. 15:00 Hradec Králové - M. Boleslav 91:70
Ne 06.11. 15:00 Kladno - BA Sparta 49:70
Ne 06.11. 15:00 Prostějov B - Opava B 67:68
Ne 06.11. 16:00 Litoměřice - Vyšehrad 57:51
Ne 06.11. 19:00 Jindřichův Hradec - Liberec 77:51

10.kolo

11.11. 19:30 Sokol pražský - Opava B 80:61
11.11. 19:30 BA Sparta - Litoměřice 68:66
11.11. 19:30 Liberec - Loko Trutnov 76:95
11.11. 19:30 M. Boleslav - Jindřichův Hradec 66:105
11.11. 19:30 Zlín - Hradec Králové 99:93
Ne 13.11. 16:00 Vyšehrad - Prostějov B 73:76
Ne 13.11. 16:00 Benešov - Kladno 76:53

11.kolo

Ne 20.11. 15:00 Hradec Králové - Sokol pražský 83:73
Ne 20.11. 15:00 Jindřichův Hradec - Zlín 101:65
Ne 20.11. 15:00 Loko Trutnov - M. Boleslav 96:89
Ne 20.11. 15:00 Kladno - Liberec 50:85
Ne 20.11. 15:00 Litoměřice - Benešov 65:86
Ne 20.11. 15:00 Prostějov B - BA Sparta 67:107
Ne 20.11. 15:00 Opava B - Vyšehrad 73:59

12.kolo

25.11. 19:30 Sokol pražský - Vyšehrad 73:85
25.11. 19:30 BA Sparta - Opava B 88:77
25.11. 19:30 Benešov - Prostějov B 61:96
25.11. 19:30 Liberec - Litoměřice 75:65
25.11. 19:30 M. Boleslav - Kladno 72:81
25.11. 19:30 Zlín - Loko Trutnov 86:81
25.11. 19:30 Hradec Králové - Jindřichův Hradec 70:92

13.kolo

02.12. 18:00 Opava B - Benešov 101:52
02.12. 19:00 Jindřichův Hradec - Sokol pražský 73:66
02.12. 19:30 Vyšehrad - BA Sparta 95:83
Ne 04.12. 14:00 Loko Trutnov - Hradec Králové 72:76
Ne 04.12. 16:00 Kladno - Zlín 62:84
Ne 04.12. 16:00 Litoměřice - M. Boleslav 84:69
Ne 04.12. 16:00 Prostějov B - Liberec 60:64

14.kolo

Ne 11.12. 00:00 Sokol pražský - BA Sparta 79:93
Ne 11.12. 00:00 Vyšehrad - Benešov 76:68
Ne 11.12. 00:00 Opava B - Liberec 80:57
Ne 11.12. 00:00 Prostějov B - M. Boleslav 106:57
Ne 11.12. 00:00 Litoměřice - Zlín 70:73
Ne 11.12. 00:00 Kladno - Hradec Králové 66:89
Ne 11.12. 00:00 Loko Trutnov - Jindřichův Hradec 60:74

15.kolo

Ne 18.12. 00:00 Loko Trutnov - Sokol pražský 71:77
Ne 18.12. 00:00 Jindřichův Hradec - Kladno 85:53
Ne 18.12. 00:00 Hradec Králové - Litoměřice 104:78
Ne 18.12. 00:00 Zlín - Prostějov B 79:74
Ne 18.12. 00:00 M. Boleslav - Opava B 74:94
Ne 18.12. 00:00 Liberec - Vyšehrad 93:63
Ne 18.12. 00:00 Benešov - BA Sparta 64:83

16.kolo

06.01. 00:00 Sokol pražský - Benešov 70:67
06.01. 00:00 BA Sparta - Liberec 69:63
06.01. 00:00 Vyšehrad - M. Boleslav 81:69
06.01. 00:00 Opava B - Zlín 76:83
06.01. 00:00 Prostějov B - Hradec Králové 87:64
06.01. 00:00 Litoměřice - Jindřichův Hradec 58:81
06.01. 00:00 Kladno - Loko Trutnov 60:67

17.kolo

Ne 15.01. 00:00 Kladno - Sokol pražský 53:66
Ne 15.01. 00:00 Loko Trutnov - Litoměřice 83:65
Ne 15.01. 00:00 Jindřichův Hradec - Prostějov B 114:76
Ne 15.01. 00:00 Hradec Králové - Opava B 72:82
Ne 15.01. 00:00 Zlín - Vyšehrad 63:62
Ne 15.01. 00:00 M. Boleslav - BA Sparta 73:84
Ne 15.01. 00:00 Liberec - Benešov 64:57

18.kolo

Ne 22.01. 00:00 Sokol pražský - Liberec 84:65
Ne 22.01. 00:00 Benešov - M. Boleslav 93:73
Ne 22.01. 00:00 BA Sparta - Zlín 118:65
Ne 22.01. 00:00 Vyšehrad - Hradec Králové 88:69
Ne 22.01. 00:00 Opava B - Jindřichův Hradec 72:89
Ne 22.01. 00:00 Prostějov B - Loko Trutnov 78:72
Ne 22.01. 00:00 Litoměřice - Kladno 65:57

19.kolo

Ne 29.01. 00:00 Litoměřice - Sokol pražský 74:72
Ne 29.01. 00:00 Kladno - Prostějov B 49:67
Ne 29.01. 00:00 Loko Trutnov - Opava B 73:88
Ne 29.01. 00:00 Jindřichův Hradec - Vyšehrad 87:72
Ne 29.01. 00:00 Hradec Králové - BA Sparta 82:79
Ne 29.01. 00:00 Zlín - Benešov 98:86
Ne 29.01. 00:00 M. Boleslav - Liberec 102:64

20.kolo

Ne 05.02. 00:00 Sokol pražský - M. Boleslav 91:79
Ne 05.02. 00:00 Liberec - Zlín 89:83
Ne 05.02. 00:00 Benešov - Hradec Králové 74:91
Ne 05.02. 00:00 BA Sparta - Jindřichův Hradec 87:81
Ne 05.02. 00:00 Vyšehrad - Loko Trutnov 89:85
Ne 05.02. 00:00 Opava B - Kladno 90:56
Ne 05.02. 00:00 Prostějov B - Litoměřice 65:76

21.kolo

Ne 12.02. 00:00 Prostějov B - Sokol pražský 63:48
Ne 12.02. 00:00 Litoměřice - Opava B 87:77
Ne 12.02. 00:00 Kladno - Vyšehrad 56:80
Ne 12.02. 00:00 Loko Trutnov - BA Sparta 91:102
Ne 12.02. 00:00 Jindřichův Hradec - Benešov 83:69
Ne 12.02. 00:00 Hradec Králové - Liberec 93:84
Ne 12.02. 00:00 Zlín - M. Boleslav 80:71

22.kolo

Ne 19.02. 00:00 Sokol pražský - Zlín 90:71
Ne 19.02. 00:00 M. Boleslav - Hradec Králové 76:100
Ne 19.02. 00:00 Liberec - Jindřichův Hradec 62:85
Ne 19.02. 00:00 Benešov - Loko Trutnov 92:75
Ne 19.02. 00:00 BA Sparta - Kladno 73:56
Ne 19.02. 00:00 Vyšehrad - Litoměřice 100:63
Ne 19.02. 00:00 Opava B - Prostějov B 79:55

23.kolo

Ne 26.02. 00:00 Opava B - Sokol pražský 83:65
Ne 26.02. 00:00 Prostějov B - Vyšehrad 64:61
Ne 26.02. 00:00 Litoměřice - BA Sparta 61:70
Ne 26.02. 00:00 Kladno - Benešov 62:75
Ne 26.02. 00:00 Loko Trutnov - Liberec 76:74
Ne 26.02. 00:00 Jindřichův Hradec - M. Boleslav 98:67
Ne 26.02. 00:00 Hradec Králové - Zlín 87:66

24.kolo

Ne 04.03. 00:00 Sokol pražský - Hradec Králové 87:85
Ne 04.03. 00:00 Zlín - Jindřichův Hradec 61:96
Ne 04.03. 00:00 M. Boleslav - Loko Trutnov 70:83
Ne 04.03. 00:00 Liberec - Kladno 95:69
Ne 04.03. 00:00 Benešov - Litoměřice 70:68
Ne 04.03. 00:00 BA Sparta - Prostějov B 103:81
Ne 04.03. 00:00 Vyšehrad - Opava B 101:91

25.kolo

Ne 11.03. 00:00 Vyšehrad - Sokol pražský 81:78
Ne 11.03. 00:00 Opava B - BA Sparta 80:62
Ne 11.03. 00:00 Prostějov B - Benešov 76:81
Ne 11.03. 00:00 Litoměřice - Liberec 79:59
Ne 11.03. 00:00 Kladno - M. Boleslav 67:62
Ne 11.03. 00:00 Loko Trutnov - Zlín 106:79
Ne 11.03. 00:00 Jindřichův Hradec - Hradec Králové 102:61

26.kolo

Ne 18.03. 00:00 Sokol pražský - Jindřichův Hradec 71:77
Ne 18.03. 00:00 Hradec Králové - Loko Trutnov 87:71
Ne 18.03. 00:00 Zlín - Kladno 87:64
Ne 18.03. 00:00 M. Boleslav - Litoměřice 98:99
Ne 18.03. 00:00 Liberec - Prostějov B 77:61
Ne 18.03. 00:00 Benešov - Opava B 88:71
Ne 18.03. 00:00 BA Sparta - Vyšehrad 89:69
Správce soutěže: Lukáš Hejduk

Tabulka

#  Tým Z V P Skóre B
1. 26 25 1 2321:1692 51
2. 26 21 5 2162:1911 47
3. 26 18 8 2080:1846 44
4. 26 16 10 2175:2032 42
5. 26 16 10 2021:2075 42
6. 26 15 11 1973:1860 41
7. 26 12 14 2019:2006 38
8. 26 12 14 1919:1926 38
9. 26 12 14 1948:2049 38
10. 26 12 14 1920:1948 38
11. 26 10 16 1791:1954 36
12. 26 9 17 1887:1990 35
13. 26 2 24 1505:2047 28
14. 26 2 24 1905:2290 28