Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 7. dubna 2020
svátek má Heřman, Hermína.
Hlavní menu
  • ID: 7844
  • Návštěvy: 28/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha-východ  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    10869
    Týden:
    28
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.08. 14:00 Mukařov B - Strančice B 2:5 (1:3)
    Ne 25.08. 14:00 Kunice C - Kamenice B 13:0 (5:0)
    Ne 25.08. 17:00 Ondřejov B - Senohraby B 3:0 (2:0)
    Ne 25.08. 17:00 Čestlice - Všestary 4:1 (2:1)
    Ne 25.08. 17:00 Lojovice - Škvorec B 2:5 (2:0)

    2.kolo

    So 31.08. 17:00 Všestary - Mukařov B 3:4 (0:2)
    So 31.08. 17:00 Senohraby B - Velké Popovice B 1:3 (0:2)
    Ne 01.09. 14:00 Kunice C - Ondřejov B 4:3 (2:2)
    Ne 01.09. 17:00 Kamenice B - Škvorec B 4:4 (3:2)
    Ne 01.09. 17:00 Strančice B - Hrusice B 2:2 (0:1)

    3.kolo

    So 07.09. 17:00 Velké Popovice B - Kunice C 1:7 (1:4)
    Ne 08.09. 17:00 Ondřejov B - Kamenice B 1:0 (1:0)
    Ne 08.09. 17:00 Čestlice - Senohraby B 3:1 (1:0)
    Ne 08.09. 17:00 Hrusice B - Všestary 2:2
    Ne 08.09. 17:00 Lojovice - Strančice B 2:3

    4.kolo

    So 14.09. 17:00 Všestary - Lojovice 4:1 (2:0)
    So 14.09. 17:00 Senohraby B - Mukařov B 2:0
    Ne 15.09. 14:00 Kunice C - Čestlice 4:3
    Ne 15.09. 17:00 Strančice B - Škvorec B 6:3 (3:1)
    Ne 15.09. 17:00 Ondřejov B - Velké Popovice B 1:2 (1:2)

    5.kolo

    So 21.09. 13:30 Mukařov B - Kunice C 0:2 (0:1)
    So 21.09. 16:30 Velké Popovice B - Kamenice B 6:3 (2:2)
    Ne 22.09. 16:30 Čestlice - Ondřejov B 3:0
    Ne 22.09. 16:30 Hrusice B - Senohraby B 3:1 (1:1)
    Ne 22.09. 16:30 Škvorec B - Všestary 1:2

    6.kolo

    So 28.09. 16:30 Senohraby B - Lojovice 5:1 (2:1)
    So 28.09. 16:30 Velké Popovice B - Čestlice 3:2 (2:2)
    Ne 29.09. 13:30 Kunice C - Hrusice B 1:2 (0:0)
    Ne 29.09. 16:30 Kamenice B - Strančice B 1:1 (1:1)
    Ne 29.09. 16:30 Ondřejov B - Mukařov B 2:0 (1:0)

    7.kolo

    So 05.10. 13:30 Mukařov B - Velké Popovice B 2:3 (1:1)
    Ne 06.10. 16:30 Čestlice - Kamenice B 3:2 (2:2)
    Ne 06.10. 16:30 Hrusice B - Ondřejov B 2:0 (1:0)
    Ne 06.10. 16:30 Lojovice - Kunice C 2:8 (1:3)
    Ne 06.10. 16:30 Škvorec B - Senohraby B 2:0 (1:0)
    Ne 06.10. 16:30 Strančice B - Všestary 2:4 (1:1)

    8.kolo

    So 12.10. 16:00 Velké Popovice B - Hrusice B 5:2 (1:1)
    Ne 13.10. 13:00 Kunice C - Škvorec B 2:2 (1:0)
    Ne 13.10. 16:00 Kamenice B - Všestary 1:2 (0:1)
    Ne 13.10. 16:00 Ondřejov B - Lojovice 2:2
    Ne 13.10. 16:00 Čestlice - Mukařov B 4:2 (1:2)

    9.kolo

    So 19.10. 12:30 Mukařov B - Kamenice B 7:1 (1:1)
    Ne 20.10. 15:30 Hrusice B - Čestlice 3:1 (0:0)
    Ne 20.10. 15:30 Lojovice - Velké Popovice B 2:3 (0:2)
    Ne 20.10. 15:30 Škvorec B - Ondřejov B 3:2 (2:2)
    Ne 20.10. 15:30 Strančice B - Senohraby B 4:1 (2:1)

    10.kolo

    So 26.10. 11:30 Mukařov B - Hrusice B 4:0
    So 26.10. 14:30 Senohraby B - Všestary 1:3 (0:0)
    So 26.10. 14:30 Velké Popovice B - Škvorec B 3:1 (2:0)
    Ne 27.10. 11:30 Kunice C - Strančice B 4:2 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Čestlice - Lojovice 3:1

    11.kolo

    So 02.11. 14:00 Všestary - Kunice C 3:5 (1:2)
    Ne 03.11. 14:00 Hrusice B - Kamenice B 2:1
    Ne 03.11. 14:00 Lojovice - Mukařov B 3:5 (3:3)
    Ne 03.11. 14:00 Škvorec B - Čestlice 3:2
    Ne 03.11. 14:00 Strančice B - Ondřejov B 6:4 (4:2)

    12.kolo

    So 09.11. 11:00 Mukařov B - Škvorec B 2:3 (1:2)
    So 09.11. 14:00 Velké Popovice B - Strančice B 3:3 (1:1)
    Ne 10.11. 14:00 Kamenice B - Senohraby B 8:3
    Ne 10.11. 14:00 Ondřejov B - Všestary 3:3 (0:2)
    Ne 10.11. 14:00 Hrusice B - Lojovice 2:3 (0:1)

    13.kolo

    So 16.11. 13:30 Všestary - Velké Popovice B 3:1 (1:1)
    So 16.11. 13:30 Senohraby B - Kunice C 1:5 (0:2)
    Ne 17.11. 13:30 Lojovice - Kamenice B 2:4 (2:3)
    Ne 17.11. 13:30 Škvorec B - Hrusice B 2:2 (1:1)
    Ne 17.11. 13:30 Strančice B - Čestlice 1:1 (0:0)

    14.kolo

    So 22.03. 00:00 Kamenice B - Kunice C 3:3 (2:1)
    So 22.03. 00:00 Senohraby B - Ondřejov B 2:1 (2:1)
    So 22.03. 00:00 Všestary - Čestlice 0:3
    So 22.03. 00:00 Strančice B - Mukařov B 2:2 (1:1)
    So 22.03. 00:00 Škvorec B - Lojovice 4:0 (2:0)

    15.kolo

    So 29.03. 00:00 Škvorec B - Kamenice B 0:2 (0:1)
    So 29.03. 00:00 Hrusice B - Strančice B 3:3 (1:1)
    So 29.03. 00:00 Mukařov B - Všestary 0:3 (0:1)
    So 29.03. 00:00 Velké Popovice B - Senohraby B 5:1 (3:0)
    So 29.03. 00:00 Ondřejov B - Kunice C 1:5 (0:5)

    16.kolo

    So 05.04. 00:00 Kamenice B - Ondřejov B 1:1
    So 05.04. 00:00 Kunice C - Velké Popovice B 5:1
    So 05.04. 00:00 Senohraby B - Čestlice 1:1 (1:1)
    So 05.04. 00:00 Všestary - Hrusice B 5:0
    So 05.04. 00:00 Strančice B - Lojovice 6:1

    17.kolo

    So 12.04. 00:00 Škvorec B - Strančice B 2:2
    So 12.04. 00:00 Lojovice - Všestary 1:4 (1:1)
    So 12.04. 00:00 Mukařov B - Senohraby B 3:1 (2:1)
    So 12.04. 00:00 Čestlice - Kunice C 0:1 (0:1)
    So 12.04. 00:00 Velké Popovice B - Ondřejov B 1:3 (1:3)

    18.kolo

    So 19.04. 00:00 Kamenice B - Velké Popovice B 1:1 (0:0)
    So 19.04. 00:00 Ondřejov B - Čestlice 1:2
    So 19.04. 00:00 Kunice C - Mukařov B 1:3 (0:3)
    So 19.04. 00:00 Senohraby B - Hrusice B 2:1
    So 19.04. 00:00 Všestary - Škvorec B 4:0 (2:0)

    19.kolo

    So 26.04. 00:00 Strančice B - Kamenice B 2:0 (1:0)
    So 26.04. 00:00 Lojovice - Senohraby B 1:3 (1:0)
    So 26.04. 00:00 Hrusice B - Kunice C 0:2
    So 26.04. 00:00 Mukařov B - Ondřejov B 3:2 (2:1)
    So 26.04. 00:00 Čestlice - Velké Popovice B 4:4 (1:2)

    20.kolo

    So 03.05. 00:00 Kamenice B - Čestlice 2:1 (3:2)
    So 03.05. 00:00 Velké Popovice B - Mukařov B 1:5 (1:3)
    So 03.05. 00:00 Ondřejov B - Hrusice B 4:1 (1:0)
    So 03.05. 00:00 Kunice C - Lojovice 5:0 (2:0)
    So 03.05. 00:00 Senohraby B - Škvorec B 2:0 (0:0)
    So 03.05. 00:00 Všestary - Strančice B 1:1

    21.kolo

    So 10.05. 00:00 Všestary - Kamenice B 4:2 (1:1)
    So 10.05. 00:00 Škvorec B - Kunice C 7:2 (3:1)
    So 10.05. 00:00 Lojovice - Ondřejov B 2:8
    So 10.05. 00:00 Hrusice B - Velké Popovice B 4:1 (2:1)
    So 10.05. 00:00 Mukařov B - Čestlice 1:1 (1:1)

    22.kolo

    Ne 18.05. 17:00 Kamenice B - Mukařov B 2:1
    Ne 18.05. 17:00 Čestlice - Hrusice B 1:3 (1:1)
    Ne 18.05. 17:00 Ondřejov B - Škvorec B 4:6 (1:4)
    23.05. 20:00 Velké Popovice B - Lojovice 11:1 (7:1)
    Út 03.06. 18:00 Senohraby B - Strančice B odloženo

    23.kolo

    So 24.05. 17:00 Všestary - Senohraby B 5:1 (4:0)
    Ne 25.05. 17:00 Strančice B - Kunice C 3:6 (3:3)
    Ne 25.05. 17:00 Škvorec B - Velké Popovice B 6:0 (5:0)
    Ne 25.05. 17:00 Lojovice - Čestlice 1:2 (1:2)
    Ne 25.05. 17:00 Hrusice B - Mukařov B 1:2

    24.kolo

    So 31.05. 14:00 Mukařov B - Lojovice 3:1 (2:0)
    Ne 01.06. 14:00 Kunice C - Všestary 4:2 (0:1)
    Ne 01.06. 17:00 Kamenice B - Hrusice B 3:0 (2:0)
    Ne 01.06. 17:00 Čestlice - Škvorec B 6:1 (2:0)
    Ne 01.06. 17:00 Ondřejov B - Strančice B 2:4 (1:2)

    25.kolo

    So 07.06. 17:00 Senohraby B - Kamenice B 2:1 (2:1)
    So 07.06. 17:00 Všestary - Ondřejov B 4:2 (2:1)
    Ne 08.06. 17:00 Strančice B - Velké Popovice B 2:0 (1:0)
    Ne 08.06. 17:00 Škvorec B - Mukařov B 5:4 (1:4)
    Ne 08.06. 17:00 Lojovice - Hrusice B 1:4 (1:3)

    26.kolo

    So 14.06. 17:00 Velké Popovice B - Všestary 9:2 (7:1)
    Ne 15.06. 14:00 Kunice C - Senohraby B 9:3 (3:2)
    Ne 15.06. 17:00 Kamenice B - Lojovice 2:1 (2:0)
    Ne 15.06. 17:00 Hrusice B - Škvorec B 5:2 (3:1)
    Ne 15.06. 17:00 Čestlice - Strančice B 0:1 (0:0)
    Správce soutěže: Luděk Rublič

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 17 2 3 98:42 53
    2. 22 13 3 6 64:48 42
    3. 22 11 8 3 67:45 41
    4. 22 11 3 8 67:61 36
    5. 22 10 4 8 50:37 34
    6. 22 10 4 8 62:58 34
    7. 22 10 2 10 55:48 32
    8. 22 9 4 9 44:48 31
    9. 22 7 5 10 44:60 26
    10. 22 7 1 14 35:68 22
    11. 22 6 3 13 50:56 21
    12. 22 1 1 20 31:96 4