Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 14. listopadu 2019
svátek má Sáva.
Hlavní menu
  • ID: 7869
  • Návštěvy: 13/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Teplice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3498
    Týden:
    13
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 31.08. 00:00 Krupka B - Novosedlice 0:8 (0:5)
    So 31.08. 00:00 Trnovany - Souš 2:1 (2:0)
    So 31.08. 00:00 Proboštov - Lom 5:6 (3:3)
    So 31.08. 00:00 Osek - Duchcov 3:12 (2:7)
    So 31.08. 00:00 Hostomice - Trnovany B 5:6 (1:2)
    So 31.08. 00:00 Kostomlaty - Oldřichov 5:1 (2:1)

    2.kolo

    06.09. 16:30 Krupka B - Trnovany 1:18 (0:11)
    So 07.09. 10:00 Lom - Osek 5:4 (2:2)
    So 07.09. 13:00 Duchcov - Hostomice 13:1 (7:0)
    So 07.09. 14:00 Souš - Proboštov 3:3 (2:0)
    Ne 08.09. 13:00 Novosedlice - Oldřichov 7:6 (3:3)
    Ne 08.09. 13:30 Trnovany B - Kostomlaty 2:0 (1:0)

    3.kolo

    So 14.09. 00:00 Trnovany - Novosedlice 12:3 (5:1)
    So 14.09. 00:00 Proboštov - Krupka B 8:1 (4:1)
    So 14.09. 00:00 Osek - Souš 0:14 (0:5)
    So 14.09. 00:00 Hostomice - Lom 5:18 (2:11)
    So 14.09. 00:00 Kostomlaty - Duchcov 0:13 (0:7)
    So 14.09. 00:00 Oldřichov - Trnovany B 8:1 (4:0)

    4.kolo

    So 21.09. 00:00 Novosedlice - Trnovany B 6:3 (3:1)
    So 21.09. 00:00 Duchcov - Oldřichov 6:4 (1:1)
    So 21.09. 00:00 Lom - Kostomlaty 13:1 (6:1)
    So 21.09. 00:00 Souš - Hostomice 17:1 (7:1)
    So 21.09. 00:00 Krupka B - Osek 1:2 (1:1)
    So 21.09. 00:00 Trnovany - Proboštov 2:2 (1:1)

    5.kolo

    So 28.09. 00:00 Proboštov - Novosedlice 13:1 (6:0)
    So 28.09. 00:00 Osek - Trnovany 2:12 (2:6)
    So 28.09. 00:00 Hostomice - Krupka B 3:2 (2:2)
    So 28.09. 00:00 Kostomlaty - Souš 0:12 (0:1)
    So 28.09. 00:00 Oldřichov - Lom 3:10 (1:5)
    So 28.09. 00:00 Trnovany B - Duchcov 3:5 (1:0)

    6.kolo

    So 05.10. 00:00 Novosedlice - Duchcov 5:4 (2:3)
    So 05.10. 00:00 Lom - Trnovany B 12:0 (6:0)
    So 05.10. 00:00 Souš - Oldřichov 9:3 (4:0)
    So 05.10. 00:00 Krupka B - Kostomlaty 2:1 (1:0)
    So 05.10. 00:00 Trnovany - Hostomice 9:0 (3:0)
    So 05.10. 00:00 Proboštov - Osek 7:1 (4:0)

    7.kolo

    So 12.10. 00:00 Osek - Novosedlice 6:6 (3:4)
    So 12.10. 00:00 Hostomice - Proboštov 2:17 (1:10)
    So 12.10. 00:00 Kostomlaty - Trnovany 0:32
    So 12.10. 00:00 Oldřichov - Krupka B odloženo
    So 12.10. 00:00 Trnovany B - Souš 0:11 (0:7)
    So 12.10. 00:00 Duchcov - Lom 10:4

    8.kolo

    So 19.10. 00:00 Novosedlice - Lom 2:9
    So 19.10. 00:00 Souš - Duchcov 4:2
    So 19.10. 00:00 Krupka B - Trnovany B 0:1 (0:1)
    So 19.10. 00:00 Trnovany - Oldřichov 17:0
    So 19.10. 00:00 Proboštov - Kostomlaty 15:1
    So 19.10. 00:00 Osek - Hostomice 7:2

    9.kolo

    So 26.10. 00:00 Hostomice - Novosedlice 5:6 (2:3)
    So 26.10. 00:00 Kostomlaty - Osek 1:8 (1:4)
    So 26.10. 00:00 Oldřichov - Proboštov 1:13 (1:5)
    So 26.10. 00:00 Trnovany B - Trnovany 0:5 (0:5)
    So 26.10. 00:00 Duchcov - Krupka B 6:2 (1:1)
    So 26.10. 00:00 Lom - Souš 7:8

    10.kolo

    St 02.10. 00:00 Trnovany - Duchcov 9:1
    So 02.11. 00:00 Novosedlice - Souš 3:9
    So 02.11. 00:00 Krupka B - Lom 1:10
    So 02.11. 00:00 Proboštov - Trnovany B 7:0 (5:0)
    So 02.11. 00:00 Osek - Oldřichov 4:2 (2:2)
    So 02.11. 00:00 Hostomice - Kostomlaty 0:1 (0:1)

    11.kolo

    So 09.11. 00:00 Kostomlaty - Novosedlice 1:12 (1:8)
    So 09.11. 00:00 Oldřichov - Hostomice 8:0 (3:0)
    So 09.11. 00:00 Trnovany B - Osek 0:2 (0:0)
    So 09.11. 00:00 Duchcov - Proboštov 6:3 (1:2)
    So 09.11. 00:00 Lom - Trnovany 1:10 (0:3)
    So 09.11. 00:00 Souš - Krupka B 14:0 (6:0)

    12.kolo

    So 05.04. 00:00 Novosedlice - Krupka B 6:6 (4:3)
    So 05.04. 00:00 Souš - Trnovany 3:3
    So 05.04. 00:00 Lom - Proboštov 10:4 (7:2)
    So 05.04. 00:00 Duchcov - Osek 9:0
    So 05.04. 00:00 Trnovany B - Hostomice 12:0 (6:0)
    So 05.04. 00:00 Oldřichov - Kostomlaty 4:1 (2:1)

    13.kolo

    So 12.04. 00:00 Oldřichov - Novosedlice 6:6 (4:2)
    So 12.04. 00:00 Kostomlaty - Trnovany B 9:2
    So 12.04. 00:00 Hostomice - Duchcov 3:10
    So 12.04. 00:00 Osek - Lom 2:5
    So 12.04. 00:00 Proboštov - Souš 5:3 (1:2)
    So 12.04. 00:00 Trnovany - Krupka B 8:0 (5:0)

    14.kolo

    So 19.04. 00:00 Novosedlice - Trnovany 0:8 (0:3)
    So 19.04. 00:00 Krupka B - Proboštov 0:14 (0:3)
    So 19.04. 00:00 Souš - Osek 17:3 (8:2)
    So 19.04. 00:00 Lom - Hostomice 25:0 (10:0)
    So 19.04. 00:00 Duchcov - Kostomlaty 16:2 (6:2)
    So 19.04. 00:00 Trnovany B - Oldřichov 3:5 (2:1)

    15.kolo

    So 26.04. 00:00 Trnovany B - Novosedlice 8:2 (4:1)
    So 26.04. 00:00 Oldřichov - Duchcov 2:5
    So 26.04. 00:00 Kostomlaty - Lom 2:13 (1:5)
    So 26.04. 00:00 Hostomice - Souš 2:13
    So 26.04. 00:00 Osek - Krupka B 3:7
    So 26.04. 00:00 Proboštov - Trnovany 2:3 (2:1)

    16.kolo

    So 03.05. 00:00 Novosedlice - Proboštov 0:11 (0:8)
    So 03.05. 00:00 Trnovany - Osek 10:2 (6:2)
    So 03.05. 00:00 Krupka B - Hostomice 3:2 (0:1)
    So 03.05. 00:00 Souš - Kostomlaty 18:2 (9:1)
    So 03.05. 00:00 Lom - Oldřichov 9:4
    So 03.05. 00:00 Duchcov - Trnovany B 9:2 (7:1)

    17.kolo

    So 10.05. 00:00 Duchcov - Novosedlice 10:1 (4:0)
    So 10.05. 00:00 Trnovany B - Lom 3:10 (2:4)
    So 10.05. 00:00 Oldřichov - Souš 8:5 (6:2)
    So 10.05. 00:00 Kostomlaty - Krupka B 4:0 (3:0)
    So 10.05. 00:00 Hostomice - Trnovany 2:15 (0:10)
    So 10.05. 00:00 Osek - Proboštov 3:18 (1:9)

    18.kolo

    So 17.05. 00:00 Novosedlice - Osek 11:3 (7:3)
    So 17.05. 00:00 Proboštov - Hostomice 5:0 (3:0)
    Čt 05.06. 17:00 Trnovany - Kostomlaty odloženo
    Čt 05.06. 17:00 Krupka B - Oldřichov 2:4 (0:3)
    Čt 05.06. 17:00 Souš - Trnovany B 8:0
    Čt 05.06. 17:00 Lom - Duchcov 0:6

    19.kolo

    So 24.05. 00:00 Lom - Novosedlice 10:6
    So 24.05. 00:00 Duchcov - Souš 3:1 (0:1)
    So 24.05. 00:00 Trnovany B - Krupka B 0:1
    So 24.05. 00:00 Oldřichov - Trnovany 2:13 (1:3)
    So 24.05. 00:00 Kostomlaty - Proboštov 1:5 (1:2)
    So 24.05. 00:00 Hostomice - Osek 3:6

    20.kolo

    So 31.05. 00:00 Novosedlice - Hostomice 7:4 (3:2)
    So 31.05. 00:00 Osek - Kostomlaty 11:2 (5:2)
    So 31.05. 00:00 Trnovany - Trnovany B 10:0 (6:0)
    So 31.05. 00:00 Krupka B - Duchcov 0:16
    So 31.05. 00:00 Souš - Lom 5:13
    Po 02.06. 16:30 Proboštov - Oldřichov 6:5 (2:3)

    21.kolo

    Po 26.05. 17:00 Duchcov - Trnovany 3:3 (0:1)
    So 07.06. 11:00 Lom - Krupka B 13:4
    So 07.06. 11:00 Oldřichov - Osek 17:1
    So 07.06. 14:00 Souš - Novosedlice 10:4
    So 07.06. 15:00 Kostomlaty - Hostomice 8:1 (6:0)
    Ne 08.06. 11:30 Trnovany B - Proboštov 3:5 (1:3)

    22.kolo

    St 14.05. 16:30 Osek - Trnovany B 4:9 (0:5)
    Po 02.06. 17:00 Trnovany - Lom 2:2 (1:0)
    St 04.06. 17:00 Proboštov - Duchcov 5:2 (3:2)
    13.06. 16:30 Krupka B - Souš 0:7 (0:1)
    So 14.06. 11:00 Hostomice - Oldřichov 1:6 (1:1)
    So 14.06. 11:30 Novosedlice - Kostomlaty 9:3 (4:2)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 18 4 0 211:29 58
    2.
     Lom
    22 17 1 4 205:87 52
    3. 22 17 1 4 167:57 52
    4. 22 16 2 4 173:54 50
    5. 22 15 2 5 192:64 47
    6. 22 9 3 10 111:147 30
    7. 22 9 1 12 105:125 28
    8. 22 7 1 14 77:170 22
    9. 22 6 0 16 58:124 18
    10. 22 5 0 17 47:197 15
    11. 22 4 1 17 34:154 13
    12. 22 1 0 21 42:214 3