Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 4. července 2020
svátek má Prokop.
Hlavní menu
  • ID: 8506
  • Návštěvy: 15/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    AutoCont Extraliga

    Věkové kategorie

    Florbal

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7360
    Týden:
    15
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 20.09. 13:00 Bohemians - Střešovice 3:6
    So 20.09. 18:00 Pardubice - Bulldogs Brno 2:5
    So 20.09. 18:15 Vítkovice - Otrokovice 7:1
    So 20.09. 19:00 Mladá Boleslav - Liberec 9:2
    Ne 21.09. 17:00 Chodov - Kr. Vinohrady 7:5
    Ne 21.09. 17:00 Sparta - Ostrava 9:2

    2.kolo

    St 24.09. 20:00 Bulldogs Brno - Sparta 3:6
    So 27.09. 17:00 Střešovice - Pardubice 9:4
    Ne 28.09. 17:00 Kr. Vinohrady - Vítkovice 6:8
    Ne 28.09. 17:00 Ostrava - Bohemians 4:5
    Ne 28.09. 17:30 Liberec - Chodov 5:4 np
    Ne 28.09. 18:00 Otrokovice - Mladá Boleslav 2:7

    3.kolo

    So 04.10. 18:00 Bohemians - Bulldogs Brno 4:5
    So 04.10. 20:00 Mladá Boleslav - Kr. Vinohrady 14:5
    Ne 05.10. 17:30 Liberec - Otrokovice 6:5
    Ne 05.10. 18:00 Sparta - Pardubice 7:3
    Ne 05.10. 18:00 Střešovice - Ostrava 8:3
    Ne 19.10. 17:15 Vítkovice - Chodov 5:4

    4.kolo

    So 11.10. 18:15 Vítkovice - Liberec 6:2
    Ne 12.10. 17:00 Kr. Vinohrady - Otrokovice 3:2
    Ne 12.10. 17:30 Bulldogs Brno - Ostrava 7:4
    Ne 12.10. 17:30 Pardubice - Bohemians 8:7 np
    St 15.10. 18:00 Sparta - Střešovice 1:6
    Út 21.10. 17:30 Mladá Boleslav - Chodov 9:6

    5.kolo

    St 08.10. 16:20 Liberec - Kr. Vinohrady 11:4
    So 18.10. 17:00 Otrokovice - Chodov 2:8
    So 18.10. 18:00 Střešovice - Bulldogs Brno 6:4
    So 18.10. 19:00 Ostrava - Pardubice 5:6
    Ne 19.10. 18:00 Bohemians - Sparta 2:7
    07.11. 19:00 Vítkovice - Mladá Boleslav 2:5

    6.kolo

    So 25.10. 17:00 Otrokovice - Ostrava 3:8
    So 25.10. 17:30 Liberec - Střešovice 5:12
    So 25.10. 18:15 Vítkovice - Sparta 10:4
    So 25.10. 19:00 Mladá Boleslav - Bohemians 9:6
    Ne 26.10. 17:00 Chodov - Pardubice 5:3
    Ne 26.10. 17:00 Kr. Vinohrady - Bulldogs Brno 2:7

    7.kolo

    Út 28.10. 17:00 Ostrava - Kr. Vinohrady 5:3
    Út 28.10. 18:00 Sparta - Chodov 0:5
    Út 28.10. 18:00 Bohemians - Vítkovice 3:10
    Út 28.10. 18:00 Střešovice - Otrokovice 12:2
    Út 28.10. 19:00 Bulldogs Brno - Mladá Boleslav 5:6 pp
    St 29.10. 18:00 Pardubice - Liberec 5:4 pp

    8.kolo

    Út 04.11. 18:00 Otrokovice - Pardubice 5:6 np
    So 08.11. 17:30 Liberec - Sparta 5:4 np
    So 08.11. 20:00 Ostrava - Mladá Boleslav 6:5
    Ne 09.11. 17:00 Chodov - Bohemians 7:8
    Ne 09.11. 17:15 Vítkovice - Bulldogs Brno 3:6
    Ne 09.11. 17:30 Kr. Vinohrady - Střešovice 1:13

    9.kolo

    Út 11.11. 18:00 Ostrava - Vítkovice 4:5 np
    So 15.11. 17:00 Střešovice - Mladá Boleslav 3:1
    So 15.11. 18:00 Pardubice - Kr. Vinohrady 9:6
    So 15.11. 18:00 Bohemians - Liberec 14:5
    So 15.11. 20:00 Bulldogs Brno - Chodov 5:6
    So 15.11. 20:45 Sparta - Otrokovice 6:4

    10.kolo

    Po 17.11. 17:00 Liberec - Bulldogs Brno 6:11
    Po 17.11. 17:15 Vítkovice - Střešovice 6:5 np
    Po 17.11. 18:00 Chodov - Ostrava 7:4
    Po 17.11. 19:00 Mladá Boleslav - Pardubice 10:3
    Po 17.11. 19:30 Otrokovice - Bohemians 5:9
    Út 18.11. 20:15 Kr. Vinohrady - Sparta 5:10

    11.kolo

    So 22.11. 18:00 Pardubice - Vítkovice 3:4 pp
    Ne 23.11. 18:00 Ostrava - Liberec 6:9
    Ne 23.11. 18:00 Bohemians - Kr. Vinohrady 7:6
    Ne 23.11. 19:00 Střešovice - Chodov 6:2
    Ne 23.11. 19:00 Otrokovice - Bulldogs Brno 5:4 pp
    Po 24.11. 19:30 Mladá Boleslav - Sparta 15:6

    12.kolo

    19.12. 18:00 Vítkovice - Bohemians 2:5
    19.12. 19:00 Mladá Boleslav - Bulldogs Brno 4:5 np
    19.12. 19:30 Otrokovice - Střešovice 5:4
    19.12. 20:00 Kr. Vinohrady - Ostrava 2:6
    19.12. 20:15 Liberec - Pardubice 4:7
    19.12. 20:30 Chodov - Sparta 14:6

    13.kolo

    Ne 21.12. 16:00 Bulldogs Brno - Kr. Vinohrady 2:3
    Ne 21.12. 17:00 Pardubice - Chodov 2:5
    Ne 21.12. 17:00 Ostrava - Otrokovice 3:2
    Ne 21.12. 18:00 Sparta - Vítkovice 3:5
    Ne 21.12. 18:00 Bohemians - Mladá Boleslav 7:5
    Ne 21.12. 18:00 Střešovice - Liberec 7:3

    14.kolo

    Ne 04.01. 16:45 Kr. Vinohrady - Pardubice 4:11
    Ne 04.01. 16:45 Otrokovice - Sparta 4:5
    Ne 04.01. 16:45 Liberec - Bohemians 7:10
    Ne 04.01. 17:00 Chodov - Bulldogs Brno 7:6 pp
    Čt 15.01. 16:45 Mladá Boleslav - Střešovice 7:6
    Út 03.02. 16:45 Vítkovice - Ostrava 7:1

    15.kolo

    So 10.01. 19:00 Mladá Boleslav - Ostrava 7:3
    Ne 11.01. 17:00 Bulldogs Brno - Vítkovice 8:9 np
    Ne 11.01. 17:00 Pardubice - Otrokovice 4:5 np
    Ne 11.01. 18:00 Bohemians - Chodov 8:9 pp
    Ne 11.01. 18:00 Střešovice - Kr. Vinohrady 10:3
    Ne 11.01. 18:00 Sparta - Liberec 7:1

    16.kolo

    So 17.01. 18:15 Vítkovice - Pardubice 9:2
    Ne 18.01. 17:00 Chodov - Střešovice 5:4
    Ne 18.01. 17:00 Bulldogs Brno - Otrokovice 4:1
    Ne 18.01. 17:30 Kr. Vinohrady - Bohemians 6:7
    Ne 18.01. 17:30 Liberec - Ostrava 5:6
    Ne 18.01. 19:00 Sparta - Mladá Boleslav 2:9

    17.kolo

    So 24.01. 18:00 Pardubice - Mladá Boleslav 6:5 np
    Ne 25.01. 17:00 Ostrava - Chodov 7:6
    Ne 25.01. 17:00 Bulldogs Brno - Liberec 3:2
    Ne 25.01. 18:00 Střešovice - Vítkovice 8:2
    Ne 25.01. 18:00 Bohemians - Otrokovice 12:5
    Čt 05.02. 19:55 Sparta - Kr. Vinohrady 6:7 pp

    18.kolo

    So 31.01. 18:00 Otrokovice - Liberec 8:5
    So 31.01. 18:00 Pardubice - Sparta 7:6 pp
    Ne 01.02. 17:00 Chodov - Vítkovice 4:5
    Ne 01.02. 17:00 Bulldogs Brno - Bohemians 3:4
    Ne 01.02. 17:00 Ostrava - Střešovice 5:8
    Ne 01.02. 18:00 Kr. Vinohrady - Mladá Boleslav 2:9

    19.kolo

    Čt 12.02. 19:00 Sparta - Bulldogs Brno 4:3 np
    13.02. 19:00 Vítkovice - Kr. Vinohrady 5:2
    13.02. 19:00 Mladá Boleslav - Otrokovice 9:4
    13.02. 19:00 Střešovice - Pardubice 7:8 pp
    13.02. 20:00 Bohemians - Ostrava 7:4
    13.02. 20:15 Chodov - Liberec 9:3

    20.kolo

    Út 10.02. 20:00 Střešovice - Bohemians 5:7
    Ne 15.02. 17:00 Otrokovice - Vítkovice 2:6
    Ne 15.02. 17:00 Bulldogs Brno - Pardubice 8:3
    Ne 15.02. 17:00 Ostrava - Sparta 8:4
    Ne 15.02. 17:30 Liberec - Mladá Boleslav 3:5
    Ne 15.02. 18:30 Kr. Vinohrady - Chodov 4:9

    21.kolo

    Út 17.02. 18:10 Chodov - Mladá Boleslav 3:8
    So 21.02. 16:00 Liberec - Vítkovice 3:8
    So 21.02. 17:00 Ostrava - Bulldogs Brno 8:4
    Ne 22.02. 17:00 Otrokovice - Kr. Vinohrady 6:3
    Ne 22.02. 18:00 Střešovice - Sparta 9:2
    Ne 22.02. 18:00 Bohemians - Pardubice 7:9

    22.kolo

    Čt 26.02. 19:15 Sparta - Bohemians 4:1
    So 28.02. 18:00 Pardubice - Ostrava 4:7
    So 28.02. 18:30 Kr. Vinohrady - Liberec 5:6 pp
    So 28.02. 19:00 Mladá Boleslav - Vítkovice 10:6
    Ne 01.03. 17:00 Chodov - Otrokovice 8:3
    Ne 01.03. 17:00 Bulldogs Brno - Střešovice 6:5
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 22 16 1 2 3 168:93 52
    2. 22 15 0 2 5 159:85 47
    3. 22 13 4 0 5 130:91 47
    4. 22 12 2 1 7 140:108 41
    5. 22 13 0 2 7 143:131 41
    6. 22 10 1 5 6 114:100 37
    7. 22 9 1 3 9 109:128 32
    8. 22 10 0 1 11 109:123 31
    9. 22 5 6 2 9 115:134 29
    10. 22 3 3 1 15 102:155 16
    11. 22 3 2 1 16 81:139 14
    12. 22 2 1 1 18 87:170 9