Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 18. listopadu 2019
svátek má Romana.
Hlavní menu
  • ID: 8529
  • Návštěvy: 61/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    21034
    Týden:
    61
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 16.08. 10:00 Vyšehrad - Ústí n/L 1:4 (0:1)
    So 16.08. 10:00 Varnsdorf - Táborsko 4:1 (2:1)
    So 16.08. 10:00 Benešov - Motorlet Praha 1:0 (1:0)
    So 16.08. 13:00 Sokolov - Chrudim 3:2 (2:2)
    Ne 17.08. 10:00 SK Kladno - Admira Praha 2:0 (0:0)
    Ne 17.08. 14:15 Písek - Meteor 0:1 (0:1)
    St 20.08. 11:00 Mostecký FK - Kolín 2:0 (1:0)

    3.kolo

    So 23.08. 10:00 Kolín - Benešov 1:0 np (0:0)
    So 23.08. 10:00 Admira Praha - Mostecký FK 1:2 (0:1)
    So 23.08. 10:15 Táborsko - SK Kladno 3:4 (0:3)
    So 23.08. 12:45 Chrudim - Vyšehrad 1:5 (0:3)
    So 23.08. 12:45 Ústí n/L - Písek 1:0 (1:0)
    Ne 24.08. 10:00 Motorlet Praha - Sokolov 0:1 (0:1)
    Ne 24.08. 10:15 Meteor - Varnsdorf 1:2 np (0:1)

    4.kolo

    Čt 28.08. 15:30 Benešov - Admira Praha 0:1 (0:1)
    So 30.08. 10:00 Vyšehrad - Písek 6:0 (2:0)
    So 30.08. 10:00 Varnsdorf - Ústí n/L 0:1 np (0:0)
    So 30.08. 12:45 Chrudim - Motorlet Praha 2:3 (1:1)
    So 30.08. 13:00 Mostecký FK - Táborsko 7:1 (6:0)
    So 30.08. 13:00 Sokolov - Kolín 5:0 (3:0)
    Ne 31.08. 10:00 SK Kladno - Meteor 2:0 (0:0)

    5.kolo

    So 06.09. 10:00 Kolín - Chrudim 3:0 (1:0)
    So 06.09. 10:00 Admira Praha - Sokolov 0:6 (0:4)
    So 06.09. 10:15 Táborsko - Benešov 8:2 (5:1)
    So 06.09. 12:45 Ústí n/L - SK Kladno 2:3 (0:2)
    So 06.09. 13:00 Písek - Varnsdorf 4:2 (2:0)
    Ne 07.09. 10:00 Motorlet Praha - Vyšehrad 1:2 (0:0)
    Ne 07.09. 10:15 Meteor - Mostecký FK 0:2 (0:0)

    6.kolo

    So 13.09. 10:00 Benešov - Meteor 0:1 np (0:0)
    So 13.09. 12:15 Mostecký FK - Ústí n/L 1:2 (1:2)
    So 13.09. 12:45 Chrudim - Admira Praha 5:2 (3:2)
    So 13.09. 14:00 Sokolov - Táborsko 9:0 (6:0)
    Ne 14.09. 10:00 SK Kladno - Písek 2:1 (1:1)
    Ne 14.09. 10:00 Motorlet Praha - Kolín 1:3 (0:2)
    Ne 14.09. 13:30 Vyšehrad - Varnsdorf 5:1 (4: 0)

    7.kolo

    So 20.09. 10:00 Kolín - Vyšehrad 1:0 (1:0)
    So 20.09. 10:00 Admira Praha - Motorlet Praha 0:1 (0:1)
    So 20.09. 10:00 Varnsdorf - SK Kladno 4:1 (1:1)
    So 20.09. 11:15 Táborsko - Chrudim 2:4 (0:3)
    So 20.09. 12:45 Ústí n/L - Benešov 3:2 np (1:2)
    So 20.09. 13:00 Písek - Mostecký FK 1:6 (0:1)
    Ne 21.09. 10:15 Meteor - Sokolov 1:3 (1:3)

    8.kolo

    So 27.09. 10:00 Kolín - Admira Praha 4:1 (2:0)
    So 27.09. 12:00 Mostecký FK - Varnsdorf 7:1 (3:1)
    So 27.09. 12:45 Chrudim - Meteor 2:1 (1:1)
    So 27.09. 14:00 Sokolov - Ústí n/L 3:1 (2:0)
    So 27.09. 14:30 Benešov - Písek 2:3 (1:1)
    Ne 28.09. 10:00 Motorlet Praha - Táborsko 2:1 (2:0)
    Ne 28.09. 13:30 Vyšehrad - SK Kladno 2:0 (1:0)

    9.kolo

    So 04.10. 10:00 Admira Praha - Vyšehrad 1:2 (1:1)
    So 04.10. 10:00 Varnsdorf - Benešov 1:0 (0:0)
    So 04.10. 10:15 Táborsko - Kolín 1:0 (1:0)
    So 04.10. 12:45 Ústí n/L - Chrudim 1:3 (1:3)
    So 04.10. 13:00 Písek - Sokolov 0:1 np (0:0)
    Ne 05.10. 10:00 SK Kladno - Mostecký FK 0:2 (0:2)
    Ne 05.10. 10:15 Meteor - Motorlet Praha 2:1 np (1:1)

    10.kolo

    So 11.10. 10:00 Benešov - SK Kladno 2:0 (0:0)
    So 11.10. 10:00 Kolín - Meteor 2:1 np (0:1)
    So 11.10. 10:00 Admira Praha - Táborsko 1:4 (1:1 )
    So 11.10. 12:45 Chrudim - Písek 2:1 np (1:1)
    So 11.10. 13:00 Sokolov - Varnsdorf 11:0 (4:0)
    Ne 12.10. 10:00 Motorlet Praha - Ústí n/L 1:0 (1:0)
    Ne 12.10. 13:30 Vyšehrad - Mostecký FK 1:4 (0:2)

    11.kolo

    So 18.10. 10:00 Varnsdorf - Chrudim 1:2 np (1:0)
    So 18.10. 10:15 Táborsko - Vyšehrad 2:1 (2:0)
    So 18.10. 10:15 Meteor - Admira Praha 2:0 (1:0)
    So 18.10. 12:15 Ústí n/L - Kolín 5:2 (3:1)
    Ne 19.10. 10:00 SK Kladno - Sokolov 0:3 (0:2)
    Ne 19.10. 10:15 Mostecký FK - Benešov 8:0 (4:0)
    Ne 19.10. 14:00 Písek - Motorlet Praha 1:5 (1:2)

    12.kolo

    So 25.10. 10:00 Kolín - Písek 3:0 (2:0)
    So 25.10. 10:00 Admira Praha - Ústí n/L 0:1 (0:1)
    So 25.10. 10:15 Táborsko - Meteor 2:0 (2:0)
    So 25.10. 12:15 Sokolov - Mostecký FK 4:1 (1:1)
    So 25.10. 12:45 Chrudim - SK Kladno 2:3 np (0:2)
    Ne 26.10. 10:00 Vyšehrad - Benešov 3:0 (3:0)
    Ne 26.10. 10:00 Motorlet Praha - Varnsdorf 9:2 (2:1)

    13.kolo

    St 29.10. 10:15 Meteor - Vyšehrad 0:3 (0:0)
    So 01.11. 10:00 Varnsdorf - Kolín 0:3 (0:2)
    So 01.11. 10:00 Benešov - Sokolov 0:1 (0:0)
    So 01.11. 11:00 Mostecký FK - Chrudim 4:1 (3:0)
    So 01.11. 11:45 Ústí n/L - Táborsko 1:2 (1:1)
    Ne 02.11. 10:00 SK Kladno - Motorlet Praha 0:2 (0:1)
    Ne 02.11. 14:00 Písek - Admira Praha 1:2 (0:1)

    1.kolo

    So 08.11. 10:00 Kolín - SK Kladno 1:0 np (0:0)
    So 08.11. 10:00 Admira Praha - Varnsdorf 2:3 (1:1)
    So 08.11. 10:15 Táborsko - Písek 3:1 (1:0)
    So 08.11. 12:45 Chrudim - Benešov 1:2 (0:0)
    Ne 09.11. 10:00 Sokolov - Vyšehrad 3:0 (1:0)
    Ne 09.11. 10:00 Motorlet Praha - Mostecký FK 1:0 (0:0)
    Ne 09.11. 10:15 Meteor - Ústí n/L 2:4 (1:2)

    15.kolo

    So 14.03. 10:00 Kolín - Mostecký FK 3:2 (2:1)
    So 14.03. 11:00 Táborsko - Varnsdorf 6:0 (2:0)
    So 14.03. 12:45 Ústí n/L - Vyšehrad 4:2 (2:2)
    So 14.03. 13:45 Chrudim - Sokolov 0:3 (0:2)
    Ne 15.03. 09:30 Admira Praha - SK Kladno 1:2 (1:1)
    Ne 15.03. 12:45 Motorlet Praha - Benešov 2:0 (1:0)
    Ne 15.03. 13:45 Meteor - Písek 4:1 (1:1)

    16.kolo

    So 21.03. 10:00 Vyšehrad - Chrudim 2:3 np (1:1)
    So 21.03. 10:00 Sokolov - Motorlet Praha 2:1 (0:1)
    So 21.03. 10:00 Benešov - Kolín 2:1 (0:0)
    So 21.03. 10:00 Varnsdorf - Meteor 0:1 (0:0)
    So 21.03. 13:30 Mostecký FK - Admira Praha 2:0 (2:0)
    Ne 22.03. 10:00 SK Kladno - Táborsko 1:0 np (0:0)
    Ne 22.03. 14:00 Písek - Ústí n/L 5:6 (5:2)

    17.kolo

    So 28.03. 09:30 Meteor - SK Kladno 4:0 (2:0)
    So 28.03. 11:00 Táborsko - Mostecký FK 2:4 (1:1)
    So 28.03. 11:00 Kolín - Sokolov 3:2 (1:1)
    So 28.03. 12:45 Ústí n/L - Varnsdorf 2:0 (1:0)
    So 28.03. 13:00 Písek - Vyšehrad 1:4 (0:2)
    Ne 29.03. 10:00 Admira Praha - Benešov 2:5 (0:1)
    Ne 29.03. 10:00 Motorlet Praha - Chrudim 1:0 (1:0)

    18.kolo

    Čt 02.04. 16:15 Vyšehrad - Motorlet Praha 0:1 np (0:0)
    03.04. 11:00 Mostecký FK - Meteor 0:1 np (0:0)
    So 04.04. 10:00 Sokolov - Admira Praha 7:1 (3:0)
    So 04.04. 10:00 Benešov - Táborsko 6:1 (2:1)
    So 04.04. 11:00 Varnsdorf - Písek 2:0 (1:0)
    So 04.04. 15:00 Chrudim - Kolín 2:1 (2:1)
    Ne 05.04. 10:00 SK Kladno - Ústí n/L 5:1 (1 :0 )

    19.kolo

    So 11.04. 10:00 Varnsdorf - Vyšehrad 0:6 (0:5)
    So 11.04. 10:00 Admira Praha - Chrudim 2:1 (2:0)
    So 11.04. 10:00 Kolín - Motorlet Praha 0:1 (0:0)
    So 11.04. 11:00 Táborsko - Sokolov 2:3 np (2:2)
    So 11.04. 12:45 Ústí n/L - Mostecký FK 2:0 (1:0)
    So 11.04. 13:00 Písek - SK Kladno 1:2 np (1:1)
    So 11.04. 14:00 Meteor - Benešov 3:2 np (2:2)

    20.kolo

    St 15.04. 17:45 Vyšehrad - Kolín 6:1 (4:1)
    So 18.04. 10:00 Benešov - Ústí n/L 4:2 (2:2)
    So 18.04. 12:45 Chrudim - Táborsko 1:0 np (0:0)
    So 18.04. 13:00 Sokolov - Meteor 3:0 (2:0)
    Ne 19.04. 10:00 Motorlet Praha - Admira Praha 1:0 (0:0)
    Ne 19.04. 10:00 SK Kladno - Varnsdorf 4:0 (1:0)
    Ne 19.04. 11:00 Mostecký FK - Písek 1:0 (0:0)

    21.kolo

    So 25.04. 10:00 Admira Praha - Kolín 6:0 (3:0)
    So 25.04. 10:15 Táborsko - Motorlet Praha 1:0 (1:0)
    So 25.04. 12:45 Ústí n/L - Sokolov 1:2 (1:0)
    So 25.04. 13:00 Písek - Benešov 1:0 np
    Ne 26.04. 10:00 SK Kladno - Vyšehrad 2:3 (0:1)
    Ne 26.04. 10:00 Varnsdorf - Mostecký FK 0:2 (0:2)
    Ne 26.04. 10:00 Meteor - Chrudim 3:1 (2:0)

    22.kolo

    01.05. 10:00 Motorlet Praha - Meteor 2:0 (0:0)
    So 02.05. 10:00 Kolín - Táborsko 3:2 np (2:2)
    So 02.05. 10:00 Benešov - Varnsdorf 2:0 (0:0)
    So 02.05. 12:45 Chrudim - Ústí n/L 1:2 (0:0)
    So 02.05. 13:00 Sokolov - Písek 5:0 (1:0)
    So 02.05. 14:00 Mostecký FK - SK Kladno 3:1 (1:1)
    So 02.05. 14:30 Vyšehrad - Admira Praha 1:2 (0:1)

    23.kolo

    Čt 30.04. 12:00 Písek - Chrudim 0:1 (0:1)
    08.05. 10:00 Meteor - Kolín 2:0 (1:0)
    08.05. 12:45 Ústí n/L - Motorlet Praha 2:0 (1:0)
    So 09.05. 10:15 Táborsko - Admira Praha 3:0 (1:0)
    So 09.05. 11:00 Varnsdorf - Sokolov 2:3 (1:2)
    Ne 10.05. 10:00 Mostecký FK - Vyšehrad 5:1 (2:0)
    Ne 10.05. 10:00 SK Kladno - Benešov 3:2 (2:0)

    24.kolo

    So 16.05. 10:00 Vyšehrad - Táborsko 3:0 (1:0)
    So 16.05. 10:00 Admira Praha - Meteor 2:1 (1:0)
    So 16.05. 10:00 Kolín - Ústí n/L 0:7 (0:3)
    So 16.05. 10:00 Sokolov - SK Kladno 3:1 (2:1)
    So 16.05. 10:00 Benešov - Mostecký FK 0:2 (0:2)
    So 16.05. 12:45 Chrudim - Varnsdorf 2:1 (1:1)
    Ne 17.05. 10:00 Motorlet Praha - Písek 4:2 (3:2)

    25.kolo

    So 23.05. 10:00 Meteor - Táborsko 5:2 (3:1)
    So 23.05. 13:00 Varnsdorf - Motorlet Praha 0:3 (0:1)
    So 23.05. 13:45 Ústí n/L - Admira Praha 1:0 (0:0)
    So 23.05. 14:00 Mostecký FK - Sokolov 3:2 (2:1)
    Ne 24.05. 10:00 Benešov - Vyšehrad 3:2 np (1:1)
    Ne 24.05. 10:00 SK Kladno - Chrudim 1:2 np (0:0)
    Ne 24.05. 14:00 Písek - Kolín 1:0 (1:0)

    26.kolo

    So 30.05. 10:00 Admira Praha - Písek 2:1 np (0:1)
    So 30.05. 10:00 Kolín - Varnsdorf 3:2 np (1:0)
    So 30.05. 11:00 Táborsko - Ústí n/L 3:2 np (2:2)
    So 30.05. 11:00 Sokolov - Benešov 2:0 (1:0)
    So 30.05. 12:45 Chrudim - Mostecký FK 1:6 (0:3)
    Ne 31.05. 10:00 Vyšehrad - Meteor 0:4 (0:3)
    Ne 31.05. 10:00 Motorlet Praha - SK Kladno 2:1 (1:0)

    14.kolo

    05.06. 14:45 Ústí n/L - Meteor 0:2 (0:1)
    So 06.06. 10:00 Vyšehrad - Sokolov 3:2 (2:1)
    So 06.06. 14:00 Mostecký FK - Motorlet Praha 2:1 np (0:1)
    Ne 07.06. 10:00 Benešov - Chrudim 2:1 np (0:1)
    Ne 07.06. 10:00 SK Kladno - Kolín 1:2 (0:1)
    Ne 07.06. 10:00 Varnsdorf - Admira Praha 3:2 (2:1)
    Ne 07.06. 14:00 Písek - Táborsko 2:3 np (1:1)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 21 2 0 3 90:22 67
    2. 26 19 1 1 5 77:26 60
    3. 26 16 1 2 7 45:23 52
    4. 26 14 2 1 9 56:43 47
    5. 26 14 0 3 9 64:43 45
    6. 26 10 4 2 10 38:34 40
    7. 26 10 2 4 10 53:62 38
    8. 26 9 5 0 12 35:52 37
    9. 26 9 3 2 12 38:46 35
    10. 26 8 2 5 11 37:48 33
    11. 26 7 5 2 12 38:53 33
    12. 26 6 1 3 16 30:80 23
    13. 26 6 1 0 19 30:61 20
    14. 26 3 1 5 17 27:65 16