Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 8. července 2020
svátek má Nora.
Hlavní menu
  • ID: 8536
  • Návštěvy: 34/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    68037
    Týden:
    34
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 09.08. 10:15 SK Kladno - Žatec 5:1 (1:0)
    So 09.08. 10:15 Lovosice - Motorlet Praha 2:0 (1:0)
    So 09.08. 14:00 Litoměřice - Neratovice 2:0 (1:0)
    So 09.08. 17:00 Litol - Libiš 3:1 (2:0)
    So 09.08. 17:00 Krupka - Nové Strašecí 2:0 (1:0)
    So 09.08. 17:00 Souš - Úvaly 1:0 (0:0)
    So 09.08. 17:00 LoKo Chomutov - Brozany 0:1 (0:1)
    Ne 10.08. 17:00 Hor. Měcholupy - Nový Bor 1:0 (0:0)

    2.kolo

    So 16.08. 10:15 Libiš - Brozany 1:2 np (1:1)
    So 16.08. 17:00 Motorlet Praha - LoKo Chomutov 2:1 (1:0)
    So 16.08. 17:00 Nové Strašecí - SK Kladno 2:3 np (2:2)
    So 16.08. 17:00 Nový Bor - Krupka 2:1 (1:1)
    So 16.08. 17:00 Litol - Hor. Měcholupy 0:1 (0:1)
    Ne 17.08. 17:00 Neratovice - Lovosice 1:0 (0:0)
    Ne 17.08. 17:00 Úvaly - Litoměřice 1:0 (0:0)
    Ne 17.08. 17:00 Žatec - Souš 2:3 (0:2)

    3.kolo

    So 23.08. 10:15 SK Kladno - Nový Bor 8:1 (3:0)
    So 23.08. 10:15 Lovosice - Úvaly 0:2 (0:1)
    So 23.08. 14:00 Litoměřice - Žatec 3:0 (0:0)
    So 23.08. 17:00 Krupka - Litol 3:2 (1:1)
    So 23.08. 17:00 Souš - Nové Strašecí 0:2 (0:1)
    Ne 24.08. 17:00 Hor. Měcholupy - Libiš 1:0 (1:0)
    Ne 24.08. 17:00 LoKo Chomutov - Neratovice 0:3 (0:0)
    Ne 24.08. 17:00 Brozany - Motorlet Praha 4:2 (1:0)

    4.kolo

    So 30.08. 10:15 Libiš - Motorlet Praha 2:1 (1:1)
    So 30.08. 17:00 Nové Strašecí - Litoměřice 1:2 np (1:1)
    So 30.08. 17:00 Nový Bor - Souš 1:2 np (1:1)
    So 30.08. 17:00 Litol - SK Kladno 5:2 (1:1)
    Ne 31.08. 17:00 Neratovice - Brozany 5:1 (1:0)
    Ne 31.08. 17:00 Úvaly - LoKo Chomutov 1:0 np (0:0)
    Ne 31.08. 17:00 Žatec - Lovosice 0:4 (0:3)
    Ne 31.08. 17:00 Hor. Měcholupy - Krupka 2:1 (1:0)

    5.kolo

    So 06.09. 10:15 SK Kladno - Hor. Měcholupy 0:1 np (0:0)
    So 06.09. 10:15 Lovosice - Nové Strašecí 4:0 (3:0)
    So 06.09. 14:00 Litoměřice - Nový Bor 5:2 (2:1)
    So 06.09. 17:00 Krupka - Libiš 4:1 (2:0)
    So 06.09. 17:00 Souš - Litol 1:2 np (1:1)
    So 06.09. 17:30 Motorlet Praha - Neratovice 3:0 (0:0)
    Ne 07.09. 17:00 Brozany - Úvaly 4:0 (1:0)
    St 17.09. 17:00 LoKo Chomutov - Žatec 10:0 (4:0)

    6.kolo

    So 13.09. 10:15 Libiš - Neratovice 2:3 np (2:2)
    So 13.09. 17:00 Nové Strašecí - LoKo Chomutov 3:4 np (3:3)
    So 13.09. 17:00 Nový Bor - Lovosice 3:1 (0:0)
    So 13.09. 17:00 Litol - Litoměřice 1:4 (1:1)
    So 13.09. 17:00 Krupka - SK Kladno 1:0 (0:0)
    Ne 14.09. 17:00 Úvaly - Motorlet Praha 0:2 (0:1)
    Ne 14.09. 17:00 Žatec - Brozany 0:4 (0:2)
    Ne 14.09. 17:00 Hor. Měcholupy - Souš 2:0 (0:0)

    7.kolo

    So 20.09. 10:15 SK Kladno - Libiš 2:1 (1:1)
    So 20.09. 10:15 Lovosice - Litol 5:1 (2:1)
    So 20.09. 10:30 LoKo Chomutov - Nový Bor 2:1 (1:0)
    So 20.09. 14:00 Litoměřice - Hor. Měcholupy 1:0 (0:0)
    So 20.09. 16:30 Souš - Krupka 5:0 (1:0)
    So 20.09. 16:30 Motorlet Praha - Žatec 3:0 (1:0)
    Ne 21.09. 16:30 Brozany - Nové Strašecí 4:1 (1:0)
    Ne 21.09. 16:30 Neratovice - Úvaly 2:0 (0:0)

    8.kolo

    So 27.09. 10:15 Libiš - Úvaly 4:2 (2:0)
    So 27.09. 10:15 SK Kladno - Souš 1:2 (1:1)
    So 27.09. 14:30 Litol - LoKo Chomutov 2:0 (0:0)
    So 27.09. 16:30 Nové Strašecí - Motorlet Praha 1:2 np (1:1)
    So 27.09. 16:30 Nový Bor - Brozany 1:3 (0:2)
    So 27.09. 16:30 Krupka - Litoměřice 1:4 (0:2)
    Ne 28.09. 16:30 Žatec - Neratovice 0:5 (0:3)
    Ne 28.09. 16:30 Hor. Měcholupy - Lovosice 1:2 np (1:1)

    9.kolo

    So 04.10. 10:15 Lovosice - Krupka 5:1 (1:0)
    So 04.10. 10:30 LoKo Chomutov - Hor. Měcholupy 2:1 (1:0)
    So 04.10. 14:00 Litoměřice - SK Kladno 3:0 (1:0)
    So 04.10. 16:00 Souš - Libiš 4:1 (2:1)
    So 04.10. 16:00 Motorlet Praha - Nový Bor 2:0 (0:0)
    Ne 05.10. 16:00 Brozany - Litol 3:1 (0:0)
    Ne 05.10. 16:00 Neratovice - Nové Strašecí 3:0 (1:0)
    Ne 05.10. 16:00 Úvaly - Žatec 3:0 (2:0)

    10.kolo

    So 11.10. 10:15 Libiš - Žatec 1:0 (1:0)
    So 11.10. 10:15 SK Kladno - Lovosice 3:2 np (2:2)
    So 11.10. 16:00 Nové Strašecí - Úvaly 1:3 (0:1)
    So 11.10. 16:00 Nový Bor - Neratovice 1:2 np (1:1)
    So 11.10. 16:00 Litol - Motorlet Praha 1:3 (1:2)
    So 11.10. 16:00 Krupka - LoKo Chomutov 1:2 np (1:1)
    So 11.10. 16:00 Souš - Litoměřice 3:0 (3:0)
    Ne 12.10. 16:00 Hor. Měcholupy - Brozany 0:5 (0:1)

    11.kolo

    So 18.10. 10:15 Lovosice - Souš 3:0 (1:0)
    So 18.10. 10:30 LoKo Chomutov - SK Kladno 0:1 (0:0)
    So 18.10. 14:00 Litoměřice - Libiš 1:3 (0:2)
    So 18.10. 15:30 Motorlet Praha - Hor. Měcholupy 3:1 (1:0)
    Ne 19.10. 15:30 Brozany - Krupka 4:0 (1:0)
    Ne 19.10. 15:30 Neratovice - Litol 1:3 (0:2)
    Ne 19.10. 15:30 Úvaly - Nový Bor 2:3 (0:2)
    Ne 19.10. 15:30 Žatec - Nové Strašecí 4:0 (2:0)

    12.kolo

    So 25.10. 10:15 Libiš - Nové Strašecí 1:0 (1:0)
    So 25.10. 10:15 SK Kladno - Brozany 1:2 (1:1)
    So 25.10. 14:00 Litoměřice - Lovosice 2:4 (1:3)
    So 25.10. 14:30 Nový Bor - Žatec 4:1 (0:0)
    So 25.10. 14:30 Litol - Úvaly 2:4 (2:3)
    So 25.10. 14:30 Krupka - Motorlet Praha 5:4 np (4:4)
    So 25.10. 14:30 Souš - LoKo Chomutov 3:1 (2:0)
    Ne 26.10. 14:30 Hor. Měcholupy - Neratovice 0:2 (0:0)

    13.kolo

    So 01.11. 10:15 Lovosice - Libiš 5:0 (2:0)
    So 01.11. 10:30 LoKo Chomutov - Litoměřice 1:4 (0:1)
    So 01.11. 14:00 Motorlet Praha - SK Kladno 1:2 (1:0)
    So 01.11. 14:00 Nové Strašecí - Nový Bor 2:0 (0:0)
    Ne 02.11. 14:00 Brozany - Souš 2:1 (2:0)
    Ne 02.11. 14:00 Neratovice - Krupka 5:2 (4:2)
    Ne 02.11. 14:00 Úvaly - Hor. Měcholupy 2:1 np (1:1)
    Ne 02.11. 14:00 Žatec - Litol 4:0 (3:0)

    14.kolo

    So 08.11. 10:15 Libiš - Nový Bor 5:0 (2:0)
    So 08.11. 10:15 SK Kladno - Neratovice 0:1 np (0:0)
    So 08.11. 14:00 Litol - Nové Strašecí 2:1 (1:1)
    So 08.11. 14:00 Krupka - Úvaly 2:0 (0:0)
    So 08.11. 14:00 Souš - Motorlet Praha 1:2 np (1:1)
    So 08.11. 14:00 Litoměřice - Brozany 1:0 np (0:0)
    Ne 09.11. 10:15 Lovosice - LoKo Chomutov 1:0 (0:0)
    Ne 09.11. 14:00 Hor. Měcholupy - Žatec 7:1 (3:1)

    15.kolo

    So 15.11. 13:30 LoKo Chomutov - Libiš 2:3 (0:2)
    So 15.11. 13:30 Brozany - Lovosice 3:0 (1:0)
    So 15.11. 13:30 Motorlet Praha - Litoměřice 1:0 (1:0)
    So 15.11. 13:30 Nové Strašecí - Hor. Měcholupy 4:1 (3:1)
    So 15.11. 13:30 Nový Bor - Litol 3:0 (2:0)
    Ne 16.11. 13:30 Neratovice - Souš 0:1 np (0:0)
    Ne 16.11. 13:30 Úvaly - SK Kladno 1:0 (0:0)
    Ne 16.11. 13:30 Žatec - Krupka 2:3 np (2:2)

    16.kolo

    So 07.03. 10:15 Libiš - Litol 3:2 (3:1)
    So 07.03. 14:30 Nový Bor - Hor. Měcholupy 1:2 np (1:1)
    So 07.03. 14:30 Nové Strašecí - Krupka 2:0 (1:0)
    So 07.03. 14:30 Motorlet Praha - Lovosice 0:1 (0:1)
    Ne 08.03. 14:30 Žatec - SK Kladno 1:2 (1:1)
    Ne 08.03. 14:30 Úvaly - Souš 1:0 (1:0)
    Ne 08.03. 14:30 Neratovice - Litoměřice 1:2 (0:0)
    Ne 08.03. 14:30 Brozany - LoKo Chomutov 1:0 np (0:0)

    17.kolo

    So 14.03. 10:15 Lovosice - Neratovice 2:1 np (1:1)
    So 14.03. 10:15 SK Kladno - Nové Strašecí 4:0 (2:0)
    So 14.03. 10:30 LoKo Chomutov - Motorlet Praha 0:2 (0:1)
    So 14.03. 14:00 Litoměřice - Úvaly 1:0 (1:0)
    So 14.03. 14:30 Souš - Žatec 3:0 (2:0)
    So 14.03. 14:30 Krupka - Nový Bor 1:3 (0:2)
    Ne 15.03. 14:30 Brozany - Libiš 1:0 np (0:0)
    Ne 15.03. 14:30 Hor. Měcholupy - Litol 1:0 np (0:0)

    18.kolo

    So 21.03. 10:15 Libiš - Hor. Měcholupy 1:0 np (0:0)
    So 21.03. 15:00 Litol - Krupka 3:2 (2:1)
    So 21.03. 15:00 Nový Bor - SK Kladno 0:2 (0:0)
    So 21.03. 15:00 Nové Strašecí - Souš 3:1 (0:0)
    So 21.03. 15:00 Motorlet Praha - Brozany 5:0 (1:0)
    Ne 22.03. 15:00 Žatec - Litoměřice 2:3 np (2:2)
    Ne 22.03. 15:00 Úvaly - Lovosice 1:2 np (1:1)
    Ne 22.03. 15:00 Neratovice - LoKo Chomutov 2:1 np (1:1)

    19.kolo

    So 28.03. 10:15 Lovosice - Žatec 2:0 (1:0)
    So 28.03. 10:15 SK Kladno - Litol 4:1 (1:1)
    So 28.03. 10:30 LoKo Chomutov - Úvaly 2:0 (0:0)
    So 28.03. 14:00 Litoměřice - Nové Strašecí 1:0 (1:0)
    So 28.03. 15:00 Motorlet Praha - Libiš 2:3 (2:2)
    So 28.03. 15:00 Souš - Nový Bor 1:0 np (0:0)
    So 28.03. 15:00 Krupka - Hor. Měcholupy 2:1 (1:0)
    Ne 29.03. 15:00 Brozany - Neratovice 2:1 np (1:1)

    20.kolo

    03.04. 16:30 Hor. Měcholupy - SK Kladno 3:1 (0:1)
    So 04.04. 10:15 Libiš - Krupka 1:2 np (1:1)
    So 04.04. 16:30 Litol - Souš 0:1 (0:1)
    So 04.04. 16:30 Nový Bor - Litoměřice 1:0 np (0:0)
    Ne 05.04. 16:30 Žatec - LoKo Chomutov 2:3 np (2:2)
    Ne 05.04. 16:30 Neratovice - Motorlet Praha 1:0 (1:0)
    St 22.04. 17:00 Úvaly - Brozany 1:2 np (0:0)
    St 29.04. 17:00 Nové Strašecí - Lovosice 1:0 (1:0)

    21.kolo

    So 11.04. 10:15 Lovosice - Nový Bor 6:0 (4:0)
    So 11.04. 10:15 SK Kladno - Krupka 2:1 np (1:1)
    So 11.04. 10:30 LoKo Chomutov - Nové Strašecí 1:2 np (1:1)
    So 11.04. 14:00 Litoměřice - Litol 5:2 (3:2)
    So 11.04. 16:30 Motorlet Praha - Úvaly 0:1 (0:0)
    So 11.04. 16:30 Souš - Hor. Měcholupy 1:2 (0:2)
    Ne 12.04. 16:30 Neratovice - Libiš 0:1 np (0:0)
    Ne 12.04. 16:30 Brozany - Žatec 5:1 (3:1)

    22.kolo

    So 18.04. 10:15 Libiš - SK Kladno 3:2 (0:1)
    So 18.04. 17:00 Krupka - Souš 1:5 (0:4)
    So 18.04. 17:00 Litol - Lovosice 1:8 (0:4)
    So 18.04. 17:00 Nový Bor - LoKo Chomutov 2:1 (0:0)
    So 18.04. 17:00 Nové Strašecí - Brozany 3:1 (0:1)
    Ne 19.04. 17:00 Hor. Měcholupy - Litoměřice 5:2 (3:0)
    Ne 19.04. 17:00 Žatec - Motorlet Praha 0:6 (0:3)
    Ne 19.04. 17:00 Úvaly - Neratovice 1:2 (1:0)

    23.kolo

    So 25.04. 10:15 Lovosice - Hor. Měcholupy 1:0 (0:0)
    So 25.04. 10:30 LoKo Chomutov - Litol 4:1 (0:0)
    So 25.04. 14:00 Litoměřice - Krupka 4:1 (1:1)
    So 25.04. 17:00 Motorlet Praha - Nové Strašecí 0:1 (0:0)
    So 25.04. 17:00 Souš - SK Kladno 0:1 np (0:0)
    Ne 26.04. 17:00 Úvaly - Libiš 0:2 (0:2)
    Ne 26.04. 17:00 Neratovice - Žatec 4:0 (2:0)
    Ne 26.04. 17:00 Brozany - Nový Bor 5:1 (2:1)

    24.kolo

    So 02.05. 10:15 Libiš - Souš 2:1 (0:0)
    So 02.05. 10:15 SK Kladno - Litoměřice 2:1 (1:0)
    So 02.05. 17:00 Krupka - Lovosice 4:2 (1:0)
    So 02.05. 17:00 Litol - Brozany 2:0 (0:0)
    So 02.05. 17:00 Nový Bor - Motorlet Praha 1:0 (0:0)
    So 02.05. 17:00 Nové Strašecí - Neratovice 2:0 (2:0)
    Ne 03.05. 17:00 Hor. Měcholupy - LoKo Chomutov 2:0 (1:0)
    Ne 03.05. 17:00 Žatec - Úvaly 0:3 (0:0)

    25.kolo

    So 09.05. 10:15 Lovosice - SK Kladno 0:4 (0:1)
    So 09.05. 10:30 LoKo Chomutov - Krupka 2:1 (1:1)
    So 09.05. 14:00 Litoměřice - Souš 1:0 (0:0)
    So 09.05. 16:00 Motorlet Praha - Litol 5:0 (0:0)
    Ne 10.05. 17:00 Žatec - Libiš 1:2 np (1:1)
    Ne 10.05. 17:00 Úvaly - Nové Strašecí 2:1 np (1:1)
    Ne 10.05. 17:00 Neratovice - Nový Bor 4:2 (1:0)
    Ne 10.05. 17:00 Brozany - Hor. Měcholupy 1:3 (1:2)

    26.kolo

    15.05. 18:00 Hor. Měcholupy - Motorlet Praha 0:3 (0:2)
    So 16.05. 10:15 Libiš - Litoměřice 2:3 np (2:2)
    So 16.05. 10:15 SK Kladno - LoKo Chomutov 6:2 (3:1)
    So 16.05. 17:00 Souš - Lovosice 1:6 (1:2)
    So 16.05. 17:00 Krupka - Brozany 0:2 (0:1)
    So 16.05. 17:00 Litol - Neratovice 2:0 (1:0)
    So 16.05. 17:00 Nový Bor - Úvaly 1:2 (1:1)
    So 16.05. 17:00 Nové Strašecí - Žatec 5:0 (2:0)

    27.kolo

    So 23.05. 10:15 Lovosice - Litoměřice 3:1 (0:0)
    So 23.05. 10:30 LoKo Chomutov - Souš 0:1 (0:0)
    So 23.05. 17:00 Nové Strašecí - Libiš 1:0 (0:0)
    So 23.05. 17:00 Motorlet Praha - Krupka 3:0 (1:0)
    Ne 24.05. 17:00 Žatec - Nový Bor 0:2 (0:1)
    Ne 24.05. 17:00 Úvaly - Litol 1:3 (0:2)
    Ne 24.05. 17:00 Neratovice - Hor. Měcholupy 3:2 (1:1)
    Ne 24.05. 17:00 Brozany - SK Kladno 1:0 np (0:0)

    28.kolo

    So 30.05. 10:15 Libiš - Lovosice 1:0 np (0:0)
    So 30.05. 10:15 SK Kladno - Motorlet Praha 3:1 (1:1)
    So 30.05. 14:00 Litoměřice - LoKo Chomutov 1:0 (0:0)
    So 30.05. 17:00 Souš - Brozany 0:1 (0:0)
    So 30.05. 17:00 Krupka - Neratovice 0:2 (0:1)
    So 30.05. 17:00 Litol - Žatec 7:2 (3:0)
    So 30.05. 17:00 Nový Bor - Nové Strašecí 2:1 (0:1)
    Ne 31.05. 17:00 Hor. Měcholupy - Úvaly 2:1 (0:1)

    29.kolo

    So 06.06. 17:00 Nový Bor - Libiš 1:0 (1:0)
    So 06.06. 17:00 Nové Strašecí - Litol 3:4 (1:2)
    So 06.06. 17:00 Motorlet Praha - Souš 1:0 np (0:0)
    Ne 07.06. 17:00 Žatec - Hor. Měcholupy 2:4 (0:1)
    Ne 07.06. 17:00 Úvaly - Krupka 2:0 (1:0)
    Ne 07.06. 17:00 Neratovice - SK Kladno 1:0 (0:0)
    Ne 07.06. 17:00 Brozany - Litoměřice 2:3 np (2:2)
    Ne 07.06. 17:00 LoKo Chomutov - Lovosice 0:2 (0:2)

    30.kolo

    St 03.06. 18:00 Hor. Měcholupy - Nové Strašecí 0:2 (0:1)
    So 13.06. 10:15 Libiš - LoKo Chomutov 3:1 (2:1)
    So 13.06. 10:15 Lovosice - Brozany 2:1 np (1:1)
    So 13.06. 10:15 SK Kladno - Úvaly 2:1 np (1:1)
    So 13.06. 14:00 Litoměřice - Motorlet Praha 4:2 (2:1)
    So 13.06. 14:00 Souš - Neratovice 3:2 (2:2)
    So 13.06. 17:00 Krupka - Žatec 5:1 (1:1)
    So 13.06. 17:00 Litol - Nový Bor 3:1 (1:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 16 6 3 5 61:33 63
    2. 30 17 4 2 7 71:31 61
    3. 30 16 5 1 8 59:40 59
    4. 30 15 4 4 7 53:31 57
    5. 30 13 5 3 9 58:37 52
    6. 30 13 4 5 8 46:42 52
    7. 30 14 3 1 12 58:34 49
    8. 30 13 3 3 11 44:41 48
    9. 30 12 3 4 11 42:36 46
    10. 30 12 1 5 12 44:46 43
    11. 30 11 3 3 13 35:39 42
    12. 30 12 1 1 16 55:75 39
    13. 30 11 1 4 14 39:61 39
    14. 30 8 3 2 17 44:71 32
    15. 30 6 3 4 17 39:51 28
    16. 30 2 0 4 24 27:107 10