Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. února 2020
svátek má Liliana.
Hlavní menu
  • ID: 8537
  • Návštěvy: 72/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    56649
    Týden:
    72
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 09.08. 10:15 Hvězda Cheb - Aritma Praha 2:0 (1:0)
    So 09.08. 15:00 Mar. Lázně - Hořovicko 2:0 (1:0)
    So 09.08. 17:00 Rokycany - Zličín 2:0 (0:0)
    So 09.08. 17:00 Český Krumlov - Klatovy 1:0 (1:0)
    Ne 10.08. 10:15 Táborsko B - Čížová 7:2 (3:1)
    Ne 10.08. 10:30 Karlovy Vary - Tachov 2:3 (1:1)
    Ne 10.08. 17:00 Milevsko - Doubravka 0:2 (0:0)
    Ne 10.08. 17:00 Sušice - Roudné 0:4 (0:2)

    2.kolo

    So 16.08. 10:15 Aritma Praha - Táborsko B 2:3 np (2:2)
    So 16.08. 10:30 Zličín - Hvězda Cheb 3:1 (1:1)
    So 16.08. 15:00 Tachov - Sušice 2:0 (1:0)
    So 16.08. 15:00 Mar. Lázně - Rokycany 0:1 np (0:0)
    So 16.08. 17:00 Hořovicko - Klatovy 2:1 np (1:1)
    So 16.08. 17:00 Doubravka - Karlovy Vary 0:1 np (0:0)
    So 16.08. 17:00 Čížová - Milevsko 3:2 (3:2)
    Ne 17.08. 10:15 Roudné - Český Krumlov 2:3 np (2:2)

    3.kolo

    So 23.08. 10:15 Hvězda Cheb - Mar. Lázně 5:1 (2:0)
    So 23.08. 17:00 Rokycany - Hořovicko 0:1 np (0:0)
    So 23.08. 17:00 Milevsko - Aritma Praha 1:2 (0:1)
    So 23.08. 17:00 Český Krumlov - Tachov 0:3 (0:1)
    So 23.08. 17:00 Klatovy - Roudné 2:1 np (1:1)
    Ne 24.08. 10:15 Táborsko B - Zličín 6:1 (3:1)
    Ne 24.08. 10:30 Karlovy Vary - Čížová 4:0 (3:0)
    Ne 24.08. 17:00 Sušice - Doubravka 2:3 np (2:2)

    4.kolo

    So 30.08. 10:15 Aritma Praha - Karlovy Vary 1:2 (0:1)
    So 30.08. 10:30 Zličín - Milevsko 6:0 (1:0)
    So 30.08. 15:00 Mar. Lázně - Táborsko B 0:3 (0:2)
    So 30.08. 17:00 Hořovicko - Roudné 2:1 (1:1)
    So 30.08. 17:00 Tachov - Klatovy 3:0 (3:0)
    So 30.08. 17:00 Doubravka - Český Krumlov 3:1 (2:1)
    So 30.08. 17:00 Čížová - Sušice 5:1 (0:0)
    So 30.08. 17:00 Rokycany - Hvězda Cheb 0:2 (0:0)

    5.kolo

    So 06.09. 10:15 Hvězda Cheb - Hořovicko 0:2 (0:0)
    So 06.09. 14:00 Karlovy Vary - Zličín 2:3 np (2:2)
    So 06.09. 17:00 Český Krumlov - Čížová 3:0 (2:0)
    So 06.09. 17:00 Klatovy - Doubravka 1:3 (1:2)
    So 06.09. 17:00 Roudné - Tachov 5:3 (2:1)
    Ne 07.09. 10:15 Táborsko B - Rokycany 1:0 (0:0)
    Ne 07.09. 17:00 Milevsko - Mar. Lázně 2:4 (2:1)
    Ne 07.09. 17:00 Sušice - Aritma Praha 1:2 (0:0)

    6.kolo

    So 13.09. 10:15 Aritma Praha - Český Krumlov 0:2 (0:2)
    So 13.09. 10:15 Hvězda Cheb - Táborsko B 2:0 (1:0)
    So 13.09. 10:30 Zličín - Sušice 1:2 np (1:1)
    So 13.09. 15:00 Mar. Lázně - Karlovy Vary 1:4 (1:2)
    So 13.09. 17:00 Hořovicko - Tachov 1:2 (0:0)
    So 13.09. 17:00 Doubravka - Roudné 2:4 (1:1)
    So 13.09. 17:00 Čížová - Klatovy 1:2 np (1:1)
    So 13.09. 17:00 Rokycany - Milevsko 1:0 np (0:0)

    7.kolo

    So 20.09. 10:15 Roudné - Čížová 7:2 (5:1)
    So 20.09. 14:00 Karlovy Vary - Rokycany 4:3 (1:1)
    So 20.09. 16:30 Český Krumlov - Zličín 1:0 (1:0)
    So 20.09. 16:30 Klatovy - Aritma Praha 2:0 (1:0)
    So 20.09. 16:30 Tachov - Doubravka 5:0 (5:0)
    Ne 21.09. 10:15 Táborsko B - Hořovicko 3:2 (3:0)
    Ne 21.09. 16:30 Milevsko - Hvězda Cheb 3:1 (0:1)
    Ne 21.09. 16:30 Sušice - Mar. Lázně 1:2 (1:1)

    8.kolo

    So 27.09. 10:15 Aritma Praha - Roudné 3:2 np (2:2)
    So 27.09. 10:15 Hvězda Cheb - Karlovy Vary 1:2 (0:1)
    So 27.09. 10:30 Zličín - Klatovy 1:0 (1:0)
    So 27.09. 15:00 Hořovicko - Doubravka 1:2 (1:1)
    So 27.09. 15:00 Mar. Lázně - Český Krumlov 1:2 (1:0)
    So 27.09. 16:30 Čížová - Tachov 2:4 (1:2)
    So 27.09. 16:30 Rokycany - Sušice 4:1 (1:0)
    Ne 28.09. 10:15 Táborsko B - Milevsko 6:1 (2:0)

    9.kolo

    So 04.10. 14:00 Karlovy Vary - Táborsko B 0:3 (0:1)
    So 04.10. 16:00 Český Krumlov - Rokycany 4:0 (3:0)
    So 04.10. 16:00 Klatovy - Mar. Lázně 1:0 (1:0)
    So 04.10. 16:00 Roudné - Zličín 5:4 np (4:4)
    So 04.10. 16:00 Tachov - Aritma Praha 5:0 (0:0)
    So 04.10. 16:00 Doubravka - Čížová 1:2 np (1:1)
    Ne 05.10. 16:00 Milevsko - Hořovicko 1:2 (0:1)
    Ne 05.10. 16:00 Sušice - Hvězda Cheb 1:0 (0:0)

    10.kolo

    So 11.10. 10:15 Aritma Praha - Doubravka 1:2 np (1:1)
    So 11.10. 10:15 Hvězda Cheb - Český Krumlov 0:3 (0:2)
    So 11.10. 10:30 Zličín - Tachov 1:2 np (1:1)
    So 11.10. 16:00 Hořovicko - Čížová 1:0 np (0:0)
    So 11.10. 16:00 Rokycany - Klatovy 0:2 (0:1)
    Ne 12.10. 10:15 Táborsko B - Sušice 4:2 (1:0)
    Ne 12.10. 14:00 Mar. Lázně - Roudné 1:2 (0:0)
    Ne 12.10. 16:00 Milevsko - Karlovy Vary 4:1 (2:1)

    11.kolo

    So 18.10. 14:00 Karlovy Vary - Hořovicko 4:3 np (3:3)
    So 18.10. 15:30 Český Krumlov - Táborsko B 2:3 np (2:2)
    So 18.10. 15:30 Klatovy - Hvězda Cheb 1:0 (0:0)
    So 18.10. 15:30 Roudné - Rokycany 5:0 (2:0)
    So 18.10. 15:30 Tachov - Mar. Lázně 3:2 (2:1)
    So 18.10. 15:30 Doubravka - Zličín 3:1 (0:0)
    So 18.10. 15:30 Čížová - Aritma Praha 2:1 np (1:1)
    Ne 19.10. 15:30 Sušice - Milevsko 2:1 np (1:1)

    12.kolo

    So 25.10. 10:15 Hvězda Cheb - Roudné 0:2 (0:0)
    So 25.10. 10:30 Zličín - Čížová 0:5 (0:3)
    So 25.10. 14:00 Karlovy Vary - Sušice 4:1 (2:1)
    So 25.10. 14:30 Hořovicko - Aritma Praha 3:4 np (3:3)
    So 25.10. 14:30 Rokycany - Tachov 2:1 np (1:1)
    Ne 26.10. 10:15 Táborsko B - Klatovy 1:0 np (0:0)
    Ne 26.10. 14:00 Mar. Lázně - Doubravka 0:4 (0:3)
    Ne 26.10. 14:30 Milevsko - Český Krumlov 5:2 (3:0)

    13.kolo

    So 01.11. 10:15 Aritma Praha - Zličín 4:0 (2:0)
    So 01.11. 14:00 Český Krumlov - Karlovy Vary 2:0 (1:0)
    So 01.11. 14:00 Klatovy - Milevsko 1:2 np (1:1)
    So 01.11. 14:00 Roudné - Táborsko B 0:4 (0:1)
    So 01.11. 14:00 Tachov - Hvězda Cheb 5:1 (2:1)
    So 01.11. 14:00 Doubravka - Rokycany 0:2 (0:0)
    So 01.11. 14:00 Čížová - Mar. Lázně 7:1 (3:1)
    Ne 02.11. 14:00 Sušice - Hořovicko 0:9 (0:6)

    14.kolo

    So 08.11. 10:15 Hvězda Cheb - Doubravka 2:1 (1:1)
    So 08.11. 14:00 Hořovicko - Zličín 2:0 (1:0)
    So 08.11. 14:00 Rokycany - Čížová 1:0 np (0:0)
    So 08.11. 14:00 Karlovy Vary - Klatovy 1:0 np (0:0)
    So 08.11. 15:00 Mar. Lázně - Aritma Praha 1:2 (1:1)
    Ne 09.11. 11:00 Táborsko B - Tachov 2:1 (0:0)
    Ne 09.11. 14:00 Milevsko - Roudné 0:2 (0:1)
    Ne 09.11. 14:00 Sušice - Český Krumlov 1:5 (1:1)

    15.kolo

    So 15.11. 10:15 Aritma Praha - Rokycany 0:2 (0:2)
    So 15.11. 10:30 Zličín - Mar. Lázně 4:1 (1:0)
    So 15.11. 13:30 Český Krumlov - Hořovicko 0:3 (0:1)
    So 15.11. 13:30 Klatovy - Sušice 5:0 (3:0)
    So 15.11. 13:30 Roudné - Karlovy Vary 3:1 (1:1)
    So 15.11. 13:30 Tachov - Milevsko 1:0 (0:0)
    So 15.11. 13:30 Doubravka - Táborsko B 1:0 np (0:0)
    So 15.11. 13:30 Čížová - Hvězda Cheb 2:0 (1:0)

    16.kolo

    So 07.03. 10:15 Aritma Praha - Hvězda Cheb 5:0 (3:0)
    So 07.03. 10:30 Zličín - Rokycany 2:4 (1:0)
    So 07.03. 14:30 Hořovicko - Mar. Lázně 4:1 (2:0)
    So 07.03. 14:30 Čížová - Táborsko B 1:0 (1:0)
    So 07.03. 14:30 Doubravka - Milevsko 3:2 (1:0)
    So 07.03. 14:30 Tachov - Karlovy Vary 4:0 (2:0)
    So 07.03. 14:30 Klatovy - Český Krumlov 1:0 (0:0)
    Ne 08.03. 10:15 Roudné - Sušice 7:2 (2:0)

    17.kolo

    So 14.03. 10:15 Hvězda Cheb - Zličín 2:3 np (2:2)
    So 14.03. 14:00 Karlovy Vary - Doubravka 3:0 (1:0)
    So 14.03. 14:30 Klatovy - Hořovicko 3:2 (2:1)
    So 14.03. 14:30 Český Krumlov - Roudné 1:0 (1:0)
    So 14.03. 14:30 Rokycany - Mar. Lázně 2:1 np (1:1)
    Ne 15.03. 10:15 Táborsko B - Aritma Praha 4:0 (2:0)
    Ne 15.03. 14:30 Sušice - Tachov 1:2 (0:1)
    Ne 15.03. 14:30 Milevsko - Čížová 1:0 (0:0)

    18.kolo

    So 21.03. 10:15 Aritma Praha - Milevsko 2:1 (0:1)
    So 21.03. 10:30 Zličín - Táborsko B 2:1 (2:0)
    So 21.03. 15:00 Hořovicko - Rokycany 1:2 np (1:1)
    So 21.03. 15:00 Mar. Lázně - Hvězda Cheb 1:0 (0:0)
    So 21.03. 15:00 Čížová - Karlovy Vary 2:1 np (1:1)
    So 21.03. 15:00 Doubravka - Sušice 2:0 (1:0)
    So 21.03. 15:00 Tachov - Český Krumlov 2:1 (1:0)
    Ne 22.03. 10:15 Roudné - Klatovy 4:1 (2:0)

    19.kolo

    So 28.03. 10:15 Hvězda Cheb - Rokycany 4:2 (2:2)
    So 28.03. 14:00 Karlovy Vary - Aritma Praha 3:1 (1:1)
    So 28.03. 15:00 Roudné - Hořovicko 2:1 (2:0)
    So 28.03. 15:00 Klatovy - Tachov 0:2 (0:1)
    So 28.03. 15:00 Český Krumlov - Doubravka 1:2 np (1:1)
    So 28.03. 15:00 Táborsko B - Mar. Lázně 4:1 (1:1)
    Ne 29.03. 15:00 Sušice - Čížová 1:0 (0:0)
    Ne 29.03. 15:00 Milevsko - Zličín 1:0 (1:0)

    20.kolo

    So 04.04. 10:15 Aritma Praha - Sušice 4:2 (0:1)
    So 04.04. 10:30 Zličín - Karlovy Vary 1:3 (1:2)
    So 04.04. 15:00 Mar. Lázně - Milevsko 1:0 (0:0)
    So 04.04. 16:30 Rokycany - Táborsko B 0:1 (0:0)
    So 04.04. 16:30 Doubravka - Klatovy 0:3 (0:1)
    So 04.04. 16:30 Tachov - Roudné 3:0 (2:0)
    St 15.04. 17:00 Čížová - Český Krumlov 1:0 np (0:0)
    St 22.04. 17:00 Hořovicko - Hvězda Cheb 5:1 (3:0)

    21.kolo

    So 11.04. 16:30 Tachov - Hořovicko 3:0 (1:0)
    So 11.04. 16:30 Klatovy - Čížová 4:1 (0:1)
    So 11.04. 16:30 Český Krumlov - Aritma Praha 2:1 (1:0)
    Ne 12.04. 10:15 Roudné - Doubravka 1:2 (0:2)
    Ne 12.04. 10:15 Táborsko B - Hvězda Cheb 4:1 (1:0)
    Ne 12.04. 10:30 Karlovy Vary - Mar. Lázně 5:0 (2:0)
    Ne 12.04. 16:30 Sušice - Zličín 3:1 (1:1)
    Ne 12.04. 16:30 Milevsko - Rokycany 2:0 (0:0)

    22.kolo

    So 18.04. 10:15 Hvězda Cheb - Milevsko 0:1 (0:1)
    So 18.04. 10:15 Aritma Praha - Klatovy 3:2 (1:1)
    So 18.04. 10:30 Zličín - Český Krumlov 2:1 (1:1)
    So 18.04. 15:00 Mar. Lázně - Sušice 2:7 (0:3)
    So 18.04. 17:00 Hořovicko - Táborsko B 4:0 (2:0)
    So 18.04. 17:00 Rokycany - Karlovy Vary 1:0 np (0:0)
    So 18.04. 17:00 Čížová - Roudné 1:0 (0:0)
    So 18.04. 17:00 Doubravka - Tachov 1:4 (0:3)

    23.kolo

    So 25.04. 17:00 Doubravka - Hořovicko 0:4 (0:1)
    So 25.04. 17:00 Tachov - Čížová 1:0 (0:0)
    So 25.04. 17:00 Klatovy - Zličín 5:1 (2:1)
    So 25.04. 17:00 Český Krumlov - Mar. Lázně 6:0 (3:0)
    So 25.04. 17:00 Milevsko - Táborsko B 1:2 (1:1)
    Ne 26.04. 10:15 Roudné - Aritma Praha 2:1 (0:0)
    Ne 26.04. 10:30 Karlovy Vary - Hvězda Cheb 3:0 (3:0)
    Ne 26.04. 17:00 Sušice - Rokycany 1:2 np (1:1)

    24.kolo

    01.05. 17:00 Čížová - Doubravka 0:1 (0:0)
    So 02.05. 10:15 Hvězda Cheb - Sušice 3:4 np (3:3)
    So 02.05. 10:15 Aritma Praha - Tachov 1:2 np (1:1)
    So 02.05. 10:30 Mar. Lázně - Klatovy 3:2 np (2:2)
    So 02.05. 10:30 Zličín - Roudné 3:2 np (2:2)
    So 02.05. 17:00 Hořovicko - Milevsko 4:0 (4:0)
    So 02.05. 17:00 Rokycany - Český Krumlov 1:0 (0:0)
    Ne 03.05. 11:00 Táborsko B - Karlovy Vary 2:1 np (1:1)

    25.kolo

    08.05. 17:00 Čížová - Hořovicko 1:2 np (1:1)
    So 09.05. 14:00 Roudné - Mar. Lázně 1:2 (0:1)
    So 09.05. 14:30 Klatovy - Rokycany 2:1 (0:1)
    So 09.05. 17:00 Doubravka - Aritma Praha 2:0 (1:0)
    So 09.05. 17:00 Tachov - Zličín 4:0 (3:0)
    So 09.05. 17:00 Český Krumlov - Hvězda Cheb 3:0 (1:0)
    Ne 10.05. 10:30 Karlovy Vary - Milevsko 5:0 (2:0)
    Ne 10.05. 17:00 Sušice - Táborsko B 2:3 np (2:2)

    26.kolo

    So 16.05. 10:15 Hvězda Cheb - Klatovy 2:3 np (2:2)
    So 16.05. 10:15 Aritma Praha - Čížová 1:2 np (1:1)
    So 16.05. 10:30 Zličín - Doubravka 0:2 (0:1)
    So 16.05. 15:00 Mar. Lázně - Tachov 2:6 (2:1)
    So 16.05. 17:00 Hořovicko - Karlovy Vary 4:2 (1:1)
    So 16.05. 17:00 Rokycany - Roudné 0:3 (0:1)
    Ne 17.05. 10:15 Táborsko B - Český Krumlov 5:0 (2:0)
    Ne 17.05. 17:00 Milevsko - Sušice 2:0 (0:0)

    27.kolo

    So 23.05. 10:15 Aritma Praha - Hořovicko 0:2 (0:1)
    So 23.05. 17:00 Čížová - Zličín 1:0 (1:0)
    So 23.05. 17:00 Doubravka - Mar. Lázně 2:1 (0:0)
    So 23.05. 17:00 Tachov - Rokycany 8:0 (3:0)
    So 23.05. 17:00 Klatovy - Táborsko B 3:1 (0:0)
    So 23.05. 17:00 Český Krumlov - Milevsko 2:0 (0:0)
    Ne 24.05. 10:15 Roudné - Hvězda Cheb 2:1 (2:0)
    Ne 24.05. 17:00 Sušice - Karlovy Vary 1:3 (1:1)

    28.kolo

    29.05. 18:00 Rokycany - Doubravka 2:0 (1:0)
    So 30.05. 10:15 Hvězda Cheb - Tachov 2:6 (2:2)
    So 30.05. 10:30 Mar. Lázně - Čížová 2:0 (1:0)
    So 30.05. 10:30 Zličín - Aritma Praha 1:2 (1:2)
    So 30.05. 17:00 Hořovicko - Sušice 2:1 (1:0)
    Ne 31.05. 10:15 Táborsko B - Roudné 2:0 (2:0)
    Ne 31.05. 10:30 Karlovy Vary - Český Krumlov 1:2 np (1:1)
    Ne 31.05. 17:00 Milevsko - Klatovy 2:1 (1:0)

    29.kolo

    So 06.06. 10:15 Aritma Praha - Mar. Lázně 6:2 (3:1)
    So 06.06. 10:30 Zličín - Hořovicko 2:1 (1:1)
    So 06.06. 17:00 Čížová - Rokycany 0:1 np (0:0)
    So 06.06. 17:00 Doubravka - Hvězda Cheb 7:0 (4:0)
    So 06.06. 17:00 Tachov - Táborsko B 1:0 (1:0)
    So 06.06. 17:00 Roudné - Milevsko 0:2 (0:2)
    So 06.06. 17:00 Klatovy - Karlovy Vary 0:3 (0:1)
    So 06.06. 17:00 Český Krumlov - Sušice 5:0 (2:0)

    30.kolo

    St 20.05. 17:00 Karlovy Vary - Roudné 1:2 np (1:1)
    St 03.06. 17:00 Milevsko - Tachov 0:2 (0:2)
    12.06. 18:00 Rokycany - Aritma Praha 0:2 (0:1)
    So 13.06. 10:15 Hvězda Cheb - Čížová 3:2 (1:1)
    So 13.06. 10:30 Mar. Lázně - Zličín 1:4 (0:1)
    So 13.06. 14:00 Hořovicko - Český Krumlov 1:2 (0:0)
    So 13.06. 16:00 Táborsko B - Doubravka 5:0 (0:0)
    Ne 14.06. 17:00 Sušice - Klatovy 2:3 np (2:2)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 25 2 1 2 91:25 80
    2. 30 18 5 1 6 75:32 65
    3. 30 16 2 3 9 55:35 55
    4. 30 14 3 6 7 63:42 54
    5. 30 14 4 3 9 67:37 53
    6. 30 15 2 4 9 69:46 53
    7. 30 14 4 2 10 47:47 52
    8. 30 12 4 5 9 47:38 49
    9. 30 11 2 5 12 49:52 42
    10. 30 7 9 1 13 27:47 40
    11. 30 8 5 5 12 40:48 39
    12. 30 10 1 2 17 36:56 34
    13. 30 8 3 3 16 44:66 33
    14. 30 7 1 2 20 36:88 25
    15. 30 7 0 3 20 36:74 24
    16. 30 4 3 4 19 39:88 22