Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 14. listopadu 2019
svátek má Sáva.
Hlavní menu
  • ID: 9064
  • Návštěvy: 13/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Praha-východ  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
3696
Týden:
13
Dnes:
3
On-line:
1

1.kolo

So 06.09. 10:10 Kunice B - Strančice 14:0 (13:0)
So 06.09. 10:15 Přišimasy - Kostelec n. Č.L. 2:4 (1:2)
So 06.09. 15:00 Svojetice - Úvaly 2:7 (0:6)
Ne 21.09. 14:00 Kostelec u Kř. - Louňovice 3:8 (0:5)

2.kolo

So 13.09. 15:00 Přišimasy - Svojetice 3:7
Ne 14.09. 10:15 Louňovice - Kunice B 8:2 (6:1)
Ne 14.09. 15:00 Kostelec n. Č.L. - Strančice 6:1 (2:1)

3.kolo

So 20.09. 10:15 Strančice - Louňovice 1:12 (0:9)
So 20.09. 14:30 Svojetice - Kostelec n. Č.L. 0:3 (0:2)
Ne 21.09. 10:15 Kostelec u Kř. - Úvaly 1:4 (1:1)

4.kolo

So 27.09. 14:30 Přišimasy - Kostelec u Kř. 2:1 (2:1)
Ne 28.09. 10:15 Úvaly - Kunice B 7:6 (2:3)
Ne 28.09. 15:00 Kostelec n. Č.L. - Louňovice 4:1 (1:0)

5.kolo

So 04.10. 10:15 Strančice - Úvaly 1:17
So 04.10. 15:30 Kunice B - Přišimasy 0:4 (0:2)
Ne 05.10. 10:15 Kostelec u Kř. - Svojetice 7:2

6.kolo

So 11.10. 00:00 Úvaly - Louňovice 2:8 (1:3)
So 11.10. 10:15 Přišimasy - Strančice 11:1 (6:0)
So 11.10. 14:00 Svojetice - Kunice B 5:2 (2:2)

7.kolo

So 18.10. 10:15 Strančice - Svojetice 3:6 (1:4)
So 18.10. 14:00 Louňovice - Přišimasy 1:2 (1:1)
Ne 19.10. 10:15 Kostelec u Kř. - Kostelec n. Č.L. 2:5 (2:3)

8.kolo

So 25.10. 13:30 Svojetice - Louňovice 3:3 (1:1)
Ne 26.10. 10:15 Kostelec u Kř. - Kunice B 3:1
Ne 26.10. 14:00 Kostelec n. Č.L. - Úvaly 0:4 (0:3)

9.kolo

So 01.11. 10:10 Kunice B - Kostelec n. Č.L. 3:1 (3:0)
So 01.11. 10:15 Strančice - Kostelec u Kř. 1:8 (1:2)
Ne 02.11. 10:15 Úvaly - Přišimasy 6:2 (1:0)

10.kolo

So 04.04. 00:00 Louňovice - Kostelec u Kř. 4:1 (0:0)
So 04.04. 00:00 Úvaly - Svojetice 10:4 (6:3)
So 04.04. 00:00 Kostelec n. Č.L. - Přišimasy 2:2 (2:1)
So 04.04. 10:10 Strančice - Kunice B 0:9 (0:6)

11.kolo

So 11.04. 00:00 Strančice - Kostelec n. Č.L. 0:6 (0:2)
So 11.04. 00:00 Svojetice - Přišimasy 2:4
So 11.04. 10:10 Kunice B - Louňovice 2:1

12.kolo

So 18.04. 00:00 Úvaly - Kostelec u Kř. 9:5 (4:1)
So 18.04. 00:00 Kostelec n. Č.L. - Svojetice 0:2 (0:0)
So 18.04. 00:00 Louňovice - Strančice 10:0 (2:0)

13.kolo

So 25.04. 00:00 Louňovice - Kostelec n. Č.L. 1:1
So 25.04. 00:00 Kostelec u Kř. - Přišimasy 3:5 (1:2)
So 25.04. 10:10 Kunice B - Úvaly 0:3 (0:1)

14.kolo

So 02.05. 00:00 Svojetice - Kostelec u Kř. 4:2 (3:1)
So 02.05. 00:00 Úvaly - Strančice 14:2 (6:1)
So 02.05. 15:00 Přišimasy - Kunice B 6:2 (1:1)

15.kolo

So 09.05. 00:00 Louňovice - Úvaly 3:5 (1:2)
So 09.05. 00:00 Strančice - Přišimasy 5:6 (4:3)
So 09.05. 10:10 Kunice B - Svojetice 11:0 (8:0)

16.kolo

So 16.05. 00:00 Svojetice - Strančice 10:0 (5:0)
So 16.05. 00:00 Přišimasy - Louňovice 4:7 (2:2)
So 16.05. 00:00 Kostelec n. Č.L. - Kostelec u Kř. 1:1

17.kolo

So 23.05. 00:00 Úvaly - Kostelec n. Č.L. 4:2 (1:0)
So 23.05. 00:00 Louňovice - Svojetice 5:0 (4:0)
So 23.05. 10:10 Kunice B - Kostelec u Kř. 2:7

18.kolo

29.05. 16:30 Kostelec n. Č.L. - Kunice B 1:2
So 30.05. 00:00 Kostelec u Kř. - Strančice 15:2
So 30.05. 00:00 Přišimasy - Úvaly 5:5 (4:1)
Správce soutěže: Luděk Rublič

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 14 12 1 1 97:41 37
2. 14 8 2 4 72:30 26
3. 14 8 2 4 58:46 26
4. 14 6 3 5 36:25 21
5. 14 6 1 7 47:60 19
6. 14 6 0 8 56:46 18
7. 14 5 1 8 59:50 16
8. 14 0 0 14 17:144 0