Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 14. listopadu 2019
svátek má Sáva.
Hlavní menu
  • ID: 9079
  • Návštěvy: 33/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha-východ  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    28586
    Týden:
    33
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    22.08. 20:00 Velké Popovice - Mnichovice 1:2 (0:1)
    So 23.08. 17:00 Mukařov - Stř. Skalice 0:0 (0:0)
    So 23.08. 17:00 Klíčany - Hrusice 5:1 (3:0)
    So 23.08. 17:00 Vyžlovka - Úvaly B 3:1 (2:1)
    So 23.08. 17:00 Kostelec u Kř. - Zápy B 5:3 (4:0)
    So 23.08. 17:00 Sibřina - Šestajovice 1:1 (1:1)
    So 23.08. 17:00 Radonice - Kunice B 3:1 (2:1)

    2.kolo

    So 30.08. 17:00 Stř. Skalice - Kunice B 0:2 (0:1)
    So 30.08. 17:00 Úvaly B - Kostelec u Kř. 0:1 (0:1)
    So 30.08. 17:00 Mnichovice - Vyžlovka 1:1 (0:0)
    So 30.08. 17:00 Hrusice - Velké Popovice 4:0 (0:0)
    So 30.08. 17:00 Mukařov - Klíčany 1:2 (1:0)
    Ne 31.08. 17:00 Šestajovice - Radonice 3:2 (3:2)
    Ne 31.08. 17:00 Zápy B - Sibřina 10:0 (3:0)

    3.kolo

    05.09. 20:00 Velké Popovice - Mukařov 0:2 (0:1)
    So 06.09. 17:00 Klíčany - Stř. Skalice 6:0 (2:0)
    So 06.09. 17:00 Vyžlovka - Hrusice 4:3 (0:2)
    So 06.09. 17:00 Kostelec u Kř. - Mnichovice 4:1 (2:0)
    So 06.09. 17:00 Sibřina - Úvaly B 3:4 (2:3)
    So 06.09. 17:00 Radonice - Zápy B 2:3 (1:1)
    Ne 07.09. 17:00 Kunice B - Šestajovice 1:2 (0:2)

    4.kolo

    So 13.09. 17:00 Stř. Skalice - Šestajovice 3:2 (3:2)
    So 13.09. 17:00 Zápy B - Kunice B 8:3 (4:1)
    So 13.09. 17:00 Mnichovice - Sibřina 3:1 (1:1)
    So 13.09. 17:00 Hrusice - Kostelec u Kř. 2:3 (1:0)
    So 13.09. 17:00 Mukařov - Vyžlovka 2:0 (1:0)
    So 13.09. 17:00 Klíčany - Velké Popovice 4:1 (1:1)
    Út 28.10. 14:30 Úvaly B - Radonice 7:2 (1:2)

    5.kolo

    19.09. 20:00 Velké Popovice - Stř. Skalice 4:1 (2:0)
    So 20.09. 16:30 Vyžlovka - Klíčany 4:3 (2:0)
    So 20.09. 16:30 Kostelec u Kř. - Mukařov 3:2 (2:1)
    So 20.09. 16:30 Sibřina - Hrusice 2:1 (1:1)
    So 20.09. 16:30 Radonice - Mnichovice 1:2 (0:1)
    Ne 21.09. 16:30 Kunice B - Úvaly B 2:1 (0:1)
    Ne 21.09. 16:30 Šestajovice - Zápy B 0:3 (0:1)

    6.kolo

    26.09. 20:00 Velké Popovice - Vyžlovka 1:2 (0:0)
    So 27.09. 16:30 Stř. Skalice - Zápy B 0:6 (0:3)
    So 27.09. 16:30 Mnichovice - Kunice B 1:0 (1:0)
    So 27.09. 16:30 Hrusice - Radonice 2:6 (0:4)
    So 27.09. 16:30 Mukařov - Sibřina 4:0 (1:0)
    So 27.09. 16:30 Klíčany - Kostelec u Kř. 2:0 (0:0)
    Ne 28.09. 16:30 Úvaly B - Šestajovice 1:0 (0:0)

    7.kolo

    So 04.10. 00:00 Vyžlovka - Stř. Skalice 3:0 (1:0)
    So 04.10. 16:00 Kostelec u Kř. - Velké Popovice 1:0
    So 04.10. 16:00 Sibřina - Klíčany 1:7
    So 04.10. 16:00 Radonice - Mukařov 1:0 (1:0)
    So 04.10. 16:00 Zápy B - Úvaly B 9:2 (4:1)
    Ne 05.10. 16:00 Kunice B - Hrusice 2:2 (0:1)
    Ne 05.10. 16:00 Šestajovice - Mnichovice 0:3 (0:1)

    8.kolo

    10.10. 20:00 Velké Popovice - Sibřina 4:1 (2:0)
    So 11.10. 16:00 Stř. Skalice - Úvaly B 0:0 (0:0)
    So 11.10. 16:00 Mnichovice - Zápy B 2:1 (2:1)
    So 11.10. 16:00 Hrusice - Šestajovice 3:0 (2:0)
    So 11.10. 16:00 Mukařov - Kunice B 3:2 (3:0)
    So 11.10. 16:00 Klíčany - Radonice 1:1 (1:0)
    So 11.10. 16:00 Vyžlovka - Kostelec u Kř. 4:0 (2:0)

    9.kolo

    So 18.10. 15:30 Kostelec u Kř. - Stř. Skalice 1:1 (1:1)
    So 18.10. 15:30 Sibřina - Vyžlovka 0:4 (0:2)
    So 18.10. 15:30 Radonice - Velké Popovice 3:0 (2:0)
    So 18.10. 15:30 Zápy B - Hrusice 5:2
    So 18.10. 15:30 Úvaly B - Mnichovice 0:2 (0:0)
    Ne 19.10. 15:30 Kunice B - Klíčany 0:2 (0:0)
    Ne 19.10. 15:30 Šestajovice - Mukařov 1:5 (0:1)

    10.kolo

    24.10. 20:00 Velké Popovice - Kunice B 3:1 (3:0)
    So 25.10. 15:30 Stř. Skalice - Mnichovice 0:3 (0:1)
    So 25.10. 15:30 Hrusice - Úvaly B 6:2
    So 25.10. 15:30 Klíčany - Šestajovice 3:0 (3:0)
    So 25.10. 15:30 Vyžlovka - Radonice 4:3 (3:2)
    So 25.10. 15:30 Kostelec u Kř. - Sibřina 5:2 (3:1)
    So 22.11. 13:30 Mukařov - Zápy B odloženo

    11.kolo

    So 01.11. 14:00 Sibřina - Stř. Skalice 1:0 (1:0)
    So 01.11. 14:00 Radonice - Kostelec u Kř. 3:1 (2:1)
    So 01.11. 14:00 Úvaly B - Mukařov 2:4 (0:1)
    So 01.11. 14:00 Mnichovice - Hrusice 0:0 (0:0)
    Ne 02.11. 14:00 Kunice B - Vyžlovka 4:1 (3:1)
    Ne 02.11. 14:00 Šestajovice - Velké Popovice 3:3 (0:2)
    Ne 02.11. 14:00 Zápy B - Klíčany 1:2 (1:1)

    12.kolo

    07.11. 20:00 Velké Popovice - Zápy B 5:3
    So 08.11. 14:00 Stř. Skalice - Hrusice 3:8 (2:6)
    So 08.11. 14:00 Mukařov - Mnichovice 2:1 (1:1)
    So 08.11. 14:00 Klíčany - Úvaly B 8:2 (6:0)
    So 08.11. 14:00 Vyžlovka - Šestajovice 2:0 (2:0)
    So 08.11. 14:00 Kostelec u Kř. - Kunice B 2:1 (0:0)
    So 08.11. 14:00 Sibřina - Radonice 1:2 (1:0)

    13.kolo

    So 15.11. 13:30 Radonice - Stř. Skalice 4:2 (3:0)
    So 15.11. 13:30 Úvaly B - Velké Popovice 2:2 (0:2)
    So 15.11. 13:30 Mnichovice - Klíčany 1:4 (0:1)
    So 15.11. 13:30 Hrusice - Mukařov 4:0 (3:0)
    Ne 16.11. 13:30 Kunice B - Sibřina 1:3 (0:1)
    Ne 16.11. 13:30 Šestajovice - Kostelec u Kř. 1:1 (0:1)
    Ne 16.11. 13:30 Zápy B - Vyžlovka 4:1 (2:1)

    14.kolo

    So 21.03. 15:00 Stř. Skalice - Mukařov 3:0 (2:0)
    So 21.03. 15:00 Hrusice - Klíčany 0:6 (0:3)
    So 21.03. 15:00 Mnichovice - Velké Popovice 1:3 (1:0)
    So 21.03. 15:00 Úvaly B - Vyžlovka 0:3 (0:0)
    So 21.03. 15:00 Zápy B - Kostelec u Kř. 4:0 (3:0)
    Ne 22.03. 15:00 Šestajovice - Sibřina 2:2 (1:1)
    Ne 22.03. 15:00 Kunice B - Radonice 3:4 (0:1)

    15.kolo

    27.03. 20:00 Velké Popovice - Hrusice 4:1 (1:0)
    So 28.03. 15:00 Radonice - Šestajovice 7:1 (3:1)
    So 28.03. 15:00 Sibřina - Zápy B 2:2 (2:1)
    So 28.03. 15:00 Kostelec u Kř. - Úvaly B 3:1 (2:0)
    So 28.03. 15:00 Vyžlovka - Mnichovice 2:0 (1:0)
    So 28.03. 15:00 Klíčany - Mukařov 6:0 (2:0)
    Ne 29.03. 15:00 Kunice B - Stř. Skalice 4:0 (0:0)

    16.kolo

    So 04.04. 16:30 Stř. Skalice - Klíčany 1:7 (0:4)
    So 04.04. 16:30 Mukařov - Velké Popovice 0:4
    So 04.04. 16:30 Hrusice - Vyžlovka 2:1 (1:0)
    So 04.04. 16:30 Mnichovice - Kostelec u Kř. 1:2 (1:1)
    So 04.04. 16:30 Zápy B - Radonice 5:3 (2:1)
    Ne 05.04. 16:30 Šestajovice - Kunice B 0:0 (0:0)
    Čt 23.04. 18:00 Úvaly B - Sibřina 0:3 (0:0)

    17.kolo

    10.04. 20:00 Velké Popovice - Klíčany 2:2 (1:1)
    So 11.04. 16:30 Radonice - Úvaly B 2:3 (1:1)
    So 11.04. 16:30 Sibřina - Mnichovice 5:3 (3:0)
    So 11.04. 16:30 Kostelec u Kř. - Hrusice 3:0 (0:0)
    So 11.04. 16:30 Vyžlovka - Mukařov 0:1 (0:0)
    Ne 12.04. 16:30 Šestajovice - Stř. Skalice 2:2 (0:1)
    Ne 12.04. 16:30 Kunice B - Zápy B 4:1 (1:1)

    18.kolo

    So 18.04. 17:00 Stř. Skalice - Velké Popovice 1:0
    So 18.04. 17:00 Klíčany - Vyžlovka 5:0 (3:0)
    So 18.04. 17:00 Mukařov - Kostelec u Kř. 1:1 (0:1)
    So 18.04. 17:00 Hrusice - Sibřina 4:1 (3:1)
    So 18.04. 17:00 Mnichovice - Radonice 1:0 (1:0)
    So 18.04. 17:00 Zápy B - Šestajovice 3:2 (1:0)
    Ne 19.04. 17:00 Úvaly B - Kunice B 3:2 (1:2)

    19.kolo

    So 25.04. 17:00 Zápy B - Stř. Skalice 1:1
    So 25.04. 17:00 Radonice - Hrusice 4:3 (2:2)
    So 25.04. 17:00 Sibřina - Mukařov 1:1 (0:0)
    So 25.04. 17:00 Kostelec u Kř. - Klíčany 1:3 (1:2)
    So 25.04. 17:00 Vyžlovka - Velké Popovice 3:3 (2:1)
    Ne 26.04. 17:00 Šestajovice - Úvaly B 0:1
    Ne 26.04. 17:00 Kunice B - Mnichovice 2:0 (0:0)

    20.kolo

    01.05. 20:00 Velké Popovice - Kostelec u Kř. 3:3 (1:2)
    So 02.05. 17:00 Stř. Skalice - Vyžlovka 0:2
    So 02.05. 17:00 Klíčany - Sibřina 4:1 (3:0)
    So 02.05. 17:00 Mukařov - Radonice 0:6 (0:5)
    So 02.05. 17:00 Hrusice - Kunice B 8:1 (3:1)
    So 02.05. 17:00 Mnichovice - Šestajovice 2:1 (2:0)
    Ne 03.05. 17:00 Úvaly B - Zápy B 2:9 (2:4)

    21.kolo

    So 09.05. 17:00 Úvaly B - Stř. Skalice 2:3
    So 09.05. 17:00 Zápy B - Mnichovice 5: 1 ( 4:0)
    So 09.05. 17:00 Radonice - Klíčany 1:2 (1:1)
    So 09.05. 17:00 Sibřina - Velké Popovice 4:5 (0:3)
    So 09.05. 17:00 Kostelec u Kř. - Vyžlovka 7:5 (3:2)
    Ne 10.05. 17:00 Šestajovice - Hrusice 3:3 (1:2)
    Ne 10.05. 17:00 Kunice B - Mukařov 4:1 (2:0)

    22.kolo

    15.05. 20:00 Velké Popovice - Radonice 2:1 (1:0)
    So 16.05. 17:00 Stř. Skalice - Kostelec u Kř. 2:0 (0:0)
    So 16.05. 17:00 Vyžlovka - Sibřina 4:1 (3:0)
    So 16.05. 17:00 Mukařov - Šestajovice 0:1
    So 16.05. 17:00 Hrusice - Zápy B 5:4 (3:2)
    So 16.05. 17:00 Mnichovice - Úvaly B 1:0 (0:0)
    Čt 21.05. 18:15 Klíčany - Kunice B 8:3 (5:2)

    23.kolo

    So 23.05. 17:00 Mnichovice - Stř. Skalice 3:3 (3:0)
    So 23.05. 17:00 Zápy B - Mukařov 7:0 (3:0)
    So 23.05. 17:00 Radonice - Vyžlovka 0:0 (0:0)
    So 23.05. 17:00 Sibřina - Kostelec u Kř. 5:1 (2:1)
    Ne 24.05. 17:00 Úvaly B - Hrusice 4:2 (2:1)
    Ne 24.05. 17:00 Šestajovice - Klíčany 3:1 (0:1)
    Ne 24.05. 17:00 Kunice B - Velké Popovice 4:1 (2:0)

    24.kolo

    29.05. 20:00 Velké Popovice - Šestajovice 5:2 (2:0)
    So 30.05. 17:00 Stř. Skalice - Sibřina 0:1 (0:0)
    So 30.05. 17:00 Kostelec u Kř. - Radonice 2:2 (2:1)
    So 30.05. 17:00 Vyžlovka - Kunice B 4:0 (1:0)
    So 30.05. 17:00 Klíčany - Zápy B 3:1 (2:1)
    So 30.05. 17:00 Mukařov - Úvaly B 1:2 (0:1)
    So 30.05. 17:00 Hrusice - Mnichovice 5:2 (3:0)

    25.kolo

    So 06.06. 17:00 Hrusice - Stř. Skalice 3:2 (3:0)
    So 06.06. 17:00 Mnichovice - Mukařov 0:3 (0:1)
    So 06.06. 17:00 Zápy B - Velké Popovice 10:0 (4:0)
    So 06.06. 17:00 Radonice - Sibřina 4:2 (2:1)
    Ne 07.06. 17:00 Úvaly B - Klíčany 1:5 (0:0)
    Ne 07.06. 17:00 Šestajovice - Vyžlovka 4:3 (1:2)
    Ne 07.06. 17:00 Kunice B - Kostelec u Kř. 3:1 (1:0)

    26.kolo

    12.06. 18:00 Velké Popovice - Úvaly B 6:1
    So 13.06. 17:00 Stř. Skalice - Radonice 3:1 (1:1)
    So 13.06. 17:00 Sibřina - Kunice B 2:2 (1:2)
    So 13.06. 17:00 Kostelec u Kř. - Šestajovice 6:2
    So 13.06. 17:00 Vyžlovka - Zápy B 5:3 (1:1)
    So 13.06. 17:00 Klíčany - Mnichovice 4:1 (1:0)
    So 13.06. 17:00 Mukařov - Hrusice 2:3 (2:1)
    Správce soutěže: Daniel Říha

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 22 2 2 105:28 68
    2. 26 15 3 8 65:48 48
    3. 26 15 2 9 111:54 47
    4. 26 13 5 8 57:54 44
    5. 26 12 3 11 68:54 39
    6. 26 12 3 11 77:69 39
    7. 26 11 5 10 62:62 38
    8. 26 11 3 12 38:50 36
    9. 26 10 3 13 37:54 33
    10. 26 9 3 14 52:64 30
    11. 26 7 5 14 46:78 26
    12. 26 8 2 16 44:82 26
    13. 26 6 6 14 31:66 24
    14. 26 5 7 14 36:66 22