Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 14. prosince 2019
svátek má Lýdie.
Hlavní menu
  • ID: 9137
  • Návštěvy: 18/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6844
    Týden:
    18
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 30.08. 10:00 Pavlíkov - Slaný 0:5 (0:3)
    Ne 31.08. 10:00 Kněževes - Králův Dvůr 0:4 (0:2)
    Ne 31.08. 10:00 Velký Borek - Sn Kladno 1:4 (0:2)
    Ne 31.08. 11:00 Velvary - Hořovicko 0:2 (0:0)

    1.kolo

    St 03.09. 16:30 Velký Borek - Velvary 3:6 (2:4)
    St 03.09. 16:30 Sn Kladno - Pavlíkov 8:0
    St 03.09. 16:30 Slaný - Kněževes 4:0 (2:0)
    St 03.09. 17:00 Králův Dvůr - SK Rakovník 0:5 (0:1)
    St 03.09. 17:00 Hostouň - Hořovicko 0:3 (0:0)

    3.kolo

    So 06.09. 10:00 Slaný - Velký Borek 6:0
    So 06.09. 10:15 Sn Kladno - Velvary 0:8 (0:3)
    Ne 07.09. 10:00 Králův Dvůr - Pavlíkov 10:0 (4:0)
    Ne 07.09. 10:00 Hostouň - SK Rakovník 2:3 (1:2)

    4.kolo

    So 13.09. 10:15 Sn Kladno - Slaný 0:0 (0:0)
    Ne 14.09. 10:00 SK Rakovník - Hořovicko 1:5 (1:1)
    Ne 14.09. 10:00 Kněževes - Hostouň 0:7 (0:0)
    Ne 14.09. 10:00 Velký Borek - Králův Dvůr 0:7 (0:2)

    5.kolo

    So 20.09. 00:00 Slaný - Velvary 0:6 (0:4)
    So 20.09. 00:00 Králův Dvůr - Sn Kladno 4:0 (1:0)
    So 20.09. 00:00 Hostouň - Pavlíkov 5:2 (3:1)
    So 20.09. 00:00 Hořovicko - Kněževes 22:0 (10:0)

    6.kolo

    So 27.09. 10:00 Pavlíkov - Hořovicko 0:19 (0:9)
    So 27.09. 10:00 Slaný - Králův Dvůr 2:3 (0:2)
    Ne 28.09. 10:00 Velký Borek - Hostouň 3:3 (1:0)
    Ne 28.09. 11:00 Velvary - SK Rakovník 4:0 (1:0)

    7.kolo

    So 04.10. 10:00 Hostouň - Sn Kladno 3:1 (1:0)
    Ne 05.10. 10:00 Králův Dvůr - Velvary 1:5 (0:2)
    Ne 05.10. 10:00 Hořovicko - Velký Borek 10:2 (5:1)
    Ne 05.10. 10:00 SK Rakovník - Kněževes 14:0 (9:0)

    8.kolo

    So 11.10. 10:00 Pavlíkov - SK Rakovník 0:4 (0:1)
    So 11.10. 10:00 Slaný - Hostouň 4:1 (4:0)
    So 11.10. 10:15 Sn Kladno - Hořovicko 0:5 (0:2)
    Ne 12.10. 11:00 Velvary - Kněževes 5:0 (2:0)

    9.kolo

    Ne 19.10. 10:00 Hostouň - Králův Dvůr 0:4 (0:1)
    Ne 19.10. 10:00 Hořovicko - Slaný 3:0 (3:0)
    Ne 19.10. 10:00 SK Rakovník - Velký Borek 3:0 (1:0)
    Ne 19.10. 10:00 Kněževes - Pavlíkov 3:5 (2:3)

    10.kolo

    So 25.10. 10:15 Sn Kladno - SK Rakovník 0:3 (0:2)
    Ne 26.10. 10:00 Velký Borek - Kněževes 1:5 (0:0)
    Ne 26.10. 10:00 Králův Dvůr - Hořovicko 0:4 (0:2)
    Ne 26.10. 11:00 Velvary - Pavlíkov 12:0 (5:0)

    11.kolo

    So 01.11. 10:00 Hostouň - Velvary 1:6 (1:4)
    So 01.11. 10:00 Pavlíkov - Velký Borek 5:0 (2:0)
    Ne 02.11. 10:00 SK Rakovník - Slaný 6:0 (2:0)
    Ne 02.11. 10:00 Kněževes - Sn Kladno 1:6 (1:1)

    12.kolo

    So 21.03. 10:00 Pavlíkov - Sn Kladno 1:2 (1:0)
    Ne 22.03. 10:00 Hořovicko - Hostouň 5:1 (5:0)
    Ne 22.03. 10:00 SK Rakovník - Králův Dvůr 1:0 (1:0)
    Ne 22.03. 10:00 Kněževes - Slaný 0:11 (0:4)
    Ne 22.03. 11:00 Velvary - Velký Borek 16:0 (8:0)

    13.kolo

    So 28.03. 00:00 Hořovicko - Velvary 5:0 (3:0)
    So 28.03. 00:00 Sn Kladno - Velký Borek 7:0 (4:0)
    So 28.03. 00:00 Slaný - Pavlíkov 7:0 (3:0)
    So 28.03. 00:00 Králův Dvůr - Kněževes 10:1 (5:1)

    14.kolo

    Ne 29.03. 10:00 SK Rakovník - Hostouň 4:0
    So 04.04. 10:00 Pavlíkov - Králův Dvůr 0:9 (0:3)
    Ne 05.04. 10:00 Velký Borek - Slaný 0:8 (0:3)
    Ne 05.04. 11:00 Velvary - Sn Kladno 4:0 (4:0)

    15.kolo

    So 11.04. 10:00 Slaný - Sn Kladno 5:0 (1:0)
    Ne 12.04. 10:00 Hořovicko - SK Rakovník 1:0 (1:0)
    Ne 12.04. 10:00 Hostouň - Kněževes 7:1 (2:1)
    Ne 12.04. 10:00 Králův Dvůr - Velký Borek 8:0 (5:0)

    16.kolo

    So 18.04. 00:00 Velvary - Slaný 3:3 (0:2)
    So 18.04. 00:00 Sn Kladno - Králův Dvůr 0:10 (0:5)
    So 18.04. 00:00 Pavlíkov - Hostouň 1:4 (0:1)
    So 18.04. 00:00 Kněževes - Hořovicko 1:13 (0:6)

    17.kolo

    So 25.04. 00:00 SK Rakovník - Velvary 0:0 (0:0)
    So 25.04. 00:00 Hořovicko - Pavlíkov 18:0 (11:0)
    So 25.04. 00:00 Hostouň - Velký Borek 8:0 (4:0)
    So 25.04. 00:00 Králův Dvůr - Slaný 2:1 (2:0)

    18.kolo

    So 02.05. 00:00 Velvary - Králův Dvůr 0:1 (0:0)
    So 02.05. 00:00 Sn Kladno - Hostouň 1:4 (0:3)
    So 02.05. 00:00 Velký Borek - Hořovicko 0:15 (0:5)
    So 02.05. 00:00 Kněževes - SK Rakovník 0:8 (0:4)

    19.kolo

    So 09.05. 00:00 Kněževes - Velvary 1:3 (0:2)
    So 09.05. 00:00 SK Rakovník - Pavlíkov 8:0 (4:0)
    So 09.05. 00:00 Hořovicko - Sn Kladno 14:0 (9:0)
    So 09.05. 00:00 Hostouň - Slaný odloženo

    20.kolo

    So 16.05. 00:00 Králův Dvůr - Hostouň 2:0 (1:0)
    So 16.05. 00:00 Slaný - Hořovicko 2:5 (1:3)
    So 16.05. 00:00 Velký Borek - SK Rakovník 0:6 (0:13)
    So 16.05. 00:00 Pavlíkov - Kněževes 4:1 (2:1)

    21.kolo

    So 23.05. 00:00 Pavlíkov - Velvary 1:4 (0:2)
    So 23.05. 00:00 Kněževes - Velký Borek 3:3 (1:1)
    So 23.05. 00:00 SK Rakovník - Sn Kladno 12:0 (8:0)
    So 23.05. 00:00 Hořovicko - Králův Dvůr 2:0

    22.kolo

    So 30.05. 00:00 Velvary - Hostouň 4:2 (2:1)
    So 30.05. 00:00 Slaný - SK Rakovník 1:5 (1:4)
    So 30.05. 00:00 Sn Kladno - Kněževes 2:2 (0:1)
    So 30.05. 00:00 Velký Borek - Pavlíkov 0:6 (0:2)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 18 18 0 0 151:7 54
    2. 18 14 1 3 83:13 43
    3. 18 13 2 3 86:20 41
    4. 18 13 0 5 75:21 39
    5. 18 9 2 7 62:34 29
    6. 18 7 1 10 48:47 22
    7. 18 5 2 11 31:77 17
    8. 18 4 0 14 25:119 12
    9. 18 1 2 15 19:129 5
    10. 18 0 2 16 13:126 2