Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 27. ledna 2020
svátek má Ingrid.
Hlavní menu
  • ID: 9426
  • Návštěvy: 14/1
  • mistrovská soutěž
  • přípravka
  • Kladno  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3874
    Týden:
    14
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    St 27.08. 17:00 Sn Kladno - Lhota 15:2 (7:1)
    St 27.08. 17:00 Lhota - Kročehlavy 2:10 (1:4)
    St 27.08. 17:00 Kročehlavy - Sn Kladno 5:8 (4:5)
    So 30.08. 10:00 Braškov - Velká Dobrá 2:12 (1:6)
    Ne 31.08. 10:00 Velká Dobrá - Baník Švermov 0:4 (0:2)
    So 13.09. 11:15 Baník Švermov - Braškov 11:0 (6:0)

    2.kolo

    05.09. 11:15 Baník Švermov - Sn Kladno 2:3 (0:2)
    05.09. 17:00 Lhota - Baník Švermov 3:7 (2:3)
    05.09. 17:00 Sn Kladno - Lhota 6:3 (3:2)
    05.09. 17:00 Kročehlavy - Braškov 20:0 (10:0)
    So 06.09. 10:00 Braškov - Velká Dobrá 2:11 (1:4)
    Ne 07.09. 10:00 Velká Dobrá - Kročehlavy 0:8 (0:5)

    3.kolo

    St 10.09. 17:00 Sn Kladno - Velká Dobrá 8:1 (4:1)
    12.09. 10:00 Braškov - Baník Švermov 0:11 (0:6)
    12.09. 10:00 Velká Dobrá - Lhota 6:7 (4:2)
    12.09. 11:15 Baník Švermov - Kročehlavy 4:5 (2:3)
    12.09. 17:00 Kročehlavy - Braškov 17:0 (6:0)
    12.09. 17:00 Lhota - Sn Kladno 6:16 (4:8)

    4.kolo

    19.09. 17:00 Lhota - Braškov 5:2 (3:1)
    19.09. 17:00 Kročehlavy - Sn Kladno 4:2 (2:2)
    So 20.09. 10:00 Braškov - Velká Dobrá 2:13 (1:6)
    So 20.09. 11:15 Baník Švermov - Kročehlavy 3:1 (2:1)
    So 20.09. 11:15 Baník Švermov - Sn Kladno 5:3 (3:2)
    Ne 21.09. 10:00 Velká Dobrá - Lhota 6:2 (3:1)

    5.kolo

    St 24.09. 17:00 Sn Kladno - Velká Dobrá 6:4 (3:2)
    26.09. 10:00 Braškov - Baník Švermov
    26.09. 11:15 Baník Švermov - Lhota 4:2 (3:1)
    26.09. 17:00 Lhota - Braškov 14:5 (6:2)
    26.09. 17:00 Kročehlavy - Sn Kladno 5:6 (2:3)
    Ne 28.09. 10:00 Velká Dobrá - Kročehlavy 3:9 (2:6)

    6.kolo

    St 01.10. 10:00 Velká Dobrá - Braškov 9:3 (5:2)
    St 01.10. 10:00 Braškov - Sn Kladno 1:28 (0:12)
    St 01.10. 17:00 Sn Kladno - Velká Dobrá 8:0 (5:0)
    03.10. 11:15 Baník Švermov - Lhota 4:3 (2:2)
    03.10. 17:00 Kročehlavy - Baník Švermov 1:2 (1:0)
    03.10. 17:00 Lhota - Kročehlavy 3:6 (1:4)

    7.kolo

    St 08.10. 17:00 Sn Kladno - Braškov 8:2 (4:0)
    10.10. 17:00 Kročehlavy - Lhota 5:3 (1:2)
    10.10. 17:00 Lhota - Velká Dobrá 5:3 (3:3)
    So 11.10. 10:00 Braškov - Baník Švermov 0:15 (0:8)
    So 11.10. 11:15 Baník Švermov - Sn Kladno 2:7 (1:3)
    Ne 12.10. 10:00 Velká Dobrá - Kročehlavy 3:9 (2:2)

    8.kolo

    St 15.10. 17:00 Sn Kladno - Baník Švermov 6:1 (3:0)
    17.10. 17:00 Lhota - Braškov 14:0 (8:0)
    17.10. 17:00 Braškov - Kročehlavy 0:18 (0:9)
    17.10. 17:00 Kročehlavy - Lhota 9:1 (6:1)
    So 18.10. 11:15 Baník Švermov - Velká Dobrá 7:2 (4:1)
    Ne 19.10. 10:00 Velká Dobrá - Sn Kladno 4:10 (4:3)

    9.kolo

    St 22.10. 10:00 Braškov - Sn Kladno 3:34 (2:21)
    St 22.10. 17:00 Sn Kladno - Lhota 7:6 (4:3)
    St 22.10. 17:00 Lhota - Braškov 13:6 (7:5)
    24.10. 10:00 Velká Dobrá - Baník Švermov 1:8 (0:6)
    24.10. 11:15 Baník Švermov - Kročehlavy 1:3 (0:3)
    24.10. 17:00 Kročehlavy - Velká Dobrá 7:4 (4:1)
    Správce soutěže: Ondřej Pech

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 18 16 0 0 2 181:56 48
    2. 18 14 0 0 4 142:45 42
    3. 17 12 0 0 5 91:40 36
    4. 18 6 0 0 12 94:117 18
    5. 18 5 0 0 13 82:107 15
    6. 17 0 0 0 17 28:253 0