Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 12. července 2020
svátek má Bořek.
Hlavní menu
  • ID: 9474
  • Návštěvy: 5/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Sledge hokej

Amatérské

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Návštěvy soutěže

Celkem:
2856
Týden:
5
Dnes:
1
On-line:
1

19.09.2014

19.09. 19:00 Rodovre - Herlev 3:1
19.09. 19:30 Gentofte - Aalborg 2:3 np
19.09. 19:30 Herning - Esbjerg 7:1
19.09. 19:30 SønderjyskE - Odense 5:2

21.09.2014

Ne 21.09. 15:30 Rungsted - Frederikshavn 2:7

26.09.2014

26.09. 19:00 Esbjerg - Frederikshavn 4:3 np
26.09. 19:30 Aalborg - Herning 5:4 np
26.09. 19:30 Odense - Rodovre 3:2
26.09. 19:30 Rungsted - SønderjyskE 5:3
26.09. 20:00 Herlev - Gentofte 2:3

30.09.2014

Út 30.09. 19:00 Frederikshavn - Herning 1:3
Út 30.09. 19:00 Gentofte - Odense 4:2
Út 30.09. 19:00 Herlev - Aalborg 1:2 np
Út 30.09. 19:00 Rodovre - Rungsted 3:2
Út 30.09. 19:00 SønderjyskE - Esbjerg 4:2

03.10.2014

03.10. 19:00 Esbjerg - Rodovre 4:1
03.10. 19:30 Aalborg - Frederikshavn 1:2
03.10. 19:30 Herning - SønderjyskE 3:2
03.10. 19:30 Odense - Herlev 3:2
03.10. 19:30 Rungsted - Gentofte 4:2

10.10.2014

10.10. 19:00 Rodovre - Herning 4:0
10.10. 19:30 Gentofte - Esbjerg 2:3 pp
10.10. 19:30 Odense - Aalborg 1:5
10.10. 19:30 SønderjyskE - Frederikshavn 2:0
10.10. 20:00 Herlev - Rungsted 3:2 pp

14.10.2014

Út 14.10. 19:00 Aalborg - SønderjyskE 3:4

17.10.2014

17.10. 19:00 Esbjerg - Herlev 4:0
17.10. 19:00 Frederikshavn - Rodovre 4:0
17.10. 19:30 Herning - Gentofte 4:1
17.10. 19:30 Rungsted - Odense 1:3

18.10.2014

So 18.10. 17:00 Gentofte - Frederikshavn 2:4
So 18.10. 19:00 Herlev - Herning 3:2 pp
So 18.10. 19:30 Odense - Esbjerg 5:4 np

19.10.2014

Ne 19.10. 15:30 Rungsted - Aalborg 3:1

21.10.2014

Út 21.10. 19:00 Rodovre - SønderjyskE 3:2 pp

23.10.2014

Čt 23.10. 19:00 Esbjerg - Rungsted 3:6

24.10.2014

24.10. 19:00 Frederikshavn - Herlev 4:3 np
24.10. 19:30 Aalborg - Rodovre 0:2
24.10. 19:30 Herning - Odense 2:3 pp
24.10. 19:30 SønderjyskE - Gentofte 6:3

26.10.2014

Ne 26.10. 16:00 Odense - SønderjyskE 3:2 pp

28.10.2014

Út 28.10. 19:00 Herning - Rungsted 3:4 pp

31.10.2014

31.10. 19:00 Esbjerg - Aalborg 7:4
31.10. 19:30 Gentofte - Rodovre 1:6
31.10. 19:30 Odense - Frederikshavn 6:4
31.10. 19:30 Rungsted - Herning 2:5
31.10. 20:00 Herlev - SønderjyskE 2:5

02.11.2014

Ne 02.11. 14:00 Esbjerg - Herning 1:5
Ne 02.11. 15:30 Rungsted - Frederikshavn 2:5
Ne 02.11. 16:00 Herlev - Rodovre 3:2

11.11.2014

Út 11.11. 19:00 Frederikshavn - Esbjerg 2:5
Út 11.11. 19:00 Gentofte - Herlev 2:3
Út 11.11. 19:00 Rodovre - Odense 2:3 pp
Út 11.11. 19:00 SønderjyskE - Rungsted 6:2

12.11.2014

St 12.11. 19:15 Herning - Aalborg 2:5

14.11.2014

14.11. 19:00 Esbjerg - SønderjyskE 2:7
14.11. 19:30 Aalborg - Herlev 2:1
14.11. 19:30 Herning - Frederikshavn 2:3
14.11. 19:30 Odense - Gentofte 6:2
14.11. 19:30 Rungsted - Rodovre 1:4

18.11.2014

Út 18.11. 19:00 Herlev - Odense 2:4
Út 18.11. 19:00 Rodovre - Esbjerg 2:8
Út 18.11. 19:00 SønderjyskE - Herning 1:8

19.11.2014

St 19.11. 19:15 Gentofte - Rungsted 2:3

21.11.2014

21.11. 19:00 Esbjerg - Gentofte 5:4 pp
21.11. 19:30 Odense - Aalborg 4:3
21.11. 19:30 Rungsted - Herlev 3:4
21.11. 19:30 SønderjyskE - Frederikshavn 0:1

22.11.2014

So 22.11. 19:00 Herlev - Esbjerg 0:5
So 22.11. 19:00 Rodovre - Frederikshavn 1:2 np
So 22.11. 19:30 Aalborg - SønderjyskE 3:2 np

25.11.2014

Út 25.11. 19:00 Aalborg - Rungsted 2:3
Út 25.11. 19:00 SønderjyskE - Rodovre 7:3

26.11.2014

St 26.11. 19:15 Esbjerg - Odense 1:4

27.11.2014

Čt 27.11. 19:00 Rodovre - Aalborg 5:2

28.11.2014

28.11. 19:30 Gentofte - SønderjyskE 3:7
28.11. 19:30 Odense - Herning 2:0
28.11. 20:00 Herlev - Frederikshavn 3:2 np

30.11.2014

Ne 30.11. 15:00 Herning - Herlev 3:0
Ne 30.11. 15:30 Rungsted - Esbjerg 5:4 pp

02.12.2014

Út 02.12. 19:00 Esbjerg - Rodovre 6:3

04.12.2014

Čt 04.12. 19:00 Herning - SønderjyskE 3:4

05.12.2014

05.12. 19:30 Aalborg - Esbjerg 3:6
05.12. 19:30 SønderjyskE - Herlev 2:3 pp
05.12. 20:00 Rodovre - Gentofte 1:2
05.12. 20:15 Frederikshavn - Odense 4:2

07.12.2014

Ne 07.12. 15:30 Aalborg - Gentofte 5:1

09.12.2014

Út 09.12. 19:00 Esbjerg - Herning 1:3

12.12.2014

12.12. 19:00 Frederikshavn - Rungsted 3:2
12.12. 19:30 Gentofte - Aalborg 0:5
12.12. 19:30 Herning - Esbjerg 8:5
12.12. 19:30 SønderjyskE - Odense 1:4
12.12. 20:15 Rodovre - Herlev 4:1

14.12.2014

Ne 14.12. 14:00 Esbjerg - Frederikshavn 4:3 pp
Ne 14.12. 15:30 Aalborg - Herning 2:5
Ne 14.12. 15:30 Rungsted - SønderjyskE 1:2
Ne 14.12. 16:00 Herlev - Gentofte 4:1
Ne 14.12. 16:00 Odense - Rodovre 6:1

16.12.2014

Út 16.12. 19:00 Herning - Rodovre 3:1

19.12.2014

19.12. 19:00 Frederikshavn - Herning 1:2
19.12. 19:00 Rodovre - Rungsted 0:3
19.12. 19:30 Gentofte - Odense 4:3
19.12. 20:00 Herlev - Aalborg 2:3
19.12. 20:15 SønderjyskE - Esbjerg 4:1

26.12.2014

26.12. 20:15 Rungsted - Gentofte 7:2

27.12.2014

So 27.12. 17:00 Gentofte - Esbjerg 4:5 pp
So 27.12. 19:00 Frederikshavn - SønderjyskE 4:3
So 27.12. 19:00 Herlev - Rungsted 2:5
So 27.12. 19:00 Rodovre - Herning 3:1
So 27.12. 19:30 Aalborg - Odense 1:2

28.12.2014

Ne 28.12. 19:30 Odense - Herlev 3:0

30.12.2014

Út 30.12. 19:00 Esbjerg - Herlev 7:3
Út 30.12. 19:00 Frederikshavn - Rodovre 5:2
Út 30.12. 19:00 Herning - Gentofte 4:3
Út 30.12. 19:30 SønderjyskE - Aalborg 3:3 np
Út 30.12. 19:45 Rungsted - Odense 0:6

03.01.2015

So 03.01. 19:00 Frederikshavn - Aalborg 1:4

06.01.2015

Út 06.01. 19:00 Gentofte - Frederikshavn 1:8
Út 06.01. 19:00 Herlev - Herning 0:3
Út 06.01. 19:00 Odense - Esbjerg 3:2
Út 06.01. 19:00 Rodovre - SønderjyskE 4:2
Út 06.01. 19:45 Rungsted - Aalborg 2:1

09.01.2015

09.01. 19:30 Odense - Rungsted 3:1

13.01.2015

Út 13.01. 19:00 Esbjerg - Rungsted 4:1
Út 13.01. 19:00 Frederikshavn - Herlev 5:2
Út 13.01. 19:00 Herning - Odense 3:2
Út 13.01. 19:00 SønderjyskE - Gentofte 5:1
Út 13.01. 19:30 Aalborg - Rodovre 1:6

16.01.2015

16.01. 19:00 Esbjerg - Aalborg 6:2
16.01. 19:30 Odense - Frederikshavn 2:0
16.01. 19:30 Rungsted - Herning 4:6
16.01. 20:00 Herlev - SønderjyskE 1:4

17.01.2015

So 17.01. 19:00 Frederikshavn - Rungsted 5:3
So 17.01. 19:00 Herlev - Rodovre 1:5
So 17.01. 19:30 Aalborg - Gentofte 5:2

20.01.2015

Út 20.01. 19:00 Frederikshavn - Gentofte 10:1

23.01.2015

23.01. 19:00 Frederikshavn - Esbjerg 5:2
23.01. 19:00 Rodovre - Odense 2:1 pp
23.01. 19:30 Gentofte - Herlev 1:4
23.01. 19:30 Herning - Aalborg 5:3
23.01. 19:30 SønderjyskE - Rungsted 5:3

25.01.2015

Ne 25.01. 14:00 Gentofte - Herning 4:3 pp

27.01.2015

Út 27.01. 19:00 Aalborg - Herlev 3:0
Út 27.01. 19:00 Herning - Frederikshavn 4:3
Út 27.01. 19:00 Odense - Gentofte 5:4 np
Út 27.01. 19:30 Esbjerg - SønderjyskE 1:3
Út 27.01. 19:45 Rungsted - Rodovre 6:4

29.01.2015

Čt 29.01. 19:00 Frederikshavn - Aalborg 5:1
Čt 29.01. 19:00 Rodovre - Esbjerg 5:3

30.01.2015

30.01. 19:30 Aalborg - Frederikshavn 4:1
30.01. 19:30 Gentofte - Rungsted 3:7
30.01. 19:30 SønderjyskE - Herning 4:3 pp
30.01. 20:00 Herlev - Odense 4:3

31.01.2015

So 31.01. 19:30 Odense - SønderjyskE 1:4

10.02.2015

Út 10.02. 19:00 Aalborg - Odense 5:6 np
Út 10.02. 19:00 Esbjerg - Gentofte 6:2
Út 10.02. 19:00 Herning - Rodovre 11:7
Út 10.02. 19:30 Frederikshavn - SønderjyskE 3:1
Út 10.02. 19:45 Rungsted - Herlev 5:2

13.02.2015

Čt 12.02. 19:30 Gentofte - Herning 6:8
13.02. 19:00 Rodovre - Frederikshavn 2:0
13.02. 19:30 Odense - Rungsted 2:4
13.02. 19:30 SønderjyskE - Aalborg 4:3 pp
13.02. 19:30 Herlev - Esbjerg 2:3 np

14.02.2015

So 14.02. 19:00 Frederikshavn - Gentofte 4:3
So 21.02. 17:00 Herning - Herlev 7:0

15., 17., 20. a 22.02.2015

Ne 15.02. 14:00 Esbjerg - Odense 5:4
Út 17.02. 19:00 SønderjyskE - Rodovre 6:1
Út 17.02. 19:30 Aalborg - Rungsted 6:0
20.02. 19:00 Rodovre - Aalborg 5:1
20.02. 19:30 Gentofte - SønderjyskE 1:6
20.02. 19:30 Odense - Herning 2:5
20.02. 19:30 Rungsted - Esbjerg 4:9
20.02. 20:00 Herlev - Frederikshavn 2:4
Ne 22.02. 14:00 Gentofte - Rodovre 1:2 pp

24.02.2015

Út 24.02. 19:30 Aalborg - Esbjerg 2:7
Út 24.02. 19:30 Frederikshavn - Odense 6:4
Út 24.02. 19:30 Herning - Rungsted 5:2
Út 24.02. 19:30 Rodovre - Gentofte 2:3
Út 24.02. 19:30 SønderjyskE - Herlev 5:0
Správce soutěže: Lukáš Manoušek

Tabulka

#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 36 24 0 6 6 145:95 78
2. 36 21 2 4 8 133:89 71
3. 36 21 2 3 10 124:87 70
4. 36 17 6 1 12 118:97 64
5. 36 15 6 2 13 146:125 59
6. 36 15 3 2 16 103:106 53
7. 36 14 2 1 19 110:130 47
8. 36 11 4 2 18 104:112 43
9. 36 6 4 3 23 66:124 29
10. 36 5 1 6 24 83:167 23