Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 6. srpna 2020
svátek má Oldřiška.
Hlavní menu
  • ID: 9763
  • Návštěvy: 55/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    58145
    Týden:
    55
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    1.kolo

    07.08. 18:30 Rokycany - Aritma Praha 0:1 (0:1)
    So 08.08. 10:15 Petřín Plzeň - Doubravka 0:4 (0:1)
    So 08.08. 10:30 J. Hradec - Roudné 1:2 np (1:1)
    So 08.08. 17:00 Klatovy - Hořovice 2:0 (0:0)
    So 08.08. 17:00 Nové Strašecí - Motorlet Praha 2:0 (0:0)
    So 08.08. 19:00 Třeboň - Sedlčany 0:2 (0:1)
    Ne 09.08. 10:30 Karlovy Vary - Čížová 2:1 (0:1)
    Ne 09.08. 17:00 Milevsko - Český Krumlov 2:0 (0:0)

    2.kolo

    So 15.08. 10:15 Aritma Praha - Třeboň 2:1 (1:0)
    So 15.08. 17:00 Hořovice - Motorlet Praha 2:0 (0:0)
    So 15.08. 17:00 Roudné - Nové Strašecí 5:1 (3:1)
    So 15.08. 17:00 Doubravka - J. Hradec 6:1 (2:0)
    So 15.08. 17:00 Český Krumlov - Petřín Plzeň 2:1 (1:1)
    So 15.08. 17:00 Čížová - Milevsko 2:1 (0:0)
    So 15.08. 17:00 Klatovy - Rokycany 1:2 np (1:1)
    Ne 16.08. 17:00 Sedlčany - Karlovy Vary 2:1 np (1:1)

    4.kolo

    St 19.08. 17:00 Český Krumlov - Nové Strašecí 1:3 (0:1)
    St 19.08. 17:00 Klatovy - Karlovy Vary 1:4 (1:1)
    So 29.08. 10:15 Aritma Praha - Milevsko 5:1 (3:0)
    So 29.08. 17:00 Hořovice - Roudné 5:1 (3:0)
    So 29.08. 17:00 Doubravka - Motorlet Praha 0:3 (0:1)
    So 29.08. 17:00 Čížová - J. Hradec 1:3 (0:1)
    So 29.08. 17:00 Rokycany - Třeboň 4:0 (1:0)
    Ne 30.08. 17:00 Sedlčany - Petřín Plzeň 4:2 (2:2)

    3.kolo

    So 22.08. 10:15 Petřín Plzeň - Čížová 5:2 (2:0)
    So 22.08. 10:30 J. Hradec - Český Krumlov 1:0 np (0:0)
    So 22.08. 17:00 Rokycany - Hořovice 1:3 (1:2)
    So 22.08. 17:00 Milevsko - Sedlčany 0:1 (0:0)
    So 22.08. 17:00 Nové Strašecí - Doubravka 2:1 (1:0)
    So 22.08. 19:00 Třeboň - Klatovy 0:1 (0:0)
    Ne 23.08. 10:30 Karlovy Vary - Aritma Praha 2:1 (1:0)
    Ne 23.08. 17:00 Motorlet Praha - Roudné 4:1 (2:0)

    5.kolo

    So 05.09. 10:15 Petřín Plzeň - Aritma Praha 0:4 (0:1)
    So 05.09. 10:30 J. Hradec - Sedlčany 0:0 (0:0)
    So 05.09. 17:00 Nové Strašecí - Čížová 3:1 (0:1)
    So 05.09. 18:00 Třeboň - Hořovice 0:2 (0:1)
    Ne 06.09. 10:30 Karlovy Vary - Rokycany 2:3 np (2:2)
    Ne 06.09. 17:00 Milevsko - Klatovy 3:2 np (2:2)
    Ne 06.09. 17:00 Motorlet Praha - Český Krumlov 5:0 (2:0)
    St 28.10. 14:30 Roudné - Doubravka 4:3 np (3:3)

    6.kolo

    So 12.09. 10:15 Aritma Praha - J. Hradec 2:1 (0:1)
    So 12.09. 17:00 Hořovice - Doubravka 3:1 (2:1)
    So 12.09. 17:00 Český Krumlov - Roudné 2:1 np (1:1)
    So 12.09. 17:00 Čížová - Motorlet Praha 0:3 (0:1)
    So 12.09. 17:00 Klatovy - Petřín Plzeň 1:3 (1:1)
    So 12.09. 17:00 Rokycany - Milevsko 2:3 np (2:2)
    So 12.09. 18:00 Třeboň - Karlovy Vary 1:3 (0:0)
    Ne 13.09. 17:00 Sedlčany - Nové Strašecí 2:1 np (1:1)

    7.kolo

    So 19.09. 10:15 Petřín Plzeň - Rokycany 2:5 (2:1)
    So 19.09. 10:30 J. Hradec - Klatovy 1:4 (1:3)
    So 19.09. 16:30 Nové Strašecí - Aritma Praha 1:0 np (0:0)
    So 19.09. 16:30 Roudné - Čížová 1:4 (0:2)
    So 19.09. 16:30 Doubravka - Český Krumlov 2:1 np (1:1)
    Ne 20.09. 10:30 Karlovy Vary - Hořovice 3:1 (1:0)
    Ne 20.09. 16:30 Milevsko - Třeboň 2:0 (1:0)
    Ne 20.09. 16:30 Motorlet Praha - Sedlčany 2:1 np (1:1)

    8.kolo

    So 26.09. 10:15 Aritma Praha - Motorlet Praha 2:3 np (2:2)
    So 26.09. 15:00 Klatovy - Nové Strašecí 8:0 (4:0)
    So 26.09. 16:30 Hořovice - Český Krumlov 5:2 (2:0)
    So 26.09. 16:30 Čížová - Doubravka 0:2 (0:1)
    So 26.09. 16:30 Rokycany - J. Hradec 3:2 np (2:2)
    So 26.09. 18:00 Třeboň - Petřín Plzeň 1:2 (1:0)
    Ne 27.09. 10:30 Karlovy Vary - Milevsko 3:0 (2:0)
    Ne 27.09. 16:30 Sedlčany - Roudné 4:2 (1:0)

    9.kolo

    So 03.10. 10:15 Petřín Plzeň - Karlovy Vary 2:1 (1:0)
    So 03.10. 10:30 J. Hradec - Třeboň 1:0 (0:0)
    So 03.10. 16:00 Nové Strašecí - Rokycany 1:0 (1:0)
    So 03.10. 16:00 Roudné - Aritma Praha 2:1 np (1:1)
    So 03.10. 16:00 Doubravka - Sedlčany 3:0 (2:0)
    So 03.10. 16:00 Český Krumlov - Čížová 0:3 (0:2)
    Ne 04.10. 16:00 Milevsko - Hořovice 1:4 (0:3)
    Ne 04.10. 16:00 Motorlet Praha - Klatovy 3:0 (2:0)

    10.kolo

    So 10.10. 10:15 Aritma Praha - Doubravka 1:2 np (1:1)
    So 10.10. 16:00 Hořovice - Čížová 5:0 (5:0)
    So 10.10. 16:00 Klatovy - Roudné 4:1 (2:0)
    So 10.10. 16:00 Rokycany - Motorlet Praha 3:1 (2:0)
    So 10.10. 16:00 Milevsko - Petřín Plzeň 4:0 (3:0)
    So 10.10. 18:00 Třeboň - Nové Strašecí 4:1 (1:1)
    Ne 11.10. 10:30 Karlovy Vary - J. Hradec 2:0 (0:0)
    Ne 11.10. 16:00 Sedlčany - Český Krumlov 3:0 (2:0)

    11.kolo

    So 17.10. 10:15 Petřín Plzeň - Hořovice 0:6 (0:4)
    So 17.10. 10:30 J. Hradec - Milevsko 2:0 (1:0)
    So 17.10. 15:30 Nové Strašecí - Karlovy Vary 1:3 (1:1)
    So 17.10. 15:30 Roudné - Rokycany 3:2 np (2:2)
    So 17.10. 15:30 Doubravka - Klatovy 1:2 (0:1)
    So 17.10. 15:30 Český Krumlov - Aritma Praha 3:2 (2:2)
    So 17.10. 15:30 Čížová - Sedlčany 2:4 (1:3)
    Ne 18.10. 15:30 Motorlet Praha - Třeboň 2:1 (1:1)

    12.kolo

    So 24.10. 10:15 Aritma Praha - Čížová 1:2 (0:0)
    So 24.10. 10:15 Petřín Plzeň - J. Hradec 5:2 (3:0)
    So 24.10. 14:30 Hořovice - Sedlčany 3:0 (2:0)
    So 24.10. 14:30 Klatovy - Český Krumlov 2:0 (1:0)
    So 24.10. 14:30 Rokycany - Doubravka 3:0 (1:0)
    Ne 25.10. 10:30 Třeboň - Roudné 0:2 (0:1)
    Ne 25.10. 10:30 Karlovy Vary - Motorlet Praha 3:2 np (2:2)
    Ne 25.10. 14:30 Milevsko - Nové Strašecí 3:2 (2:2)

    13.kolo

    St 28.10. 14:00 Čížová - Klatovy 2:1 (2:0)
    So 31.10. 10:30 J. Hradec - Hořovice 1:7 (1:3)
    So 31.10. 14:00 Nové Strašecí - Petřín Plzeň 2:1 (1:1)
    So 31.10. 14:00 Roudné - Karlovy Vary 0:1 (0:0)
    So 31.10. 14:00 Doubravka - Třeboň 7:0 (2:0)
    So 31.10. 14:00 Český Krumlov - Rokycany 0:1 (0:1)
    Ne 01.11. 14:00 Motorlet Praha - Milevsko 6:0 (2:0)
    Ne 01.11. 14:00 Sedlčany - Aritma Praha 2:3 (1:2)

    14.kolo

    So 07.11. 10:15 Petřín Plzeň - Motorlet Praha 1:3 (1:0)
    So 07.11. 10:30 J. Hradec - Nové Strašecí 0:1 (0:1)
    So 07.11. 14:00 Hořovice - Aritma Praha 2:1 (1:0)
    So 07.11. 14:00 Klatovy - Sedlčany 2:1 np (1:1)
    So 07.11. 14:00 Rokycany - Čížová 0:2 (0:2)
    Ne 08.11. 10:30 Třeboň - Český Krumlov 1:2 np (1:1)
    Ne 08.11. 10:30 Karlovy Vary - Doubravka 0:1 (0:0)
    Ne 08.11. 14:00 Milevsko - Roudné 1:8 (1:2)

    15.kolo

    So 14.11. 10:15 Aritma Praha - Klatovy 4:0 (2:0)
    So 14.11. 13:30 Nové Strašecí - Hořovice 0:2 (0:0)
    So 14.11. 13:30 Roudné - Petřín Plzeň 4:0 (1:0)
    So 14.11. 13:30 Doubravka - Milevsko 0:1 (0:1)
    So 14.11. 13:30 Český Krumlov - Karlovy Vary 2:3 np (2:2)
    So 14.11. 13:30 Čížová - Třeboň 1:0 np (0:0)
    So 14.11. 13:30 Sedlčany - Rokycany 0:2 (0:0)
    Ne 15.11. 13:30 Motorlet Praha - J. Hradec 2:0 (2:0)

    16.kolo

    So 12.03. 10:15 Aritma Praha - Rokycany 3:1 (2:1)
    So 12.03. 10:15 Český Krumlov - Milevsko 3:1 (1:1)
    So 12.03. 14:30 Hořovice - Klatovy 2:0 (1:0)
    So 12.03. 14:30 Čížová - Karlovy Vary 3:1 (1:0)
    So 12.03. 14:30 Doubravka - Petřín Plzeň 2:1 (1:0)
    So 12.03. 14:30 Motorlet Praha - Nové Strašecí 4:1 (3:1)
    Ne 13.03. 14:30 Sedlčany - Třeboň 1:0 np (0:0)
    Ne 13.03. 14:30 Roudné - J. Hradec 2:0 (2:0)

    17.kolo

    So 19.03. 10:15 Petřín Plzeň - Český Krumlov 0:3 (0:1)
    So 19.03. 10:30 J. Hradec - Doubravka 2:1 np (1:1)
    So 19.03. 15:00 Motorlet Praha - Hořovice 2:0 (0:0)
    So 19.03. 15:00 Nové Strašecí - Roudné 1:0 (1:0)
    So 19.03. 15:00 Rokycany - Klatovy 1:3 (0:1)
    Ne 20.03. 10:30 Karlovy Vary - Sedlčany 2:3 np (2:2)
    Ne 20.03. 10:30 Třeboň - Aritma Praha 2:0 (0:0)
    Ne 20.03. 15:00 Milevsko - Čížová 0:3 (0:2)

    18.kolo

    25.03. 10:15 Aritma Praha - Karlovy Vary 0:1 np (0:0)
    25.03. 15:00 Čížová - Petřín Plzeň 3:0 (3:0)
    So 26.03. 10:15 Český Krumlov - J. Hradec 2:0 (0:0)
    So 26.03. 15:00 Hořovice - Rokycany 2:0 (1:0)
    So 26.03. 15:00 Klatovy - Třeboň 3:1 (1:1)
    So 26.03. 15:00 Doubravka - Nové Strašecí 3:0 (1:0)
    So 26.03. 15:00 Roudné - Motorlet Praha 1:2 (1:2)
    Ne 27.03. 15:00 Sedlčany - Milevsko 3:2 np (2:2)

    19.kolo

    So 02.04. 10:15 Petřín Plzeň - Sedlčany 0:5 (0:1)
    So 02.04. 10:30 J. Hradec - Čížová 2:1 np (1:1)
    So 02.04. 16:30 Roudné - Hořovice 2:0 (0:0)
    So 02.04. 16:30 Nové Strašecí - Český Krumlov 1:2 (1:2)
    Ne 03.04. 10:30 Milevsko - Aritma Praha 3:1 (1:1)
    Ne 03.04. 10:30 Karlovy Vary - Klatovy 3:0 (2:0)
    Ne 03.04. 10:30 Třeboň - Rokycany 0:2 (0:0)
    Ne 03.04. 16:30 Motorlet Praha - Doubravka 1:0 np (0:0)

    20.kolo

    So 09.04. 10:15 Aritma Praha - Petřín Plzeň 0:1 np (0:0)
    So 09.04. 10:15 Český Krumlov - Motorlet Praha 1:0 (0:0)
    So 09.04. 16:30 Hořovice - Třeboň 3:0 (2:0)
    So 09.04. 16:30 Rokycany - Karlovy Vary 2:1 (1:0)
    So 09.04. 16:30 Klatovy - Milevsko 2:0 (1:0)
    So 09.04. 16:30 Čížová - Nové Strašecí 0:2 (0:0)
    So 09.04. 16:30 Doubravka - Roudné 2:1 np (1:1)
    Ne 10.04. 16:30 Sedlčany - J. Hradec 2:3 (0:2)

    21.kolo

    So 16.04. 10:15 Petřín Plzeň - Klatovy 0:1 np (0:0)
    So 16.04. 10:30 J. Hradec - Aritma Praha 1:2 (0:0)
    So 16.04. 17:00 Doubravka - Hořovice 3:0 (2:0)
    So 16.04. 17:00 Roudné - Český Krumlov 0:1 np (0:0)
    So 16.04. 17:00 Nové Strašecí - Sedlčany 3:1 (2:0)
    Ne 17.04. 10:30 Karlovy Vary - Třeboň 6:1 (5:0)
    Ne 17.04. 17:00 Motorlet Praha - Čížová 3:0 (2:0)
    Ne 17.04. 17:00 Milevsko - Rokycany 1:0 (1:0)

    22.kolo

    So 23.04. 10:15 Aritma Praha - Nové Strašecí 1:2 np (1:1)
    So 23.04. 10:15 Český Krumlov - Doubravka 2:1 np (1:1)
    So 23.04. 14:00 Rokycany - Petřín Plzeň 0:3 (0:2)
    So 23.04. 17:00 Hořovice - Karlovy Vary 2:0 (2:0)
    So 23.04. 17:00 Klatovy - J. Hradec 4:1 (1:1)
    So 23.04. 17:00 Čížová - Roudné 3:0 (0:0)
    Ne 24.04. 10:30 Třeboň - Milevsko 0:1 (0:1)
    Ne 24.04. 17:00 Sedlčany - Motorlet Praha 2:3 np (2:2)

    23.kolo

    So 30.04. 10:15 Český Krumlov - Hořovice 1:3 (1:1)
    So 30.04. 10:15 Petřín Plzeň - Třeboň 1:2 (0:0)
    So 30.04. 10:30 J. Hradec - Rokycany 0:1 (0:1)
    So 30.04. 15:00 Nové Strašecí - Klatovy 0:4 (0:2)
    So 30.04. 16:00 Doubravka - Čížová 2:3 np (2:2)
    So 30.04. 17:00 Roudné - Sedlčany 9:0 (5:0)
    So 30.04. 17:00 Motorlet Praha - Aritma Praha 2:1 np (1:1)
    Ne 01.05. 17:00 Milevsko - Karlovy Vary 1:2 (0:0)

    24.kolo

    So 07.05. 10:15 Aritma Praha - Roudné 3:2 np (2:2)
    So 07.05. 17:00 Čížová - Český Krumlov 0:1 (0:0)
    So 07.05. 17:00 Klatovy - Motorlet Praha 2:0 (2:0)
    So 07.05. 17:00 Hořovice - Milevsko 4:0 (2:0)
    So 07.05. 17:00 Rokycany - Nové Strašecí 3:2 (2:0)
    Ne 08.05. 10:30 Karlovy Vary - Petřín Plzeň 3:0 (1:0)
    Ne 08.05. 10:30 Třeboň - J. Hradec 3:2 np (2:2)
    Ne 08.05. 17:00 Sedlčany - Doubravka 1:0 np (0:0)

    25.kolo

    13.05. 17:30 Motorlet Praha - Rokycany 1:0 np (0:0)
    So 14.05. 10:15 Český Krumlov - Sedlčany 1:0 (1:0)
    So 14.05. 10:15 Petřín Plzeň - Milevsko 1:0 (0:0)
    So 14.05. 10:30 J. Hradec - Karlovy Vary 1:3 (1:1)
    So 14.05. 17:00 Nové Strašecí - Třeboň 1:0 (1:0)
    So 14.05. 17:00 Doubravka - Aritma Praha 0:2 (0:0)
    So 14.05. 17:00 Čížová - Hořovice 2:1 (2:0)
    Ne 15.05. 17:00 Roudné - Klatovy 1:3 (1:1)

    26.kolo

    So 21.05. 10:15 Aritma Praha - Český Krumlov 3:2 (1:1)
    So 21.05. 17:00 Hořovice - Petřín Plzeň 4:1 (1:0)
    So 21.05. 17:00 Milevsko - J. Hradec 3:1 (0:1)
    So 21.05. 17:00 Rokycany - Roudné 1:2 np (1:1)
    So 21.05. 17:00 Klatovy - Doubravka 4:1 (2:1)
    Ne 22.05. 10:30 Karlovy Vary - Nové Strašecí 6:0 (3:0)
    Ne 22.05. 10:30 Třeboň - Motorlet Praha 0:1 np (0:0)
    Ne 22.05. 17:00 Sedlčany - Čížová 2:0 (1:0)

    30.kolo

    St 25.05. 18:30 Třeboň - Čížová 2:5 (0:3)
    St 15.06. 18:00 J. Hradec - Motorlet Praha 2:5 (1:2)
    So 18.06. 10:15 Petřín Plzeň - Roudné 6:2 (0:2)
    So 18.06. 10:30 Karlovy Vary - Český Krumlov 2:4 (1:2)
    So 18.06. 14:00 Hořovice - Nové Strašecí 6:1 (2:0)
    So 18.06. 17:00 Rokycany - Sedlčany 1:2 (0:0)
    So 18.06. 17:00 Klatovy - Aritma Praha 2:3 np (2:2)
    Ne 19.06. 17:00 Milevsko - Doubravka 4:1 (2:1)

    27.kolo

    So 28.05. 10:15 Český Krumlov - Klatovy 2:1 np (1:1)
    So 28.05. 10:15 Motorlet Praha - Karlovy Vary 3:0 (0:0)
    So 28.05. 10:30 J. Hradec - Petřín Plzeň 2:1 np (1:1)
    So 28.05. 17:00 Čížová - Aritma Praha 5:0 (3:0)
    So 28.05. 17:00 Doubravka - Rokycany 3:1 (2:0)
    So 28.05. 17:00 Nové Strašecí - Milevsko 2:1 np (1:1)
    Ne 29.05. 17:00 Sedlčany - Hořovice 2:1 (0:0)
    Ne 29.05. 17:00 Roudné - Třeboň 3:0 (1:0)

    28.kolo

    So 04.06. 10:15 Petřín Plzeň - Nové Strašecí 4:2 (2:1)
    So 04.06. 10:15 Aritma Praha - Sedlčany 2:0 (2:0)
    So 04.06. 17:00 Hořovice - J. Hradec 3:1 (1:0)
    So 04.06. 17:00 Rokycany - Český Krumlov 3:2 (3:0)
    So 04.06. 17:00 Klatovy - Čížová 0:4 (0:0)
    So 04.06. 18:00 Třeboň - Doubravka 1:3 (0:2)
    Ne 05.06. 10:30 Karlovy Vary - Roudné 4:1 (2:1)
    Ne 05.06. 17:00 Milevsko - Motorlet Praha 2:1 np (1:1)

    29.kolo

    10.06. 18:00 Čížová - Rokycany 0:4 (0:2)
    10.06. 18:00 Doubravka - Karlovy Vary 1:0 (1:0)
    So 11.06. 10:15 Aritma Praha - Hořovice 0:1 (0:0)
    So 11.06. 10:15 Český Krumlov - Třeboň 0:1 np (0:0)
    So 11.06. 17:00 Roudné - Milevsko 5:1 (2:1)
    So 11.06. 17:00 Nové Strašecí - J. Hradec 6:1 (3:1)
    Ne 12.06. 17:00 Sedlčany - Klatovy 1:2 np (1:1)
    Ne 12.06. 17:00 Motorlet Praha - Petřín Plzeň 7:1 (4:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 23 0 0 7 82:28 69
    2. 30 16 7 2 5 67:27 64
    3. 30 16 3 3 8 64:37 57
    4. 30 15 3 4 8 59:41 55
    5. 30 12 3 6 9 53:38 48
    6. 30 12 2 8 8 49:39 48
    7. 30 14 2 1 13 53:50 47
    8. 30 10 6 4 9 45:48 47
    9. 30 12 3 4 11 48:42 46
    10. 30 10 5 4 11 37:47 44
    11. 30 12 3 1 14 42:66 43
    12. 30 9 5 4 12 63:56 41
    13. 30 10 3 2 15 39:64 38
    14. 30 9 1 2 18 43:79 31
    15. 30 4 4 3 18 31:71 24
    16. 30 3 2 4 21 20:62 17