Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 17. listopadu 2019
Den boje za svobodu a demokracii.
Hlavní menu
  • ID: 9823
  • Návštěvy: 123/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    83326
    Týden:
    123
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    1.kolo

    31.07. 17:00 Ústí n/L - Táborsko 1:1 (0:1)
    So 01.08. 10:15 Třinec - Sigma Olomouc B 5:1 (3:1)
    So 01.08. 10:15 Sokolov - Pardubice 1:0 (0:0)
    So 01.08. 17:00 Vlašim - České Budějovice 1:1 (1:1)
    So 01.08. 18:00 Opava - Frýdek-Místek 1:0 (0:0)
    Ne 02.08. 10:15 Vyšehrad - Znojmo 0:4 (0:2)
    St 26.08. 17:00 Karviná - Varnsdorf 0:0 (0:0)

    2.kolo

    07.08. 18:00 České Budějovice - Opava 1:1 (0:0)
    07.08. 19:00 Znojmo - Karviná 1:1 (1:0)
    So 08.08. 10:15 Pardubice - Třinec 0:0 (0:0)
    So 08.08. 17:00 Táborsko - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    Ne 09.08. 10:15 Sigma Olomouc B - Ústí n/L 0:2 (0:1)
    Ne 09.08. 10:15 Vyšehrad - Vlašim 2:1 (1:1)
    Ne 09.08. 17:00 Varnsdorf - Sokolov 0:1 (0:1)

    3.kolo

    14.08. 17:00 Ústí n/L - Znojmo 1:2 (1:0)
    So 15.08. 10:15 Třinec - České Budějovice 0:1 (0:1)
    So 15.08. 10:15 Sokolov - Frýdek-Místek 3:0 (1:0)
    So 15.08. 17:00 Táborsko - Sigma Olomouc B 1:0 (0:0)
    So 15.08. 17:00 Karviná - Vyšehrad 4:0 (2:0)
    So 15.08. 18:00 Opava - Vlašim 3:2 (2:1)
    Ne 16.08. 17:00 Hradec Králové - Pardubice 1:1 (1:0)

    4.kolo

    21.08. 17:30 Vlašim - Sokolov 1:1 (1:0)
    21.08. 18:00 České Budějovice - Táborsko 2:2 (0:2)
    21.08. 19:00 Znojmo - Třinec 5:2 (1:2)
    So 22.08. 17:00 Frýdek-Místek - Karviná 0:2 (0:2)
    Ne 23.08. 10:15 Vyšehrad - Opava 0:0 (0:0)
    Ne 23.08. 10:15 Sigma Olomouc B - Hradec Králové 1:4 (0:1)
    Ne 23.08. 17:00 Varnsdorf - Ústí n/L 2:2 (1:0)

    5.kolo

    04.09. 18:00 Ústí n/L - Vlašim 3:0 (2:0)
    So 05.09. 10:15 Sokolov - České Budějovice 3:3 (2:1)
    So 05.09. 10:15 Třinec - Vyšehrad 3:3 (0:1)
    So 05.09. 17:00 Karviná - Opava 3:0 (2:0)
    So 05.09. 17:00 Táborsko - Pardubice 2:1 (1:1)
    Ne 06.09. 10:15 Sigma Olomouc B - Varnsdorf 5:0 (2:0)
    Ne 06.09. 15:00 Hradec Králové - Frýdek-Místek 1:0 (0:0)

    6.kolo

    Čt 10.09. 18:00 Znojmo - Hradec Králové 2:1 (2:1)
    So 12.09. 10:15 Pardubice - Sigma Olomouc B 3:1 (0:0)
    So 12.09. 17:00 Frýdek-Místek - Ústí n/L 1:1 (0:0)
    So 12.09. 17:00 Vlašim - Karviná 0:0 (0:0)
    So 12.09. 18:00 Opava - Třinec 1:2 (0:1)
    Ne 13.09. 10:15 Vyšehrad - Sokolov 0:2 (0:1)
    Ne 13.09. 17:00 Varnsdorf - Táborsko 1:3 (1:0)

    7.kolo

    18.09. 18:00 Ústí n/L - Pardubice 4:1 (1:0)
    So 19.09. 10:15 Třinec - Vlašim 2:0 (1:0)
    So 19.09. 10:15 Sokolov - Znojmo 1:0 (0:0)
    So 19.09. 15:30 Táborsko - Vyšehrad 2:1 (1:0)
    So 19.09. 16:30 Karviná - České Budějovice 5:0 (3:0)
    Ne 20.09. 10:15 Sigma Olomouc B - Frýdek-Místek 1:0 (0:0)
    St 14.10. 17:00 Hradec Králové - Varnsdorf 4:4 (3:2)

    8.kolo

    25.09. 18:00 České Budějovice - Ústí n/L 0:1 (0:0)
    So 26.09. 10:15 Pardubice - Varnsdorf 2:1 (0:1)
    So 26.09. 16:30 Frýdek-Místek - Táborsko 3:3 (3:1)
    So 26.09. 16:30 Vlašim - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    So 26.09. 16:30 Karviná - Třinec 1:0 (0:0)
    So 26.09. 18:00 Opava - Sokolov 2:2 (1:0)
    Ne 27.09. 18:00 Znojmo - Sigma Olomouc B 3:0 (1:0)

    9.kolo

    02.10. 18:00 Ústí n/L - Třinec 3:1 (3:1)
    So 03.10. 10:15 Sokolov - Karviná 1:1 (1:0)
    So 03.10. 10:15 Pardubice - Znojmo 1:1 (1:0)
    So 03.10. 15:00 Sigma Olomouc B - Vyšehrad 0:0 (0:0)
    So 03.10. 16:00 Táborsko - Opava 2:2 (0:2)
    Ne 04.10. 15:00 Hradec Králové - České Budějovice 0:0 (0:0)
    Ne 04.10. 16:00 Varnsdorf - Frýdek-Místek 0:0 (0:0)

    10.kolo

    09.10. 18:00 České Budějovice - Sigma Olomouc B 1:3 (0:1)
    09.10. 18:30 Znojmo - Varnsdorf 2:0 (1:0)
    So 10.10. 10:15 Třinec - Sokolov 0:0 (0:0)
    So 10.10. 16:00 Frýdek-Místek - Pardubice 3:3 (0:2)
    So 10.10. 16:00 Vlašim - Táborsko 2:0 (1:0)
    So 10.10. 17:00 Opava - Hradec Králové 0:1 (0:0)
    Ne 11.10. 10:15 Vyšehrad - Ústí n/L 0:2 (0:1)

    11.kolo

    16.10. 18:00 Ústí n/L - Opava 3:3 (0:0)
    So 17.10. 10:15 Pardubice - Vlašim 2:0 (1:0)
    So 17.10. 15:30 Táborsko - Třinec 5:1 (2:1)
    So 17.10. 15:30 Frýdek-Místek - Znojmo 0:2 (0:1)
    Ne 18.10. 10:15 Sigma Olomouc B - Karviná 2:1 (1:0)
    Ne 18.10. 15:00 Hradec Králové - Vyšehrad 3:0 (2:0)
    Ne 18.10. 15:30 Varnsdorf - České Budějovice 3:2 (2:1)

    12.kolo

    23.10. 18:00 České Budějovice - Frýdek-Místek 1:1 (0:1)
    23.10. 18:30 Znojmo - Táborsko 4:2 (2:1)
    So 24.10. 10:15 Sokolov - Ústí n/L 1:1 (0:0)
    So 24.10. 14:30 Karviná - Hradec Králové 0:1 (0:1)
    So 24.10. 14:30 Vlašim - Sigma Olomouc B 3:1 (1:1)
    So 24.10. 18:00 Opava - Varnsdorf 1:0 (0:0)
    Ne 25.10. 10:15 Vyšehrad - Pardubice 1:0 (1:0)

    13.kolo

    30.10. 16:30 Znojmo - České Budějovice 3:1 (1:1)
    So 31.10. 10:15 Pardubice - Opava 2:1 (1:0)
    So 31.10. 14:00 Táborsko - Karviná 0:2 (0:1)
    So 31.10. 14:00 Frýdek-Místek - Vyšehrad 3:2 (0:0)
    Ne 01.11. 10:15 Sigma Olomouc B - Sokolov 1:2 (0:1)
    Ne 01.11. 14:00 Varnsdorf - Vlašim 2:2 (1:2)
    Ne 01.11. 15:00 Hradec Králové - Třinec 5:0 (1:0)

    14.kolo

    06.11. 18:00 České Budějovice - Pardubice 1:1 (0:0)
    So 07.11. 10:15 Sokolov - Hradec Králové 1:1 (1:0)
    So 07.11. 10:15 Třinec - Frýdek-Místek 1:1 (1:1)
    So 07.11. 14:00 Karviná - Ústí n/L 1:0 (0:0)
    So 07.11. 14:00 Vlašim - Znojmo 1:1 (0:1)
    So 07.11. 17:00 Opava - Sigma Olomouc B 4:0 (2:0)
    Ne 08.11. 10:15 Vyšehrad - Varnsdorf 1:0 (0:0)

    15.kolo

    13.11. 17:30 Znojmo - Opava 3:1 (2:0)
    So 14.11. 10:15 Pardubice - Karviná 1:0 (0:0)
    So 14.11. 13:30 Táborsko - Sokolov 0:0 (0:0)
    So 14.11. 13:30 Frýdek-Místek - Vlašim 2:1 (1:0)
    Ne 15.11. 13:30 Varnsdorf - Třinec 2:0 (1:0)
    Ne 15.11. 13:30 České Budějovice - Vyšehrad 2:0 (2:0)
    Ne 15.11. 15:00 Hradec Králové - Ústí n/L 0:0 (0:0)

    16.kolo

    So 21.11. 10:15 Sokolov - Varnsdorf 3:0 (2:0)
    So 21.11. 10:15 Třinec - Pardubice 0:1 (0:0)
    So 21.11. 13:30 Karviná - Znojmo 3:0 (3:0)
    So 21.11. 13:30 Ústí n/L - Sigma Olomouc B 2:1 (2:1)
    So 21.11. 13:30 Vlašim - Vyšehrad 3:0 (1:0)
    So 21.11. 18:00 Opava - České Budějovice 2:2 (1:0)
    Ne 22.11. 14:30 Hradec Králové - Táborsko 1:0 (1:0)

    17.kolo

    04.03. 18:00 Znojmo - Ústí n/L 2:1 (0:1)
    04.03. 18:00 České Budějovice - Třinec 3:1 (2:1)
    So 05.03. 10:15 Vyšehrad - Karviná 0:2 (0:2)
    So 05.03. 14:30 Vlašim - Opava 0:0 (0:0)
    Ne 06.03. 10:15 Sigma Olomouc B - Táborsko 1:1 (0:0)
    Út 22.03. 15:00 Frýdek-Místek - Sokolov 1:0 (0:0)
    Út 19.04. 17:00 Pardubice - Hradec Králové 1:2 (1:0)

    18.kolo

    11.03. 18:00 Ústí n/L - Varnsdorf 0:0 (0:0)
    So 12.03. 10:00 Sokolov - Vlašim 1:0 (0:0)
    So 12.03. 15:00 Hradec Králové - Sigma Olomouc B 3:0 (3:0)
    So 12.03. 18:00 Opava - Vyšehrad 1:1 (0:0)
    Út 22.03. 15:00 Třinec - Znojmo 0:0 (0:0)
    St 20.04. 17:00 Karviná - Frýdek-Místek 2:1 (2:1)
    St 27.04. 17:00 Táborsko - České Budějovice 1:1 (0:1)

    19.kolo

    18.03. 18:00 Opava - Karviná 1:1 (0:1)
    So 19.03. 10:15 Pardubice - Táborsko 0:0 (0:0)
    So 19.03. 10:15 Vyšehrad - Třinec 0:2 (0:1)
    So 19.03. 15:00 Vlašim - Ústí n/L 2:2 (2:1)
    So 19.03. 15:00 Frýdek-Místek - Hradec Králové 2:1 (1:1)
    Ne 20.03. 15:00 Varnsdorf - Sigma Olomouc B 4:2 (2:2)
    Út 05.04. 17:00 České Budějovice - Sokolov 1:0 (0:0)

    20.kolo

    25.03. 18:00 Ústí n/L - Frýdek-Místek 0:0 (0:0)
    So 26.03. 10:15 Třinec - Opava 1:1 (0:1)
    So 26.03. 10:15 Sokolov - Vyšehrad 0:0 (0:0)
    So 26.03. 15:00 Táborsko - Varnsdorf 0:0 (0:0)
    So 26.03. 15:00 Karviná - Vlašim 1:0 (0:0)
    Ne 27.03. 10:15 Sigma Olomouc B - Pardubice 0:0 (0:0)
    Ne 27.03. 17:00 Hradec Králové - Znojmo 3:1 (1:1)

    21.kolo

    01.04. 18:00 České Budějovice - Karviná 4:4 (2:2)
    So 02.04. 10:15 Pardubice - Ústí n/L 1:1 (0:0)
    So 02.04. 10:15 Vyšehrad - Táborsko 2:3 (1:3)
    So 02.04. 13:30 Znojmo - Sokolov 2:1 (0:1)
    So 02.04. 16:30 Vlašim - Třinec 2:1 (1:0)
    So 02.04. 16:30 Frýdek-Místek - Sigma Olomouc B 2:1 (1:0)
    Ne 03.04. 16:30 Varnsdorf - Hradec Králové 0:0 (0:0)

    22.kolo

    So 09.04. 10:15 Sokolov - Opava 1:1 (0:0)
    So 09.04. 10:15 Třinec - Karviná 1:1 (1:1)
    So 09.04. 16:30 Táborsko - Frýdek-Místek 0:1 (0:0)
    So 09.04. 18:00 Ústí n/L - České Budějovice 0:3 (0:1)
    Ne 10.04. 10:15 Sigma Olomouc B - Znojmo 0:2 (0:1)
    Ne 10.04. 16:30 Varnsdorf - Pardubice 1:0 (0:0)
    Ne 10.04. 17:00 Hradec Králové - Vlašim 2:0 (0:0)

    23.kolo

    15.04. 16:30 Frýdek-Místek - Varnsdorf 1:2 (0:0)
    15.04. 18:00 Znojmo - Pardubice 0:1 (0:0)
    15.04. 18:00 České Budějovice - Hradec Králové 0:3 (0:3)
    So 16.04. 10:15 Třinec - Ústí n/L 2:0 (0:0)
    So 16.04. 10:15 Vyšehrad - Sigma Olomouc B 2:0 (1:0)
    So 16.04. 17:00 Karviná - Sokolov 2:0 (1:0)
    So 16.04. 19:00 Opava - Táborsko 1:1 (0:1)

    24.kolo

    22.04. 18:00 Ústí n/L - Vyšehrad 4:1 (2:0)
    So 23.04. 10:15 Sokolov - Třinec 2:1 (1:0)
    So 23.04. 10:15 Pardubice - Frýdek-Místek 1:0 (0:0)
    So 23.04. 11:00 Hradec Králové - Opava 1:0 (1:0)
    So 23.04. 17:00 Táborsko - Vlašim 0:1 (0:1)
    Ne 24.04. 10:15 Sigma Olomouc B - České Budějovice 0:0 (0:0)
    Ne 24.04. 17:00 Varnsdorf - Znojmo 0:6 (0:1)

    25.kolo

    29.04. 19:00 Znojmo - Frýdek-Místek 2:1 (1:1)
    So 30.04. 10:15 Vyšehrad - Hradec Králové 0:2 (0:1)
    So 30.04. 17:00 Karviná - Sigma Olomouc B 2:0 (1:0)
    So 30.04. 17:00 Vlašim - Pardubice 2:1 (0:0)
    So 30.04. 18:00 Opava - Ústí n/L 2:1 (1:0)
    Ne 01.05. 17:00 České Budějovice - Varnsdorf 3:3 (2:1)
    Po 02.05. 17:00 Třinec - Táborsko 2:0 (1:0)

    26.kolo

    06.05. 17:00 Ústí n/L - Sokolov 1:1 (1:0)
    So 07.05. 10:15 Pardubice - Vyšehrad 0:1 (0:0)
    So 07.05. 17:00 Frýdek-Místek - České Budějovice 1:1 (0:1)
    So 07.05. 17:00 Táborsko - Znojmo 2:1 (1:0)
    Ne 08.05. 10:15 Sigma Olomouc B - Vlašim 1:0 (0:0)
    Ne 08.05. 17:00 Varnsdorf - Opava 0:0 (0:0)
    Ne 08.05. 17:00 Hradec Králové - Karviná 0:2 (0:1)

    27.kolo

    13.05. 17:30 Karviná - Táborsko 1:1 (1:0)
    13.05. 18:00 České Budějovice - Znojmo 2:2 (0:2)
    So 14.05. 10:15 Třinec - Hradec Králové 0:1 (0:0)
    So 14.05. 10:15 Vyšehrad - Frýdek-Místek 0:1 (0:0)
    So 14.05. 10:15 Sokolov - Sigma Olomouc B 1:0 (1:0)
    So 14.05. 17:00 Vlašim - Varnsdorf 0:1 (0:0)
    So 14.05. 18:00 Opava - Pardubice 1:0 (0:0)

    28.kolo

    Út 17.05. 17:00 Sigma Olomouc B - Opava 1:1 (1:0)
    Út 17.05. 17:00 Pardubice - České Budějovice 2:0 (1:0)
    Út 17.05. 17:00 Frýdek-Místek - Třinec 1:1 (1:1)
    Út 17.05. 17:00 Varnsdorf - Vyšehrad 6:1 (4:0)
    Út 17.05. 17:30 Hradec Králové - Sokolov 2:0 (1:0)
    Út 17.05. 18:00 Ústí n/L - Karviná 1:3 (0:1)
    Út 17.05. 18:00 Znojmo - Vlašim 0:4 (0:1)

    29.kolo

    So 21.05. 17:00 Třinec - Varnsdorf 0:1 (0:0)
    So 21.05. 17:00 Karviná - Pardubice 2:0 (1:0)
    So 21.05. 17:00 Sokolov - Táborsko 1:2 (0:1)
    So 21.05. 17:00 Vyšehrad - České Budějovice 1:3 (0:0)
    So 21.05. 17:00 Ústí n/L - Hradec Králové 1:2 (1:0)
    So 21.05. 17:00 Vlašim - Frýdek-Místek 3:1 (3:0)
    So 21.05. 17:00 Opava - Znojmo 2:3 (0:1)

    30.kolo

    So 28.05. 17:00 Frýdek-Místek - Opava 3:1 (1:1)
    So 28.05. 17:00 Pardubice - Sokolov 3:2 (2:1)
    So 28.05. 17:00 Táborsko - Ústí n/L 5:1 (3:1)
    So 28.05. 17:00 Varnsdorf - Karviná 2:3 (1:2)
    So 28.05. 17:00 České Budějovice - Vlašim 2:4 (1:2)
    So 28.05. 17:00 Sigma Olomouc B - Třinec 0:0 (0:0)
    So 28.05. 17:00 Znojmo - Vyšehrad 8:1 (2:0)
    Správce soutěže: Ondřej Pech

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 28 17 8 3 50:17 59
    2. 28 17 8 3 45:16 59
    3. 28 17 5 6 62:33 56
    4. 28 10 11 7 32:26 41
    5. 28 9 12 7 39:34 39
    6. 28 10 8 10 29:29 38
    7. 28 8 11 9 39:38 35
    8. 28 9 8 11 35:33 35
    9. 28 8 10 10 35:44 34
    10. 28 8 9 11 30:37 33
    11. 28 6 14 8 34:37 32
    12. 28 6 14 8 41:48 32
    13. 28 6 9 13 29:41 27
    14. 28 5 6 17 23:49 21
    15. 28 5 5 18 20:61 20