Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 10. prosince 2019
svátek má Julie.
Hlavní menu
  • ID: 9825
  • Návštěvy: 118/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    99352
    Týden:
    118
    Dnes:
    12
    On-line:
    1

    1.kolo

    24.07. 17:30 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 2:1 (1:0)
    24.07. 19:00 Jihlava - Sparta Praha 0:0 (0:0)
    So 25.07. 17:00 1.FC Slovácko - Dukla Praha 4:3 (1:1)
    So 25.07. 17:00 1.FK Příbram - Jablonec 2:3 (1:2)
    So 25.07. 17:00 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 2:1 (1:1)
    So 25.07. 20:15 Teplice - Sigma Olomouc 2:2 (1:0)
    Ne 26.07. 17:00 Bohemians 1905 - Zlín 0:1 (0:1)
    Ne 26.07. 20:15 Slovan Liberec - Mladá Boleslav 4:2 (1:1)

    2.kolo

    So 01.08. 15:00 Sparta Praha - Baník Ostrava 3:1 (0:0)
    So 01.08. 17:00 Zlín - Jihlava 1:0 (1:0)
    So 01.08. 17:00 Teplice - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0)
    So 01.08. 17:00 Sigma Olomouc - 1.FK Příbram 1:3 (0:0)
    So 01.08. 20:15 Dukla Praha - Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)
    Ne 02.08. 17:00 Mladá Boleslav - Zbrojovka Brno 2:0 (0:0)
    Ne 02.08. 17:00 Slavia Praha - Slovan Liberec 2:2 (2:1)
    Ne 02.08. 18:00 Jablonec - Bohemians 1905 2:2 (1:1)

    3.kolo

    07.08. 20:15 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 1:0 (1:0)
    So 08.08. 17:00 1.FK Příbram - Teplice 3:2 (2:0)
    So 08.08. 17:00 Bohemians 1905 - Sigma Olomouc 1:1 (1:1)
    So 08.08. 20:15 Baník Ostrava - Mladá Boleslav 2:2 (2:1)
    Ne 09.08. 18:00 Viktoria Plzeň - 1.FC Slovácko 2:2 (1:1)
    Ne 09.08. 19:15 Sparta Praha - Zlín 3:0 (2:0)
    Po 10.08. 19:00 Slovan Liberec - Dukla Praha 1:1 (1:0)
    Po 10.08. 19:00 Jihlava - Jablonec 1:0 (1:0)

    4.kolo

    14.08. 18:30 Teplice - Viktoria Plzeň 2:2 (0:2)
    14.08. 20:30 Mladá Boleslav - Sparta Praha 2:4 (1:1)
    So 15.08. 17:00 Zlín - Baník Ostrava 2:0 (1:0)
    So 15.08. 17:00 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 1:1 (0:0)
    So 15.08. 20:15 Dukla Praha - Bohemians 1905 2:2 (2:0)
    Ne 16.08. 17:00 Slavia Praha - Jihlava 4:0 (2:0)
    Ne 16.08. 18:00 1.FC Slovácko - 1.FK Příbram 2:1 (0:1)
    Ne 16.08. 19:15 Jablonec - Slovan Liberec 1:1 (0:1)

    5.kolo

    21.08. 20:15 Mladá Boleslav - Zlín 5:2 (2:0)
    So 22.08. 17:00 Jihlava - 1.FC Slovácko 1:2 (0:2)
    So 22.08. 17:00 Bohemians 1905 - 1.FK Příbram 1:1 (1:0)
    So 22.08. 20:15 Baník Ostrava - Slavia Praha 1:3 (0:2)
    Ne 23.08. 17:00 Slovan Liberec - Teplice 2:0 (1:0)
    Ne 23.08. 17:00 Zbrojovka Brno - Jablonec 0:3 (2:0)
    Ne 23.08. 18:30 Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc 2:0 (0:0)
    Ne 23.08. 19:15 Sparta Praha - Dukla Praha 2:0 (1:0)

    6.kolo

    So 12.09. 17:00 Teplice - Bohemians 1905 2:1 (1:0)
    So 12.09. 17:00 1.FC Slovácko - Slovan Liberec 1:2 (1:1)
    So 12.09. 17:00 Sigma Olomouc - Jihlava 2:1 (0:0)
    So 12.09. 17:00 Zlín - Zbrojovka Brno 2:1 (1:0)
    So 12.09. 20:15 Slavia Praha - Mladá Boleslav 1:1 (0:0)
    Ne 13.09. 15:00 Jablonec - Sparta Praha 1:1 (0:0)
    Ne 13.09. 18:30 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 0:4 (0:2)
    Po 14.09. 18:00 Dukla Praha - Baník Ostrava 4:1 (3:0)

    7.kolo

    18.09. 18:00 Jihlava - Dukla Praha 2:2 (1:0)
    So 19.09. 17:00 Zbrojovka Brno - 1.FC Slovácko 2:0 (0:0)
    So 19.09. 17:00 Baník Ostrava - Jablonec 1:2 (0:1)
    So 19.09. 17:00 Zlín - Slavia Praha 0:2 (0:0)
    So 19.09. 20:15 Mladá Boleslav - Teplice 4:3 (2:1)
    Ne 20.09. 15:00 Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 0:1 (0:0)
    Ne 20.09. 17:00 Sparta Praha - Sigma Olomouc 4:0 (3:0)
    Ne 20.09. 18:00 Slovan Liberec - 1.FK Příbram 3:0 (1:0)

    8.kolo

    25.09. 20:15 Jablonec - Mladá Boleslav 1:2 (0:1)
    So 26.09. 15:30 Teplice - Baník Ostrava 1:0 (0:0)
    So 26.09. 15:30 1.FC Slovácko - Bohemians 1905 1:0 (1:0)
    So 26.09. 15:30 1.FK Příbram - Jihlava 4:1 (3:0)
    So 26.09. 15:30 Dukla Praha - Zbrojovka Brno 1:2 (1:0)
    So 26.09. 15:30 Sigma Olomouc - Zlín 1:1 (0:0)
    So 26.09. 18:15 Viktoria Plzeň - Slovan Liberec 2:1 (0:0)
    Ne 27.09. 15:00 Slavia Praha - Sparta Praha 1:0 (1:0)

    9.kolo

    02.10. 20:15 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 1:0 (1:0)
    So 03.10. 15:00 Zbrojovka Brno - Teplice 0:4 (0:2)
    So 03.10. 15:00 Mladá Boleslav - 1.FK Příbram 4:0 (2:0)
    So 03.10. 18:15 Zlín - Jablonec 2:2 (2:1)
    Ne 04.10. 14:30 Slavia Praha - Dukla Praha 1:1 (0:1)
    Ne 04.10. 18:00 Slovan Liberec - Bohemians 1905 3:1 (2:0)
    Ne 04.10. 18:00 Jihlava - Viktoria Plzeň 2:4 (0:0)
    Ne 04.10. 18:00 Sparta Praha - 1.FC Slovácko 4:0 (2:0)

    10.kolo

    16.10. 20:15 Dukla Praha - Mladá Boleslav 1:1 (1:0)
    So 17.10. 14:30 Jablonec - Slavia Praha 0:0 (0:0)
    So 17.10. 17:00 Teplice - Jihlava 0:1 (0:0)
    So 17.10. 17:00 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 2:1 (2:1)
    So 17.10. 17:00 Bohemians 1905 - Zbrojovka Brno 1:1 (0:0)
    So 17.10. 17:00 Sigma Olomouc - Slovan Liberec 1:1 (1:0)
    So 17.10. 20:15 Viktoria Plzeň - Zlín 4:2 (2:0)
    Ne 18.10. 15:00 1.FK Příbram - Sparta Praha 0:4 (0:0)

    11.kolo

    23.10. 20:15 Slavia Praha - Sigma Olomouc 0:2 (0:1)
    So 24.10. 17:00 Baník Ostrava - 1.FK Příbram 0:2 (0:1)
    So 24.10. 17:00 Mladá Boleslav - 1.FC Slovácko 4:1 (2:1)
    So 24.10. 17:00 Zlín - Teplice 1:2 (0:1)
    So 24.10. 20:15 Jablonec - Dukla Praha 3:3 (1:2)
    Ne 25.10. 16:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)
    Ne 25.10. 17:00 Jihlava - Slovan Liberec 1:1 (1:0)
    Ne 25.10. 18:00 Sparta Praha - Bohemians 1905 3:0 (1:0)

    12.kolo

    30.10. 18:00 Dukla Praha - Zlín 1:0 (0:0)
    So 31.10. 17:00 1.FC Slovácko - Jablonec 1:1 (0:1)
    So 31.10. 17:00 1.FK Příbram - Zbrojovka Brno 1:1 (0:0)
    So 31.10. 17:00 Bohemians 1905 - Jihlava 2:1 (0:1)
    So 31.10. 17:00 Sigma Olomouc - Mladá Boleslav 1:2 (0:1)
    So 31.10. 20:15 Slovan Liberec - Baník Ostrava 2:1 (1:0)
    Ne 01.11. 15:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 2:1 (0:0)
    Ne 01.11. 18:30 Teplice - Slavia Praha 0:1 (0:0)

    13.kolo

    06.11. 20:15 Jablonec - Sigma Olomouc 4:0 (2:0)
    So 07.11. 17:00 Zlín - 1.FC Slovácko 2:1 (1:0)
    So 07.11. 17:00 Dukla Praha - 1.FK Příbram 0:1 (0:1)
    So 07.11. 20:15 Mladá Boleslav - Jihlava 6:1 (1:1)
    Ne 08.11. 15:00 Slavia Praha - Bohemians 1905 2:2 (1:2)
    Ne 08.11. 17:00 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň 0:4 (0:0)
    Ne 08.11. 18:00 Zbrojovka Brno - Slovan Liberec 3:1 (0:0)
    Ne 08.11. 19:00 Sparta Praha - Teplice 3:1 (2:1)

    14.kolo

    20.11. 18:00 Jihlava - Zbrojovka Brno 2:0 (0:0)
    So 21.11. 17:00 Bohemians 1905 - Baník Ostrava 3:1 (1:0)
    So 21.11. 17:00 1.FK Příbram - Zlín 1:2 (1:1)
    So 21.11. 17:00 1.FC Slovácko - Slavia Praha 0:2 (0:1)
    So 21.11. 17:00 Sigma Olomouc - Dukla Praha 0:0 (0:0)
    So 21.11. 20:15 Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav 1:0 (0:0)
    Ne 22.11. 15:00 Slovan Liberec - Sparta Praha 1:0 (0:0)
    Ne 22.11. 18:30 Teplice - Jablonec 2:2 (1:1)

    15.kolo

    27.11. 18:00 Dukla Praha - Teplice 4:0 (2:0)
    So 28.11. 17:00 Baník Ostrava - Jihlava 1:2 (1:2)
    So 28.11. 17:00 Slavia Praha - 1.FK Příbram 2:1 (1:0)
    So 28.11. 17:00 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0)
    So 28.11. 20:15 Mladá Boleslav - Bohemians 1905 1:1 (1:1)
    Po 30.11. 17:15 Jablonec - Viktoria Plzeň 0:1 (0:1)
    Po 30.11. 18:00 Zlín - Slovan Liberec 2:0 (1:0)
    Po 30.11. 19:15 Sparta Praha - Zbrojovka Brno 2:1 (0:1)

    16.kolo

    04.12. 20:15 1.FC Slovácko - Teplice 4:2 (1:1)
    So 05.12. 15:00 1.FK Příbram - Sigma Olomouc 3:0 (0:0)
    So 05.12. 17:30 Bohemians 1905 - Jablonec 2:1 (0:1)
    Ne 06.12. 13:00 Zbrojovka Brno - Mladá Boleslav 1:1 (1:0)
    Ne 06.12. 14:00 Slovan Liberec - Slavia Praha 2:1 (0:1)
    Ne 06.12. 15:00 Jihlava - Zlín 2:2 (1:1)
    Ne 06.12. 15:00 Baník Ostrava - Sparta Praha 0:1 (0:1)
    Ne 06.12. 18:30 Viktoria Plzeň - Dukla Praha 3:0 (1:0)

    17.kolo

    12.02. 18:00 Dukla Praha - Slovan Liberec 2:0 (1:0)
    So 13.02. 14:00 Zlín - Sparta Praha 1:2 (1:0)
    So 13.02. 16:00 Sigma Olomouc - Bohemians 1905 2:2 (0:1)
    So 13.02. 16:00 Jablonec - Jihlava 2:0 (0:0)
    So 13.02. 16:00 Teplice - 1.FK Příbram 2:0 (2:0)
    So 13.02. 18:20 Slavia Praha - Zbrojovka Brno 2:0 (2:0)
    Ne 14.02. 14:00 Mladá Boleslav - Baník Ostrava 3:0 (1:0)
    Ne 14.02. 16:00 1.FC Slovácko - Viktoria Plzeň 1:2 (0:2)

    18.kolo

    19.02. 18:00 Jihlava - Slavia Praha 0:0 (0:0)
    19.02. 20:15 Viktoria Plzeň - Teplice 1:0 (1:0)
    So 20.02. 14:00 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 2:0 (1:0)
    So 20.02. 14:00 Bohemians 1905 - Dukla Praha 1:0 (0:0)
    So 20.02. 14:00 Baník Ostrava - Zlín 3:0 (2:0)
    So 20.02. 14:00 1.FK Příbram - 1.FC Slovácko 0:1 (0:0)
    So 20.02. 17:30 Slovan Liberec - Jablonec 3:2 (2:0)
    Ne 21.02. 15:00 Sparta Praha - Mladá Boleslav 2:0 (2:0)

    19.kolo

    So 27.02. 15:00 Jablonec - Zbrojovka Brno 3:0 (1:0)
    So 27.02. 15:00 Zlín - Mladá Boleslav 0:2 (0:1)
    So 27.02. 15:00 1.FK Příbram - Bohemians 1905 0:0 (0:0)
    So 27.02. 15:00 1.FC Slovácko - Jihlava 3:1 (1:1)
    So 27.02. 15:00 Teplice - Slovan Liberec 0:3 (0:0)
    So 27.02. 18:00 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 0:1 (0:0)
    Ne 28.02. 17:30 Slavia Praha - Baník Ostrava 3:1 (2:1)
    St 20.04. 19:30 Dukla Praha - Sparta Praha 1:2 (1:0)

    20.kolo

    So 05.03. 15:00 Zbrojovka Brno - Zlín 2:0 (1:0)
    So 05.03. 15:00 Jihlava - Sigma Olomouc 2:1 (1:1)
    So 05.03. 15:00 Bohemians 1905 - Teplice 1:1 (1:0)
    So 05.03. 18:00 Mladá Boleslav - Slavia Praha 2:1 (0:0)
    Ne 06.03. 15:00 Baník Ostrava - Dukla Praha 1:2 (1:2)
    Ne 06.03. 15:00 Sparta Praha - Jablonec 2:1 (1:1)
    Ne 06.03. 15:00 Slovan Liberec - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)
    Ne 06.03. 18:15 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 4:0 (1:0)

    21.kolo

    11.03. 17:30 Jablonec - Baník Ostrava 1:1 (1:1)
    11.03. 20:15 Slavia Praha - Zlín 1:0 (1:0)
    So 12.03. 17:00 Teplice - Mladá Boleslav 0:0 (0:0)
    So 12.03. 17:00 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 2:1 (1:0)
    So 12.03. 17:00 Dukla Praha - Jihlava 0:1 (0:0)
    So 12.03. 17:00 1.FK Příbram - Slovan Liberec 0:1 (0:1)
    So 12.03. 20:15 Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 2:0 (1:0)
    Ne 13.03. 15:00 Sigma Olomouc - Sparta Praha 0:2 (0:0)

    22.kolo

    18.03. 18:00 Jihlava - 1.FK Příbram 1:3 (0:2)
    So 19.03. 15:00 Zlín - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)
    So 19.03. 15:00 Zbrojovka Brno - Dukla Praha 3:0 (2:0)
    So 19.03. 15:00 Bohemians 1905 - 1.FC Slovácko 2:0 (0:0)
    So 19.03. 15:00 Baník Ostrava - Teplice 1:2 (1:1)
    So 19.03. 18:00 Mladá Boleslav - Jablonec 1:0 (0:0)
    Ne 20.03. 15:45 Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 0:1 (0:1)
    Ne 20.03. 19:30 Sparta Praha - Slavia Praha 3:1 (0:1)

    23.kolo

    01.04. 20:15 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 6:2 (2:1)
    So 02.04. 17:00 Jablonec - Zlín 3:1 (1:1)
    So 02.04. 17:00 1.FK Příbram - Mladá Boleslav 2:3 (1:0)
    So 02.04. 17:00 1.FC Slovácko - Sparta Praha 2:0 (1:0)
    So 02.04. 17:00 Teplice - Zbrojovka Brno 0:1 (0:0)
    So 02.04. 17:00 Bohemians 1905 - Slovan Liberec 0:1 (0:1)
    So 02.04. 20:15 Viktoria Plzeň - Jihlava 2:0 (1:0)
    Ne 03.04. 15:00 Dukla Praha - Slavia Praha 0:1 (0:1)

    24.kolo

    08.04. 20:15 Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 2:1 (1:1)
    So 09.04. 17:00 Slovan Liberec - Sigma Olomouc 2:1 (1:0)
    So 09.04. 17:00 Slavia Praha - Jablonec 0:0 (0:0)
    So 09.04. 17:00 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 2:1 (1:0)
    So 09.04. 17:00 Jihlava - Teplice 2:1 (2:0)
    So 09.04. 18:00 Mladá Boleslav - Dukla Praha 2:2 (0:2)
    So 09.04. 20:15 Zlín - Viktoria Plzeň 1:2 (1:0)
    Ne 10.04. 19:30 Sparta Praha - 1.FK Příbram 2:1 (0:1)

    25.kolo

    15.04. 18:00 Dukla Praha - Jablonec 6:1 (4:0)
    So 16.04. 17:00 Sigma Olomouc - Slavia Praha 1:1 (0:0)
    So 16.04. 17:00 Teplice - Zlín 2:2 (2:0)
    So 16.04. 17:00 1.FC Slovácko - Mladá Boleslav 0:2 (0:1)
    So 16.04. 17:00 1.FK Příbram - Baník Ostrava 1:2 (0:0)
    So 16.04. 20:15 Slovan Liberec - Jihlava 2:0 (2:0)
    Ne 17.04. 16:45 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 2:1 (1:1)
    Ne 17.04. 18:45 Bohemians 1905 - Sparta Praha 2:2 (1:1)

    26.kolo

    22.04. 20:15 Mladá Boleslav - Sigma Olomouc 4:1 (3:1)
    So 23.04. 17:00 Baník Ostrava - Slovan Liberec 0:2 (0:1)
    So 23.04. 17:00 Jihlava - Bohemians 1905 1:2 (1:1)
    So 23.04. 17:00 Jablonec - 1.FC Slovácko 3:1 (1:0)
    So 23.04. 20:15 Slavia Praha - Teplice 2:2 (1:1)
    Ne 24.04. 17:00 Zlín - Dukla Praha 2:2 (1:1)
    Ne 24.04. 17:00 Zbrojovka Brno - 1.FK Příbram 2:0 (0:0)
    Ne 24.04. 20:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 0:3 (0:1)

    27.kolo

    29.04. 18:00 Jihlava - Mladá Boleslav 1:1 (0:1)
    So 30.04. 15:00 Sigma Olomouc - Jablonec 2:1 (1:1)
    So 30.04. 15:00 Slovan Liberec - Zbrojovka Brno 4:2 (0:0)
    So 30.04. 15:00 1.FK Příbram - Dukla Praha 2:2 (0:1)
    So 30.04. 15:00 1.FC Slovácko - Zlín 1:1 (0:0)
    So 30.04. 18:15 Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 2:0 (1:0)
    Ne 01.05. 17:00 Teplice - Sparta Praha 1:1 (0:1)
    Ne 01.05. 19:00 Bohemians 1905 - Slavia Praha 0:0 (0:0)

    28.kolo

    06.05. 17:30 Dukla Praha - Sigma Olomouc 2:0 (1:0)
    06.05. 18:00 Zbrojovka Brno - Jihlava 1:1 (0:0)
    So 07.05. 13:30 Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 2:0 (0:0)
    So 07.05. 15:30 Baník Ostrava - Bohemians 1905 1:2 (0:2)
    So 07.05. 15:45 Sparta Praha - Slovan Liberec 3:0 (2:0)
    So 07.05. 16:00 Zlín - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)
    Ne 08.05. 15:30 Slavia Praha - 1.FC Slovácko 5:1 (2:0)
    Ne 08.05. 16:00 Jablonec - Teplice 1:0 (0:0)

    29.kolo

    St 11.05. 18:15 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc 2:1 (1:0)
    St 11.05. 18:15 Teplice - Dukla Praha 1:1 (0:1)
    St 11.05. 18:15 Viktoria Plzeň - Jablonec 1:2 (0:2)
    St 11.05. 18:15 1.FK Příbram - Slavia Praha 1:3 (0:3)
    St 11.05. 18:15 Slovan Liberec - Zlín 4:3 (1:2)
    St 11.05. 18:15 Bohemians 1905 - Mladá Boleslav 2:0 (1:0)
    St 11.05. 18:15 Jihlava - Baník Ostrava 3:0 (1:0)
    St 11.05. 18:15 Zbrojovka Brno - Sparta Praha 1:0 (0:0)

    30.kolo

    So 14.05. 15:30 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 1:2 (1:0)
    So 14.05. 15:30 Sparta Praha - Jihlava 5:0 (2:0)
    So 14.05. 15:30 Zlín - Bohemians 1905 1:1 (0:0)
    So 14.05. 15:30 Mladá Boleslav - Slovan Liberec 2:2 (1:1)
    So 14.05. 15:30 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 5:0 (3:0)
    So 14.05. 15:30 Jablonec - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)
    So 14.05. 15:30 Dukla Praha - 1.FC Slovácko 0:1 (0:0)
    So 14.05. 15:30 Sigma Olomouc - Teplice 6:0 (4:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 23 2 5 57:25 71
    2. 30 20 4 6 61:24 64
    3. 30 17 7 6 51:35 58
    4. 30 16 9 5 63:37 57
    5. 30 14 10 6 48:26 52
    6. 30 14 5 11 37:38 47
    7. 30 10 11 9 46:39 41
    8. 30 12 4 14 37:51 40
    9. 30 8 13 9 35:37 37
    10. 30 8 11 11 44:41 35
    11. 30 8 7 15 31:54 31
    12. 30 7 9 14 37:52 30
    13. 30 7 9 14 34:50 30
    14. 30 7 6 17 33:53 27
    15. 30 6 9 15 35:49 27
    16. 30 4 2 24 27:65 14