Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 23. února 2020
svátek má Svatopluk.
Hlavní menu
  • ID: 9853
  • Návštěvy: 30/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    27028
    Týden:
    30
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 15.08. 16:30 Hrušovany - Šlapanice 1:0 (0:0)
    So 15.08. 16:30 Slovan Brno - Kuřim 1:4 (1:3)
    Ne 16.08. 16:30 Miroslav - Zastávka 2:3 (0:3)
    Ne 16.08. 16:30 Líšeň B - Tasovice B 7:0 (3:0)
    Ne 16.08. 16:30 Dobšice - Žebětín 1:1 (1:0)
    Ne 16.08. 16:30 Slatina - Svratka 1:1 (1:1)
    Ne 16.08. 16:30 Tišnov - Kunštát 3:1 (1:1)

    3.kolo

    So 22.08. 16:30 Kuřim - Miroslav 2:2 (2:0)
    So 22.08. 16:30 Svratka - Tišnov 2:4 (0:2)
    So 22.08. 16:30 Žebětín - Slatina 1:2 (0:2)
    So 22.08. 16:30 Zastávka - Líšeň B 0k:3 (0:0)
    Ne 23.08. 16:30 Šlapanice - Slovan Brno 2:0 (2:0)
    Ne 23.08. 16:30 Kunštát - Hrušovany 3:1 (2:0)
    Ne 23.08. 16:30 Tasovice B - Dobšice 0:2 (0:0)

    4.kolo

    So 29.08. 16:30 Hrušovany - Svratka 4:2 (2:1)
    So 29.08. 16:30 Slovan Brno - Kunštát 2:2 (1:1)
    So 29.08. 16:30 Kuřim - Šlapanice 4:1 (2:1)
    Ne 30.08. 16:30 Miroslav - Líšeň B 2:1 (1:1)
    Ne 30.08. 16:30 Dobšice - Zastávka 5:0 (1:0)
    Ne 30.08. 16:30 Slatina - Tasovice B 3:2 (1:1)
    Ne 30.08. 16:30 Tišnov - Žebětín 5:1 (3:0)

    5.kolo

    So 05.09. 16:30 Svratka - Slovan Brno 2:0 (1:0)
    So 05.09. 16:30 Žebětín - Hrušovany 3:3 (0:0)
    So 05.09. 16:30 Zastávka - Slatina 0k:3 (0:0)
    Ne 06.09. 16:30 Šlapanice - Miroslav 3:0k (0:0)
    Ne 06.09. 16:30 Kunštát - Kuřim 0:1 (0:0)
    Ne 06.09. 16:30 Tasovice B - Tišnov 1:1 (0:0)
    Ne 06.09. 16:30 Líšeň B - Dobšice 2:1 (0:1)

    6.kolo

    So 12.09. 15:00 Slatina - Líšeň B 3:2 (0:1)
    So 12.09. 16:00 Miroslav - Dobšice 5:1 (3:1)
    So 12.09. 16:00 Hrušovany - Tasovice B 6:2 (4:0)
    So 12.09. 16:00 Slovan Brno - Žebětín 2:3 (1:2)
    So 12.09. 16:00 Kuřim - Svratka 3:1 (3:1)
    Ne 13.09. 16:00 Tišnov - Zastávka 3:0 (0:0)
    Ne 13.09. 16:00 Šlapanice - Kunštát 2:1 (1:0)

    7.kolo

    So 19.09. 16:00 Svratka - Šlapanice 2:2 (2:1)
    So 19.09. 16:00 Žebětín - Kuřim 2:4 (2:2)
    So 19.09. 16:00 Zastávka - Hrušovany 1:1 (0:0)
    Ne 20.09. 16:00 Kunštát - Miroslav 7:1 (3:0)
    Ne 20.09. 16:00 Tasovice B - Slovan Brno 2:1 (0:1)
    Ne 20.09. 16:00 Líšeň B - Tišnov 1:1 (0:0)
    Ne 20.09. 16:00 Dobšice - Slatina 4:1 (1:0)

    8.kolo

    So 26.09. 16:00 Miroslav - Slatina 3:2 (2:1)
    So 26.09. 16:00 Hrušovany - Líšeň B 1:1 (1:1)
    So 26.09. 16:00 Slovan Brno - Zastávka 1:1 (1:0)
    Ne 27.09. 16:00 Tišnov - Dobšice 8:1 (5:0)
    Ne 27.09. 16:00 Kuřim - Tasovice B 5:0 (3:0)
    Ne 27.09. 16:00 Šlapanice - Žebětín 3:1 (1:0)
    Ne 27.09. 16:00 Kunštát - Svratka 1:0 (0:0)

    9.kolo

    So 03.10. 15:30 Svratka - Miroslav 0:1 (0:0)
    So 03.10. 15:30 Žebětín - Kunštát 3:3 (2:2)
    So 03.10. 15:30 Zastávka - Kuřim 0:3 (0:2)
    So 03.10. 15:30 Slatina - Tišnov 0:1 (0:0)
    Ne 04.10. 15:30 Tasovice B - Šlapanice 3:4 (2:3)
    Ne 04.10. 15:30 Líšeň B - Slovan Brno 3:1 (1:0)
    Ne 04.10. 15:30 Dobšice - Hrušovany 1:2 (0:0)

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 Miroslav - Tišnov 0:6 (0:2)
    So 10.10. 15:00 Hrušovany - Slatina 2:3 (1:2)
    So 10.10. 15:00 Slovan Brno - Dobšice 2:2 (2:0)
    So 10.10. 15:00 Svratka - Žebětín 7:0 (0:0)
    Ne 11.10. 15:00 Kuřim - Líšeň B 4:1 (2:0)
    Ne 11.10. 15:00 Šlapanice - Zastávka 0:0 (0:0)
    Ne 11.10. 15:00 Kunštát - Tasovice B 4:1 (3:0)

    11.kolo

    So 17.10. 15:00 Žebětín - Miroslav 6:4 (3:3)
    So 17.10. 15:00 Slatina - Slovan Brno 1:1 (1:1)
    Ne 18.10. 15:00 Tasovice B - Svratka 4:7 (1:3)
    Ne 18.10. 15:00 Líšeň B - Šlapanice 4:0 (3:0)
    Ne 18.10. 15:00 Dobšice - Kuřim 2:1 (0:1)
    Ne 18.10. 15:00 Tišnov - Hrušovany 6:1 (5:0)
    St 28.10. 14:00 Zastávka - Kunštát 3:1 (0:0)

    12.kolo

    So 24.10. 14:30 Miroslav - Hrušovany 4:0 (1:0)
    So 24.10. 14:30 Slovan Brno - Tišnov 1:2 (1:2)
    So 24.10. 14:30 Kuřim - Slatina 0:1 (0:0)
    So 24.10. 14:30 Svratka - Zastávka 3:0 (3:0)
    So 24.10. 14:30 Žebětín - Tasovice B 5:1 (0:1)
    Ne 25.10. 14:30 Šlapanice - Dobšice 0:0 (0:0)
    Ne 25.10. 14:30 Kunštát - Líšeň B 2:3 (2:1)

    13.kolo

    So 31.10. 14:00 Zastávka - Žebětín 2:1 (2:1)
    So 31.10. 14:00 Slatina - Šlapanice 2:2 (1:1)
    So 31.10. 14:00 Hrušovany - Slovan Brno 2:2 (2:2)
    Ne 01.11. 14:00 Tasovice B - Miroslav 4:1 (1:1)
    Ne 01.11. 14:00 Líšeň B - Svratka 1:1 (0:0)
    Ne 01.11. 14:00 Dobšice - Kunštát 3:1 (1:0)
    Ne 01.11. 14:00 Tišnov - Kuřim 2:1 (0:1)

    1.kolo

    So 07.11. 11:15 Tasovice B - Zastávka 0:0 (0:0)
    So 07.11. 14:00 Slovan Brno - Miroslav 0:2 (0:1)
    So 07.11. 14:00 Kuřim - Hrušovany 6:1 (1:1)
    So 07.11. 14:00 Kunštát - Slatina 4:3 (0:2)
    So 07.11. 14:00 Svratka - Dobšice 1:1 (0:1)
    So 07.11. 14:00 Žebětín - Líšeň B 3:1 (3:0)
    Ne 08.11. 14:00 Šlapanice - Tišnov 1:2 (0:0)

    15.kolo

    So 26.03. 15:00 Zastávka - Miroslav 3:1 (2:0)
    So 26.03. 15:00 Žebětín - Dobšice 1:1 (0:1)
    So 26.03. 15:00 Svratka - Slatina 3:2 (2:1)
    So 26.03. 15:00 Kunštát - Tišnov 4:2 (4:1)
    So 26.03. 15:00 Kuřim - Slovan Brno 3:0 (1:0)
    Ne 27.03. 15:00 Tasovice B - Líšeň B 1:4 (1:0)
    Ne 27.03. 15:00 Šlapanice - Hrušovany 1:0 (0:0)

    16.kolo

    So 02.04. 15:30 Miroslav - Kuřim 3:0 (1:0)
    So 02.04. 15:30 Slovan Brno - Šlapanice 6:0 (3:0)
    So 02.04. 15:30 Hrušovany - Kunštát 3:2 (0:0)
    So 02.04. 15:30 Slatina - Žebětín 2:2 (1:2)
    Ne 03.04. 15:30 Tišnov - Svratka 2:0 (1:0)
    Ne 03.04. 15:30 Dobšice - Tasovice B 1:0 (1:0)
    Ne 03.04. 15:30 Líšeň B - Zastávka 2:0 (0:0)

    17.kolo

    So 09.04. 15:30 Zastávka - Dobšice 3:2 (2:1)
    So 09.04. 15:30 Svratka - Hrušovany 1:0 (0:0)
    Ne 10.04. 13:00 Líšeň B - Miroslav 5:2 (3:1)
    Ne 10.04. 15:30 Tasovice B - Slatina 1:3 (0:0)
    Ne 10.04. 15:30 Šlapanice - Kuřim 1:2 (0:2)
    St 27.04. 17:30 Žebětín - Tišnov 3:0 (2:0)
    St 27.04. 17:30 Kunštát - Slovan Brno 3:0 (0:0)

    18.kolo

    So 16.04. 16:00 Miroslav - Šlapanice 1:0 (0:0)
    So 16.04. 16:00 Kuřim - Kunštát 0:1 (0:0)
    So 16.04. 16:00 Slovan Brno - Svratka 1:3 (1:0)
    So 16.04. 16:00 Hrušovany - Žebětín 3:1 (2:1)
    So 16.04. 16:00 Slatina - Zastávka 3:1 (2:0)
    Ne 17.04. 16:00 Tišnov - Tasovice B 12:0 (10:0)
    Ne 17.04. 16:00 Dobšice - Líšeň B 2:2 (1:1)

    19.kolo

    So 23.04. 16:00 Zastávka - Tišnov 3:4 (1:3)
    So 23.04. 16:00 Žebětín - Slovan Brno 0:0 (0:0)
    So 23.04. 16:00 Svratka - Kuřim 5:1 (2:1)
    Ne 24.04. 13:30 Líšeň B - Slatina 2:5 (0:1)
    Ne 24.04. 16:00 Dobšice - Miroslav 2:3 (0:1)
    Ne 24.04. 16:00 Tasovice B - Hrušovany 0:4 (0:2)
    Ne 24.04. 16:00 Kunštát - Šlapanice 2:0 (0:0)

    20.kolo

    So 30.04. 16:30 Miroslav - Kunštát 5:2 (2:1)
    So 30.04. 16:30 Kuřim - Žebětín 3:0 (2:0)
    So 30.04. 16:30 Slovan Brno - Tasovice B 0:1 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Hrušovany - Zastávka 1:2 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Slatina - Dobšice 5:1 (3:0)
    Ne 01.05. 16:30 Šlapanice - Svratka 0:1 (0:1)
    Ne 01.05. 16:30 Tišnov - Líšeň B 3:1 (1:0)

    21.kolo

    So 07.05. 16:30 Slatina - Miroslav 2:1 (1:1)
    So 07.05. 16:30 Zastávka - Slovan Brno 8:0 (3:0)
    So 07.05. 16:30 Žebětín - Šlapanice 3:1 (1:1)
    So 07.05. 16:30 Svratka - Kunštát 6:0 (2:0)
    Ne 08.05. 14:00 Líšeň B - Hrušovany 4:1 (2:1)
    Ne 08.05. 16:30 Dobšice - Tišnov 4:7 (3:3)
    Ne 08.05. 16:30 Tasovice B - Kuřim 1:1 (0:0)

    22.kolo

    So 14.05. 16:30 Kuřim - Zastávka 3:5 (0:3)
    So 14.05. 16:30 Slovan Brno - Líšeň B 1:3 (1:0)
    So 14.05. 16:30 Hrušovany - Dobšice 0:2 (0:1)
    Ne 15.05. 16:30 Miroslav - Svratka 3:1 (1:1)
    Ne 15.05. 16:30 Kunštát - Žebětín 0:2 (0:1)
    Ne 15.05. 16:30 Šlapanice - Tasovice B 6:0 (1:0)
    Ne 15.05. 16:30 Tišnov - Slatina 3:1 (2:0)

    23.kolo

    So 21.05. 16:30 Slatina - Hrušovany 5:0 (2:0)
    So 21.05. 16:30 Tasovice B - Kunštát 1:4 (0:0)
    So 21.05. 16:30 Žebětín - Svratka 1:1 (0:1)
    Ne 22.05. 14:00 Líšeň B - Kuřim 3:3 (2:2)
    Ne 22.05. 16:30 Tišnov - Miroslav 7:4 (4:2)
    Ne 22.05. 16:30 Dobšice - Slovan Brno 2:0 (0:0)
    Ne 22.05. 16:30 Zastávka - Šlapanice 1:3 (0:1)

    24.kolo

    So 28.05. 11:30 Hrušovany - Tišnov 2:2 (1:2)
    So 28.05. 16:30 Svratka - Tasovice B 7:0 (3:0)
    So 28.05. 16:30 Kunštát - Zastávka 0:3 (0:1)
    So 28.05. 16:30 Kuřim - Dobšice 2:2 (1:0)
    So 28.05. 16:30 Slovan Brno - Slatina 1:6 (1:4)
    Ne 29.05. 16:30 Miroslav - Žebětín 2:1 (0:0)
    Ne 29.05. 16:30 Šlapanice - Líšeň B 1:1 (1:0)

    25.kolo

    So 04.06. 16:30 Hrušovany - Miroslav 1:1 (1:1)
    So 04.06. 16:30 Slatina - Kuřim 2:1 (0:0)
    So 04.06. 16:30 Zastávka - Svratka 3:3 (1:1)
    Ne 05.06. 14:00 Líšeň B - Kunštát 3:1 (1:0)
    Ne 05.06. 16:30 Tišnov - Slovan Brno 7:1 (1:1)
    Ne 05.06. 16:30 Dobšice - Šlapanice 1:0 (1:0)
    Ne 05.06. 16:30 Tasovice B - Žebětín 1:3 (1:0)

    26.kolo

    10.06. 17:30 Svratka - Líšeň B 2:3 (0:1)
    So 11.06. 16:30 Miroslav - Tasovice B 9:0 (7:0)
    So 11.06. 16:30 Žebětín - Zastávka 1:3 (0:3)
    So 11.06. 16:30 Kuřim - Tišnov 3:4 (2:1)
    So 11.06. 16:30 Slovan Brno - Hrušovany 0:7 (0:2)
    Ne 12.06. 16:30 Kunštát - Dobšice 1:1 (0:0)
    Ne 12.06. 16:30 Šlapanice - Slatina 5:2 (2:0)

    14.kolo

    17.06. 18:00 Hrušovany - Kuřim 2:2 (1:1)
    So 18.06. 14:00 Líšeň B - Žebětín 4:0 (2:0)
    So 18.06. 16:30 Miroslav - Slovan Brno 5:5 (5:2)
    So 18.06. 16:30 Tišnov - Šlapanice 1:2 (0:0)
    So 18.06. 16:30 Slatina - Kunštát 3:0 (1:0)
    So 18.06. 16:30 Dobšice - Svratka 5:5 (3:2)
    So 18.06. 16:30 Zastávka - Tasovice B 4:0 (2:0)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 3 3 98:39 63
    2. 26 15 4 7 66:44 49
    3. 26 14 6 6 67:41 48
    4. 26 13 3 10 67:64 42
    5. 26 12 5 9 62:43 41
    6. 26 11 7 8 67:43 40
    7. 26 11 5 10 49:49 38
    8. 26 9 9 8 50:53 36
    9. 26 10 5 11 40:41 35
    10. 26 10 3 13 50:55 33
    11. 26 8 7 11 49:57 31
    12. 26 8 7 11 48:59 31
    13. 26 3 3 20 26:104 12
    14. 26 1 7 18 29:76 10