Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 17. února 2020
svátek má Miloslava.
Hlavní menu
  • ID: 9868
  • Návštěvy: 25/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kraj Vysočina  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    15227
    Týden:
    25
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 16:30 Želetava - Telč 1:0 (0:0)
    So 08.08. 16:30 Rantířov - Kouty 2:6 (2:3)
    So 08.08. 16:30 Čáslavice-Sádek - Budiš-Náram 1:2 (0:0)
    So 08.08. 16:30 Vrchovina B - Třebíč B 2:3 (1:2)
    Ne 09.08. 16:30 Žďár n.Sázavou B - Náměšť n.O. 2:1 (2:0)
    Ne 09.08. 16:30 Hrotovice - Vladislav 0:4 (0:2)
    Ne 09.08. 16:30 Třešť - Nová Ves 1:1 (1:1)

    2.kolo

    So 15.08. 16:30 Vladislav - Čáslavice-Sádek 2:0 (1:0)
    So 15.08. 16:30 Náměšť n.O. - Hrotovice 2:5 (0:2)
    Ne 16.08. 16:30 Telč - Vrchovina B 0:1 (0:0)
    Ne 16.08. 16:30 Nová Ves - Třebíč B 1:1 (0:0)
    Ne 16.08. 16:30 Budiš-Náram - Třešť 2:0 (2:0)
    Ne 16.08. 16:30 Kouty - Žďár n.Sázavou B 3:3 (2:2)
    Ne 16.08. 16:30 Želetava - Rantířov 2:2 (0:2)

    3.kolo

    So 22.08. 16:30 Rantířov - Telč 0:1 (0:1)
    So 22.08. 16:30 Třebíč B - Budiš-Náram 1:1 (0:1)
    So 22.08. 16:30 Vrchovina B - Nová Ves 0:2 (0:1)
    Ne 23.08. 16:30 Žďár n.Sázavou B - Želetava 4:2 (2:1)
    Ne 23.08. 16:30 Hrotovice - Kouty 1:1 (0:0)
    Ne 23.08. 16:30 Čáslavice-Sádek - Náměšť n.O. 3:1 (2:0)
    Ne 23.08. 16:30 Třešť - Vladislav 1:2 (1:0)

    4.kolo

    So 29.08. 16:30 Vladislav - Třebíč B 1:2 (1:1)
    So 29.08. 16:30 Náměšť n.O. - Třešť 5:1 (2:1)
    So 29.08. 16:30 Rantířov - Žďár n.Sázavou B 3:3 (1:1)
    Ne 30.08. 16:30 Telč - Nová Ves 0:0 (0:0)
    Ne 30.08. 16:30 Budiš-Náram - Vrchovina B 3:0 (1:0)
    Ne 30.08. 16:30 Kouty - Čáslavice-Sádek 2:2 (1:1)
    Ne 30.08. 16:30 Želetava - Hrotovice 4:2 (4:0)

    5.kolo

    So 05.09. 14:00 Vrchovina B - Vladislav 2:1 (1:0)
    So 05.09. 16:00 Žďár n.Sázavou B - Telč 1:3 (1:0)
    So 05.09. 16:00 Čáslavice-Sádek - Želetava 4:3 (1:1)
    Ne 06.09. 16:00 Hrotovice - Rantířov 5:3 (2:2)
    Ne 06.09. 16:00 Třešť - Kouty 2:1 (1:1)
    Ne 06.09. 16:00 Třebíč B - Náměšť n.O. 6:0 (3:0)
    Ne 06.09. 16:00 Nová Ves - Budiš-Náram 3:0 (2:0)

    6.kolo

    So 12.09. 16:00 Rantířov - Čáslavice-Sádek 7:1 (4:0)
    So 12.09. 16:00 Žďár n.Sázavou B - Hrotovice 2:1 (1:0)
    Ne 13.09. 16:00 Telč - Budiš-Náram 2:2 (0:1)
    Ne 13.09. 16:00 Vladislav - Nová Ves 1:1 (1:0)
    Ne 13.09. 16:00 Náměšť n.O. - Vrchovina B 1:1 (0:0)
    Ne 13.09. 16:00 Kouty - Třebíč B 2:3 (0:2)
    Ne 13.09. 16:00 Želetava - Třešť 4:0 (3:0)

    7.kolo

    So 19.09. 15:30 Vrchovina B - Kouty 3:1 (0:0)
    Ne 20.09. 15:30 Hrotovice - Telč 3:0 (1:0)
    Ne 20.09. 15:30 Čáslavice-Sádek - Žďár n.Sázavou B 0:2 (0:1)
    Ne 20.09. 15:30 Třešť - Rantířov 1:2 (0:0)
    Ne 20.09. 15:30 Třebíč B - Želetava 4:0 (1:0)
    Ne 20.09. 15:30 Nová Ves - Náměšť n.O. 1:1 (0:1)
    Ne 20.09. 15:30 Budiš-Náram - Vladislav 1:0 (0:0)

    8.kolo

    So 26.09. 15:30 Náměšť n.O. - Budiš-Náram 1:2 (1:0)
    So 26.09. 15:30 Želetava - Vrchovina B 2:4 (2:3)
    So 26.09. 15:30 Rantířov - Třebíč B 3:4 (1:2)
    Ne 27.09. 15:30 Telč - Vladislav 0:0 (0:0)
    Ne 27.09. 15:30 Kouty - Nová Ves 1:2 (1:1)
    Ne 27.09. 15:30 Žďár n.Sázavou B - Třešť 2:0 (2:0)
    Ne 27.09. 15:30 Hrotovice - Čáslavice-Sádek 6:0 (3:0)

    9.kolo

    So 03.10. 15:00 Čáslavice-Sádek - Telč 1:2 (1:2)
    So 03.10. 15:00 Třebíč B - Žďár n.Sázavou B 2:0 (0:0)
    So 03.10. 15:00 Vrchovina B - Rantířov 2:0 (0:0)
    So 03.10. 15:00 Vladislav - Náměšť n.O. 1:0 (0:0)
    Ne 04.10. 15:00 Třešť - Hrotovice 4:4 (3:3)
    Ne 04.10. 15:00 Nová Ves - Želetava 4:0 (3:0)
    Ne 04.10. 15:00 Budiš-Náram - Kouty 4:1 (2:1)

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 Želetava - Budiš-Náram 3:0 (3:0)
    So 10.10. 15:00 Rantířov - Nová Ves 2:3 (1:2)
    So 10.10. 15:00 Čáslavice-Sádek - Třešť 1:3 (1:1)
    Ne 11.10. 15:00 Telč - Náměšť n.O. 1:3 (0:2)
    Ne 11.10. 15:00 Kouty - Vladislav 2:1 (1:0)
    Ne 11.10. 15:00 Žďár n.Sázavou B - Vrchovina B 1:2 (0:2)
    Ne 11.10. 15:00 Hrotovice - Třebíč B 1:4 (1:3)

    11.kolo

    So 17.10. 13:30 Vrchovina B - Hrotovice 6:1 (3:1)
    So 17.10. 14:30 Vladislav - Želetava 3:2 (2:1)
    So 17.10. 14:30 Náměšť n.O. - Kouty 4:3 (2:2)
    Ne 18.10. 14:30 Třešť - Telč 1:1 (0:0)
    Ne 18.10. 14:30 Třebíč B - Čáslavice-Sádek 2:0 (1:0)
    Ne 18.10. 14:30 Nová Ves - Žďár n.Sázavou B 2:1 (1:1)
    Ne 18.10. 14:30 Budiš-Náram - Rantířov 0:1 (0:0)

    12.kolo

    So 24.10. 14:30 Želetava - Náměšť n.O. 5:1 (1:0)
    So 24.10. 14:30 Rantířov - Vladislav 3:0 (3:0)
    Ne 25.10. 14:30 Telč - Kouty 2:7 (1:5)
    Ne 25.10. 14:30 Žďár n.Sázavou B - Budiš-Náram 1:1 (1:0)
    Ne 25.10. 14:30 Hrotovice - Nová Ves 0:2 (0:1)
    Ne 25.10. 14:30 Čáslavice-Sádek - Vrchovina B 0:1 (0:1)
    Ne 25.10. 14:30 Třešť - Třebíč B 3:1 (3:0)

    13.kolo

    So 31.10. 13:30 Třebíč B - Telč 5:1 (2:1)
    So 31.10. 13:30 Vladislav - Žďár n.Sázavou B 0:1 (0:1)
    So 31.10. 13:30 Náměšť n.O. - Rantířov 1:1 (0:1)
    Ne 01.11. 13:30 Vrchovina B - Třešť 0:0 (0:0)
    Ne 01.11. 13:30 Nová Ves - Čáslavice-Sádek 7:0 (4:0)
    Ne 01.11. 13:30 Budiš-Náram - Hrotovice 2:1 (0:0)
    Ne 01.11. 13:30 Kouty - Želetava 3:3 (0:2)

    14.kolo

    So 07.11. 13:30 Kouty - Rantířov 1:1 (1:0)
    So 07.11. 13:30 Náměšť n.O. - Žďár n.Sázavou B 1:0 (0:0)
    So 07.11. 13:30 Vladislav - Hrotovice 3:1 (1:1)
    So 07.11. 13:30 Nová Ves - Třešť 1:1 (0:1)
    Ne 08.11. 13:30 Telč - Želetava 2:2 (1:2)
    Ne 08.11. 13:30 Budiš-Náram - Čáslavice-Sádek 5:0 (3:0)
    Ne 08.11. 13:30 Třebíč B - Vrchovina B 0:4 (0:1)

    15.kolo

    So 26.03. 15:00 Třešť - Budiš-Náram 1:1 (0:0)
    So 26.03. 15:00 Čáslavice-Sádek - Vladislav 3:2 (2:1)
    So 26.03. 15:00 Hrotovice - Náměšť n.O. 0:1 (0:1)
    So 26.03. 15:00 Žďár n.Sázavou B - Kouty 2:3 (1:3)
    So 26.03. 15:00 Rantířov - Želetava 2:2 (2:1)
    Ne 27.03. 15:00 Vrchovina B - Telč 3:0 (0:0)
    Ne 27.03. 15:00 Třebíč B - Nová Ves 0:0 (0:0)

    16.kolo

    So 02.04. 15:30 Želetava - Žďár n.Sázavou B 1:1 (0:1)
    So 02.04. 15:30 Náměšť n.O. - Čáslavice-Sádek 1:1 (1:0)
    So 02.04. 15:30 Nová Ves - Vrchovina B 0:1 (0:0)
    Ne 03.04. 15:30 Telč - Rantířov 3:2 (0:2)
    Ne 03.04. 15:30 Kouty - Hrotovice 1:0 (1:0)
    Ne 03.04. 15:30 Vladislav - Třešť 2:0 (2:0)
    Ne 03.04. 15:30 Budiš-Náram - Třebíč B 1:0 (0:0)

    17.kolo

    So 09.04. 15:30 Třebíč B - Vladislav 2:0 (0:0)
    So 09.04. 15:30 Žďár n.Sázavou B - Rantířov 4:2 (2:0)
    Ne 10.04. 15:30 Nová Ves - Telč 2:0 (0:0)
    Ne 10.04. 15:30 Vrchovina B - Budiš-Náram 1:2 (1:0)
    Ne 10.04. 15:30 Třešť - Náměšť n.O. 3:2 (1:1)
    Ne 10.04. 15:30 Čáslavice-Sádek - Kouty 1:3 (1:1)
    Ne 10.04. 15:30 Hrotovice - Želetava 2:3 (0:1)

    18.kolo

    So 16.04. 16:00 Rantířov - Hrotovice 2:0 (2:0)
    So 16.04. 16:00 Želetava - Čáslavice-Sádek 1:1 (1:1)
    So 16.04. 16:00 Náměšť n.O. - Třebíč B 1:1 (0:1)
    Ne 17.04. 16:00 Telč - Žďár n.Sázavou B 1:1 (0:1)
    Ne 17.04. 16:00 Kouty - Třešť 4:1 (3:0)
    Ne 17.04. 16:00 Vladislav - Vrchovina B 1:3 (0:3)
    Ne 17.04. 16:00 Budiš-Náram - Nová Ves 3:3 (2:2)

    19.kolo

    So 23.04. 16:00 Čáslavice-Sádek - Rantířov 2:1 (2:0)
    Ne 24.04. 13:00 Vrchovina B - Náměšť n.O. 6:2 (4:1)
    Ne 24.04. 16:00 Budiš-Náram - Telč 2:0 (2:0)
    Ne 24.04. 16:00 Nová Ves - Vladislav 3:0 (3:0)
    Ne 24.04. 16:00 Třebíč B - Kouty 0:0 (0:0)
    Ne 24.04. 16:00 Třešť - Želetava 6:0 (2:0)
    Ne 24.04. 16:00 Hrotovice - Žďár n.Sázavou B 4:2 (3:1)

    20.kolo

    So 30.04. 16:30 Telč - Hrotovice 2:0 (2:0)
    So 30.04. 16:30 Žďár n.Sázavou B - Čáslavice-Sádek 0:0 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Rantířov - Třešť 2:2 (1:2)
    So 30.04. 16:30 Náměšť n.O. - Nová Ves 0:2 (0:2)
    Ne 01.05. 16:30 Želetava - Třebíč B 0:0 (0:0)
    Ne 01.05. 16:30 Kouty - Vrchovina B 1:1 (0:0)
    Ne 01.05. 16:30 Vladislav - Budiš-Náram 1:0 (1:0)

    21.kolo

    So 07.05. 16:30 Vrchovina B - Želetava 2:2 (2:1)
    So 07.05. 16:30 Třebíč B - Rantířov 3:1 (3:0)
    Ne 08.05. 16:30 Vladislav - Telč 2:3 (0:2)
    Ne 08.05. 16:30 Budiš-Náram - Náměšť n.O. 4:3 (1:3)
    Ne 08.05. 16:30 Nová Ves - Kouty 3:1 (1:1)
    Ne 08.05. 16:30 Třešť - Žďár n.Sázavou B 0:0 (0:0)
    Ne 08.05. 16:30 Čáslavice-Sádek - Hrotovice 1:4 (1:0)

    22.kolo

    So 14.05. 16:30 Žďár n.Sázavou B - Třebíč B 3:1 (2:1)
    So 14.05. 16:30 Rantířov - Vrchovina B 1:3 (1:1)
    So 14.05. 16:30 Želetava - Nová Ves 2:2 (0:0)
    So 14.05. 16:30 Náměšť n.O. - Vladislav 0:2 (0:1)
    Ne 15.05. 16:30 Telč - Čáslavice-Sádek 3:5 (1:2)
    Ne 15.05. 16:30 Hrotovice - Třešť 4:0 (1:0)
    Ne 15.05. 16:30 Kouty - Budiš-Náram 1:1 (1:1)

    23.kolo

    So 21.05. 16:30 Náměšť n.O. - Telč 0:2 (0:2)
    So 21.05. 16:30 Třešť - Čáslavice-Sádek 7:1 (2:0)
    Ne 22.05. 16:30 Vladislav - Kouty 2:2 (2:0)
    Ne 22.05. 16:30 Budiš-Náram - Želetava 3:1 (2:0)
    Ne 22.05. 16:30 Nová Ves - Rantířov 2:0 (0:0)
    Ne 22.05. 16:30 Vrchovina B - Žďár n.Sázavou B 0:0 (0:0)
    Ne 22.05. 16:30 Třebíč B - Hrotovice 2:1 (1:0)

    24.kolo

    So 28.05. 16:30 Čáslavice-Sádek - Třebíč B 2:2 (1:1)
    So 28.05. 16:30 Hrotovice - Vrchovina B 2:2 (1:1)
    So 28.05. 16:30 Žďár n.Sázavou B - Nová Ves 0:3 (0:3)
    So 28.05. 16:30 Rantířov - Budiš-Náram 0:4 (0:1)
    Ne 29.05. 16:30 Telč - Třešť 4:2 (3:1)
    Ne 29.05. 16:30 Želetava - Vladislav 2:2 (1:0)
    Ne 29.05. 16:30 Kouty - Náměšť n.O. 3:3 (1:1)

    25.kolo

    03.06. 17:00 Vrchovina B - Čáslavice-Sádek 3:1 (1:0)
    So 04.06. 16:30 Náměšť n.O. - Želetava 2:4 (2:1)
    Ne 05.06. 16:30 Kouty - Telč 8:3 (6:1)
    Ne 05.06. 16:30 Vladislav - Rantířov 2:2 (0:2)
    Ne 05.06. 16:30 Budiš-Náram - Žďár n.Sázavou B 2:0 (1:0)
    Ne 05.06. 16:30 Nová Ves - Hrotovice 6:2 (2:1)
    Ne 05.06. 16:30 Třebíč B - Třešť 5:0 (3:0)

    26.kolo

    So 11.06. 16:30 Žďár n.Sázavou B - Vladislav 3:1 (0:1)
    So 11.06. 16:30 Želetava - Kouty 1:1 (1:1)
    Ne 12.06. 16:30 Telč - Třebíč B 3:3 (2:1)
    Ne 12.06. 16:30 Třešť - Vrchovina B 5:0 (2:0)
    Ne 12.06. 16:30 Čáslavice-Sádek - Nová Ves 3:4 (2:3)
    Ne 12.06. 16:30 Hrotovice - Budiš-Náram 1:3 (0:2)
    Ne 12.06. 16:30 Rantířov - Náměšť n.O. 6:0 (1:0)
    Správce soutěže: Josef Bouda

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 16 9 1 60:21 57
    2. 26 16 6 4 51:27 54
    3. 26 15 6 5 53:32 51
    4. 26 14 8 4 57:31 50
    5. 26 8 11 7 62:51 35
    6. 26 9 8 9 39:39 35
    7. 26 9 5 12 36:39 32
    8. 26 7 11 8 52:57 32
    9. 26 8 7 11 39:57 31
    10. 26 7 8 11 45:52 29
    11. 26 6 7 13 51:57 25
    12. 26 7 3 16 51:62 24
    13. 26 5 6 15 37:66 21
    14. 26 5 5 16 34:76 20