Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 23. ledna 2020
svátek má Zdeněk.
Hlavní menu
  • ID: 9909
  • Návštěvy: 23/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    36139
    Týden:
    23
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    07.08. 18:30 Baťov 1930 - Štítná n.Vláří 5:0 (2:0)
    So 08.08. 17:30 Provodov - Slušovice 3:1 (2:1)
    So 08.08. 17:30 Napajedla - Chropyně 2:0 (1:0)
    So 08.08. 17:30 Bystřice p.H. - Rožnov p.R. 2:0 (1:0)
    So 08.08. 17:30 Morkovice - Holešov 1:3 (0:1)
    Ne 09.08. 17:30 Boršice - Vigantice 5:1 (4:0)
    Ne 09.08. 17:30 Fryšták - Luhačovice 0:1 np (0:0)

    2.kolo

    14.08. 17:30 Holešov - Fryšták 3:0 (1:0)
    14.08. 17:30 Provodov - Boršice 1:0 (1:0)
    So 15.08. 14:00 Slušovice - Luhačovice 3:4 np (3:3)
    So 15.08. 17:30 Rožnov p.R. - Baťov 1930 2:1 (0:0)
    So 15.08. 17:30 Chropyně - Bystřice p.H. 2:1 np (1:1)
    So 15.08. 17:30 Vigantice - Napajedla 3:1 (1:1)
    Ne 16.08. 17:30 Štítná n.Vláří - Morkovice 2:4 (2:2)

    3.kolo

    21.08. 17:30 Luhačovice - Holešov 1:2 (1:0)
    21.08. 18:30 Baťov 1930 - Chropyně 5:2 (3:0)
    So 22.08. 17:30 Napajedla - Provodov 1:2 np (1:1)
    So 22.08. 17:30 Bystřice p.H. - Vigantice 1:2 np (1:1)
    So 22.08. 17:30 Morkovice - Rožnov p.R. 0:3 (0:0)
    Ne 23.08. 17:30 Boršice - Slušovice 1:2 np (1:1)
    Ne 23.08. 17:30 Fryšták - Štítná n.Vláří 3:1 (1:0)

    4.kolo

    28.08. 17:00 Provodov - Bystřice p.H. 2:4 (2:2)
    So 29.08. 17:00 Slušovice - Holešov 1:5 (0:4)
    So 29.08. 17:00 Rožnov p.R. - Fryšták 4:1 (2:1)
    So 29.08. 17:00 Chropyně - Morkovice 1:0 (1:0)
    So 29.08. 17:00 Vigantice - Baťov 1930 3:0 (2:0)
    Ne 30.08. 17:00 Štítná n.Vláří - Luhačovice 1:0 (0:0)
    Ne 30.08. 17:00 Boršice - Napajedla 0:1 (0:0)

    5.kolo

    04.09. 18:30 Baťov 1930 - Provodov 4:2 (1:0)
    So 05.09. 15:00 Luhačovice - Rožnov p.R. 3:1 (2:1)
    So 05.09. 16:30 Napajedla - Slušovice 0:2 (0:1)
    So 05.09. 16:30 Bystřice p.H. - Boršice 1:5 (1:3)
    So 05.09. 16:30 Morkovice - Vigantice 3:2 (0:1)
    So 05.09. 16:30 Holešov - Štítná n.Vláří 2:1 (1:0)
    Ne 06.09. 16:30 Fryšták - Chropyně 2:3 np (2:2)

    6.kolo

    11.09. 16:30 Chropyně - Luhačovice 2:4 (1:2)
    So 12.09. 16:00 Slušovice - Štítná n.Vláří 0:2 (0:0)
    So 12.09. 16:00 Rožnov p.R. - Holešov 6:0 (4:0)
    So 12.09. 16:00 Vigantice - Fryšták 0:1 (0:1)
    So 12.09. 16:00 Provodov - Morkovice 5:0 (1:0)
    So 12.09. 16:00 Napajedla - Bystřice p.H. 0:1 (0:1)
    Ne 13.09. 16:00 Boršice - Baťov 1930 1:0 np (0:0)

    7.kolo

    18.09. 18:30 Baťov 1930 - Napajedla 1:2 np (1:1)
    So 19.09. 13:00 Luhačovice - Vigantice 1:2 np (1:1)
    So 19.09. 15:30 Bystřice p.H. - Slušovice 1:0 np (0:0)
    So 19.09. 15:30 Morkovice - Boršice 4:3 np (3:3)
    So 19.09. 15:30 Holešov - Chropyně 6:2 (1:1)
    Ne 20.09. 15:30 Fryšták - Provodov 2:0 (1:0)
    Ne 20.09. 15:30 Štítná n.Vláří - Rožnov p.R. 1:4 (1:3)

    8.kolo

    So 26.09. 15:30 Slušovice - Rožnov p.R. 1:2 (1:1)
    So 26.09. 15:30 Chropyně - Štítná n.Vláří 3:0 (3:0)
    So 26.09. 15:30 Vigantice - Holešov 2:3 np (2:2)
    So 26.09. 15:30 Provodov - Luhačovice 3:4 (1:3)
    So 26.09. 15:30 Napajedla - Morkovice 1:3 (0:1)
    So 26.09. 15:30 Bystřice p.H. - Baťov 1930 0:2 (0:1)
    Ne 27.09. 15:30 Boršice - Fryšták 4:0 (1:0)

    9.kolo

    02.10. 18:30 Baťov 1930 - Slušovice 2:0 (1:0)
    So 03.10. 15:00 Morkovice - Bystřice p.H. 6:1 (1:1)
    So 03.10. 15:00 Luhačovice - Boršice 2:4 (1:1)
    So 03.10. 15:00 Holešov - Provodov 4:3 np (3:3)
    So 03.10. 15:00 Rožnov p.R. - Chropyně 3:2 np (2:2)
    Ne 04.10. 15:00 Fryšták - Napajedla 2:1 (1:1)
    Ne 04.10. 15:00 Štítná n.Vláří - Vigantice 0:1 (0:0)

    10.kolo

    09.10. 18:30 Baťov 1930 - Morkovice 2:4 (0:1)
    So 10.10. 14:30 Slušovice - Chropyně 1:2 np (1:1)
    So 10.10. 14:30 Vigantice - Rožnov p.R. 1:0 (0:0)
    So 10.10. 14:30 Provodov - Štítná n.Vláří 4:3 (3:0)
    So 10.10. 14:30 Napajedla - Luhačovice 0:2 (0:1)
    So 10.10. 14:30 Bystřice p.H. - Fryšták 1:3 (0:1)
    Ne 11.10. 14:30 Boršice - Holešov 4:2 (2:0)

    11.kolo

    So 17.10. 14:00 Morkovice - Slušovice 3:0 (1:0)
    So 17.10. 14:00 Luhačovice - Bystřice p.H. 2:1 np (1:1)
    So 17.10. 14:00 Holešov - Napajedla 2:3 np (2:2)
    So 17.10. 14:00 Rožnov p.R. - Provodov 1:3 (0:1)
    So 17.10. 14:00 Chropyně - Vigantice 0:1 (0:0)
    Ne 18.10. 14:00 Fryšták - Baťov 1930 1:0 (1:0)
    Ne 18.10. 14:00 Štítná n.Vláří - Boršice 2:1 (1:1)

    12.kolo

    23.10. 18:30 Baťov 1930 - Luhačovice 6:2 (4:2)
    So 24.10. 14:00 Slušovice - Vigantice 1:3 (0:1)
    So 24.10. 14:00 Provodov - Chropyně 6:1 (1:1)
    So 24.10. 14:00 Napajedla - Štítná n.Vláří 1:2 (0:2)
    So 24.10. 14:00 Bystřice p.H. - Holešov 1:2 np (1:1)
    So 24.10. 14:00 Morkovice - Fryšták 1:0 (1:0)
    Ne 25.10. 14:00 Boršice - Rožnov p.R. 3:2 (1:1)

    13.kolo

    So 31.10. 13:30 Luhačovice - Morkovice 2:3 (1:1)
    So 31.10. 13:30 Holešov - Baťov 1930 4:0 (2:0)
    So 31.10. 13:30 Rožnov p.R. - Napajedla 4:0 (2:0)
    So 31.10. 13:30 Chropyně - Boršice 4:2 (3:1)
    So 31.10. 13:30 Vigantice - Provodov 1:2 np (1:1)
    Ne 01.11. 13:30 Fryšták - Slušovice 0:1 (0:0)
    Ne 01.11. 13:30 Štítná n.Vláří - Bystřice p.H. 1:0 (0:0)

    14.kolo

    So 07.11. 13:30 Slušovice - Provodov 1:10 (1:6)
    So 07.11. 13:30 Vigantice - Boršice 2:4 (0:4)
    So 07.11. 13:30 Chropyně - Napajedla 6:0 (1:0)
    So 07.11. 13:30 Rožnov p.R. - Bystřice p.H. 2:0 (1:0)
    So 07.11. 13:30 Holešov - Morkovice 2:0 (0:0)
    So 07.11. 13:30 Luhačovice - Fryšták 0:2 (0:2)
    Ne 08.11. 13:30 Štítná n.Vláří - Baťov 1930 0:4 (0:0)

    15.kolo

    01.04. 18:30 Baťov 1930 - Rožnov p.R. 0:1 np (0:0)
    So 02.04. 13:00 Luhačovice - Slušovice 1:0 np (0:0)
    So 02.04. 15:30 Morkovice - Štítná n.Vláří 2:1 np (1:1)
    So 02.04. 15:30 Bystřice p.H. - Chropyně 3:1 (0:1)
    So 02.04. 15:30 Napajedla - Vigantice 2:0 (0:0)
    Ne 03.04. 15:30 Fryšták - Holešov 1:2 np (1:1)
    Ne 03.04. 15:30 Boršice - Provodov 0:3 (0:2)

    16.kolo

    So 09.04. 15:30 Slušovice - Boršice 2:3 (1:0)
    So 09.04. 15:30 Provodov - Napajedla 3:0 (3:0)
    So 09.04. 15:30 Vigantice - Bystřice p.H. 1:2 np (1:1)
    So 09.04. 15:30 Chropyně - Baťov 1930 1:0 (1:0)
    So 09.04. 15:30 Rožnov p.R. - Morkovice 1:0 (1:0)
    So 09.04. 15:30 Holešov - Luhačovice 4:0 (1:0)
    Ne 10.04. 15:30 Štítná n.Vláří - Fryšták 1:4 (0:2)

    17.kolo

    15.04. 18:30 Baťov 1930 - Vigantice 0:1 np (0:0)
    So 16.04. 16:00 Holešov - Slušovice 6:2 (2:1)
    So 16.04. 16:00 Morkovice - Chropyně 3:2 (3:0)
    So 16.04. 16:00 Bystřice p.H. - Provodov 1:4 (1:2)
    So 16.04. 16:00 Napajedla - Boršice 2:1 (2:1)
    Ne 17.04. 10:15 Luhačovice - Štítná n.Vláří 3:2 (0:0)
    Ne 17.04. 16:00 Fryšták - Rožnov p.R. 1:0 (0:0)

    18.kolo

    So 23.04. 11:00 Chropyně - Fryšták 4:1 (2:0)
    So 23.04. 16:00 Slušovice - Napajedla 1:2 np (1:1)
    So 23.04. 16:00 Provodov - Baťov 1930 5:0 (2:0)
    So 23.04. 16:00 Vigantice - Morkovice 1:5 (0:3)
    So 23.04. 16:00 Rožnov p.R. - Luhačovice 3:2 np (2:2)
    Ne 24.04. 16:00 Boršice - Bystřice p.H. 2:1 (0:0)
    Ne 24.04. 16:00 Štítná n.Vláří - Holešov 3:5 (2:2)

    19.kolo

    29.04. 17:30 Štítná n.Vláří - Slušovice 2:1 (1:0)
    29.04. 18:30 Baťov 1930 - Boršice 3:2 np (2:2)
    So 30.04. 16:30 Holešov - Rožnov p.R. 3:1 (1:0)
    So 30.04. 16:30 Morkovice - Provodov 1:3 (0:1)
    So 30.04. 16:30 Bystřice p.H. - Napajedla 1:0 np (0:0)
    Ne 01.05. 10:15 Luhačovice - Chropyně 2:0 (2:0)
    Ne 01.05. 16:30 Fryšták - Vigantice 2:0 (1:0)

    20.kolo

    So 07.05. 16:30 Slušovice - Bystřice p.H. 1:2 (0:2)
    So 07.05. 16:30 Napajedla - Baťov 1930 1:2 np (1:1)
    So 07.05. 16:30 Provodov - Fryšták 3:2 (1:1)
    So 07.05. 16:30 Chropyně - Holešov 0:3 (0:0)
    So 07.05. 16:30 Rožnov p.R. - Štítná n.Vláří 0:1 (0:0)
    Ne 08.05. 16:30 Boršice - Morkovice 1:2 (1:1)
    Ne 08.05. 16:30 Vigantice - Luhačovice 0:2 (0:0)

    21.kolo

    13.05. 18:30 Baťov 1930 - Bystřice p.H. 2:1 (0:1)
    So 14.05. 16:30 Rožnov p.R. - Slušovice 5:1 (2:1)
    So 14.05. 16:30 Holešov - Vigantice 2:1 (2:0)
    So 14.05. 16:30 Morkovice - Napajedla 2:1 (1:1)
    Ne 15.05. 16:30 Štítná n.Vláří - Chropyně 1:5 (0:3)
    Ne 15.05. 16:30 Fryšták - Boršice 3:2 (2:0)
    Út 07.06. 17:30 Luhačovice - Provodov 4:1 (2:1)

    22.kolo

    20.05. 17:30 Slušovice - Baťov 1930 3:1 (1:0)
    So 21.05. 16:30 Bystřice p.H. - Morkovice 3:0 (1:0)
    So 21.05. 16:30 Napajedla - Fryšták 1:0 np (0:0)
    So 21.05. 16:30 Provodov - Holešov 1:3 (0:1)
    So 21.05. 16:30 Vigantice - Štítná n.Vláří 3:4 np (3:3)
    So 21.05. 16:30 Chropyně - Rožnov p.R. 1:2 np (1:1)
    Ne 22.05. 16:30 Boršice - Luhačovice 1:2 (1:1)

    26.kolo

    St 25.05. 17:30 Provodov - Vigantice 4:1 (2:0)
    St 15.06. 17:30 Baťov 1930 - Holešov 1:4 (1:0)
    17.06. 17:00 Morkovice - Luhačovice 0:2 (0:1)
    17.06. 18:00 Napajedla - Rožnov p.R. 1:0 (1:0)
    So 18.06. 14:00 Slušovice - Fryšták 1:0 (1:0)
    So 18.06. 17:30 Bystřice p.H. - Štítná n.Vláří 3:1 (0:1)
    So 18.06. 17:30 Boršice - Chropyně 3:1 (3:1)

    23.kolo

    So 28.05. 17:00 Chropyně - Slušovice 2:0 (1:0)
    So 28.05. 17:00 Rožnov p.R. - Vigantice 1:0 (1:0)
    So 28.05. 17:00 Holešov - Boršice 3:2 np (2:2)
    So 28.05. 17:00 Morkovice - Baťov 1930 5:2 (3:0)
    Ne 29.05. 10:15 Luhačovice - Napajedla 2:1 (1:1)
    Ne 29.05. 17:00 Štítná n.Vláří - Provodov 1:0 np (0:0)
    Ne 29.05. 17:00 Fryšták - Bystřice p.H. 2:1 (2:0)

    24.kolo

    03.06. 17:30 Slušovice - Morkovice 1:0 (1:0)
    03.06. 18:30 Baťov 1930 - Fryšták 4:3 np (3:3)
    So 04.06. 17:00 Bystřice p.H. - Luhačovice 0:5 (0:3)
    So 04.06. 17:00 Napajedla - Holešov 3:2 np (2:2)
    So 04.06. 17:00 Provodov - Rožnov p.R. 4:2 (2:1)
    So 04.06. 17:00 Vigantice - Chropyně 3:4 (2:0)
    Ne 05.06. 17:00 Boršice - Štítná n.Vláří 0:3 (0:2)

    25.kolo

    10.06. 18:00 Vigantice - Slušovice 6:4 (4:3)
    10.06. 18:00 Luhačovice - Baťov 1930 4:0 (3:0)
    So 11.06. 17:30 Chropyně - Provodov 3:1 (2:1)
    So 11.06. 17:30 Rožnov p.R. - Boršice 2:0 (1:0)
    So 11.06. 17:30 Holešov - Bystřice p.H. 2:1 (2:0)
    Ne 12.06. 17:30 Štítná n.Vláří - Napajedla 1:0 (1:0)
    Ne 12.06. 17:30 Fryšták - Morkovice 3:0 (1:0)
    Správce soutěže: JEEN JEEN

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 17 5 2 2 74:39 63
    2. 26 15 2 2 7 76:43 51
    3. 26 13 4 2 7 53:40 49
    4. 26 12 4 0 10 48:32 44
    5. 26 13 0 5 8 39:34 44
    6. 26 13 2 0 11 50:48 43
    7. 26 10 3 2 11 51:53 38
    8. 26 10 1 4 11 53:47 36
    9. 26 8 3 4 11 44:50 34
    10. 26 9 2 1 14 35:57 32
    11. 26 7 3 4 12 38:50 31
    12. 26 7 3 4 12 31:46 31
    13. 26 5 5 3 13 22:42 28
    14. 26 5 1 5 15 30:63 22