15.03. 2020 17:53 | Turnaj starších přípravek v Drnovicích
28.03. 2016 09:32 |
01.03. 2016 13:41 |
11.12. 2015 11:26 |
01.07. 2015 12:27 | Utkání někdejší hráčů.
02.06. 2010 19:46 | Fotografie zaplaveného hřiště Framozu Rousínov ze dne 2.6.2010 v 15:30 hod.
24.01. 2010 14:31 | Několik fotografií z utkání ZT Líšeň 2010 ( převzato z Denik.cz )

Starší přípravka přestřílena celek Slavkova

17.09. 2020 | 17:47 V dalším mistrovském utkání OS starší přípravka hostovala ve Slavkově a v zápase bohatém na branky přestřílela domácí mužstvo v poměru 16:13, branky: Mahdal 8x, Quirenc 4x, Hakl 3x a Šmerda Antonín 1x.

Dorost z Kninic bez bodů

17.09. 2020 | 17:38 Dorost pokračuje v utkáních bez bodového efektu a i když v Kninicích podali zlepšený výkon, stejně to na body nestačilo a opět prhráli 2:0.

Úžasné!! Žáci vezou ze Svitávky šest bodů

17.09. 2020 | 17:34 K dalšímu utkání odjela naše žákovská mužstva do Svitávky, kde se střetla s celky Malé Hané Kninice-Svitávka. A obě mužstva svá utkání zvládla velmi dobře a vezou domů šest bodů.
Starší za vítěsztví 3:2, když všechny branky vsítil Jakub Hráček.
Malá Haná Knínice/Svitávka - TJ Tatran Rousínov 0:3 (0:1)

Střelci:Doležel Patrik,Hanák Dominik, Vanderka Miloš.

Sestava:Grošek Marek, Gecler Jakub,Bartošek Adam,Juráček Jiří,Vanderka Miloš,Kovařík Jaroslav,Binder Tomáš,

Machala Jakub,Hanák Dominik, Bartošek Matěj, Spisar Jakub, Boušek Milan.

Trenér: Vanderka Miloš

V sobotu, 12.9., jsme odehráli venkovní zápas v Malé Hané - Knínice / Svitávka, kde jsme začali svižně, ale bohužel bez branky. Dvě tyčky a mnoho dalších šancí jsme nebyli schopni proměnit ve vedení, až ke konci poločasu se nám podařilo prorazit smůlu a do kabin jsme odcházeli s jednou vstřelenou brankou. Druhý poločas jsme nastoupili kombinačním fotbalem, vytvářeli jsme si spoustu šancí, ale neproměňovali je. Až v závěru zápasu nám přálo štěstí v podobě dvou vstřelených branek a tím jsme si zajistili vítězství. Tři body jsou doma !

Ani proti Znojmu žáci body nemají

17.09. 2020 | 17:26 V dalším utkání KS žáku jsme na domácím hřišti v Habrovanech měli za soupeře celky FK Znojmo. Starší prohráli vysoko 2:7, branky: Košťál a Cabal.
Mladší svoje utkání velmi dobře rozehráli , ale vedení 2:0 neudrželi a prohráli 2:3. Branky Grošek a Vanderka.

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.