Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 3030
  • Návštěvy: 485/1
  • Fans: 2
  • web >
  • Vyškov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
26347
Týden:
485
Dnes:
5
On-line:
1

Archiv krátkých zpráv

Starší přípravka vítězí na domácím halovém turnaji

10.02. 2020 | 12:57 Na domácím halovém turnaji byla mužstva rozděleny do dvou skupin.

Skupina A : Skupina B:

Velešovice - Rousínov A 0:8 Rousínov B - Němčany 0:0
Habrovany- Slavkov 1:0 Bohdalice - Slavíkovice 6:0
Rousínov A - Habrovany 5:0 Rousínov B - Slavíkovice 1:1
Slavkov - Velešovice 1:1 Bohdalice - Němčany 4:0
Rousínov A - Slavkov 7:0 Rousínov B - Bohdalice 0:5
Velešovice - Habrovany 1:3 Němčany - Slavíkovice 1:0

Potom se hrálo Play off:

Čtvrtfinále:
Rousínov A - Slavíkovice 9:0
Slavkov - Bohdalice 1:1 n.p 4:3
Velešovice - Němčany 1:0
Rousínov B - Habrovany 0:1
Semifinále:
Slavkov - Velešovice 1:0
Rousínov A Habrovany 12:0

O 7 místo :
Rousínov B - Slavíkovice 2:1
O 5 místo:
Bohdalice - Němčany 2:1
O 3 místo:
Habrovany - Velešovice 2:0
Finále:
Rousínov A - Slavkov 4:1

Starší přípravka vítězí v Drnovicích

10.02. 2020 | 12:47 Starší přípravka A se zúčastnila 19.1.2020 turnaje v Drnovicích, kde obsadila 1.místo.
Odehrála 5 zápasů, ze všech vyšla vítězně.
Výsledky: Rousínov-Ludslavice 1:0,Rousínov-Pustiměř 5:1,Rousínov-Drnovice 2:0,
Rousínov-Račice 3:0,Rousínov-Bučovice 3:1.
Střelci branek:Vanderka 4x,Přikryl 4x,Hlavsa 2x,Hanák 2x,Kaňka 1x,Dospiva 1x.
Sestava:Svoboda,Hanák,Vanderka,Hlavsa,Dospiva,Přikryl,Kaňka.

Přípravná utkání B mužstva-zima 2020

14.01. 2020 | 19:27 15.2. v 11hod MFK B (UT Vyškov)
29.2. v 16hod SK Jedovnice (UT Blansko)
8.3. v 10hod SK Žarošice (UT Dambořice)
15.3. v 14hod TJ Vícemilice (hř. Vícemilice)

Plán přípravy A mužstva

14.01. 2020 | 19:25 V sekci ke stažení je plán přípravy A mužstva

Starší přípravka v Hustopečích třetí

14.01. 2020 | 19:04 Starší přípravka se zúčastnila mezinárodního turnaje v Hustopečích, kde
obsadili 3.místo.
Výsledky:
Tatran-FC Svratka Brno 1:4, Tatran-FC Slovan Ivanka pri Dunaji 3:4,
Tatran-FC Hustopeče 7:0, Tatran-SK Žebětín 5:2.
Branky:
Vanderka 7x,Hlavsa 2x,Hanák 2x,Kovařík 2x,Bartošek 2x,Machala 1x.
Sestava:
Svoboda,Juráček,Vanderka,Hanák,Bartošek,Machala,Kovařík,Hlavsa.

Starší přípravka v Pohořelicích třetí

12.12. 2019 | 14:25 Ani po skončení sezony starší přípravka nezahálí, další víkend opět kluci nastoupili
ve skvělé formě, i když s velkou marodkou, v pohořelické hale. Dokázali uhrát,
ve velmi kvalitně obsazeném turnaji, 3. místo. Vítězem turnaje se stala děvčata z
Hodonína, která převálcovala svým výkonem všechny týmy. Klukům za jejich výkon
moc děkuji.
Tatran-Svratka Brno 1:0, Tatran-Svratka Brno žlutá 3:2, Tatran-Sparta Brno 3:3,
Tatran-Mirava Ratíškovice 4:4, Tatran-MND Hodonín dívky 0:2, Tatran-Kuřim 1:0.
Sestava:Svoboda,Kovařík,Doležel,Machala,Vanderka,Hlavsa,Dospiva.
Branky:Vanderka 7x,Svoboda 2x,Kovařík 1x,Dospiva 1x, Machala 1x.

Žáci na Startu bez bodů a bez vstřelené branky.

01.09. 2019 | 13:38 Po úvodním kole, kdy obě mužstva žáků bodovala se první venkovní utkání oběma vůbec nepovedla.Starší prohráli 4:0 a mladší vysoko 13:0.

Starší přípravka";B"; veze bodík z Brankovic

01.09. 2019 | 13:33 Úvodní utkání sehrála starší přípravky B na hřišti v Brankovicích a uhrála remízu 10:10, branky:Vanderka 4x, Bartošek Matěj 2x, Mahdal 2x, Bartošek Adam a Kovařík.

Přípravky na úvod proti Velešovicím

30.08. 2019 | 09:04 Netradičně ve čtvrtek se střetla mužstva přípravek s celky Velešovic. Starší přípravka ";;A";; zvítězila 19:9, branky:Vanderka 7x, Bartošek Matěj 4x, Hanák 3x, Juráček 2x, Spisar, Doležel a Bartošek Adam.
Mladší přípravka remizovala 10:10 , branyk:Volgemut 6x, Bukovský 4x.

Žáci vstoupil do sezony vítězně.

30.08. 2019 | 08:50 Na úvod soutěže hostila naše žákovská mužstva celky Bohunic. Byla to zároveň derniéra, protože díky neochotě vedení Spartaku Slavíkovice spolupracovat s mládeží bylo vedení Tatranu nuceno další mistrovská utkání žáků přesunout na hřiště do Habrovan, kde vedení Habrovan nám vyšlo maximálně vstříc a od příštího kola již budou žakovská mužstva hrát a trenovat na hřišti v Habrovanech.
K samotným utkáním, starší žáci zvítězili celkem přesvědčivě 6:1, branky:Buchta 2x. Hráček 2x, Hustoles a Šlimar.
Mladší rovněž zvítězili a to v poměru 5:2, branky:Meitner 3x, Košťál 2x.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ...
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Jihomoravský přebor, Ne 22.03. 15:00
Boskovice - Rousínov
B-Tým: Okresní přebor, So 21.03. 15:00
Rousínov - Slavkov
Dorost U-19: I. třída, skupina A, Ne 22.03. 12:45
Slavkov - Rousínov
Žáci U-15: I. třída, skupina A, Ne 29.03. 10:00
Rousínov - Start Brno
Žáci U-13: I. třída, skupina A, Ne 29.03. 11:45
Rousínov - Start Brno
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 15 13 2 0 48:22 41
2. 15 10 2 3 43:20 32
3. 15 10 2 3 41:20 32
4. 15 10 1 4 39:22 31
5. 15 9 0 6 31:18 27
6. 15 8 0 7 34:30 24
7. 15 6 3 6 23:23 21
8. 15 6 1 8 30:24 19
9. 15 6 1 8 35:38 19
10. 15 6 1 8 26:42 19
11. 15 4 4 7 22:21 16
12. 15 5 1 9 23:38 16
13. 15 4 3 8 17:25 15
14. 15 3 3 9 15:34 12
15. 15 3 2 10 21:37 11
16. 15 3 2 10 24:58 11

Krátké zprávy z klubu

Starší přípravka vítězí na domácím halovém turnaji

10.02. 2020 | 12:57 Na domácím halovém turnaji byla mužstva rozděleny do dvou skupin.

Skupina A : Skupina B:

Velešovice - Rousínov A 0:8 Rousínov B - Němčany 0:0
Habrovany- Slavkov 1:0 Bohdalice - Slavíkovice 6:0
Rousínov A - Habrovany 5:0 Rousínov B - Slavíkovice 1:1
Slavkov - Velešovice 1:1 Bohdalice - Němčany 4:0
Rousínov A - Slavkov 7:0 Rousínov B - Bohdalice 0:5
Velešovice - Habrovany 1:3 Němčany - Slavíkovice 1:0

Potom se hrálo Play off:

Čtvrtfinále:
Rousínov A - Slavíkovice 9:0
Slavkov - Bohdalice 1:1 n.p 4:3
Velešovice - Němčany 1:0
Rousínov B - Habrovany 0:1
Semifinále:
Slavkov - Velešovice 1:0
Rousínov A Habrovany 12:0

O 7 místo :
Rousínov B - Slavíkovice 2:1
O 5 místo:
Bohdalice - Němčany 2:1
O 3 místo:
Habrovany - Velešovice 2:0
Finále:
Rousínov A - Slavkov 4:1

Starší přípravka vítězí v Drnovicích

10.02. 2020 | 12:47 Starší přípravka A se zúčastnila 19.1.2020 turnaje v Drnovicích, kde obsadila 1.místo.
Odehrála 5 zápasů, ze všech vyšla vítězně.
Výsledky: Rousínov-Ludslavice 1:0,Rousínov-Pustiměř 5:1,Rousínov-Drnovice 2:0,
Rousínov-Račice 3:0,Rousínov-Bučovice 3:1.
Střelci branek:Vanderka 4x,Přikryl 4x,Hlavsa 2x,Hanák 2x,Kaňka 1x,Dospiva 1x.
Sestava:Svoboda,Hanák,Vanderka,Hlavsa,Dospiva,Přikryl,Kaňka.

Přípravná utkání B mužstva-zima 2020

14.01. 2020 | 19:27 15.2. v 11hod MFK B (UT Vyškov)
29.2. v 16hod SK Jedovnice (UT Blansko)
8.3. v 10hod SK Žarošice (UT Dambořice)
15.3. v 14hod TJ Vícemilice (hř. Vícemilice)

Plán přípravy A mužstva

14.01. 2020 | 19:25 V sekci ke stažení je plán přípravy A mužstva

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.