Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 29. února 2020
svátek má Horymír.
Hlavní menu
  • ID: 11018
  • Návštěvy: 36/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Brno-město  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7517
    Týden:
    36
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    3. So 20.08. 16:30 Starý Lískovec - Slatina B 4:0 [ více ]
    4. Ne 28.08. 16:30 hřiště Slatina B - SK Obřany 1:2 [ více ]
    2. Út 30.08. 17:30 hřiště Slatina B - Medlánky B 5:2 [ více ]
    5. Ne 04.09. 16:00 Lelekovice - Slatina B 0:5 [ více ]
    6. Ne 11.09. 16:00 hřiště Slatina B - Líšeň C 1:7 [ více ]
    7. So 17.09. 15:30 Jundrov - Slatina B 2:0 [ více ]
    8. Ne 25.09. 15:30 hřiště Slatina B - Slovan Brno B 1:6 [ více ]
    9. So 01.10. 15:00 hřiště Horní Heršpice - Slatina B 4:0 [ více ]
    10. Ne 09.10. 15:00 hřiště Slatina B - Chrlice 4:4 [ více ]
    11. Ne 16.10. 15:00 Řícmanice - Slatina B 2:0 [ více ]
    12. Ne 23.10. 14:30 hřiště Slatina B - Řečkovice 4:4 [ více ]
    13. So 29.10. 10:30 Bosonohy B - Slatina B 5:1 [ více ]
    1. Ne 06.11. 14:00 hřiště Slatina B - Svratka B 3:4 [ více ]
    14. Ne 26.03. 15:00 Svratka B - Slatina B 2:2 [ více ]
    15. So 01.04. 15:30 Medlánky B - Slatina B 1:0 [ více ]
    16. Ne 09.04. 15:30 Slatina B - Starý Lískovec 1:2 [ více ]
    17. So 15.04. 16:00 SK Obřany - Slatina B 3:2 [ více ]
    18. Ne 23.04. 16:00 Slatina B - Lelekovice 0:2 [ více ]
    19. So 29.04. 18:30 Líšeň C - Slatina B 8:0 [ více ]
    20. Ne 07.05. 16:30 Slatina B - Jundrov 2:3 [ více ]
    21. Ne 14.05. 16:30 Slovan Brno B - Slatina B 8:1 [ více ]
    22. Ne 21.05. 16:30 Slatina B - Horní Heršpice 3:4 [ více ]
    26. Út 23.05. 17:30 Slatina B - Bosonohy B 4:1 [ více ]
    23. So 27.05. 16:30 Chrlice - Slatina B 3:0 [ více ]
    24. Ne 04.06. 16:30 Slatina B - Řícmanice 2:1 [ více ]
    25. So 10.06. 16:30 Řečkovice - Slatina B 6:0 [ více ]
    Soutěž nemá správce [ více ]