Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 26. května 2020
svátek má Filip.
Hlavní menu
  • ID: 1107
  • Návštěvy: 80/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6312
    Týden:
    80
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    2. Ne 15.08. 10:15 Admira Praha - Vyšehrad 5:0 [ více ]
    1. St 18.08. 17:00 Vilémov - Admira Praha 0:1 [ více ]
    3. So 21.08. 17:00 Český Dub - Admira Praha 3:1 [ více ]
    4. Ne 29.08. 10:15 Admira Praha - Řezuz Děčín 3:1 [ více ]
    5. Ne 05.09. 10:15 Mostecký FK B - Admira Praha 0:1 [ více ]
    6. Ne 12.09. 10:15 Admira Praha - Polepy 5:0 [ více ]
    7. So 18.09. 10:15 Teplice B - Admira Praha 0:0 [ více ]
    9. So 02.10. 16:00 Př. Kopanina - Admira Praha 3:4 [ více ]
    10. Ne 10.10. 10:15 Admira Praha - Jirny 1:1 [ více ]
    8. St 13.10. 16:00 Admira Praha - Čelákovice 0:0 [ více ]
    11. Ne 17.10. 15:30 Brozany - Admira Praha 3:2 [ více ]
    12. Ne 24.10. 10:15 Admira Praha - Roudnice 1:0 [ více ]
    13. So 30.10. 10:15 SK Kladno B - Admira Praha 0:3 [ více ]
    14. Ne 07.11. 10:15 Admira Praha - Litvínov 6:1 [ více ]
    15. Ne 14.11. 10:15 Meteor - Admira Praha 2:1 [ více ]
    16. So 12.03. 10:15 Admira Praha - Vilémov 0:1 [ více ]
    17. Ne 20.03. 10:15 Vyšehrad - Admira Praha 1:1 [ více ]
    18. Ne 27.03. 10:15 Admira Praha - Český Dub 2:0 [ více ]
    19. Ne 03.04. 16:30 Řezuz Děčín - Admira Praha 1:3 [ více ]
    20. Ne 10.04. 10:15 Admira Praha - Mostecký FK B 2:1 [ více ]
    21. So 16.04. 17:00 Polepy - Admira Praha 1:1 [ více ]
    22. Ne 24.04. 10:15 Admira Praha - Teplice B 2:0 [ více ]
    23. So 30.04. 17:00 Čelákovice - Admira Praha 0:0 [ více ]
    24. Ne 08.05. 10:15 Admira Praha - Př. Kopanina 3:0 [ více ]
    25. Ne 15.05. 17:00 Jirny - Admira Praha 4:1 [ více ]
    26. Ne 22.05. 10:15 Admira Praha - Brozany 1:0 [ více ]
    27. Ne 29.05. 17:00 Roudnice - Admira Praha 2:1 [ více ]
    28. Ne 05.06. 10:15 Admira Praha - SK Kladno B 3:1 [ více ]
    29. So 11.06. 17:00 Litvínov - Admira Praha 2:1 [ více ]
    30. Ne 19.06. 10:15 Admira Praha - Meteor 0:1 [ více ]
    Správce soutěže: Jiří Řezníček