Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 6. června 2020
svátek má Norbert.
Hlavní menu
  • ID: 12026
  • Návštěvy: 48/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
11613
Týden:
48
Dnes:
3
On-line:
1

Rozpis zápasů pro tým

2. Ne 20.08. 13:15 Pardubice B - Varnsdorf 4:1 [ více ]
3. Ne 27.08. 12:15 Hradec Králové B - Pardubice B 3:0 [ více ]
4. Ne 03.09. 12:30 Pardubice B - Náchod 8:0 [ více ]
5. Ne 10.09. 12:15 Bohemians 1905 B - Pardubice B 4:3np [ více ]
6. Ne 17.09. 12:30 Pardubice B - Mladá Boleslav B 0:1 [ více ]
7. Ne 24.09. 10:00 Sparta Praha B - Pardubice B 5:0 [ více ]
8. Ne 01.10. 12:30 Pardubice B - Dukla Praha 3:4 [ více ]
9. Ne 08.10. 12:15 Admira Praha - Pardubice B 2:3 [ více ]
10. Ne 15.10. 13:15 Pardubice B - Teplice B 1:0np [ více ]
11. Ne 22.10. 12:30 Chrudim - Pardubice B 2:0 [ více ]
13. Ne 05.11. 14:15 hřiště Slovan Liberec - Pardubice B 3:0 [ více ]
12. Čt 09.11. 13:15 Pardubice B - Ústí n/L 9:1 [ více ]
14. Ne 12.11. 12:30 Pardubice B - Jablonec 1:2 [ více ]
15. Ne 19.11. 12:15 Pardubice B - Čáslav 8:1 [ více ]
1. Ne 26.11. 12:30 Pardubice B - Olympia HK 7:1 [ více ]
16. Ne 11.03. 12:00 Olympia HK - Pardubice B 5:4np [ více ]
18. Ne 25.03. 12:30 Pardubice B - Hradec Králové B 1:4 [ více ]
19. Ne 01.04. 12:15 Náchod - Pardubice B 3:2 [ více ]
20. Ne 08.04. 12:30 Pardubice B - Bohemians 1905 B 1:4 [ více ]
21. Ne 15.04. 12:30 Mladá Boleslav B - Pardubice B 3:1 [ více ]
17. St 18.04. 17:15 Varnsdorf - Pardubice B 0:5 [ více ]
22. Ne 22.04. 12:30 Pardubice B - Sparta Praha B 1:7 [ více ]
23. Ne 29.04. 12:30 Dukla Praha - Pardubice B 3:2 [ více ]
24. Ne 06.05. 12:30 Pardubice B - Admira Praha 3:4np [ více ]
30. St 09.05. 12:15 Čáslav - Pardubice B 2:3 [ více ]
25. Ne 13.05. 13:15 Teplice B - Pardubice B 3:4np [ více ]
26. Ne 20.05. 12:30 Pardubice B - Chrudim 5:4 [ více ]
27. Ne 27.05. 13:00 Ústí n/L - Pardubice B 3:4 [ více ]
28. Ne 03.06. 12:30 Pardubice B - Slovan Liberec 2:6 [ více ]
29. Ne 10.06. 12:30 Jablonec - Pardubice B 7:0 [ více ]
Správce soutěže: Stanislav Lipták