Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 22. ledna 2020
svátek má Slavomír.
Hlavní menu
  • ID: 12027
  • Návštěvy: 138/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    20946
    Týden:
    138
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    17. So 05.08. 13:15 Slavia Praha - Pardubice 1:0 [ více ]
    2. So 19.08. 15:30 Pardubice - Teplice 1:0 [ více ]
    3. So 26.08. 13:15 1.FK Příbram - Pardubice 2:1np [ více ]
    4. So 02.09. 13:15 Pardubice - Zlín 3:4np [ více ]
    5. So 09.09. 13:15 Bohemians 1905 - Pardubice 2:1np [ více ]
    1. Út 12.09. 12:30 Pardubice - Sparta Praha 0:1 [ více ]
    6. So 16.09. 15:30 Pardubice - Sigma Olomouc 1:2 [ více ]
    8. So 30.09. 13:15 Pardubice - Viktoria Plzeň 0:1 [ více ]
    9. So 07.10. 14:15 České Budějovice - Pardubice 1:0 [ více ]
    11. So 21.10. 14:15 Frýdek-Místek - Pardubice 0:3 [ více ]
    12. So 28.10. 14:30 Pardubice - Opava 4:1 [ více ]
    7. Út 31.10. 13:45 Baník Ostrava - Pardubice 0:1np [ více ]
    13. So 04.11. 12:15 Hradec Králové - Pardubice 0:3 [ více ]
    15. 17.11. 13:45 1.FC Slovácko - Pardubice 3:1 [ více ]
    10. St 22.11. 14:30 Pardubice - Karviná 1:0 [ více ]
    16. So 25.11. 12:30 Pardubice - Mladá Boleslav 4:0 [ více ]
    14. So 24.02. 13:15 Pardubice - Zbrojovka Brno 2:1np [ více ]
    19. So 03.03. 13:15 Teplice - Pardubice 0:1np [ více ]
    20. So 10.03. 13:15 Pardubice - 1.FK Příbram 2:1 [ více ]
    21. Čt 15.03. 13:15 Zlín - Pardubice 2:1np [ více ]
    22. So 24.03. 12:30 Pardubice - Bohemians 1905 5:2 [ více ]
    23. So 31.03. 13:15 Sigma Olomouc - Pardubice 2:1np [ více ]
    24. 06.04. 13:15 Pardubice - Baník Ostrava 0:2 [ více ]
    18. Út 10.04. 13:15 Sparta Praha - Pardubice 3:1 [ více ]
    25. So 14.04. 13:15 Viktoria Plzeň - Pardubice 0:1 [ více ]
    26. So 21.04. 14:15 Pardubice - České Budějovice 3:1 [ více ]
    27. So 28.04. 14:15 Karviná - Pardubice 0:2 [ více ]
    28. Po 07.05. 14:15 Pardubice - Frýdek-Místek 4:1 [ více ]
    29. So 12.05. 14:15 Opava - Pardubice 3:2 [ více ]
    34. Út 15.05. 13:15 Pardubice - Slavia Praha 1:0np [ více ]
    30. So 19.05. 12:30 Pardubice - Hradec Králové 3:1 [ více ]
    31. So 26.05. 13:15 Zbrojovka Brno - Pardubice 2:1 [ více ]
    32. So 02.06. 13:15 Pardubice - 1.FC Slovácko 5:0 [ více ]
    33. So 09.06. 13:15 Mladá Boleslav - Pardubice 1:2 [ více ]
    Správce soutěže: Roman Musil