Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 31. března 2020
svátek má Kvido.
Hlavní menu
  • ID: 12236
  • Návštěvy: 13/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Sledge hokej

Amatérské

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Návštěvy soutěže

Celkem:
3485
Týden:
13
Dnes:
1
On-line:
1

Rozpis zápasů pro tým

1. Ne 10.09. 18:00 Nowy Targ - Gdańsk 7:4 [ více ]
2. St 13.09. 18:30 Gdańsk - Opole 4:3 [ více ]
3. 15.09. 18:00 Jastrzebie - Gdańsk 5:1 [ více ]
4. Ne 17.09. 17:00 Gdańsk - Oswiecim 2:3pp [ více ]
5. 22.09. 18:30 Katowice - Gdańsk 8:1 [ více ]
7. Út 26.09. 18:30 Gdańsk - Janow 6:3 [ více ]
8. Čt 12.10. 18:30 SMS I - Gdańsk 0:7 [ více ]
10. 13.10. 18:00 Tychy - Gdańsk 1:2np [ více ]
11. Ne 15.10. 17:00 Gdańsk - Bytom 7:4 [ více ]
9. Út 17.10. 18:30 Gdańsk - Krakow 2:5 [ více ]
12. 20.10. 18:30 Gdańsk - Nowy Targ 2:8 [ více ]
13. Ne 22.10. 17:00 Opole - Gdańsk 1:2 [ více ]
19. Po 23.10. 16:00 SMS I - Gdańsk 1:4 [ více ]
14. 27.10. 18:30 Gdańsk - Jastrzebie 1:4 [ více ]
15. Ne 29.10. 17:00 Oswiecim - Gdańsk 3:4 [ více ]
16. Út 31.10. 18:30 Gdańsk - Katowice 1:6 [ více ]
18. Ne 05.11. 18:00 Janow - Gdańsk 2:3 [ více ]
20. Ne 19.11. 18:30 Krakow - Gdańsk 3:4 [ více ]
21. 24.11. 18:30 Gdańsk - Tychy 5:6 [ více ]
22. Ne 26.11. 18:00 Bytom - Gdańsk 4:2 [ více ]
23. 01.12. 18:00 Tychy - Gdańsk 4:3 [ více ]
24. Ne 03.12. 17:00 Gdańsk - Bytom 7:2 [ více ]
26. Út 19.12. 18:30 Gdańsk - Opole 5:1 [ více ]
27. Čt 28.12. 18:00 Jastrzebie - Gdańsk 3:1 [ více ]
28. 05.01. 18:30 Gdańsk - Oswiecim 2:3 [ více ]
29. Ne 07.01. 13:15 Gdańsk - Katowice 1:5 [ více ]
25. Út 09.01. 18:00 Nowy Targ - Gdańsk 6:3 [ více ]
30. 12.01. 19:00 Janow - Gdańsk 3:8 [ více ]
31. Ne 14.01. 17:00 Gdańsk - Krakow 2:3 [ více ]
32. 19.01. 18:30 Gdańsk - Tychy 2:1 [ více ]
33. Ne 21.01. 18:00 Bytom - Gdańsk 1:4 [ více ]
34. 26.01. 18:30 Gdańsk - Nowy Targ 1:2 [ více ]
35. Ne 28.01. 17:00 Opole - Gdańsk 3:0 [ více ]
36. Út 30.01. 18:30 Gdańsk - Jastrzebie 1:4 [ více ]
37. Čt 01.02. 18:00 Oswiecim - Gdańsk 3:0 [ více ]
38. Ne 04.02. 17:00 Katowice - Gdańsk 10:2 [ více ]
39. 09.02. 20:00 Gdańsk - Janow 3:2np [ více ]
40. Ne 11.02. 18:30 Krakow - Gdańsk 3:0 [ více ]
Správce soutěže: Lukáš Manoušek