Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 28. ledna 2020
svátek má Otýlie.
Hlavní menu
  • ID: 12478
  • Návštěvy: 60/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3581
    Týden:
    60
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    1. 25.08. 17:30 Čechie Uhřiněves - Kyje 1:4 [ více ]
    2. 01.09. 17:30 Čechie Uhřiněves - Bílá Hora 1:5 [ více ]
    3. So 09.09. 14:00 JM Chodov - Čechie Uhřiněves 4:0 [ více ]
    4. 15.09. 17:30 Čechie Uhřiněves - ČAFC Praha 3:5 [ více ]
    5. So 23.09. 10:00 Klánovice - Čechie Uhřiněves 5:1 [ více ]
    6. Čt 28.09. 10:00 Čechie Uhřiněves - Řeporyje 5:2 [ více ]
    7. Ne 08.10. 16:00 Březíněves - Čechie Uhřiněves 0:1 [ více ]
    8. 13.10. 17:00 Čechie Uhřiněves - FA AZ Praha 1:2 [ více ]
    9. Ne 22.10. 15:30 Řepy - Čechie Uhřiněves 1:6 [ více ]
    10. St 25.10. 17:00 Čechie Uhřiněves - Čakovice 2:1 [ více ]
    11. So 04.11. 11:00 Gordic Kačerov - Čechie Uhřiněves 2:0 [ více ]
    12. So 11.11. 10:00 Čechie Uhřiněves - Běchovičtí Sršni 3:2 [ více ]
    13. Ne 19.11. 11:30 Hrdlořezy - Čechie Uhřiněves 1:0 [ více ]
    14. Ne 25.03. 15:00 Kyje - Čechie Uhřiněves 2:2 [ více ]
    15. So 31.03. 09:00 Bílá Hora - Čechie Uhřiněves 0:1 [ více ]
    16. 06.04. 17:00 Čechie Uhřiněves - JM Chodov 4:2 [ více ]
    17. So 14.04. 10:15 ČAFC Praha - Čechie Uhřiněves 4:4 [ více ]
    18. 20.04. 17:30 Čechie Uhřiněves - Klánovice 1:0 [ více ]
    19. So 28.04. 11:00 Řeporyje - Čechie Uhřiněves 3:2 [ více ]
    20. 04.05. 18:00 Čechie Uhřiněves - Březíněves 4:5 [ více ]
    21. Ne 13.05. 17:00 FA AZ Praha - Čechie Uhřiněves 2:1 [ více ]
    22. 18.05. 18:00 Čechie Uhřiněves - Řepy 1:2 [ více ]
    23. So 26.05. 14:30 Čakovice - Čechie Uhřiněves 2:1 [ více ]
    24. St 30.05. 18:00 Čechie Uhřiněves - Gordic Kačerov 2:5 [ více ]
    25. Ne 10.06. 17:00 Běchovičtí Sršni - Čechie Uhřiněves 3:1 [ více ]
    26. 15.06. 18:00 Čechie Uhřiněves - Hrdlořezy 3:2 [ více ]
    Správce soutěže: Antonín Kohout