Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 17. listopadu 2019
Den boje za svobodu a demokracii.
Hlavní menu
  • ID: 12862
  • Návštěvy: 134/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9487
    Týden:
    134
    Dnes:
    19
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    1. So 21.07. 19:00 Ružomberok - Sereď 0:0 [ více ]
    2. Ne 29.07. 19:00 Trenčín - Ružomberok 1:4 [ více ]
    3. So 04.08. 19:00 Ružomberok - Žilina 3:1 [ více ]
    4. So 11.08. 19:00 Dunajská Streda - Ružomberok 2:2 [ více ]
    5. Ne 19.08. 18:00 Ružomberok - Slovan Bratislava 0:2 [ více ]
    6. Ne 26.08. 19:00 Trnava - Ružomberok 0:0 [ více ]
    7. So 01.09. 19:00 Ružomberok - Senica 4:0 [ více ]
    8. So 15.09. 19:00 Zlaté Moravce - Ružomberok 1:1 [ více ]
    9. So 22.09. 19:00 Ružomberok - Podbrezová 3:0 [ více ]
    10. So 29.09. 19:00 Michalovce - Ružomberok 2:2 [ více ]
    11. So 06.10. 16:00 Ružomberok - Nitra 3:1 [ více ]
    12. So 20.10. 17:00 Sereď - Ružomberok 3:1 [ více ]
    13. So 27.10. 13:45 Ružomberok - Trenčín 1:0 [ více ]
    14. So 03.11. 13:45 Žilina - Ružomberok 3:0 [ více ]
    15. So 10.11. 15:00 Ružomberok - Dunajská Streda 0:1 [ více ]
    16. So 24.11. 14:00 Slovan Bratislava - Ružomberok 1:1 [ více ]
    17. Ne 02.12. 14:00 Ružomberok - Trnava 3:1 [ více ]
    18. So 08.12. 14:00 Senica - Ružomberok 1:1 [ více ]
    19. So 16.02. 14:00 Ružomberok - Zlaté Moravce 4:0 [ více ]
    20. So 23.02. 14:00 Podbrezová - Ružomberok 0:1 [ více ]
    21. So 02.03. 15:30 Ružomberok - Michalovce 0:0 [ více ]
    22. So 09.03. 14:00 Nitra - Ružomberok 0:0 [ více ]
    23. Ne 17.03. 15:00 Dunajská Streda - Ružomberok 1:1 [ více ]
    24. So 30.03. 17:00 Ružomberok - Žilina 1:1 [ více ]
    25. So 06.04. 17:00 Sereď - Ružomberok 0:1 [ více ]
    26. So 13.04. 15:30 Ružomberok - Michalovce 1:0 [ více ]
    27. Ne 21.04. 15:00 Slovan Bratislava - Ružomberok 3:2 [ více ]
    28. Ne 28.04. 15:00 Ružomberok - Sereď 1:0 [ více ]
    29. Ne 05.05. 15:00 Ružomberok - Slovan Bratislava 3:2 [ více ]
    30. So 11.05. 17:00 Michalovce - Ružomberok 0:3 [ více ]
    31. So 18.05. 17:00 Ružomberok - Dunajská Streda 1:0 [ více ]
    32. 24.05. 19:00 Žilina - Ružomberok 4:2 [ více ]
    Správce soutěže: Antonín Kohout