Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 19. listopadu 2019
svátek má Alžběta.
Hlavní menu
  • ID: 12875
  • Návštěvy: 178/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    12239
    Týden:
    178
    Dnes:
    15
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    1. Ne 12.08. 10:00 Náchod - Teplice 0:10 [ více ]
    3. 24.08. 10:00 Ústí n/L - Teplice 0:1np [ více ]
    2. Út 28.08. 10:30 Teplice - Sparta Praha B 2:0 [ více ]
    4. Ne 02.09. 10:30 Teplice - Pardubice B 9:0 [ více ]
    5. Ne 09.09. 10:00 Admira Praha - Teplice 1:4 [ více ]
    6. Ne 16.09. 10:00 Olympia HK - Teplice 0:9 [ více ]
    7. 21.09. 10:30 Teplice - Chrudim 9:0 [ více ]
    8. 28.09. 10:15 Dukla Praha B - Teplice 1:4 [ více ]
    9. Ne 07.10. 10:30 Teplice - Jablonec 2:1 [ více ]
    10. Ne 14.10. 10:00 Čáslav - Teplice 0:7 [ více ]
    11. Ne 21.10. 10:30 Teplice - Neratovice 8:0 [ více ]
    12. Ne 28.10. 11:00 Hradec Králové B - Teplice 0:1 [ více ]
    13. So 03.11. 10:30 Teplice - Slovan Liberec 2:0 [ více ]
    14. Ne 11.11. 10:30 Mladá Boleslav B - Teplice 1:3 [ více ]
    15. Ne 18.11. 10:30 Teplice - CU Bohemians 5:4np [ více ]
    22. Ne 03.03. 11:00 Chrudim - Teplice 0:2 [ více ]
    16. Ne 10.03. 12:45 Teplice - Náchod 7:0 [ více ]
    17. Ne 17.03. 12:15 Sparta Praha B - Teplice 1:3 [ více ]
    18. 22.03. 10:30 Teplice - Ústí n/L 1:0 [ více ]
    19. Ne 31.03. 10:15 Pardubice B - Teplice 0:3 [ více ]
    20. So 06.04. 10:30 Teplice - Admira Praha 2:0 [ více ]
    21. So 13.04. 10:30 Teplice - Olympia HK 11:1 [ více ]
    23. 26.04. 10:30 Teplice - Dukla Praha B 5:0 [ více ]
    30. St 01.05. 10:00 CU Bohemians - Teplice 3:1 [ více ]
    24. Ne 05.05. 10:15 Jablonec - Teplice 0:3 [ více ]
    25. So 11.05. 10:30 Teplice - Čáslav 4:0 [ více ]
    27. St 15.05. 11:00 Teplice - Hradec Králové B 3:0 [ více ]
    26. Ne 19.05. 10:15 Neratovice - Teplice 2:4 [ více ]
    28. Ne 02.06. 12:15 Slovan Liberec - Teplice 1:3 [ více ]
    29. 07.06. 15:00 Teplice - Mladá Boleslav B 5:0 [ více ]
    Správce soutěže: Antonín Kohout