Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 3. června 2020
svátek má Tamara.
Hlavní menu
  • ID: 12895
  • Návštěvy: 97/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    48491
    Týden:
    97
    Dnes:
    16
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    1. Ne 05.08. 17:00 Pustá Polom - Bílovec 2:2 [ více ]
    2. So 11.08. 17:00 Bílovec - Stará Bělá 11:0 [ více ]
    3. So 18.08. 17:00 hřiště Loko Petrovice - Bílovec 1:2 [ více ]
    15. St 29.08. 17:00 Čeladná - Bílovec 2:1 [ více ]
    5. Ne 02.09. 16:30 Háj ve Slezsku - Bílovec 3:0 [ více ]
    4. St 05.09. 17:30 Bílovec - Český Těšín 0:0 [ více ]
    6. So 08.09. 16:00 Bílovec - Oldřišov 5:0 [ více ]
    7. So 15.09. 16:00 Dolní Datyně - Bílovec 0:4 [ více ]
    8. So 22.09. 16:00 Bílovec - Krnov 0:0 [ více ]
    9. Ne 30.09. 15:30 Frenštát - Bílovec 4:2 [ více ]
    10. So 06.10. 15:00 Bílovec - Břidličná 1:2 [ více ]
    11. So 13.10. 15:00 Brušperk - Bílovec 1:0 [ více ]
    12. So 20.10. 14:00 Bílovec - Polanka 3:0 [ více ]
    13. So 27.10. 14:00 Hlubina - Bílovec 2:0 [ více ]
    14. So 03.11. 14:00 Bílovec - Šenov 5:1 [ více ]
    16. So 10.11. 14:00 Bílovec - Pustá Polom 1:0 [ více ]
    30. So 16.03. 15:00 Bílovec - Čeladná 1:1 [ více ]
    17. So 23.03. 15:00 Stará Bělá - Bílovec 0:2 [ více ]
    18. So 30.03. 15:30 Bílovec - Loko Petrovice 4:2 [ více ]
    19. So 06.04. 15:30 Český Těšín - Bílovec 2:2 [ více ]
    20. Ne 14.04. 10:15 Bílovec - Háj ve Slezsku 3:0 [ více ]
    21. Ne 21.04. 16:00 Oldřišov - Bílovec 1:4 [ více ]
    22. Ne 28.04. 14:30 Bílovec - Dolní Datyně 5:0 [ více ]
    23. Ne 05.05. 16:30 hřiště Krnov - Bílovec 2:3 [ více ]
    24. So 11.05. 16:30 Bílovec - Frenštát 1:2 [ více ]
    25. So 18.05. 17:00 Břidličná - Bílovec 2:1 [ více ]
    26. So 25.05. 17:00 Bílovec - Brušperk 2:3 [ více ]
    27. Ne 02.06. 17:00 Polanka - Bílovec 2:1 [ více ]
    28. So 08.06. 17:00 Bílovec - Hlubina 1:1 [ více ]
    29. So 15.06. 17:00 Šenov - Bílovec 3:2 [ více ]
    Správce soutěže: Marek Koraba