Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 18. června 2019
svátek má Milan.
Hlavní menu
  • ID: 12907
  • Návštěvy: 875/2
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústí nad Orlicí  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Ústí nad Orlicí

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    13571
    Týden:
    875
    Dnes:
    85
    On-line:
    2

    Rozpis zápasů pro tým

    1. Ne 12.08. 16:00 Albrechtice n/O. - Dolní Dobrouč 2:1 [ více ]
    2. Ne 19.08. 16:00 Albrechtice n/O. - FK Jehnědí 1980 1:2 [ více ]
    3. Ne 26.08. 17:00 Sopotnice - Albrechtice n/O. 0:1np [ více ]
    4. So 01.09. 16:00 Albrechtice n/O. - Dolní Čermná 2:0 [ více ]
    5. Ne 09.09. 16:00 Č. Heřmanice - Albrechtice n/O. 3:0 [ více ]
    6. So 15.09. 16:00 Albrechtice n/O. - Brandýs n.O. 0:1 [ více ]
    7. So 22.09. 16:00 Sokol Těchonín - Albrechtice n/O. 1:5 [ více ]
    8. So 29.09. 16:00 Albrechtice n/O. - Verměřovice 2:1 [ více ]
    9. Ne 07.10. 15:30 Jiskra 2008 B - Albrechtice n/O. 1:6 [ více ]
    10. So 13.10. 16:00 Albrechtice n/O. - Žamberk B 3:0 [ více ]
    11. So 20.10. 15:00 Rudoltice - Albrechtice n/O. 1:0 [ více ]
    12. So 27.10. 14:00 Albrechtice n/O. - Sokol Klášterec 6:1 [ více ]
    13. So 03.11. 14:00 Rybník - Albrechtice n/O. 0:1np [ více ]
    14. Ne 24.03. 15:00 Dolní Dobrouč - Albrechtice n/O. 0:1np [ více ]
    15. Ne 31.03. 15:00 FK Jehnědí 1980 - Albrechtice n/O. 3:1 [ více ]
    16. So 06.04. 16:00 Albrechtice n/O. - Sopotnice 0:1 [ více ]
    17. So 13.04. 16:30 Dolní Čermná - Albrechtice n/O. 0:1 [ více ]
    18. So 20.04. 16:00 Albrechtice n/O. - Č. Heřmanice 1:3 [ více ]
    19. Ne 28.04. 16:00 Brandýs n.O. - Albrechtice n/O. 2:1 [ více ]
    20. So 04.05. 16:00 Albrechtice n/O. - Sokol Těchonín 1:0 [ více ]
    21. So 11.05. 17:00 Verměřovice - Albrechtice n/O. 3:0 [ více ]
    22. So 18.05. 16:00 Albrechtice n/O. - Jiskra 2008 B 5:2 [ více ]
    23. Ne 26.05. 17:00 Žamberk B - Albrechtice n/O. 2:1 [ více ]
    24. So 01.06. 16:00 Albrechtice n/O. - Rudoltice 4:0 [ více ]
    25. Ne 09.06. 16:00 Sokol Klášterec - Albrechtice n/O. 1:0 [ více ]
    26. So 15.06. 16:00 Albrechtice n/O. - Rybník 0:1 [ více ]
    Správce soutěže: JAROSLAV FALTUS