Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 24. června 2019
svátek má Jan.
Hlavní menu
  • ID: 12985
  • Návštěvy: 452/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Královéhradecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    11203
    Týden:
    452
    Dnes:
    42
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    1. So 11.08. 17:00 Třebeš - Jičín 3:1 [ více ]
    2. Ne 19.08. 17:00 Třebeš - Sobotka 4:2 [ více ]
    3. So 25.08. 17:00 Vysoká - Třebeš 4:1 [ více ]
    4. Ne 02.09. 17:00 Třebeš - RMSK Cidlina 2:0 [ více ]
    5. Ne 09.09. 17:00 Vrchlabí - Třebeš 0:3 [ více ]
    6. So 15.09. 17:00 Třebeš - Kostelec n/O. 2:1np [ více ]
    7. So 22.09. 16:30 Libčany - Třebeš 2:0 [ více ]
    8. Ne 30.09. 16:30 Třebeš - Slavia HK 1:2np [ více ]
    9. Ne 07.10. 16:00 L. Bělohrad - Třebeš 1:2 [ více ]
    10. So 13.10. 15:30 Třebeš - Rychnov n. K. 4:2 [ více ]
    11. Ne 21.10. 15:30 Jaroměř - Třebeš 3:1 [ více ]
    12. Ne 28.10. 14:30 Třebeš - Chlumec n. C. 4:0 [ více ]
    13. Ne 04.11. 14:00 Hořice - Třebeš 3:1 [ více ]
    14. Ne 11.11. 14:00 Třebeš - Č. Kostelec 2:3 [ více ]
    15. So 17.11. 13:30 Dobruška - Třebeš 0:5 [ více ]
    17. So 16.03. 15:00 Sobotka - Třebeš 3:1 [ více ]
    18. So 23.03. 12:00 Třebeš - Vysoká 3:0 [ více ]
    19. Ne 31.03. 16:30 RMSK Cidlina - Třebeš 2:0 [ více ]
    20. So 06.04. 16:30 Třebeš - Vrchlabí 5:2 [ více ]
    21. So 13.04. 17:00 Kostelec n/O. - Třebeš 1:0 [ více ]
    22. Ne 21.04. 17:00 Třebeš - Libčany 6:1 [ více ]
    23. So 27.04. 10:15 Slavia HK - Třebeš 1:2np [ více ]
    24. Ne 05.05. 17:00 Třebeš - L. Bělohrad 4:1 [ více ]
    16. St 08.05. 17:30 Jičín - Třebeš 1:4 [ více ]
    25. Ne 12.05. 17:00 Rychnov n. K. - Třebeš 5:2 [ více ]
    26. Ne 19.05. 17:00 Třebeš - Jaroměř 5:2 [ více ]
    27. So 25.05. 17:00 Chlumec n. C. - Třebeš 1:3 [ více ]
    28. Ne 02.06. 17:00 Třebeš - Hořice 5:1 [ více ]
    29. Ne 09.06. 17:00 Č. Kostelec - Třebeš 1:2np [ více ]
    30. So 15.06. 17:00 Třebeš - Dobruška 5:2 [ více ]
    Správce soutěže: Ondřej Pech