Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 23. července 2019
svátek má Libor.
Hlavní menu
  • ID: 13010
  • Návštěvy: 27/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Třebíč  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2428
    Týden:
    27
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    2. Ne 12.08. 16:30 Studenec - T.J. Koněšín 4:2 [ více ]
    3. So 18.08. 16:30 Opatov - Studenec 3:3 [ více ]
    4. So 25.08. 15:00 Studenec - Myslibořice 5:6 [ více ]
    5. So 01.09. 16:30 Třebenice - Studenec 4:2 [ více ]
    6. So 08.09. 16:00 Studenec - Jakubov 3:2 [ více ]
    7. Ne 16.09. 16:00 M. Budějovice B - Studenec 5:3 [ více ]
    8. Ne 23.09. 15:30 Studenec - Rapotice B 2:2 [ více ]
    9. Ne 30.09. 15:30 Dukovany B - Studenec 3:1 [ více ]
    10. Ne 07.10. 15:00 Studenec - Kouty B 7:0 [ více ]
    11. Ne 14.10. 15:00 Radotice - Studenec 3:0 [ více ]
    12. Ne 21.10. 14:30 Studenec - Hrotovice 4:3 [ více ]
    13. So 27.10. 14:30 Šebkovice B - Studenec 9:0 [ více ]
    1. Ne 04.11. 14:00 Studenec - Okříšky B 4:2 [ více ]
    15. Ne 24.03. 15:00 T.J. Koněšín - Studenec 2:2 [ více ]
    16. So 30.03. 15:00 Studenec - Opatov 3:3 [ více ]
    17. Ne 07.04. 15:30 Myslibořice - Studenec 2:3 [ více ]
    18. Ne 14.04. 15:30 Studenec - Třebenice 2:1 [ více ]
    19. Ne 21.04. 15:00 Jakubov - Studenec 3:5 [ více ]
    20. Ne 28.04. 16:00 Studenec - M. Budějovice B 2:0 [ více ]
    21. So 04.05. 16:30 Rapotice B - Studenec 7:3 [ více ]
    22. Ne 12.05. 16:30 Studenec - Dukovany B 5:1 [ více ]
    23. So 18.05. 16:30 Kouty B - Studenec 4:0 [ více ]
    24. Ne 26.05. 16:30 Studenec - Radotice 7:2 [ více ]
    25. Ne 02.06. 16:30 Hrotovice - Studenec 1:5 [ více ]
    26. Ne 09.06. 16:30 Studenec - Šebkovice B 5:3 [ více ]
    14. So 15.06. 16:30 Okříšky B - Studenec 6:0 [ více ]
    Správce soutěže: Lukáš Příkazský