Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 25. května 2020
svátek má Viola.
Hlavní menu
  • ID: 13076
  • Návštěvy: 45/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Liberecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2971
    Týden:
    45
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    3. Ne 26.08. 10:00 Mimoň - Nový Bor 8:0 [ více ]
    2. St 29.08. 17:00 Železný Brod - Mimoň 1:8 [ více ]
    4. Ne 02.09. 10:00 Hrádek - Mimoň 0:4 [ více ]
    5. Ne 09.09. 10:00 Mimoň - Rapid Liberec 4:0 [ více ]
    6. Ne 16.09. 14:00 SK Studenec - Mimoň 0:3 [ více ]
    7. So 22.09. 10:00 Mimoň - MFK Podještědí 1:0 [ více ]
    8. Ne 30.09. 10:00 Stráž p.R. - Mimoň 0:1 [ více ]
    9. So 06.10. 10:00 Mimoň - Doubí 7:1 [ více ]
    10. Ne 14.10. 10:00 Lučany - Mimoň 0:1 [ více ]
    11. So 20.10. 12:15 Mimoň - Kamenický Šenov 6:0 [ více ]
    12. Ne 28.10. 10:00 Mimoň - Vesec 4:2 [ více ]
    13. Ne 04.11. 10:15 Frýdlant - Mimoň 1:7 [ více ]
    1. Ne 11.11. 10:00 Mimoň - Jablonec n.J. 12:0 [ více ]
    16. Ne 31.03. 10:00 Nový Bor - Mimoň 1:7 [ více ]
    17. Ne 07.04. 10:00 Mimoň - Hrádek 4:4 [ více ]
    18. Ne 14.04. 10:00 Rapid Liberec - Mimoň 0:4 [ více ]
    19. Ne 21.04. 10:00 Mimoň - SK Studenec 1:2 [ více ]
    20. So 27.04. 14:00 MFK Podještědí - Mimoň 2:7 [ více ]
    21. Ne 05.05. 10:00 Mimoň - Stráž p.R. 1:3 [ více ]
    22. St 08.05. 14:30 Doubí - Mimoň 0:13 [ více ]
    23. Ne 12.05. 10:00 Mimoň - Lučany 2:1 [ více ]
    24. Ne 19.05. 13:00 Kamenický Šenov - Mimoň 2:7 [ více ]
    25. So 25.05. 10:00 Vesec - Mimoň 1:5 [ více ]
    26. Ne 02.06. 10:00 Mimoň - Frýdlant 22:0 [ více ]
    14. So 08.06. 10:00 Jablonec n.J. - Mimoň 5:7 [ více ]
    15. Ne 16.06. 10:00 Mimoň - Železný Brod 6:2 [ více ]
    Správce soutěže: Antonín Kohout