Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 31. května 2020
svátek má Kamila.
Hlavní menu
  • ID: 13087
  • Návštěvy: 23/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Královéhradecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Královéhradecký kraj

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2105
    Týden:
    23
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    2. So 18.08. 15:15 Č. Kostelec - Hořiněves 1:3 [ více ]
    3. So 25.08. 09:00 Rychnov n. K. - Č. Kostelec 6:1 [ více ]
    4. So 01.09. 09:30 Č. Kostelec - FKM Javorka 1:2np [ více ]
    5. Ne 09.09. 13:00 Hořice - Č. Kostelec 2:1 [ více ]
    6. So 15.09. 15:15 Č. Kostelec - Nový HK 1:6 [ více ]
    7. So 22.09. 15:00 Olympia HK - Č. Kostelec 1:2 [ více ]
    8. So 29.09. 14:45 Č. Kostelec - Jičín 2:1 [ více ]
    9. So 06.10. 15:00 Kostelec n/O. - Č. Kostelec 2:1 [ více ]
    10. So 13.10. 09:30 Č. Kostelec - Jaroměř 2:5 [ více ]
    11. So 20.10. 09:30 Broumov - Č. Kostelec 11:0 [ více ]
    12. So 27.10. 12:15 Č. Kostelec - Vrchlabí B 1:2 [ více ]
    13. Ne 04.11. 10:00 Nové Město - Č. Kostelec 1:2 [ více ]
    1. So 10.11. 12:15 Č. Kostelec - Vysoké Mýto 0:6 [ více ]
    14. Ne 24.03. 10:00 Vysoké Mýto - Č. Kostelec 10:0 [ více ]
    15. So 30.03. 14:30 Hořiněves - Č. Kostelec 6:0 [ více ]
    16. So 06.04. 14:45 Č. Kostelec - Rychnov n. K. 0:8 [ více ]
    17. Ne 14.04. 14:30 FKM Javorka - Č. Kostelec 6:0 [ více ]
    18. So 20.04. 09:30 Č. Kostelec - Hořice 1:3 [ více ]
    19. Ne 28.04. 14:00 Nový HK - Č. Kostelec 7:1 [ více ]
    20. So 04.05. 15:15 Č. Kostelec - Olympia HK 0:8 [ více ]
    21. So 11.05. 10:00 Jičín - Č. Kostelec 4:0 [ více ]
    22. Ne 19.05. 16:15 Č. Kostelec - Kostelec n/O. 1:4 [ více ]
    23. Ne 26.05. 14:30 Jaroměř - Č. Kostelec 8:0 [ více ]
    24. So 01.06. 15:15 Č. Kostelec - Broumov 2:14 [ více ]
    25. Ne 09.06. 12:30 Vrchlabí B - Č. Kostelec 5:2 [ více ]
    26. So 15.06. 15:15 Č. Kostelec - Nové Město 1:4 [ více ]
    Správce soutěže: Antonín Kohout