Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 18. listopadu 2019
svátek má Romana.
Hlavní menu
  • ID: 13449
  • Návštěvy: 118/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9396
    Týden:
    118
    Dnes:
    12
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    2. So 18.08. 12:15 Ústí n.O. - Třebeš 2:1np [ více ]
    3. Ne 26.08. 10:15 Ostrá - Ústí n.O. 2:1 [ více ]
    1. St 29.08. 15:00 Tempo - Ústí n.O. 8:1 [ více ]
    4. So 01.09. 12:15 Ústí n.O. - Admira Praha B 1:0np [ více ]
    5. So 08.09. 12:30 Trutnov - Ústí n.O. 0:3 [ více ]
    6. So 15.09. 11:45 Ústí n.O. - RMSK Cidlina 2:0 [ více ]
    7. Ne 23.09. 10:00 Vlašim - Ústí n.O. 0:3 [ více ]
    8. So 29.09. 11:15 Ústí n.O. - Svitavy 2:1 [ více ]
    9. Ne 07.10. 10:00 Česká Třebová - Ústí n.O. 0:1 [ více ]
    10. So 13.10. 10:45 Ústí n.O. - Viktoria Žižkov B 2:1 [ více ]
    11. So 20.10. 10:00 Benešov B - Ústí n.O. 2:1np [ více ]
    12. So 27.10. 09:45 Ústí n.O. - Meteor B 1:2 [ více ]
    13. So 03.11. 12:45 Střešovice 1911 - Ústí n.O. 3:1 [ více ]
    14. So 10.11. 10:15 Vyšehrad B - Ústí n.O. 3:0 [ více ]
    15. So 17.11. 10:00 Kolín - Ústí n.O. 1:2 [ více ]
    22. Ne 03.03. 12:30 Ústí n.O. - Vlašim 0:4 [ více ]
    16. So 09.03. 12:15 Ústí n.O. - Tempo 2:1np [ více ]
    17. Ne 17.03. 10:00 Třebeš - Ústí n.O. 3:0 [ více ]
    18. So 23.03. 10:15 Ústí n.O. - Ostrá 0:2 [ více ]
    19. So 30.03. 10:00 Admira Praha B - Ústí n.O. 7:1 [ více ]
    20. So 06.04. 11:45 Ústí n.O. - Trutnov 2:0 [ více ]
    21. So 13.04. 10:00 RMSK Cidlina - Ústí n.O. 5:1 [ více ]
    23. Ne 28.04. 15:00 Svitavy - Ústí n.O. 3:2 [ více ]
    24. So 04.05. 12:15 Ústí n.O. - Česká Třebová 2:1 [ více ]
    25. So 11.05. 14:00 Viktoria Žižkov B - Ústí n.O. 5:0 [ více ]
    26. So 18.05. 12:15 Ústí n.O. - Benešov B 2:1 [ více ]
    27. So 25.05. 10:00 Meteor B - Ústí n.O. 13:0 [ více ]
    28. So 01.06. 12:15 Ústí n.O. - Střešovice 1911 2:3np [ více ]
    29. So 08.06. 12:15 Ústí n.O. - Vyšehrad B 2:0 [ více ]
    30. So 15.06. 12:15 Ústí n.O. - Kolín 1:2 [ více ]
    Správce soutěže: Antonín Kohout