Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 16. června 2019
svátek má Zbyněk.
Hlavní menu
  • ID: 13477
  • Návštěvy: 883/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Nymburk  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    15995
    Týden:
    883
    Dnes:
    197
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    1. Ne 26.08. 17:00 Semice B - Rožďalovice 2:1 [ více ]
    2. Ne 02.09. 17:00 Semice B - Přerov n. L. 4:2 [ více ]
    3. So 08.09. 17:00 Opočnice - Semice B 2:1 [ více ]
    4. Ne 16.09. 16:30 Semice B - Kostomlaty 1:3 [ více ]
    5. So 22.09. 10:15 Sn Poděbrady - Semice B 4:0 [ více ]
    6. Ne 30.09. 16:00 Semice B - Kněžice 3:4 [ více ]
    7. Ne 07.10. 16:00 Hrubý Jeseník - Semice B 2:1 [ více ]
    8. Ne 14.10. 15:30 Semice B - Boh. Poděbrady B 1:1 [ více ]
    9. So 20.10. 15:30 Kovanice - Semice B 2:1 [ více ]
    10. Ne 28.10. 14:30 Semice B - Všejany 1:1 [ více ]
    11. So 03.11. 14:00 Jíkev - Semice B 11:4 [ více ]
    12. Ne 11.11. 14:00 Semice B - Kostelní Lhota 3:6 [ více ]
    13. So 17.11. 13:30 Seletice - Semice B 1:2 [ více ]
    14. So 23.03. 15:00 Rožďalovice - Semice B 1:2 [ více ]
    15. Ne 31.03. 15:00 Přerov n. L. - Semice B 1:0 [ více ]
    16. Ne 07.04. 16:30 Semice B - Opočnice 3:3 [ více ]
    17. Ne 14.04. 16:30 Kostomlaty - Semice B 1:3 [ více ]
    18. So 20.04. 17:00 Semice B - Sn Poděbrady 0:5 [ více ]
    19. So 27.04. 17:00 Kněžice - Semice B 1:1 [ více ]
    20. Ne 05.05. 17:00 Semice B - Hrubý Jeseník 3:4 [ více ]
    21. Ne 12.05. 17:00 Boh. Poděbrady B - Semice B 1:1 [ více ]
    22. So 18.05. 17:00 Semice B - Kovanice 1:1 [ více ]
    23. So 25.05. 17:00 Všejany - Semice B 3:0 [ více ]
    24. Ne 02.06. 17:00 Semice B - Jíkev 0:10 [ více ]
    25. So 08.06. 17:00 Kostelní Lhota - Semice B 1:3 [ více ]
    26. Ne 16.06. 17:00 Semice B - Seletice [ více ]
    Správce soutěže: Antonín Kohout