Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 7. dubna 2020
svátek má Heřman, Hermína.
Hlavní menu
  • ID: 13600
  • Návštěvy: 325/1
  • KHL
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2544
    Týden:
    325
    Dnes:
    37
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    2. Ne 02.09. 14:00 Jekatěrinburg - Dinamo Riga 4:2 [ více ]
    4. Út 04.09. 16:00 Magnitogorsk - Dinamo Riga 1:2 [ více ]
    8. So 08.09. 16:00 Dinamo Riga - Novosibirsk 3:0 [ více ]
    9. Ne 09.09. 15:00 Dinamo Riga - Čerepovec 2:3pp [ více ]
    11. Út 11.09. 18:30 Dinamo Riga - Dynamo Moskva 4:2 [ více ]
    16. Ne 16.09. 09:00 Kunlun - Dinamo Riga 2:4 [ více ]
    17. Po 17.09. 11:30 Chabarovsk - Dinamo Riga 2:1 [ více ]
    19. St 19.09. 11:30 Vladivostok - Dinamo Riga 2:3np [ více ]
    23. Ne 23.09. 16:00 Dinamo Riga - Spartak Moskva 1:3 [ více ]
    25. Út 25.09. 18:30 Dinamo Riga - Jokerit 2:1pp [ více ]
    27. Čt 27.09. 18:30 Dinamo Riga - Soči 1:4 [ více ]
    29. So 29.09. 16:00 Dinamo Riga - Nur-Sultan 3:7 [ více ]
    35. 05.10. 18:30 Omsk - Dinamo Riga 5:2 [ více ]
    37. Ne 07.10. 12:30 Novosibirsk - Dinamo Riga 6:3 [ více ]
    39. Út 09.10. 15:30 Nur-Sultan - Dinamo Riga 3:1 [ více ]
    42. 12.10. 18:30 Dinamo Riga - Kunlun 1:3 [ více ]
    44. Ne 14.10. 16:00 Dinamo Riga - Vladivostok 2:0 [ více ]
    46. Út 16.10. 18:00 Dinamo Riga - Chabarovsk 0:1 [ více ]
    47. Čt 18.10. 18:30 Spartak Moskva - Dinamo Riga 2:3 [ více ]
    49. So 20.10. 16:00 Podolsk - Dinamo Riga 1:2 [ více ]
    51. Po 22.10. 17:30 Jokerit - Dinamo Riga 7:3 [ více ]
    55. 26.10. 18:30 Dinamo Riga - Petrohrad 1:2 [ více ]
    59. Út 30.10. 18:30 Dinamo Riga - Čerepovec 3:0 [ více ]
    61. Čt 01.11. 18:30 Dinamo Riga - Jaroslavl 3:2 [ více ]
    68. Út 13.11. 17:00 Nižněkamsk - Dinamo Riga 3:4 [ více ]
    70. Čt 15.11. 17:00 Nižnij Novgorod - Dinamo Riga 2:3pp [ více ]
    72. So 17.11. 15:00 Kazaň - Dinamo Riga 2:1np [ více ]
    76. St 21.11. 18:30 Dinamo Riga - Podolsk 1:2 [ více ]
    78. 23.11. 18:30 Dinamo Riga - Omsk 3:0 [ více ]
    81. Po 26.11. 19:30 Dinamo Riga - Petrohrad 1:3 [ více ]
    83. St 28.11. 19:30 Dinamo Riga - CSKA Moskva 0:5 [ více ]
    86. So 01.12. 13:00 Čeljabinsk - Dinamo Riga 1:0 [ více ]
    88. Po 03.12. 18:00 Spartak Moskva - Dinamo Riga 3:2np [ více ]
    90. St 05.12. 17:30 Soči - Dinamo Riga 3:2np [ více ]
    92. 07.12. 18:30 Dinamo Riga - Ufa 2:4 [ více ]
    95. Po 10.12. 18:30 Dinamo Riga - Kazaň 1:3 [ více ]
    97. St 12.12. 18:30 Slovan Bratislava - Dinamo Riga 3:4 [ více ]
    99. Út 18.12. 17:30 Dinamo Minsk - Dinamo Riga 2:1 [ více ]
    101. Čt 20.12. 17:30 Petrohrad - Dinamo Riga 2:3pp [ více ]
    103. So 22.12. 15:00 Jokerit - Dinamo Riga 3:2pp [ více ]
    107. St 26.12. 16:00 Dinamo Riga - Nižněkamsk 2:0 [ více ]
    109. 28.12. 18:30 Dinamo Riga - Nižnij Novgorod 2:3np [ více ]
    111. Ne 30.12. 16:00 Dinamo Riga - Dynamo Moskva 5:4 [ více ]
    113. 04.01. 15:00 Jaroslavl - Dinamo Riga 2:1 [ více ]
    115. Ne 06.01. 15:00 Dynamo Moskva - Dinamo Riga 1:2pp [ více ]
    117. Út 08.01. 15:00 Čerepovec - Dinamo Riga 3:2pp [ více ]
    119. Čt 10.01. 15:00 Ufa - Dinamo Riga 3:2pp [ více ]
    121. Ne 13.01. 16:00 Dinamo Riga - Čeljabinsk 1:2pp [ více ]
    122. Út 15.01. 18:30 Dinamo Riga - Jekatěrinburg 1:2pp [ více ]
    123. Čt 17.01. 18:30 Dinamo Riga - Magnitogorsk 0:2 [ více ]
    125. Út 22.01. 18:30 Dinamo Riga - Slovan Bratislava 3:2 [ více ]
    127. Čt 24.01. 18:30 Dinamo Riga - Dinamo Minsk 3:2np [ více ]
    129. So 26.01. 15:00 Petrohrad - Dinamo Riga 7:1 [ více ]
    131. Po 28.01. 17:30 Dynamo Moskva - Dinamo Riga 3:2 [ více ]
    134. Čt 31.01. 18:30 Dinamo Riga - Spartak Moskva 2:1pp [ více ]
    136. So 02.02. 15:00 Dinamo Minsk - Dinamo Riga 3:1 [ více ]
    138. Po 04.02. 18:30 Slovan Bratislava - Dinamo Riga 2:1 [ více ]
    140. Po 11.02. 18:30 Dinamo Riga - Jokerit 3:1 [ více ]
    144. 15.02. 18:30 Dinamo Riga - Dinamo Minsk 3:1 [ více ]
    147. Po 18.02. 18:30 Dinamo Riga - Slovan Bratislava 5:0 [ více ]
    149. St 20.02. 17:00 Čerepovec - Dinamo Riga 4:5pp [ více ]
    150. 22.02. 17:30 CSKA Moskva - Dinamo Riga 3:0 [ více ]
    Správce soutěže: Petr ”Gimax” Hubáček