Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 26. května 2020
svátek má Filip.
Hlavní menu
  • ID: 13802
  • Návštěvy: 40/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Švýcarsko

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1778
    Týden:
    40
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    1. So 20.07. 19:00 St. Gallen - Luzern 0:2 [ více ]
    2. Ne 28.07. 16:00 Luzern - FC Curych 0:0 [ více ]
    3. Ne 04.08. 16:00 Servette - Luzern 1:0 [ více ]
    4. Ne 11.08. 16:00 Luzern - Thun 0:2 [ více ]
    5. Ne 25.08. 16:00 Sion - Luzern 2:1 [ více ]
    6. Ne 01.09. 16:00 Luzern - YB Bern 2:2 [ více ]
    7. Ne 22.09. 16:00 Lugano - Luzern 1:1 [ více ]
    8. Čt 26.09. 20:00 Luzern - Xamax 1:0 [ více ]
    9. Ne 29.09. 16:00 Basilej - Luzern 3:0 [ více ]
    10. So 05.10. 19:00 Thun - Luzern 0:2 [ více ]
    11. Ne 20.10. 16:00 Luzern - Sion 3:1 [ více ]
    12. So 26.10. 19:00 Xamax - Luzern 2:0 [ více ]
    13. Ne 03.11. 16:00 Luzern - Lugano 1:2 [ více ]
    14. So 09.11. 19:00 Luzern - Servette 1:2 [ více ]
    15. So 23.11. 19:00 FC Curych - Luzern 3:0 [ více ]
    16. Ne 01.12. 16:00 Luzern - St. Gallen 1:4 [ více ]
    17. So 07.12. 19:00 YB Bern - Luzern 1:0 [ více ]
    18. Ne 15.12. 16:00 Luzern - Basilej 2:1 [ více ]
    19. So 25.01. 19:00 FC Curych - Luzern 2:3 [ více ]
    20. So 01.02. 19:00 Luzern - YB Bern 2:0 [ více ]
    21. Ne 09.02. 16:00 Xamax - Luzern 0:1 [ více ]
    22. Ne 16.02. 16:00 Luzern - St. Gallen 1:0 [ více ]
    23. So 22.02. 19:00 Thun - Luzern 1:1 [ více ]
    27. So 21.03. 19:00 Sion - Luzern výsl. [ více ]
    28. So 04.04. 19:00 Luzern - Thun výsl. [ více ]
    29. So 11.04. 19:00 Servette - Luzern výsl. [ více ]
    30. So 18.04. 19:00 Luzern - Lugano výsl. [ více ]
    31. So 25.04. 19:00 St. Gallen - Luzern výsl. [ více ]
    32. So 02.05. 19:00 Luzern - Xamax výsl. [ více ]
    33. So 09.05. 19:00 Luzern - Sion výsl. [ více ]
    34. St 13.05. 19:00 YB Bern - Luzern výsl. [ více ]
    35. Ne 17.05. 19:00 Luzern - FC Curych výsl. [ více ]
    36. Čt 21.05. 19:00 Basilej - Luzern výsl. [ více ]
    26. 29.05. 00:00 Luzern - Servette [ více ]
    25. 29.05. 00:00 Lugano - Luzern [ více ]
    24. So 30.05. 00:00 Luzern - Basilej [ více ]
    Správce soutěže: Antonín Kohout