Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 19. listopadu 2019
svátek má Alžběta.
Hlavní menu
  • ID: 13809
  • Návštěvy: 208/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Pardubický kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2507
    Týden:
    208
    Dnes:
    14
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    1. Ne 11.08. 14:00 Lanškroun - Libchavy 2:3 [ více ]
    16. St 14.08. 18:00 Lanškroun - Česká Třebová 1:0 [ více ]
    2. Ne 18.08. 14:00 Lanškroun - Jablonné n/O 4:3 [ více ]
    3. So 24.08. 17:00 H.Městec/Choltice - Lanškroun 0:4 [ více ]
    17. St 28.08. 17:00 Pros./Holet. - Lanškroun 2:1 [ více ]
    4. Ne 01.09. 14:00 Lanškroun - Holice/Sezemice 6:0 [ více ]
    5. So 07.09. 10:15 Chrudim B - Lanškroun 0:2 [ více ]
    6. Ne 15.09. 13:30 Lanškroun - Letohrad 2:4 [ více ]
    7. So 21.09. 11:45 Ústí n.O. - Lanškroun 0:1 [ více ]
    8. So 28.09. 12:30 Lanškroun - Pardubičky 4:3np [ více ]
    9. Ne 06.10. 13:00 Mor. Třebová - Lanškroun 2:1np [ více ]
    10. Ne 13.10. 12:00 Lanškroun - Přelouč 3:1 [ více ]
    11. So 19.10. 10:30 Hlinsko - Lanškroun 2:3 [ více ]
    12. So 26.10. 11:00 Lanškroun - Polička 5:0 [ více ]
    13. So 02.11. 14:00 Litomyšl - Lanškroun 1:4 [ více ]
    14. Ne 10.11. 10:30 Lanškroun - Slatiňany 1:2np [ více ]
    15. So 16.11. 10:30 Choceň - Lanškroun 4:2 [ více ]
    18. So 07.03. 00:00 Libchavy - Lanškroun [ více ]
    19. So 14.03. 00:00 Jablonné n/O - Lanškroun [ více ]
    20. So 21.03. 00:00 Lanškroun - H.Městec/Choltice [ více ]
    21. So 28.03. 00:00 Holice/Sezemice - Lanškroun [ více ]
    22. So 04.04. 00:00 Lanškroun - Chrudim B [ více ]
    23. So 11.04. 00:00 Letohrad - Lanškroun [ více ]
    24. So 18.04. 00:00 Lanškroun - Ústí n.O. [ více ]
    25. So 25.04. 00:00 Pardubičky - Lanškroun [ více ]
    26. So 02.05. 00:00 Lanškroun - Mor. Třebová [ více ]
    27. So 09.05. 00:00 Přelouč - Lanškroun [ více ]
    33. St 13.05. 00:00 Česká Třebová - Lanškroun [ více ]
    28. So 16.05. 00:00 Lanškroun - Hlinsko [ více ]
    29. So 23.05. 00:00 Polička - Lanškroun [ více ]
    30. So 30.05. 00:00 Lanškroun - Litomyšl [ více ]
    31. So 06.06. 00:00 Slatiňany - Lanškroun [ více ]
    34. St 10.06. 00:00 Lanškroun - Pros./Holet. [ více ]
    32. So 13.06. 00:00 Lanškroun - Choceň [ více ]
    Správce soutěže: JAROSLAV FALTUS